|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
12.10.2008 12:47:43   
mamy Sabina
možeš uraditi testi danas,već ti kasni
uzmi neki koji je,,osjetljiviji na prisustvo betaHCG hormona,
odnosno skuplji,ako hoćeš pouzdan rezultat.
mada,meni je i ona ,,jeftina"varijanta testa
pokazala tačan rezultat.
radila sam ga dan nakon izostanka user posted image

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?



(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
23.1.2009 22:52:01   
Minče
Ponovo pozdravljam..
Veliki pozdrav svim na forumu...ABD buducim mama Dugo vec citam ovaj forum ali nisam imala hrabrosti da se javim...
Sada mi se desava nesto cudno...I imam jedno pitanje,ako se slucajno neko nasao u slicnoj situaciji...
Racunala sam plodne dane..Zadnju sam imala 2.1. i izracunala sam da su mi plodni dani od 13.1.do 18.1.....Eh nakon odnosa koji sam imala 18.1. navece...ujutro me je poceo da boli stomak kao da cu da dobit i od tada nije prestao da boli i stomak (nekada jace nekada slabije boli) i grudi..koje me bole i to pravo... Bilo mi je cudno jer tako rano da me podje sve da boli nije nikada...uglavnom me boli stomak i grudi prije na sedam dana...A danas sam primjetila smeđkasti iscjedak...Sve ukazuje na koju bi trebala da dobijem tek 30tog po ciklusu od 28dana (a on mi je uvijek takav)

Da li se nekada neko nasao u slicnoj situaciji.... Unaprijed hvala...

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
23.1.2009 23:08:29   
Lilipop
Mozda je implantacijsko krvarenje, mozda ne..sacekaj do 30.01  onda uradi test. Ponekad se desi i da M dogje nekoliko dana ranije usled nekih hormonalnih poremecenja sto i nije nesto strasno jer se svakome ponekad desava , ali ja navijam da je kod tebe Tuser posted image u pitanju. Pozdravljam te i pisi sta je bilo!
ps. Zelim ti toplu dobrodoslicu na forumu, a svi mi koje smo ovde malo duze zelimo ti da sto prije odes odavde i preselis se na trudnicki forum.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Minče)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
24.1.2009 12:29:18   
Minče
Hvala puno na dobrodoslici....
Nadam se ce biti nesto al mislim da su i ovaj put slabe sanse da sam user posted image
Zelim i ja vama sve najbolje.... i da sto prije sve mi dobijemo jednu ili vise user posted image

(odgovor članu Lilipop)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
7.2.2009 13:14:17   
spoma
Imam 29g. i želim postat majka već 3 mj. radimo na tome ali svaki put se razočaram kad dobijem mengu .user posted image ponekad osjećam da sam trudna moji simptomi su bolne grudi , napireni stomak,mokrenje češće, . Moj ciklus nije uvjek isti zadnji je bio s 25 dana. ZANIMA ME DALI postoji  mogućnost začetosti , 

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
7.2.2009 13:29:35   
maslačak82
Postoji..

_____________________________

Još jedna trudilica


(odgovor članu spoma)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
7.2.2009 13:32:39   
pahuljica85
zdravo svima
ja odkako sam u braku imam sve znkove da li se moze tako lako umslitit?
a uopste nisam trdna, jedva čekam da budem jer evo zadnjih 8 mjeseci samo o tome sanjam.


(odgovor članu maslačak82)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
7.2.2009 13:34:33   
pahuljica85
spoma. mislim da i ti i ja sebi samo umišljamo takve stvari..a na raju kad uradim test samo user posted image

(odgovor članu pahuljica85)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
7.2.2009 13:36:15   
pahuljica85
zelim user posted image

(odgovor članu pahuljica85)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
7.2.2009 13:39:04   
spoma
BOLE ME JAKO GRUDI , STOMAK MI JE NAPIREN   I ČEŠĆE IDEM MOKRIT , NERVOZA PONEKAD 

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
7.2.2009 13:45:02   
Anoniman
pahuljica kad treba da nedodje user posted image ????Sve zavisi od zene,nijedna osoba nije ista a tako ni siptomi,,sve zavisi.Ako si nestrpljiva,nesigurna uradi test i rijesit ces se nedomice jesili ili ne!!
Sretno.....

(odgovor članu spoma)
  Neposredna veza do poruke: 111
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
7.2.2009 13:46:17   
spoma
OTEČENE I KAO DA ME  ŽLIJEZDE  BOLE  user posted image

(odgovor članu Amela V.)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
7.2.2009 13:50:55   
Anoniman
spoma, iskljuci velika slova, pravila foruma

LP

(odgovor članu spoma)
  Neposredna veza do poruke: 113
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
7.2.2009 14:14:16   
minka 77
Zdravo svima...Jako mi je drago što sam se učlanila,jer ni sa kim nisam mogla razgovarati i ovim temama,vrlo su škakljive...Ovako je lakše. Željela bih da mi neko ako zna odgovori da li je moguće sedam dana poslij odnosa osjetiti bilo kakve znakove trudnoće.Naime bila sam kod ginekologa na pregledu i rekla mi je da sam baš u tom trenutku plodna jer mi je otekao lijevi jajnik. I ja sam pohitala kući svom mužu i  .....user posted image .To je bilo 29.02. a od prije par dana stalno mi se mokri,a znam da je to jedan od znakova ,pa jeli moguće tako brzo osjetiti išta?

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
7.2.2009 14:17:52   
chuci
vjerovatno jest moguće, ali je maloa vjerovatnoća da ti je stvarno od toga.

sačekaj dok ne dođe do dana kad si trebala dobiti user posted image , iskoristi muža još koji put, a ako user posted image ne dođe onda slavlje

nemoj previše analizirati simptome, samo sebi stvaraš stres, čekaj i uživaj
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ja navijam da bude user posted image user posted image user posted image


_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu minka 77)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
7.2.2009 14:25:07   
minka 77
Baš ti hvala na savjetu

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
7.2.2009 23:36:46   
majolina
zanima me koliko traje blago krvarnje za razliku od prave user posted image  ja imam nesto tako pa nisam sigurna ja se nadam da nije pravauser posted image

(odgovor članu minka 77)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
10.2.2009 20:49:15   
anuska08
Ja sam imala samo jedan dan krvavi iscjedak na dan user posted image  i prestao je i bila sam zaista trudna. Mislim da ti je to individualno, neki nemaju ništa, nekima je to nešto malo  manje od user posted image , koliko sam čula! Ako nisi sigurna napravi testić nakon što ti prođe!

_____________________________

Vjerujem u anđele jer jedan sniva u mom naručju!


(odgovor članu majolina)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
10.2.2009 23:14:07   
majolina
neznam nekako mi je cudno nije nikako do sad bila ovakvauser posted image  ja sve mislim da je od lijekova pa neznam ici cu sutra ginekologu pa cu vidjeti bojim se da nesto nije u redu

(odgovor članu anuska08)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
11.2.2009 20:38:38   
majolina
bila sam danas kod doktora i nije trudnoca nego cista ponovo i moram prekinuti sa klomifenom i mjesec ili dva trebam odmoriti a trbala sam ovaj mjesec na inseminaciju tako sam user posted image  

(odgovor članu majolina)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
12.2.2009 12:24:24   
aida84
Pozdrav
Danas sam bila kod dr.,trudnoca je mala pa cu na kontrolu za 7 dana...Interesuje me da li je dr nekoj od vas user posted image   dr. dao da pije Cefalexin i Canesten (vaginalete)?



_____________________________

28.09.2009. si nam uljepšala život svojim dolaskom!

(odgovor članu majolina)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
12.2.2009 12:30:52   
Gigana
IZVORNA PORUKA: aida84

Pozdrav
Danas sam bila kod dr.,trudnoca je mala pa cu na kontrolu za 7 dana...Interesuje me da li je dr nekoj od vas user posted image   dr. dao da pije Cefalexin i Canesten (vaginalete)?




ja sam koristila Kanesten vaginalete pola svoje trudnoće.  One su ti na bazi kantarionovog ulja i blaže su od nistatina.  Dobre su, meni su bile učinkovite.


_____________________________

Vedo 2007.g. i
Esma 2012.g.

(odgovor članu aida84)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
12.2.2009 12:52:23   
aida84
Hvala ti na odgovoru...malo si me umirila...sad mi je ostalo da brinem za Cefalexin, jer me je strah da ga pijem!



_____________________________

28.09.2009. si nam uljepšala život svojim dolaskom!

(odgovor članu Gigana)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
12.2.2009 13:13:41   
maslačak82
Pogledaj u uputstvima da li piše smije li se koristiti u trudnoći ili ne.
Mislim da smije, al ipak provjeri.


_____________________________

Još jedna trudilica


(odgovor članu aida84)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
14.2.2009 12:42:29   
aida84
Pozdrav,
U uputstvu pise da se ne daje trudnicama...zato me je i strah...ne znam sta cu...



_____________________________

28.09.2009. si nam uljepšala život svojim dolaskom!

(odgovor članu maslačak82)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *