|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  134 135 [136] 137 138   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
14.4.2013 13:45:06   
sos15
glaxy,

dosta sam se raspitivala oko refundacije, s obzirom da je i meni trebala. Ako imaš preporuku od dr Sanje, odobriće ti refundaciju neovisno o ishodu postupka, naravno do iznosa koji odobravaju u Medico S i ako imaš sve ovjerene fakture i fiskalne račune, bez toga ništa. S druge strane, ako radiš postupak negdje drugdje i rezultira trudnoćom (što ti od srca želim) odobriće ti refundaciju bez obzira na preporuku, ali opet uz uslov da imaš sve fakture i fisklane račune ovjerene. Istina, to se zna odužiti, ja sam predala zahtjev za refundaciju krajem decembra, rješenje mi je stiglo početkom aprila, a kad će pare leći, ko zna.

(odgovor članu glaxy)
Neposredna veza do poruke: 3376
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
14.4.2013 14:44:59   
toncica
smarija ok mila ako opet budemo zajedno zakazane pa cemo se dogovoritiuser posted image user posted image
glaxy draga kad pocinjes sa bocanjem. Javni nam da znamo. I ja svim user posted image navijam za aprilske user posted image ado bog da da ih bude punouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu smarija)
Neposredna veza do poruke: 3377
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
14.4.2013 18:31:21   
glaxy
Super za refundaciju i ja sam mislila da je tako, ali ova u fondu mi sve zapetljala.
Toncice draga crkam da dobijem pa drugi dan ciklusa vadim hormone, isti dan javljam dr i on ce mi reci kad krecem da li taj ili sljedeci dan.
Sve me boli i zigucka, a nikako da krene, uh...

(odgovor članu toncica)
Neposredna veza do poruke: 3378
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
14.4.2013 20:42:08   
toncica
glaxy znam da si nestrpljiva sad ce user posted image samo sto nije . Koja je to agonija nekad jedva cekamo da dodje a nekad molimo dragog boga da nedodje. Samo mi se nemoj sikiratiuser posted image

(odgovor članu glaxy)
Neposredna veza do poruke: 3379
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
14.4.2013 22:04:13   
Jelena86
sos draga, tu si nam user posted image obradujem se svakom tvom javljanju :)
smarija, tljubice moja, na dušu cvekle i ananasa, meni je stvarno pomoglo. i želim ti sve najbolje u ovom postupku, kao i svim mojim aprilskim saborkama user posted image
ja jučer dobila user posted image , od danas sam pikalica...prva dva dana po 4 fostimona, a druha dva po 4 merionala, a uzv u četvrtak. nadat se da ću barem imati 2-3 folikulića :)
sretno ljubice moje :*

(odgovor članu toncica)
Neposredna veza do poruke: 3380
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
14.4.2013 22:37:45   
smarija
e Jecika znaci krenulo je, bravo drzim fige da ovaj put bude sve kako treba user posted image user posted image user posted image
da znas da su mi ananas i cvekla dorucak,rucak i vecera sutra cemo vidjeti rezultat svega toga user posted image
sve vas user posted image

_____________________________

ja ''''''''83.g. PCOS,IR,MTHFR homozigot,PAI heterozigot
MM ''''''''78.g. Normospermia
1.2009 IUI beta 64 - spontani,3xIUI beta 0
1.2010 i 2. 2012 VTO(Medico S)HS spopntani,3.2013 fet beta 0
4.2014 VTO Maribor HS-bingo beta 410

(odgovor članu Jelena86)
Neposredna veza do poruke: 3381
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
14.4.2013 23:21:18   
toncica
Jelena86 user posted image da je pocelo. SRETNO sa bocanjem ja super podnosim bocanje. Bice, bice folikulica ako bog da.
SRETNO SVIM MOJIM APRILSKIM TRUDILICAMA. user posted image

(odgovor članu Jelena86)
Neposredna veza do poruke: 3382
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
15.4.2013 7:39:26   
sos15
Jelena86,

često sam na forumu, pratim vas i navijam za svaku ponaosob. Sretno s bockanjemuser posted image

(odgovor članu toncica)
Neposredna veza do poruke: 3383
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
15.4.2013 17:53:41   
mia81
Pozdrav cure, odavno se nisam javljala iako vas redovno pratim i radujem sa pozitivnim betama, jer su one nade zbog kojih i mi svi vodimo borbu dalje.

Ja sam radila trombofilije,jer imam 6 neuspjelih pokusaja, i ako bilo ko ima kakvih info.na sljedeci nalaz MOLIM vas da mi napise:

"U nalaznom uzorku nadjen je 4G/5G GENOTIP koji dovodi do povecane ekspresije PAI gena odnosno povecanih nivoa plazminogen aktivator inhibitora -1."

Citala sam nesto po netu al nista konkretno a nestrpljiva sam do termina kod dr.

Hvala vam i sretno ma u kojoj fazi bile.

(odgovor članu sos15)
Neposredna veza do poruke: 3384
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
15.4.2013 22:18:40   
toncica
Jelena86 ja danas bila na UZ. Imam 8 folikula. Jedan od 12mm, 3 po 10mm , jedan od 9,5 jedan od8,5 i 2 po 6,5. Endometrijum mi je 5mm. DR. SANJAje prezadovoljna s obzirom da sam samo 4 dana koristila terapiju. U cetvrtak UZ. Kad si ti zakazana u cetvrtak. Ja sam danas bila presretna kad mi je DR to rekla . Vidjecemo sta ce dalje bitiuser posted image
user posted image

(odgovor članu Jelena86)
Neposredna veza do poruke: 3385
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
15.4.2013 22:31:00   
pahuljica1
Toncica...
koju terapiju koristis...super za folikuleuser posted image

(odgovor članu toncica)
Neposredna veza do poruke: 3386
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
15.4.2013 22:55:54   
toncica
pahuljica1 hvala milauser posted image user posted image user posted image
Primala sam prva dva dana po 3 fostimona, ,a druga dva dana po 3 merionala

(odgovor članu pahuljica1)
Neposredna veza do poruke: 3387
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
16.4.2013 8:39:13   
mia81
Toncice super ishod, cestitam user posted image
Jesil ti na kratkom protokolu i dali si ikad koristila dugi (kakv ti je bio rezultat)?

(odgovor članu toncica)
Neposredna veza do poruke: 3388
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
16.4.2013 9:18:15   
helga78
toncica bas se radujem zbog tvojih folikulicauser posted image user posted image user posted image . Bice to sve super, vidjeces. U koje vrijeme juce si bila na uz? Ja sam bila u cekaonici od 10.30 do 11.15, jesam li te mozda vidjela?user posted image

(odgovor članu mia81)
Neposredna veza do poruke: 3389
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
16.4.2013 10:03:25   
glaxy
toncice , jelena, super za bockanje i za folukule.
Kao što reče pahuljica 1 ne bi bilo loše da napišemo šta koristimo sada i šta smo koristile ranije pa da uporedimo rezultate, kako smo odreagovale na koji protokol i slično. Mislim da bi bilo interesantno.

Evo toncica može da probije led pošto je već bila na prvom UZV.
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu helga78)
Neposredna veza do poruke: 3390
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
16.4.2013 10:21:05   
smarija
Toncice koji ti je to dan ciklusa bio juce
Helga ja sam u ordinaciji bila od 10 do 11h ,kako izgledas mozda smo se i vidjele

_____________________________

ja ''''''''83.g. PCOS,IR,MTHFR homozigot,PAI heterozigot
MM ''''''''78.g. Normospermia
1.2009 IUI beta 64 - spontani,3xIUI beta 0
1.2010 i 2. 2012 VTO(Medico S)HS spopntani,3.2013 fet beta 0
4.2014 VTO Maribor HS-bingo beta 410

(odgovor članu toncica)
Neposredna veza do poruke: 3391
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
16.4.2013 11:16:15   
helga78
smarija kako si ti juce prosla? U kojoj si fazi pripreme?
Sjedila sam na tabureuuser posted image , plava haljina, smedja kovrdzava kosa. Kako ti izgledas i gdje si ti sjedila? Sigurno smo se vidjeleuser posted image

(odgovor članu smarija)
Neposredna veza do poruke: 3392
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
16.4.2013 11:49:39   
smarija
e da znas vidjela sam te,sjedila sam skoro pa preko puta tebe ja sam crnka,crni dzemper crvena majica ispod u farmericama.
Ja nisam nesto zadovoljna endometrijum mi je tanak 4,3 cak se malo stanjio od proslog uz tad je bio oko 4,7 ali sam poslije tog prvog uz-a imala dva dana oskudno krvarenje pa postoji mogucnost da se zbog toga i endic malo oljustio.Sutra imam ponovo uz pa cemo vidjeti ima li napretka ako nebude onda cu opet sledeci ciklus pokusati.

Kakva je situacija kod tebe bila.

< Poruku je uredio smarija -- 16.4.2013 11:56:00 >


_____________________________

ja ''''''''83.g. PCOS,IR,MTHFR homozigot,PAI heterozigot
MM ''''''''78.g. Normospermia
1.2009 IUI beta 64 - spontani,3xIUI beta 0
1.2010 i 2. 2012 VTO(Medico S)HS spopntani,3.2013 fet beta 0
4.2014 VTO Maribor HS-bingo beta 410

(odgovor članu helga78)
Neposredna veza do poruke: 3393
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
16.4.2013 12:10:53   
toncica
mia81 ja sam na kratkom protokolu . Ovo mi je prvi postupak VTO tako da nisam bila ni na kakvom drugom . Bila sam na stimulacijama iz prirodnog ciklusa sa klomifenom, cikloproginovom ali nista par biohemiskih trudnoca i to je to user posted image
helga78 draga moja hvala ti sto se radujes zajedno samnom i ja cu sa tobom i sa svima ako bog da. Kako si ti prosla na UZ. Ja sam dosla u 11 i 30user posted image
glaxy mila moja hvala ti , eto ja sam probila led , a vi nastavite user posted image
smarija juce mi je bio 6-i dan ciklusauser posted image
Zenske moje ja se ziva napisah ajte sad vi na raport da podnesete sta je juce kod vas bilo.
Svima user posted image

(odgovor članu mia81)
Neposredna veza do poruke: 3394
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
16.4.2013 14:15:28   
helga78
smarija mislim da znam ko siuser posted image Bas mi je zao zbog tvog endometrijuma, navijam da sutra bude bolji user posted image nastavi da ruckas puno ananasa.
toncica kod mene je i dalje jedan folikul, ali bar on je dobar. Nadam se da ce biti "jedan ali vrijedan" user posted image Sinoc sam dobila stop injekciju i sutra idem na punkciju.

(odgovor članu toncica)
Neposredna veza do poruke: 3395
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
16.4.2013 14:42:13   
toncica
helga78 user posted image i za taj jedan nadajmo se da ce biti vrijedan, MORA biti.
Mila moja zelim ti sutra puno srece i puno jajnih celija ako bog da. Javni nam se kad dodjes da vidimo kako si proslauser posted image
smarija mila moja zao mi je zbog endometrijuma. Vidjeces da ce sutra biti sve ok. Drzim ti fige za sutra i zelim ti srecu user posted image

(odgovor članu helga78)
Neposredna veza do poruke: 3396
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
16.4.2013 14:42:44   
glaxy
helga koju terapiju si ti koristila kad imaš samo jedan folikul

ja sam jutros odradila hormone , pa sad čekam da mi dr javi da li počinjem sa terapijom
uh kako sam nestrpljiva

(odgovor članu helga78)
Neposredna veza do poruke: 3397
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
16.4.2013 14:46:15   
majuša
Ej cure moje evo i mene.Sutra dolazim u BL na malo duži ostanak ali , takođe, na uzv. Malo sam nervozna(malo više) ali valjda bude bilo bolje sutra. S MARIJA ja sam na UZV sutra u 11:30 h. Trebala sam u četvrtak ali sam imala problem sa mješanjem injekcija. Biću u sivoj majici i teksas suknji pa ako me vidiš javi se.
Tončice divno za uzv. Ne može biti bolje.Eto tebe user posted image .
Helga sretno sutra!
Ostalim curama veliki pozdrav šaljem pa se čujemo.
P.S.Šmrcka moja odoh ja !!!!!!!!

(odgovor članu helga78)
Neposredna veza do poruke: 3398
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
16.4.2013 14:57:09   
helga78
toncica, majuša hvala vam
glaxy prosli mjesec sam koristila dekapeptil, merional i gonal i imala sam samo tri folikula. U ovom ciklusu sam prvo pila klomifen, onda nastavila sa merionalom i imam tek jedan folikul user posted image

(odgovor članu majuša)
Neposredna veza do poruke: 3399
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
16.4.2013 15:01:52   
toncica
majusa jesi li vidjela imas PP. Nemoj mila biti nervozna i ja sam bila neznam koliko sam puta do BL isla u wc, a na kraju bilo sve super. Sretno sutra na UZ user posted image
glaxy JUPIIII konacno da pocnes sa terapijom ako bog da. Zelim ti da te sto prije nazove user posted image

(odgovor članu majuša)
Neposredna veza do poruke: 3400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  134 135 [136] 137 138   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  134 135 [136] 137 138   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *