|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  288 289 [290] 291 292   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
26.2.2015 13:06:05   
tina15
Harmonika, da tebe nije bilo, ja bih bzvz pravila trku po mojim hormonima bez potrebe. A sav trud bi pao u vodu... Nemam rijeci da se zahvalim, jer nisam obracala paznju da je pogresno zaokruzeno. Vjeruj, da sam jutros u cetiri sata se probudila i uzela shemu da vidim sta je u pitanju. Nesto mi nije stimalo. Al eto, idemo dalje. user posted image

(odgovor članu nikitan)
Neposredna veza do poruke: 7226
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
26.2.2015 13:55:39   
harmonika
user posted image user posted image user posted image Nemoj mi zahvaljivati,osjećam se lijepo jer sam ti indirektno pomogla. vjeruj mi,ja cijelo vrijeme razmišljam o tebi,jutros čim sam ustala,ranom zorom prvo sam ušlau forum rekoh da vidim da li si išta riješila. kad sam stigla na posao odmah sam ti poslala savjet da ih nazoveš. ljubazni su oni,i sestre uvijek napominju da zovemo akonam nešto nije jasno.
nego,tina,koliko ti imaš godina

(odgovor članu tina15)
Neposredna veza do poruke: 7227
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
26.2.2015 16:12:34   
KONFUCIJE
Cao cure....evo i ja sam jedna od vas koja ceka vec dugih 9 godina...u maju je drugi pokusaj pa se nadam kako meni tako i vama da ce biti veoma uspjesna....

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 7228
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
26.2.2015 16:21:01   
harmonika
KONFUČIJE draga,dobro nam došla i što prije da odeš u trudničke teme. Znači u maju ću imati društvo,već nas je nekoliko. Reci mi na kojem si protokolu i kada počinješ sa mikroginonom? I meni je u maju drugi pokušaj.

(odgovor članu KONFUCIJE)
Neposredna veza do poruke: 7229
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
26.2.2015 16:26:21   
Anoniman
Vjeruj mi da jos skupljam nalaze,posto me nisu obavjestili da je izvjestaj gotov....uskoro cu znati sve...samo znam da za razliku od prosli put imam puno vise stavki za odraditi...inace u oktobru 2014 sam radila prvu i bio je dugi protokol...

(odgovor članu harmonika)
  Neposredna veza do poruke: 7230
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
26.2.2015 16:28:33   
KONFUCIJE
I reci mi da li si slucajno radila jonogram....to imam ovaj put odraditi...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7231
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
26.2.2015 16:33:23   
harmonika
D a budem iskrena ne znam ni šta je to. Ja od dodatnih nalaza trebam samo trombofilije uraditi i ponoviti ono standardno-briseve i hormone te spermokulturu,

(odgovor članu KONFUCIJE)
Neposredna veza do poruke: 7232
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
26.2.2015 17:23:36   
mionab
Evo mene, malo sam odmarala pa da se javim.Dobro sam prošla.Dobili smo 5 jajnih ćelija.Ja uvijek dobijem 4 ili 5.Bitno je da budu kvalitetne a broj manje više.
Krvarila sam pri aspiraciji , kažu da se dešava , zakači se zid vagine.Dr stavila gazu(tampon).Prestalo odmah.
Sad nema krvi ništa.Prvi put sam imala malo krvarenje, drugi put baš ništa a evo sad bilo.
Dosta je žena u februaru, gužva je baš.Navijam za sve stare i nove članice.Čekam da mi jave ( subota ) a transfer nedelja ili ponedeljak.user posted image

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 7233
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
26.2.2015 17:28:08   
KONFUCIJE
i ja sam prosli put ove standardne al sada su mi dodali kks,jonogram,trombofilije....upravo sam digla nalaz kks...

(odgovor članu mionab)
Neposredna veza do poruke: 7234
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
26.2.2015 17:43:03   
harmonika
Mionab,draga user posted image user posted image user posted image za jć. Dao BOG da budu blastice pa da sve bude lakše. Ne brini za krvarenje,i meni se isto desilo. Meni je prestalo odma,čak na tom tamponu koju su izvadili nije bilo krvi.
uživaj sada u naredna dva dana a onda mazi trbu a mi ćemo navijati!!!

(odgovor članu KONFUCIJE)
Neposredna veza do poruke: 7235
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
26.2.2015 18:52:34   
tina15
27 punih u oktobru mjesecu :)

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 7236
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
26.2.2015 19:55:13   
KONFUCIJE
harmonika znas li koliko se ceka na nalaz trombofilije ....ove sto radimo na paprikovcu

(odgovor članu tina15)
Neposredna veza do poruke: 7237
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
26.2.2015 20:13:36   
mionab
Harmonika hvala draga!Ok sam,odmaram. Konfucije nalaz se čeka od 20 do 30 dana.Meni su dali broj pa da ih nazovem za 3 sedmice da vidim da li je gotov.Bio je gotov za 20 dana.
Jonogram se radi da se vidi stanje bubrega , nekad pišu i hepatogram da se vidi stanje jetre.To su sve analize usputne, najbolje da je sve 100 % dobro.KKS isto da se vidi stanje organizma preko krvi.
Nikitan vjerovatno će raditi i nedelju tako da ne brineš a dobićeš ti sutra sigurnouser posted image .

(odgovor članu KONFUCIJE)
Neposredna veza do poruke: 7238
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
26.2.2015 20:22:33   
KONFUCIJE
mionab hvala ti....kks je odlican ali meni su i svi ostali nalazi dobri zadnjih 9 god...ja sam ti u onih 10% nepoznatog steriliteta...al neka si mi rijesila misteriju jonograma.....

(odgovor članu mionab)
Neposredna veza do poruke: 7239
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
26.2.2015 20:28:47   
nikitan
hvala mionab,sretno na embriotransferu,i da nas obradujes pozitivnom betom,

(odgovor članu KONFUCIJE)
Neposredna veza do poruke: 7240
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
26.2.2015 21:54:10   
mionab
Nikitan hvala.Srteno na uz , da kreneš sa postupkom.Konfucije, znam par koji nemaju uzrok steriliteta , išli su na vto , iz trećeg puta uspjelo ali doslo do krvarenja i ispotavilo se da je trombofilija.2 neka faktora tromboilije, PAI i još nešto.Samo ti uradi trombofilije.Sretno....

(odgovor članu nikitan)
Neposredna veza do poruke: 7241
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
26.2.2015 22:15:42   
KONFUCIJE
upravo to i radim,to su urodjene trombofilije mutacija za mthfr i pai a i stecene trombofilije....iskreno da ti kazem jako puno doktora je gledalo moje nalaze al znate vi cure kako to ide,samo da prodje kroz ruke al neki dan mi je jedan doktor rekao da ne moze da vjeruje da me na to nisu poslali jer sam to davno trebala uraditi...iskreno ja bi sve dala da nadju bilo sta,vjerujte bilo bi mi lakse a ovako sam u zamci,stalno istrazujem sta jos da uradim....nemam ja bas puno godina al u ovome imam previse staza...32 god a 9 god borbe...al nema odustajanja,nije lako al morate sve imati snage....

(odgovor članu mionab)
Neposredna veza do poruke: 7242
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
26.2.2015 22:18:56   
tina15
Slazem se. Msm da ne treba odustajati, jer cilj je jasan, pa sad,kad bude bude. Vrijedi se boriti i istrajati :)user posted image

(odgovor članu KONFUCIJE)
Neposredna veza do poruke: 7243
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
27.2.2015 8:57:01   
artist
Draga nikitan i kod mene jos nista ja sam u srijedu popila zadnju tabletu, sutra cu ih zvati da provjerim rade li u nedelju u slucaju da mi padne nedelja a mislim da hoce.Sretno moje drage zene

(odgovor članu tina15)
Neposredna veza do poruke: 7244
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
27.2.2015 9:32:04   
nikitan
dobro jutro,artist ja jutros dobila i evo sad zvala da zakazem za sutra ujutro me narucili u pola 9,prvo da izvadim krv za fsh,pa ako bude ok,onda na uzv,daj boze da prodje sve kako treba,

(odgovor članu artist)
Neposredna veza do poruke: 7245
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
27.2.2015 10:16:01   
nikitan
konfucije i ja sam radila testiranje na stecene i urođene trombofilije,i to sama trazila da uradim,jer me niko nije upucivao na to,sama istrazivala razlog mojih neuspjelih ivf,i utvrdilo se postojanje heterozigotne mutacije na MTHFR C677/N i 4G/5G PAI 1 polimofrizma,kaze hematolog,to mi je urođeni gen,da ovako u zivotu nemam problema s tim,ali ako planiram trudnocu,moram koristiti LMWH pred embriotransfer,jedino tako uz terapiju se moze odrzati trudnoca,ako uspije ivf,eto izvini sto ovako dugo pisem,jednostavno zbog slabe cirkulacije u maternici plod neostaje,a ako i ostane nerazvija se dobro i dolazi do pobacaja,valjda sam sve lijepo objasnila,i nekome pomogla

(odgovor članu nikitan)
Neposredna veza do poruke: 7246
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
27.2.2015 10:19:19   
nikitan
i jos da kazem pola tih nalaza radila na paprikovcu,a pola onih sto oni nemogu raditi radila sam privatno u klinici jelena,platila 450 km,trazila povrat od fonda,i odbili me,ali eto bar sam otkrila sta je problem,da sam bar i ranije to uradila dok sam bila mlađa,a ne sad kad sam starija,smanjuju mi se sanse za uspjeh ivf,

(odgovor članu nikitan)
Neposredna veza do poruke: 7247
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
27.2.2015 10:56:46   
artist
uh drago mi je zbog tebe nikitan zelim da ti sutra i fsh i uz budu ok pa da pocnes postupak, valjda cu i ja to uganjati nekad pa da i ja konacno pocnem sa postupkom. Ganjam se sa njim od maja i jos nista ,ostaricu posve cekajuci

(odgovor članu nikitan)
Neposredna veza do poruke: 7248
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
27.2.2015 11:25:25   
nikitan
artist znam da je tesko cekati,nije nama lako ali eto moramo tako,meni je fsh bio 20,i pomoglo mi je ovo svako jutro sam pojela 2 smokve u maslinovom ulju,i tako svako jutro,i skinula ga na 6,7 ali tada bila cista na jajniku,pa opt sve zaustavili,eto sutra cu vidjeti sta ce biti,

(odgovor članu artist)
Neposredna veza do poruke: 7249
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
27.2.2015 12:05:39   
artist
ista stvar i kod mene i ja jedem smokve u maslinovom ulju sa 17,5 fsh je pao na 3,80 ali se pojavila cista i tako u krug ajde valjda ce biti bolje ti nam javi sutra kako si prosla

(odgovor članu nikitan)
Neposredna veza do poruke: 7250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  288 289 [290] 291 292   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  288 289 [290] 291 292   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *