|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: povecane porodiljske naknade SA
16.6.2009 8:01:43   
edijevamama
malo je ruzno pricati o politici, ali u ovim opstinama,tj. ove 4 opštine na vlasti je SDP a Alija behmen SDP, pa sam ja to nesto povezala, ko ono glasajte i u drugim opcinama za mene a ja cu vam naknadu :). Mislim zezam se ali mi to lici na to ili nisu mogli da se dogovore vlasti sviju opcina :))))))))))))))))))

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: povecane porodiljske naknade SA
16.6.2009 13:21:38   
taze_mlada
IZVORNA PORUKA: edijevamama

malo je ruzno pricati o politici, ali u ovim opstinama,tj. ove 4 opštine na vlasti je SDP a Alija behmen SDP, pa sam ja to nesto povezala, ko ono glasajte i u drugim opcinama za mene a ja cu vam naknadu :). Mislim zezam se ali mi to lici na to ili nisu mogli da se dogovore vlasti sviju opcina :))))))))))))))))))


off topic: ispravka- u dvije je sdp a u dvije sda ;) (npr novo sarajevo je sda) ....


topic: dodje mi da zovem opstinu i da fino ih pitam da mi procitaju jesam li na spisku ili ne?? neko je spomenuo nesto oko doprinosa kao po tome da mogu znati da li primam razliku u plati ili ne...meni to nema logike ali haj dok postar ne pozvoni nista ja njima ne vjerujem ....ali molim vas da cim prije i ako neka dobije da javi da se i mi ostale mozemo angazovati ako ne primimo....


(odgovor članu edijevamama)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: povecane porodiljske naknade SA
16.6.2009 14:12:16   
taze_mlada
sad sam pricala sa zenom u ops. nov sarajevo, kaze nadoknada je za zene koje su se porodile u aprilu, maju ili npr junu prosle godine tj za one kojima je sada istekla nadoknada kantona...i primit ce jos jednu nadoknadu u iznosu koji je recen od strane Grada....

(odgovor članu taze_mlada)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: povecane porodiljske naknade SA
16.6.2009 14:22:02   
Anoniman
Znači fakat je samo jedna....... user posted image user posted image user posted image user posted image

E baš će s tom jednom uspjeti dići natalitet user posted image user posted image

< Poruku je uredio enisa_sara -- 16.6.2009 14:23:22 >

(odgovor članu taze_mlada)
  Neposredna veza do poruke: 129
   RE: povecane porodiljske naknade SA
16.6.2009 14:49:14   
Crvena
IZVORNA PORUKA: taze_mlada

sad sam pricala sa zenom u ops. nov sarajevo, kaze nadoknada je za zene koje su se porodile u aprilu, maju ili npr junu prosle godine tj za one kojima je sada istekla nadoknada kantona...i primit ce jos jednu nadoknadu u iznosu koji je recen od strane Grada....

To bi onda znacilo da cu i ja dobiti jos jednu nadoknaduuser posted image Jupiiiiiiiuser posted image

< Poruku je uredio Crvena -- 16.6.2009 14:55:00 >


_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu taze_mlada)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: povecane porodiljske naknade SA
16.6.2009 14:57:55   
neki
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: povecane porodiljske naknade SA
16.6.2009 15:06:57   
new mama
E pa stvarno uzas,a meni je ovo od pocetka bilo sumnjivouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: povecane porodiljske naknade SA
16.6.2009 15:12:28   
edijevamama
e ja sad ovo ne kontam niposto!!!!!!!!!!!!

A sta sa novim porodiljama, koje su se kasnije porodile ili ce se porodit?

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: povecane porodiljske naknade SA
16.6.2009 15:23:58   
Crvena
IZVORNA PORUKA: edijevamama

e ja sad ovo ne kontam niposto!!!!!!!!!!!!

A sta sa novim porodiljama, koje su se kasnije porodile ili ce se porodit?


Meni se cini da oni nesto muljajuuser posted image


_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu edijevamama)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: povecane porodiljske naknade SA
29.6.2009 22:48:27   
umm
Drage mame, zna li neka od vas sta podrazumijevaju pod promjenom prebivalista godinu dana prije rodjenja bebe? da li promjenu iz opcine u opcinu ili iz drugog grada u sa? Ako je naknada od Grada onda ne bi trebalo biti vazno u kojoj se opcini zivjelo user posted image U opcini Stari Grad daju jenodkratne iznose, ali je uvjet minimalno godina dana prijave na adresi u S.Gradu, tako da ja nisam dobila jer sam od decembra u S.G., a sto sam rodjena to u i zivjela, imam samo 4-5 godina izbivanja iz S.G. to nema veze.user posted image ako podsticu natalitet, ne znam zasto toliki uvjeti, osim za izgovor da se barem minimalan broj porodilja iskljuci i ustedi na njima user posted image

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: povecane porodiljske naknade SA
25.7.2009 16:25:24   
Amrino
Ja ovo tek sada ugledah...Procitala sam sve od A-Z i jos uvijek mi nista nije jasno...
Ko dobija i sta? Jeli se konacno saznalo?

Ja sam se porodila u decembru 2007. godine...imam pravo na doplatak a i nezaposlena sam tj. na birou sam O.Centar (mnogo duze od godinu dana)...postar nista ne donosi...user posted image . Sta to znaci?


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu umm)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: povecane porodiljske naknade SA
25.7.2009 16:42:32   
škorpija
evo ja sam se raspitala za svoj slučaj, zaposlene majke od Gradske uprave (a koje su bile na porodiljskom 12 mjeseci) dobijaju 13 naknadu, negdje oko 250-300 KM. znam da su neke žene već to dobile, počela podjela, al dok ja dođem do toga garnat će se pare podijelitiuser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: povecane porodiljske naknade SA
25.7.2009 21:00:59   
taze_mlada
koliko skontah zenu iz opstine ova podjela ce trajati do kraja ove godine...a poslije ako bude para....

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: povecane porodiljske naknade SA
25.7.2009 21:03:16   
taze_mlada
IZVORNA PORUKA: Amrino RR

Ja ovo tek sada ugledah...Procitala sam sve od A-Z i jos uvijek mi nista nije jasno...
Ko dobija i sta? Jeli se konacno saznalo?

Ja sam se porodila u decembru 2007. godine...imam pravo na doplatak a i nezaposlena sam tj. na birou sam O.Centar (mnogo duze od godinu dana)...postar nista ne donosi...user posted image . Sta to znaci?



mislim da se odnosi na zene kojima je porodiljsko isteklo od aprila ove godine pa nadalje...tebi je pretpostavljam isteklo u decembru 2008 te s toga vjerovatno nemas pravo na ovo.... user posted image

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: povecane porodiljske naknade SA
25.7.2009 21:06:45   
Adana
Bas se pitam hoce li mene zakaciti da 13. naknada? user posted image  Mislim, ali nisam sigurna, da bih trebala primiti jos ovu jednu redovnu... Ali ostaje da se vidi...

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu taze_mlada)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: povecane porodiljske naknade SA
26.7.2009 0:01:41   
slono
Jucer mi prica zena kojoj je 1.7. isteklo porodiljsko i donio postar zadnju 12.naknadu kad za par dana donese jos jednu,tj. tu 13. u iznosu od 260 KM i ona pomislila da nije kakva greska, kad ono nije nego to od Grada.
Tako da znate,a dokad ce to davati, samo oni znaju?????

_____________________________

Mama ima dva slatka kolačića!
I kolačić- ljeto 2003.god.
II kolačić- zima 2008.god.

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: povecane porodiljske naknade SA
26.7.2009 0:28:28   
neki
Stali ce sa mnom biti u januaruuser posted image user posted image user posted image Tad ce sigurno reci:akcija zavrsenauser posted image

(odgovor članu slono)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: povecane porodiljske naknade SA
26.7.2009 0:31:03   
slono
Ma ja u decembru, nije ni meni veselo, ko zna sta ce dotad biti????? user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mama ima dva slatka kolačića!
I kolačić- ljeto 2003.god.
II kolačić- zima 2008.god.

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: povecane porodiljske naknade SA
26.7.2009 0:33:56   
neki
Ma decembar 2009,mislim da za tebe to vazi jos,ali za mene januar 2010user posted image user posted image user posted image Vidjecemo,valjda bude...Pusauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu slono)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: povecane porodiljske naknade SA
26.7.2009 0:38:50   
slono
Dabogda šćeri da te paša uzme!!!! Ima jos do decembra,a para sve manje..... user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mama ima dva slatka kolačića!
I kolačić- ljeto 2003.god.
II kolačić- zima 2008.god.

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: povecane porodiljske naknade SA
26.7.2009 1:25:19   
belmac
koliko sam ja shvatila to važi za žene koje se porode u roku od godinu dana, a računa se od 1. aprila.

_____________________________

Aiša, mamina velika princeza - 1997.
Harun, mamin momak - 2000.
Amna, mala guzara - 21.3.2009.

(odgovor članu slono)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: povecane porodiljske naknade SA
26.7.2009 11:55:08   
slono
IZVORNA PORUKA: belmac

koliko sam ja shvatila to važi za žene koje se porode u roku od godinu dana, a računa se od 1. aprila.


Mozda da od 1.aprila, ali 2008.godine jer je moja komsinica neki dan dobila 13.naknadu, a rodila je u ljeto prosle godine!!!! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mama ima dva slatka kolačića!
I kolačić- ljeto 2003.god.
II kolačić- zima 2008.god.

(odgovor članu belmac)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: povecane porodiljske naknade SA
7.8.2009 20:36:50   
vogelce
meni nista nije jasno. trebam za par dana da se porodim aBd, na birou sam,vec su mi dali formulare za ostvarivanje naknade, da na vrijeme prikuppim papire da muz moze poslje poroda sredit. nedavno je gradonacelnik spominjao opet te naknade od grada, jel se neko nedavno porodio pa zna kako to funkcijonise? ja koliko sam skontala da ce te nadoknade dobiti samo porodilje od prosle godine...?????????????????????????

(odgovor članu slono)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: povecane porodiljske naknade SA
26.8.2009 13:40:24   
mikimaus
Zna li možda neko zašto je obustavljena isplata 13. naknade?Informaciju sam provjerila u nadležnoj općinskoj službi.

Pozdrav

_____________________________

Leptirić mamin mali
18.07.2008.

(odgovor članu vogelce)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: povecane porodiljske naknade SA
27.8.2009 10:44:40   
neki
IZVORNA PORUKA: mikimaus

Zna li možda neko zašto je obustavljena isplata 13. naknade?Informaciju sam provjerila u nadležnoj općinskoj službi.

Pozdrav

Ako si provjerila info,zasto njih nisi pitala zasto je to obustavljeno?Mora da su spiskali pareuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mikimaus)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *