|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
3.6.2008 10:53:52   
budućamama
Aurora,
šta se dešava? Kako si?
Nadam se da se bolje osjećaš. Piši nam, brinemo za tebe...

_____________________________

Una 18.10.2009.
Azra 05.08.2013.
_____________________________

Ako želiš dugu, prvo se moraš pomiriti s kišom....

(odgovor članu aurora)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
19.8.2008 15:53:17   
Enni
Pozdrav svima na ovom podforumu.Ja sam vas redovito čitala, a učlanila sam se prije 5 dana, nažalost na podforum spontani pobačaji. Nažalost 26.7. sam imala spontani u 10+6 tjednu. Ako mogu nekom pomoć, navest ću svoje simptome, nažalost izgubljene trudnoće:
- PRIJE IZOSTANKA MENZESA:
- umor, spavanje, mučnina nakon jela temperatura 36.8,9,
- vrtoglavica
-Poslije izostanka:
- pozitivan test dan prije izostanka , jaaako bolne grudi, žilice na njima, i sretan osjećaj, povraćanje uvečer, i bila sam jako, jako sretna, ali i zbunjena ponekad.
Sad mi je svega toga žao , ničeg nema tijelo mi je zbunjeno, nema bolnih grudi, natečenosti, ničeg, samo tuga zbog izgubljene, tako željene trudnoće. U braku sam 4,5 mjeseca i to sam jako željela. Nadam se da sam pomogla sa simptomima nekome ko iščekuje trudnoću.
Moj savjet: kad ugledate plus na testu , sve drugo zanemarite i posvetite se sebi i maloj mrvici da je nebi izgubili ili da vam ne bude žao što se niste čuvali.
Pozdrav, i nadam se da ću i  ja ponovno uživat u simptomima.

(odgovor članu budućamama)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
20.8.2008 12:51:24   
Enni
I još jedan od mojih simptoma iz bivše trudnoće, netipični prištevi po licu, kao čirevi mali, ne puno 2, 3, koji su se zadržali dugo.

(odgovor članu Enni)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
21.8.2008 15:59:24   
Romali
Sad kad vratim film, imam osjećaj da sam dobila prve simptome 7 dana nakon začeća. Jako mi se spavalo, bili na moru u Makarskoj, svi hoće vani naveče,a ja ostanem spavati. Onda su mi se pojavile istaknute vene na grudima, zgadila mi se kafa i imala sam ujutro strašnu glad. Sve ovo je uglavnom počelo prije izostanka menstruacije, samo su mučnine došle kasnije.

_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu Enni)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
21.8.2008 16:38:47   
mamyca
Enni zao mi je sto ti se to dogodilo,bit ce beba ponovo aBd,samo se ti nesekiraj.I ja sam imala znakove trudnoce jako brzo nakon zaceca,spavalo mi se,jutarnja mucnina,nije mi se pila kafa,glad bi me znala uhvatiti po noci,ma svasta.user posted image Ali sad kad se sjetim toga,samo mi pada na pamet onaj osjecaj srece,kad znas da u tebi raste plod ljubavi.user posted image user posted image

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
22.8.2008 8:19:19   
lida
Enni žao mi jeuser posted image ali ubrzo ćeš ti uživati u novim simptomima aBd.

Strašna muka na kaladont,spavanje i raznorazni mirisi koji su parali nos to su moji simptomi.


_____________________________

Irhana 28.11.1999.

Mirza 26.04.2008.

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
22.8.2008 9:46:48   
Enni
lida, nadam se da hoću uživati ponovno, brzo, abd već u 11-om mjesecu, nije to tako daleko.

(odgovor članu lida)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
27.8.2008 9:31:00   
sanjarka
Enni, suosjecam sa tobom, ali ne daj se obeshrabriti, a kao sto vidim i nisi. Ubrzo cemo sve biti na podforumu trudnocauser posted image

(odgovor članu Enni)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
28.8.2008 8:03:55   
Enni
I ja se nadama sanjarka da hoćemo, vrlo skoro!

(odgovor članu sanjarka)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
28.8.2008 10:13:41   
Mijuki
Drage moje,
Trebala bi mi pomoc od vas. Mozete li mi reci kada se najranije moze odrediti trudnoca? Naime, ja sam dobila 10.8. i trajalo mi je samo 2 dana, jako oskudno (pretpostavljam zbog promjene klime, bila sam u Turskoj). Kada sam se vratila kuci pocele su mi oticati grudi, i stomak me prilicno zateze,a osjecam bol i u donjem dijelu karlice. Radila sam test na trudnocu 19.8 ali je bio negativan. Da li da radim opet test ili je jos uvijek rano? Zato me interesuje, nakon koliko vremena od zaceca se moze najranije ustanoviti trudnoca? Please help, hocu jednu maluuser posted image  :)

(odgovor članu Enni)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
28.8.2008 13:13:59   
sanjarka
ja bih definitivno uradila jos jedan test, pa ako je negativan onda ti je mozda bila nahlada u pitanju. Mislim da bi test vec morao pokazati ako jesi trudna. Poslije dvije sedmice vec se moze uraditi test

(odgovor članu Mijuki)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
28.8.2008 13:21:38   
mnn
ja sam radila test 6 dana nakon što mi je zaksnila, i tada je došao plusič, a prijateljica koja je dobila i trajalo joj je ko i tebi napravila je test tek za par dana i onda joj se pokazalo da je trudna, zato pričekaj jer znam da je i prije radila pa ništa, sad je trudna i uskoro če roditi.tako da pričekaj, svako tijelo je drugačije.

(odgovor članu sanjarka)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
28.8.2008 13:22:02   
Romali
Ako ti je ta menst.10.8. došla na vrijeme, onda ti je test 19.8.trebao pokazati tačan rezultat. Jedino ako nije greška u testu user posted image ili ako je neko kasnije začeće.  Ponovi test, ali otiđi i kod ginekologa ako si zabrinuta.

_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu sanjarka)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
28.8.2008 13:34:37   
mnn
najbolje a odeš kod doktora, jer testovi znaju ponekad i krivo pokazati ali kod tebe je dosta dana prošlo, odi i javi.ima raznih slučajeva ali bolje da odeš. 

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
29.8.2008 13:46:42   
Mijuki
Hvala vam drage moje na informacijama, u svakom slucaju cu prvo jos danas ponoviti test, pa ako bude user posted image  onda cemo da slavimo. Ako ne, onda nikom nista, pokusavat cemo i dalje. Iskreno se nadam da nije lazna uzbuna, jer bi mi bas trebala jedna mala slatka bebi, mada se ne bih bunil ni dvije odjednom user posted image ...
Javit cu vam dalja desavanja.

(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
29.8.2008 14:31:33   
mnn
Napravi i javi da možemo slaviti!user posted image user posted image  Sretno!

(odgovor članu Mijuki)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
1.9.2008 14:02:10   
Mara
Mijuki, jesi li radila test, obraduj nas user posted image

_____________________________

L´amore basta a se stesso...

(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
4.9.2008 15:20:58   
Mijuki
Drage moje,
Nisam radila test, ali sam zato otisla doktoru. Nazalost nisam user posted image . Doktor je rekao da mi je to sve od hormona, i da cu ubrzo dobit. Tako je i bilo, dobila sam dan poslije, ali ono sto mi se nikad nije desilo jeste to da mi je poranila cak 11 dana. Dogovorila sam se s doktorom da idem neko vrijeme kod njega da ultrazvucno prati period ovulacije, pa da tada pokusamo, posto je ovako nemoguce znati kada su mi plodni dani.

Na meni je da nastavim pokusavat user posted image  i nema predaje!!!  

(odgovor članu Mara)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
6.9.2008 13:34:43   
sabas
bice abd iduci mjesec a test ya trudnocu se moye vec koristiti nkon par dana nakon iyostanka men ali pod uslovom da je inace tacna a ne ko kod mene kad se najmanje nadas tu je cak yadnja dva mjeseca dolayi sve ranije hm jer yna da sam kupila test pa mi neda da probam cak ni to da se nadam barem koju minuticu
ali bice svima nama

(odgovor članu Mijuki)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
15.9.2008 11:18:42   
tikica_69
Eto da i ja napisem nesto na ovu temu.
Mene danas grudi bole za popi....., donji dio ledja i muka mi je na meso.
Da ne curim laganini vec 6. dan, covjek bi rekao trudna, zar ne?!
Eto, toliko o tome koliko se zena moze osloniti na simptome user posted image
Mislim da je jedini pravovaljani simptom visoki nalaz beta hcg-a.
Sve ostalo je idi mi dodji mi i mozda i valjda user posted image


_____________________________

- 20 neuspjelih pokusaja (AIH/IVF/ICSI), 2 x biokemijska
- http://zalauru.blog.hr/
Ja se ne predajem!


(odgovor članu sabas)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
1.10.2008 12:53:46   
maida 28
pomagajte cure zelim cuti vase misljenje. zadnjuuser posted image sam imala 20.08 inace su mi neredovne, znaci danas je 43 dan ciklusa. vec 10 dana me zigaju i bole grudi, uvecale su se tj natekle. osjecam bol u donjem djelu stomaka kao da cu dobiti al to predugo traje, bole me krsta pa se nemogu namjestiti da spavam. Sinoc sam povratila, mislim da sam pomjesala svakakve hrane, ali i danas mi je zgaravica i mucnina tem 37.3 ispod pazuha. bezvoljna sam i samo mi se spava. neko jutro kad sam se probudila pojacala sam muziku i plesala ko luda, bila nesto sretnauser posted image radila sam test prije tri cetiri dana i -, imam pojacan bjeli iscjedak bez mirisa. Ps jako se znojim, sta mislite jel grip ili mozdauser posted image

(odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
1.10.2008 13:14:49   
budućamama
Moguće je i da je grip i da je user posted image .
Šta misliš da odeš izvaditi betu? Ona je osjetljivija od kućnih testića za trudnoću...
Ja navijam za  user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Una 18.10.2009.
Azra 05.08.2013.
_____________________________

Ako želiš dugu, prvo se moraš pomiriti s kišom....

(odgovor članu maida 28)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
1.10.2008 18:29:35   
maida 28
Nemogu da radim betu jer sam trenutno van nase drzave a jezik mi nije jaca strana, bar sto se strucnih rijeci tice, bas sam fuj. odlucila sam sacekati jos koji dan, jer mi je najduzauser posted image bila 47 dana ako nedodje onda cu ici po svaku cijenu jer se nesto definitivno desava samnomuser posted image . Jos uvijek mi je muka i tem 37C.

(odgovor članu budućamama)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
12.10.2008 12:38:46   
bebana27
sad citam 10 prvi znakova trudnoce medjutim mozda se prerano veselim juce sam trebala da dobijemuser posted image ali je nema ni danas imam bjeli iscjedak i pojacan apetiti i dosta ti znakova da sad ne nabrajam ali ne znam ako ne dobijem jos za par dana da li se onda moze da radi test

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu maida 28)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
12.10.2008 12:46:48   
Anoniman
test možeš raditi odmah po izostanku mjesečnice.sretno

(odgovor članu bebana27)
  Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *