|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: povecane porodiljske naknade SA
15.6.2009 13:03:53   
neki
Jajan,ti samo razgledasuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: povecane porodiljske naknade SA
15.6.2009 13:03:56   
Anoniman
Evo nasla sam:

http://www.san.ba/index.php?id=7060

(odgovor članu neki)
  Neposredna veza do poruke: 102
   RE: povecane porodiljske naknade SA
15.6.2009 13:05:34   
Jajan
Pozdrav svima.... Opet se prica o naknadama a ima li ista od toga, ja nesto ne vjerujem dok ne vidim u svojim rukama ili na svom racunu

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: povecane porodiljske naknade SA
15.6.2009 13:06:20   
neki
Ma ja bolan,jednokratna pomoc,i to kad nam istekne ova od kantonauser posted image user posted image user posted image Sta vam ja pricam citavo vrijeme...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: povecane porodiljske naknade SA
15.6.2009 13:10:13   
neki
Oprostite molim vas,ja nisam dobro procitala,preletila na brzinuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Pise mjesecno po toliko i toliko,zene nadajmo se,a Enisa_sara i edijevamama hvala na mustulukuuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: povecane porodiljske naknade SA
15.6.2009 13:12:02   
mamina princeza

aaaa jednokratna? ma ja sta ces vise od njih i ocekivat....


_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: povecane porodiljske naknade SA
15.6.2009 13:12:24   
Mače
"
Visina naknade
Inače, porodilje koje su ostvarile pravo na dječiji dodatak dobijat će mjesečno po 220 KM, porodilje koje su nezaposlene po 360 KM, porodilje koje su ostvarile pravo na pomoć u prehrani 250 KM, a porodilje koje su zaposlene i ne primaju razliku u plati ili im je nezaposlen bračni drug ili su samohrane majke po 260 KM."

Valjda je stvarno svaki mjesec... ja sam tako shvatila i prvi put kada je objavljena ova odluka...

_____________________________

Ljubavlju stvaramo život da bi upoznali istinsku sreću...
Naša uskoro stiže...

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: povecane porodiljske naknade SA
15.6.2009 13:16:59   
Anoniman
Ama neki svaki mjesec počev od aprila 2009. Ne sluti ženo da je jednokratna user posted image  Taj moj muštuluk zaštekaj, nemoj da ga potrošiš user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mače)
  Neposredna veza do poruke: 108
   RE: povecane porodiljske naknade SA
15.6.2009 13:20:11   
neki
Jeste ali za one zene kojima je sad u aprilu isteklo ovih godinu dana od kantona,dakle meni istice u januaru sledece godine,tad cu i poceti dobijati...Ne sekiraj se zastekacu ja mustulukuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: povecane porodiljske naknade SA
15.6.2009 13:24:26   
mamina princeza
sad nista ne kontam :)
kako kome istice u aprilu sad dobija?


_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: povecane porodiljske naknade SA
15.6.2009 13:27:30   
neki
Duso draga,tamo fino pise,pocevsi od isteka jednogodisnje pomoci od kantona...Sto znaci zena koja se porodila u aprilu prosle godine,pocece ovih dana dobijati ovu pomoc,a ja koja sam se porodila u januaru ove godine,kad mi istekne ova pomoc od kantona(tj.januar 2010),eh tada mi pocinju davati pomoc od Grada Sarajevauser posted image

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: povecane porodiljske naknade SA
15.6.2009 13:28:53   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image  e joj a ja se obradovalaaaaaaaa

(odgovor članu neki)
  Neposredna veza do poruke: 112
   RE: povecane porodiljske naknade SA
15.6.2009 13:30:04   
neki
Moja Enisa_sar,daBogda da tad za nas ista love ostaneuser posted image user posted image user posted image Ma hajde,bude-bude,ne bude-nikom nistauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: povecane porodiljske naknade SA
15.6.2009 13:33:01   
mamina princeza
ja koja sam dobivala ostatak plate jel tako necu nista dobit...reko da se kome ne omakne:)))) menije 06.06.isteklo porodiljsko al su mi ukrali jedan mjesec ...pisala sam o tome na prethodnim stranicama.
jer sam dobila za 11 mjeseci - nisam za 12 - bebacha se rodila 04.07 a porodiljsko je otvoreno 06.06.  i oni su mi od jula poceli islacivati porodiljsku ....ima li ko ovakav slucaj. da mi nece isplatiti i slijedecu:))))))))))) nada zadnja umire


_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: povecane porodiljske naknade SA
15.6.2009 13:34:46   
Anoniman
Ja koliko god puta da pročitam ovaj tekst sve sam više zbunjena user posted image  Na početku teksta ispada da je baš ovako kako neki kaže, međutim kad čitam ostatak - onda suprotno....
Helem, vidjet ćemo, vi već dobijate pomoć od Kantona pa javite ako i ovo dobijete. Mi smo tek predali papire u petak....

(odgovor članu neki)
  Neposredna veza do poruke: 115
   RE: povecane porodiljske naknade SA
15.6.2009 13:40:17   
Mače
IZVORNA PORUKA: enisa_sara

Ja koliko god puta da pročitam ovaj tekst sve sam više zbunjena user posted image   


I ja isto- ali sve me sramota da kažem...user posted image user posted image user posted image
Baš me sad zbuniste...user posted image

_____________________________

Ljubavlju stvaramo život da bi upoznali istinsku sreću...
Naša uskoro stiže...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: povecane porodiljske naknade SA
15.6.2009 13:42:40   
neki
E hajde sad fino zene,citajte polako rijec po rijec,i tako bezbroj puta dok ne skontateuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ma ja njima nista ne vjerujemuser posted image

(odgovor članu Mače)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: povecane porodiljske naknade SA
15.6.2009 13:47:03   
Anoniman
Samo ti neki zezaj user posted image user posted image  Ma ništa, najsigurnije nam je da nam javite vi žene koje ste ranije rodile. Da mi ne bi sad dumali, a ja navijam da si neki u krivu user posted image .
Pusaaaa

(odgovor članu neki)
  Neposredna veza do poruke: 118
   RE: povecane porodiljske naknade SA
15.6.2009 13:48:20   
neki
I ja navijam za to da JA nisam u pravuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: povecane porodiljske naknade SA
15.6.2009 13:54:04   
Mače
IZVORNA PORUKA: neki

E hajde sad fino zene,citajte polako rijec po rijec,i tako bezbroj puta dok ne skontateuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ma ja njima nista ne vjerujemuser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image
đaba-pročitam ja ali ono što skontam na početku skontam da nema veze sa onim što sam zaključila na kraju-ako me kontateuser posted image user posted image user posted image
Ma što kažeš ništa ne vjerujem- pa bar dok ne vidim

_____________________________

Ljubavlju stvaramo život da bi upoznali istinsku sreću...
Naša uskoro stiže...

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: povecane porodiljske naknade SA
15.6.2009 14:40:08   
taze_mlada
da izvinete- jebo lud zbunjenog!

(odgovor članu Mače)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: povecane porodiljske naknade SA
15.6.2009 14:49:24   
neki
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu taze_mlada)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: povecane porodiljske naknade SA
15.6.2009 18:22:52   
new mama
E drage zene ma ni ja ne kontam,nista dok postar ne pokuca,jedno pise na vrhu teksta ,drugo na kraju,ali nista navijajmo da dobijemo lovuuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: povecane porodiljske naknade SA
15.6.2009 18:28:15   
martajay
a je l neko zna zasto za porodilje iz vogosce ova nadoknada ne vazi?
diskriminacija...

_____________________________

7.4.2009.

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: povecane porodiljske naknade SA
15.6.2009 21:44:19   
aazra
Meni je jedino jasno da nema uduplavanja administartivnih procedura provedenih u opcinskim sluzbama..Sto znaci nece trebati aplicirati za ovouser posted image
zaista je nepravednp prema porodiljama iz drugih opstina, ili koje su promijenile njesto boravka..user posted image

ja sam imala srecu da se muz doselio kod meneuser posted image  da sam ja kod njega sad ne bi bilo nista od para..user posted image

A i ovako dabogdauser posted image

_____________________________








(odgovor članu martajay)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *