|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojit...
30.1.2015 19:40:18   
minie
I mom R je alergotestom utvrdjena alergija na proteine kravljeg mlijeka i jaje. Mlijeko i sve mlijecno sada jede bez ikakvih problema, ali i jaja npr u patispanji, kiflicama i sl.

IrenaSa uradite vi opet alergotest, jer nama je taj "AD" bio iskljucivo zbog alergije na mlijeko
A nema kojom kremom nismo mazali, od Aderme do kupanja u vodi sa zobi.

_____________________________

Mamino sunce, maza, zivot i sreca...
R 17.10.2011.

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojit...
30.1.2015 23:01:47   
sara123
irena, meni rekose da se ne moze uraditi alergotest malo bebi, a ti vidim pises da ste radili sa 8?
mojoj je 10 mj

user posted image

(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojit...
31.1.2015 23:28:32   
Dzenana_G
Moj djecak je sa mjesec dana prvi put imao bronhitis koji se tri puta vracao. Zadnji put smo dobili flixotide i to se konacno smirilo. Nakon toga se pojavila crvena fleka na bradi, a koza na nogama i ledjima postala jako suha. Fleka na licu se lagano sirila, a onda se pojavila i na ledjima i nogama. U jednom trenutku ledja su bila potpuno crvena i tada je dr rekao da mazemo Bepanthenom, a ako ne pomogne da ce dati neku kremu sa KS. Mazali Bepanthenom i Revital kremom. Crvenilo na ledjima se skoro potpuno povuklo, ali na licu i nogama se i dalje siri. Tek sam cula sa ovu kupku sa zobenim pahuljicama pa cu od sutra to da probam. uglavnom doktori misle da je i bronhitis i ad od alergije na nesto. Na sta kazu mozemo saznati tek kad napuni 3 godine user posted image

_____________________________

11.05.2010. Princeza
20.06.2014. Princ

"Making the decision to have a child is momentous. It is to decide forever to have your heart go walking around outside your body"

(odgovor članu sara123)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojit...
31.1.2015 23:33:48   
bebaa

IZVORNA PORUKA: Dzenana_G

Moj djecak je sa mjesec dana prvi put imao bronhitis koji se tri puta vracao. Zadnji put smo dobili flixotide i to se konacno smirilo. Nakon toga se pojavila crvena fleka na bradi, a koza na nogama i ledjima postala jako suha. Fleka na licu se lagano sirila, a onda se pojavila i na ledjima i nogama. U jednom trenutku ledja su bila potpuno crvena i tada je dr rekao da mazemo Bepanthenom, a ako ne pomogne da ce dati neku kremu sa KS. Mazali Bepanthenom i Revital kremom. Crvenilo na ledjima se skoro potpuno povuklo, ali na licu i nogama se i dalje siri. Tek sam cula sa ovu kupku sa zobenim pahuljicama pa cu od sutra to da probam. uglavnom doktori misle da je i bronhitis i ad od alergije na nesto. Na sta kazu mozemo saznati tek kad napuni 3 godine user posted image


mi smo radili alergo testove sa 8 mj.....ukupni ieg je bio jako visok...ali ni jedan od pojedinačnik na hranu nije pokazao alergiju...znači da je nešto inhalatorno...čekamo 3 godine da uradimo testove......
ja sam pisala...nama je ova kupka riješila problem...nikad se nije vratio....jedini problem koji vučemo od tada jesu respiratorni problemi,svako malo kašalj,hropti,slini....ali i na to reagujemo čajevima,sirupima...ublažimo svakako....
sretno i mazite se...user posted image


_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu Dzenana_G)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojit...
31.1.2015 23:51:20   
Dzenana_G

IZVORNA PORUKA: bebaa


IZVORNA PORUKA: Dzenana_G

Moj djecak je sa mjesec dana prvi put imao bronhitis koji se tri puta vracao. Zadnji put smo dobili flixotide i to se konacno smirilo. Nakon toga se pojavila crvena fleka na bradi, a koza na nogama i ledjima postala jako suha. Fleka na licu se lagano sirila, a onda se pojavila i na ledjima i nogama. U jednom trenutku ledja su bila potpuno crvena i tada je dr rekao da mazemo Bepanthenom, a ako ne pomogne da ce dati neku kremu sa KS. Mazali Bepanthenom i Revital kremom. Crvenilo na ledjima se skoro potpuno povuklo, ali na licu i nogama se i dalje siri. Tek sam cula sa ovu kupku sa zobenim pahuljicama pa cu od sutra to da probam. uglavnom doktori misle da je i bronhitis i ad od alergije na nesto. Na sta kazu mozemo saznati tek kad napuni 3 godine user posted image


mi smo radili alergo testove sa 8 mj.....ukupni ieg je bio jako visok...ali ni jedan od pojedinačnik na hranu nije pokazao alergiju...znači da je nešto inhalatorno...čekamo 3 godine da uradimo testove......
ja sam pisala...nama je ova kupka riješila problem...nikad se nije vratio....jedini problem koji vučemo od tada jesu respiratorni problemi,svako malo kašalj,hropti,slini....ali i na to reagujemo čajevima,sirupima...ublažimo svakako....
sretno i mazite se...user posted image

jel ima ogranicenje ili smijemo tu kupku koristiti dok se ne smiri?
Mi respiratorne nazalost rijesavamo flixotidima. Ne usudjujem se ukinuti ih jer smo 3 puta u bolnici bili is basta prosli.


_____________________________

11.05.2010. Princeza
20.06.2014. Princ

"Making the decision to have a child is momentous. It is to decide forever to have your heart go walking around outside your body"

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojit...
31.1.2015 23:55:45   
bebaa
ja sam samo 4 noći koristila....i kao rukom odnešeno...ti probaj 10-ak dana...pa napravi pauzui ako ne bude reagovalo a iskreno se nadam da hoće....user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu Dzenana_G)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojit...
1.2.2015 0:02:37   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: sara123

irena, meni rekose da se ne moze uraditi alergotest malo bebi, a ti vidim pises da ste radili sa 8?
mojoj je 10 mj

user posted image

Mogu se raditi iz krvi al ti nosu pouzdani....a sam radila czeici pa nam je savjetovano da ponovino kada budw imala tri pune

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu sara123)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojit...
1.2.2015 0:04:28   
bebaa
Dženana...evo sad sam čitala svoje postove..skroz sam zaboravila da ti napomenem Sudokrem...imaš sad i u apotekama Sarajevo.....user posted image jako nam je pomogao kod ovih velikih crvenih fleka...


_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojit...
1.2.2015 0:55:33   
minie

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: sara123

irena, meni rekose da se ne moze uraditi alergotest malo bebi, a ti vidim pises da ste radili sa 8?
mojoj je 10 mj

user posted image

Mogu se raditi iz krvi al ti nosu pouzdani....a sam radila czeici pa nam je savjetovano da ponovino kada budw imala tri pune


I mi smi radili sa nekih 10 mjeseci, prvo iz krvi, pa ona skin pick test. Iz krvi pokazali da nema alergije, a ovi na kozi alergiju na jaja i mlijeko.

DzenanaG nama je u velikoj mjeri pomogao i shea puter, probaj sa dr Pasha zlatnim melemom.


_____________________________

Mamino sunce, maza, zivot i sreca...
R 17.10.2011.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojit...
1.2.2015 8:44:31   
irenaSA

IZVORNA PORUKA: sara123

irena, meni rekose da se ne moze uraditi alergotest malo bebi, a ti vidim pises da ste radili sa 8?
mojoj je 10 mj

user posted image


Na Pedijatriji, prvo bili na pregledu dermatologa iz tog kabineta pravo nas u drugi da uradimo test... radili imam i nalaz, imala tačno osam mjeseci ali ove pameti ne bih više nikad..naime malu bebu je teško obuzdati da pola sata drži ruku a onda reagenasa je bilo dosta što me je dodatno napatilo...toliko uboda a tako mala ručica...user posted image ..opet ne znam možda da sam joj i sada radila bio bi haos ni pod razno ne bi dozvolila da je toliko bockaju

_____________________________

Sarah, mamina i tatina princeza stigla je na ovaj svijet 16.02.2010. godine
Dani, mamin i tatin princ stigao je na ovaj svijet 19.09.2014 .godine
Iza tuge vedrije je nebo...iza tuge čistija je duša...

(odgovor članu sara123)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojit...
1.2.2015 8:46:37   
irenaSA

IZVORNA PORUKA: minie


IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: sara123

irena, meni rekose da se ne moze uraditi alergotest malo bebi, a ti vidim pises da ste radili sa 8?
mojoj je 10 mj

user posted image

Mogu se raditi iz krvi al ti nosu pouzdani....a sam radila czeici pa nam je savjetovano da ponovino kada budw imala tri pune


I mi smi radili sa nekih 10 mjeseci, prvo iz krvi, pa ona skin pick test. Iz krvi pokazali da nema alergije, a ovi na kozi alergiju na jaja i mlijeko.

DzenanaG nama je u velikoj mjeri pomogao i shea puter, probaj sa dr Pasha zlatnim melemom.



E evo vidim da spominjete taj skin pick vjerovatno je i kod nas bio taj, ono kada mjere koliku je flekicu napravio reagens oko uboda...linijaromuser posted image
Krv nismo vadili a eto sada čujem da ima i taj koji se radi preko krvi...S pedijatar i dermatolog nije mi ga nikada preporučio...

_____________________________

Sarah, mamina i tatina princeza stigla je na ovaj svijet 16.02.2010. godine
Dani, mamin i tatin princ stigao je na ovaj svijet 19.09.2014 .godine
Iza tuge vedrije je nebo...iza tuge čistija je duša...

(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojit...
1.2.2015 8:49:35   
irenaSA

IZVORNA PORUKA: bebaa

Dženana...evo sad sam čitala svoje postove..skroz sam zaboravila da ti napomenem Sudokrem...imaš sad i u apotekama Sarajevo.....user posted image jako nam je pomogao kod ovih velikih crvenih fleka...



Evo meni ga preporučili protiv ojeda...za user posted image kada sam ga prvu put namazala i dijete kakalo i znači minut dok sam pripremila presvlaku i uzela peškirić..skinula D guza kao kod maks majmuna...Meni se uopće nije pokazao na njegovoj koži nešto dobar...probala Pavlovićevu onu s roza poklopcem..onako...izgleda da ću se vratiti na klasičnu bademovu..onu bijelu...

_____________________________

Sarah, mamina i tatina princeza stigla je na ovaj svijet 16.02.2010. godine
Dani, mamin i tatin princ stigao je na ovaj svijet 19.09.2014 .godine
Iza tuge vedrije je nebo...iza tuge čistija je duša...

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojit...
1.2.2015 8:54:05   
irenaSA

IZVORNA PORUKA: MicoTico

user posted image za ideju, a i za nagradeuser posted image


I da i ja čestitam na ideji...jer imamo temu o dermatitisu u kojoj nisam baš učestvovala ali sa 500 strana i kada sam htjela da je prelistam pala sam u nesvjestuser posted image

_____________________________

Sarah, mamina i tatina princeza stigla je na ovaj svijet 16.02.2010. godine
Dani, mamin i tatin princ stigao je na ovaj svijet 19.09.2014 .godine
Iza tuge vedrije je nebo...iza tuge čistija je duša...

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojit...
1.2.2015 10:51:59   
sara123

IZVORNA PORUKA: irenaSA


IZVORNA PORUKA: MicoTico

user posted image za ideju, a i za nagradeuser posted image


I da i ja čestitam na ideji...jer imamo temu o dermatitisu u kojoj nisam baš učestvovala ali sa 500 strana i kada sam htjela da je prelistam pala sam u nesvjestuser posted image

Ja stigla do 30.str. i ne mogu viseuser posted image
user posted image

glede ovih krema, milion preporuka covjece.
koja kome odgovara morat ce sam otkriti.

ja bih najednom kupila sve hahuser posted image
ali prvo da saniramo ovo crvenilo po obrazima, vjerovat cu doktorici,
pa cu po savjet otici kod dr.knor, da nas posavjetuje kako njegovati kozu(i ja imam jako suhu kozu, i mozda, odnosno vjerovatno atopicnu, jer sam imala problema kao mala s kozom,a dijagnoze se ne sjecam-imala 10 god)

sretno svima.


(odgovor članu irenaSA)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojit...
1.2.2015 12:36:08   
MicoTico

IZVORNA PORUKA: irenaSA


IZVORNA PORUKA: MicoTico

Eh da, ja sam išla i na test intolerancije na hranu i utvrđena mi je izuzetno jaka reakcija na kravlje mlijeko i sve proizvode koji sadrže isto. pa sam ja na nekoliko mjeseci skroz izbacila isto i stanje mi se još više pogoršalo.


Da li je to isti test kao i alergotest...jer se posmatra i intolerancija na kikiriki, med, jagode kao i na alergene koji nisu hrana...user posted image

Ne, ovaj što sam ja radila nije ni sličan alergo testu. To je neki fazon oko magnetnih polja, pisala sam na temi Test intolerancije...
Elem, moja kolegica je išla, njoj je pomoglo, meni nije...

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu irenaSA)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojit...
2.2.2015 9:41:41   
irenaSA
MT može li se to i djeci raditi da i to provjerim sa Suser posted image ...to nije neka alternativna medicina...da li se radi u reglarnim, mislim državnim zdravstvenim ustanovama?

_____________________________

Sarah, mamina i tatina princeza stigla je na ovaj svijet 16.02.2010. godine
Dani, mamin i tatin princ stigao je na ovaj svijet 19.09.2014 .godine
Iza tuge vedrije je nebo...iza tuge čistija je duša...

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojit...
2.2.2015 9:43:24   
irenaSA

IZVORNA PORUKA: sara123


IZVORNA PORUKA: irenaSA


IZVORNA PORUKA: MicoTico

user posted image za ideju, a i za nagradeuser posted image


I da i ja čestitam na ideji...jer imamo temu o dermatitisu u kojoj nisam baš učestvovala ali sa 500 strana i kada sam htjela da je prelistam pala sam u nesvjestuser posted image

Ja stigla do 30.str. i ne mogu viseuser posted image
user posted image

glede ovih krema, milion preporuka covjece.
koja kome odgovara morat ce sam otkriti.


ja bih najednom kupila sve hahuser posted image
ali prvo da saniramo ovo crvenilo po obrazima, vjerovat cu doktorici,
pa cu po savjet otici kod dr.knor, da nas posavjetuje kako njegovati kozu(i ja imam jako suhu kozu, i mozda, odnosno vjerovatno atopicnu, jer sam imala problema kao mala s kozom,a dijagnoze se ne sjecam-imala 10 god)

sretno svima.




Još nisam probala neku kremu iz Posušja koju ovdje hvale i onu Bebinu kupku...i to ću uskoro...user posted image
A upravu si odmah bi kupila sve a i ima ih mali milionuser posted image

_____________________________

Sarah, mamina i tatina princeza stigla je na ovaj svijet 16.02.2010. godine
Dani, mamin i tatin princ stigao je na ovaj svijet 19.09.2014 .godine
Iza tuge vedrije je nebo...iza tuge čistija je duša...

(odgovor članu sara123)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojit...
2.2.2015 9:47:28   
MicoTico
IZVORNA PORUKA: irenaSA

MT može li se to i djeci raditi da i to provjerim sa Suser posted image ...to nije neka alternativna medicina...da li se radi u reglarnim, mislim državnim zdravstvenim ustanovama?

Kod nas ima taj neki centar, dr radi tu, znači ljekar, ne sad priučena osoba.
Pošaljem ti link na pp, ako hoćeš, pa da vidiš i raspitaš se.
A ne znam sad mogu li djeca tj. ima li efekta kod njih.
Moja kolegica je vodila svoju curicu, ali ona je velika, 10-11 godina otprilike.

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu irenaSA)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojit...
2.2.2015 9:49:53   
irenaSA

IZVORNA PORUKA: Galicia

Osim jedne koja je pomogla na kraju, da ne reklamiram ovdje, koga interesuje javicu u pp.


Gali pošalji u pp..možda smo je i koristili samo da nisu KSuser posted image

_____________________________

Sarah, mamina i tatina princeza stigla je na ovaj svijet 16.02.2010. godine
Dani, mamin i tatin princ stigao je na ovaj svijet 19.09.2014 .godine
Iza tuge vedrije je nebo...iza tuge čistija je duša...

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojit...
2.2.2015 9:53:14   
irenaSA

IZVORNA PORUKA: MicoTico

IZVORNA PORUKA: irenaSA

MT može li se to i djeci raditi da i to provjerim sa Suser posted image ...to nije neka alternativna medicina...da li se radi u reglarnim, mislim državnim zdravstvenim ustanovama?

Kod nas ima taj neki centar, dr radi tu, znači ljekar, ne sad priučena osoba.
Pošaljem ti link na pp, ako hoćeš, pa da vidiš i raspitaš se.
A ne znam sad mogu li djeca tj. ima li efekta kod njih.
Moja kolegica je vodila svoju curicu, ali ona je velika, 10-11 godina otprilike.


Pošalji pa ću protabiritiuser posted image
Hvala!

_____________________________

Sarah, mamina i tatina princeza stigla je na ovaj svijet 16.02.2010. godine
Dani, mamin i tatin princ stigao je na ovaj svijet 19.09.2014 .godine
Iza tuge vedrije je nebo...iza tuge čistija je duša...

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojit...
2.2.2015 13:45:55   
Ringerajin doktor

Drage korisnice, odgovori na do sada postavljena pitanja o ekcemu-dermatitisu i Cortinat kremu uskoro stižu. Čekamo nova pitanja koja se odnose na ekcem-dermatitis i dejstvo Cortinat krema, izvolite user posted image


(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojit...
2.2.2015 13:58:07   
Dzenana_G
Kad ste, bebama koje su imale ad prije uvodjenja dohrane, uvele gluten, mlijecne proizvode, jaja? Jeste li svejedno pratili tablice ili ste kasnije?

_____________________________

11.05.2010. Princeza
20.06.2014. Princ

"Making the decision to have a child is momentous. It is to decide forever to have your heart go walking around outside your body"

(odgovor članu Ringerajin doktor)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojit...
2.2.2015 17:12:45   
irenaSA

IZVORNA PORUKA: Dzenana_G

Kad ste, bebama koje su imale ad prije uvodjenja dohrane, uvele gluten, mlijecne proizvode, jaja? Jeste li svejedno pratili tablice ili ste kasnije?


Ja sam sa S baš po PS-u...nisam ništa davala mimo tablice a neke alergene uvela i dosta kasnije nego što tablica preporuča...,njoj se titis kako ona kažeuser posted image , pojavio tačno kada je počela jesti čvrstu hranu...jaje je morala pojesti radi vakcine MRP a ostalo sam uvodila tek sa godinom i pol...

_____________________________

Sarah, mamina i tatina princeza stigla je na ovaj svijet 16.02.2010. godine
Dani, mamin i tatin princ stigao je na ovaj svijet 19.09.2014 .godine
Iza tuge vedrije je nebo...iza tuge čistija je duša...

(odgovor članu Dzenana_G)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojit...
2.2.2015 17:32:00   
bebaa

IZVORNA PORUKA: Dzenana_G

Kad ste, bebama koje su imale ad prije uvodjenja dohrane, uvele gluten, mlijecne proizvode, jaja? Jeste li svejedno pratili tablice ili ste kasnije?


Od rodjennja je pio Hipp adaptirano,nakon dijagnistkovanja AD-a smo presli na Nestlle hipoalergeno mlijeko nekih 5 mj...kad se smirilo ponovo smo presli na Hipp....ja licno nikad nisam pratila tablice....vec sam po svom nahodjenju uvodila namirnice....sem alergena....vec sa nekih 7 mj je jeo griz npr.....
E jedino su nas upozorili da mu ne dajemo mladi sir u periodu kad se ad aktivira.....

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu Dzenana_G)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojit...
3.2.2015 9:54:34   
irenaSA

IZVORNA PORUKA: sara123

http://ukctuzla.ba/ukctuzla/using-joomla/extensions/components/content-component/article-categories/3088-atopijski-dermatitis-ekcem


Pročitala sam moja S ima napismeno dijagnozu AD-a a neke simptome i manifestacije po ovom objašnjenju uopće nemauser posted image

_____________________________

Sarah, mamina i tatina princeza stigla je na ovaj svijet 16.02.2010. godine
Dani, mamin i tatin princ stigao je na ovaj svijet 19.09.2014 .godine
Iza tuge vedrije je nebo...iza tuge čistija je duša...

(odgovor članu sara123)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *