|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  289 290 [291] 292 293   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
27.2.2015 12:38:46   
harmonika
Konfučije,iste smoi po godinama starosti i bračnog staža.
Nikitan srećnooooo sutra!
Artist,krajnje je vrijeme da se kod tebe sredi situacija,srećno i tebi!
Tina ti si baš mlada,vrijeme je pred tobom. Ne znam šta je kod tebe problem ali u svakom slučaju bravo za dr koji te uputio na VTO. Mene su razni doktori zavlačili,klasična seljačka politika-sve je u redu,opusti se. I tako 6 godina izgubih,vrteći se u začaranom krugu. Čak je ovaj moj gin.u mom gradu galamio na mene zašto sam uopšte pristala na vto,rekoh mu zato što vi 6 godina govorite opusti se. Mislim da mu ne trebam više na oči ići poslije našeg poslednjeg razgovora.
Gdje nam je Nina? šta je sa njom?
Dobro,u kojoj si ti fazi?
Mionab user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu artist)
Neposredna veza do poruke: 7251
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
27.2.2015 13:18:53   
nikitan
ti si prava harmonika,vesela,hvala ti sto postojis i mislis na sve nas pored svoje brige,i ja tebi zelim sve najbolje,i naravno svima zenama ovde da se obradujemo na kraju nase borbe ,da ostanemo sve trudne,

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 7252
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
27.2.2015 13:41:00   
An Nur
Hi, curke, evo i mene user posted image user posted image user posted image
Opet se bocam.
jedna inseminacija i jedan dugi protokol, neuspjeli.
Sad sam na kratkom protokolu u nekoj drugoj klinici ali zar nije svejedno.
Nekad upali nekad ne, ma gdje da idemo. Naše je da se trudimo.
Ovaj put bolje su mi pogledali maternicu, našli polipe i odstranili ih.
Slali su me i na inzulnemiju, uredna mi je, a u ponedeljak su mi uzeli i krv za trombofiliju pa se bocam i čekam.
Na inseminaciji bila sam puna nade i bila mi je biohemijska trudnoća.
U prvom postupku ivf sam prošla baš neki pakao.
Užasna reakcija na decapeptil. prvih pet dana samo sam plakala, mislila sam da ću da skrenem. Svaka sitnica me rastuživala do suza.
Poslije bolile su me noge, kao da su mi sve vene zaštopane, a nakon aspiracije nisam mogla da se pomjerim normalno.
Nakon svega nije me ni čudilo što mi nije uspjelo. Cijelo vrijeme sam trpila nekakve boli, a o psihičkoj napetosti da ne pričam.

Sada niti smijem da se nadam, niti smijem dozvoliti sebi da mislim ni negativno, ni pozitivno.
Šutim i čekam, valjajući dan po dan.
Kad poslije bockanja prošetam, ne bole me noge i vene, kad mirujem, opet mi se sve napnu i imam konstantnu mučninu u stomaku ali ipak mi je ovaj protokol puno lakši od onog dugog.
U ponedaljak popodne mi je prva folikulometrija, pa ćemo da vidimo kako napredujemo.
Ljubim vas sve i želim vam puno puno bebica.

_____________________________

20.10. '13 inseminacija 1
4.11. '13 beta 6,58
7.11. '13 :((((

(odgovor članu nikitan)
Neposredna veza do poruke: 7253
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
27.2.2015 15:04:25   
harmonika
Nikitan,moramo da se međusobno podržavamo,lakše nam je u društvu. Kamo sreće da nijedna od nas nije na forumu ali šta je tu je,nećemo sada da se žalimo. Hvala Bogu što postoji i ovaj vid liječenja.
An nur,srećno i tebi. Ja ću u drugi postupak na kratki protokol,onaj dugi mi se baš bio smučio. Trajao je i trajao,nikad kraja. Na rukama mi se bile napravile modre,bolne čvoruge od injekcija. Srećom bila je zima,da je bilo ljeto morala bi ovom polusvijetu da objašnjavam šta mi se desilo.

(odgovor članu An Nur)
Neposredna veza do poruke: 7254
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
27.2.2015 16:08:37   
harmonika
Žene,pomagajte sada vi meni. dobila sam rezultate briseva. svi su negativni a kod hlamidije piše da pokazuje inhibiciju reakcije (šta god to značilo) te da bris treba ponoviti. dr mi je prilikom uzimanja brisa rekla da se može desiti lažno pozitivan nalaz zbog sukrvice koja se pojavila pri uzimanju uzorka. ne piše na nalazu da je pozitivno. zvala sam u medico,sestra nije htjela da priča,kaže da pošaljem mail. napominjem da sam sve ove briseve radila 4 -5 puta i nikad nije bilo pozitivnih nalaza. zna li neko šta ovo znači? poješću se živa dok ne dobijem mail od dr. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 7255
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
27.2.2015 16:52:15   
KONFUCIJE
harmonika ne panici...isto mi se desilo na higijenskom prosli put...naravno nalaz je bio kontaminiran..ponovila na konzilijumu posto sam poludila...prilikom uzimanja ako ima krv u 50% slucajeva pokaze hlamidiju...ja sam sok dozivila zato sto sam taj dan trbala preuzeti inekcije...ponovi ih u higijenskom opet...vidjeces da ce biti dobar nalaz...meni je ispalo da sam je dobila dok sam pila antibiotike hahahaha...samo se opusti...

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 7256
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
27.2.2015 16:52:41   
mionab
Harmonika ne sekiraj se.Nije hlamidija nego nije moglo da se odradi nalaz zbog nekog faktora: transporta, temperature....
Hlamidiju nisi sigurno dobila , ne brigaj.Ponovi bris.
Mene danas zvali, bile su 3 zrele j.ćelije i sve tri se oplodile.Sutra et .Oko 11 da dođem.
Pa ćemo vidjeti.Odlučiću sutra ovraćanju, koji ću broj vratiti, zavisi od kvaliteta.

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 7257
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
27.2.2015 16:55:37   
mionab
Ja danas išla na posao.Sad došla.Reko da još nešto odradim jer sam na bolovanju od ponedeljka.Sad bila u wc-u, malo mi roskasto i smeđkasto.Valjda nije ništa.Juče nije ništa bilo.Kontam da sam se preforsirala.Sad ću leći i samo ležatiuser posted image .

(odgovor članu mionab)
Neposredna veza do poruke: 7258
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
27.2.2015 16:57:00   
harmonika
hvala ti mionab,totalno sam bila pukla. rekoh nema druge nego mužića u top strpati i lansirati na drugu planetu,s obzirom da se hlamidija samo sexualnim putem prenosi. i ja sam sada negdje nasla da je u pitanju greška ili kod uzimanja uzorka ili u transportu.
ja bih vratila tri,i samoj sebi sam rekla da ću ubuduće vraćati tri a oni neka se slikaju i embriolog i dr.

(odgovor članu mionab)
Neposredna veza do poruke: 7259
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
27.2.2015 17:00:33   
mionab
Harmonika nije hlamidija.Smješna si, i ja bih tako razmišljala.hahaha.Samo ti ponovi bris i ne brini.
Mislim da ći tri vratiti, samo da vidim kakvog će biti kvalteta.
Pisala sam maloprije da mi je roskasto, samo kad idem u wc.nema ništa ovako.
Kad ja nemam mira ležati.

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 7260
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
27.2.2015 17:05:43   
harmonika
Radi onako kako smatraš da treba da radiš. što se tiče mirovanja poslije ET,ne znam,nisam pametna... Ja sam prošli put strogo mirovala,15 dana nisam na balkon izašla,mama bila kuvala spremala ma svi me mazili i pazili pa nije uspjelo. ovaj put planiram da pomalo šetam svaki dan pa šta bude. mislim da će mi više naškoditi ležanje i ubijanje u pojam od ne izlaska vani nego malo šetnje?
ja bih 3 vratila,kakvog god kvaliteta. povećavaš šansu za trudnoću.

(odgovor članu mionab)
Neposredna veza do poruke: 7261
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
27.2.2015 17:06:20   
KONFUCIJE
ja svog kada nisam odrobijala.....al kontam nije lud bas sada...ma kod nas sa tim nalazima je sve moguce...ja pitala da sada ne ponavljam nalaze na infektivnom imam stare 6 mjeseci a oni mi kazu ako znate da nije sta bilo...e reko samo mi jos sida fali...mionab ja sam prosli put vratila 3,iskreno kada su mi rekli pitala sam se ko sam ja da odlucuje poslije ovoliko godina koga da vratim....reko vracaj sv pa sta bude...meni se samo ne svidja zbog cega ne vracaju 5 dan..vecina klinika tako vraca....neka rade sta god samo da nas ima vise...

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 7262
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
27.2.2015 17:09:32   
harmonika
sad odmaraj do sutra. NEMA AKCIJANJA MOLIM!!!!!! Sutra stižu bebe kod svoje mame,a tata neka vidi kako će!

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 7263
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
27.2.2015 17:15:37   
KONFUCIJE
I da dve su mi bile dobre a jedna onako...ovu onako sam morala vratiti u nadi da je mrljava na tatu pa mozda se uspije i izboriti....sve u svemu pozitivne misli i u napad...zelim vam svima pozitivne bete..

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 7264
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
27.2.2015 17:17:51   
harmonika
Žene ne zamjerite mi,malo se šalim. kažu udri brigu na veselje. Konfučije hvala ti mila,znaš kako mi je bilo. Mora da se to njima često dešava čim mi je dr rekla da ima sukrvice na brisu i da može biti nakaradan rezultat.

(odgovor članu KONFUCIJE)
Neposredna veza do poruke: 7265
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
27.2.2015 17:25:38   
harmonika
Mislim da je u medicu pravilo da ako je 5 ili višeoplođenih jć onda se ide na blastice. sa manje od 5 vraćaju 3.dan. ali to ne mora ništa da znači,mogu i kako ti reče mrljave da se prime,a nekad ni najbolje neće.
bilo kako bilo mionab nam je sada naša nada. ne znam što nam se nina ne javlja i ona je krenula sa bockanjem negdje kada je i mionab.

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 7266
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
27.2.2015 19:46:19   
mionab
Od sutra ću odmarati.Prvih par dana ležati a onda u laganu šetnju.Bitno je da se ne diže ništa teško a šetnja nije problem, poželjna je.Pitaću sutra šta podrazumjeva umjerena aktivnost kad napišuuser posted image
Mojoj drugarici kad je uspjelo, drugi dan poslije et završila na paprikovcu zbog hiperstimulacije,pregledao je par doktora, vaginalni uz, dobila eserihiju, haos a opet se primilo.Nema tu pravila.
A brisevi su baš dosadni, stalno ih radimo.Mora i prokrvariti kad se toliko grlić tretira, normalno da bude i sukrvice i da se ne može uraditi nalaz.Ja imam toliko nalaza urađenih, kao da se za penziju spremam prijevremenuuser posted image .

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 7267
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
27.2.2015 20:32:21   
nina 79
Harmonika draga kako se ti brines za mene,a ja bezobrazna pa se ne javljam.Evo po kratkom postupku sam,bockam se vec 8 dana.Sutra idem na uz ovde kod nas,pa cu samo javit kakvi su folikuli u BL.Kazu da ne dolazim radi uz,ako mogu to kod nas uraditi.Hvala im i na tome.Sutra cu znati dal nastavljam sa inekcijama ili ne.Jer ako dr Brankica kaze da je sve po pravili onda primam stop inekciju i u ponedeljak idem na aspiraciju.Tako da jedva cekam sutra...

(odgovor članu mionab)
Neposredna veza do poruke: 7268
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
27.2.2015 20:33:43   
nina 79
Inace novim curama zelim dobrodoslicu i da sto pre ugledaju ono sta najvise cekaju,a to jeuser posted image user posted image user posted image user posted image .....

(odgovor članu nina 79)
Neposredna veza do poruke: 7269
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
27.2.2015 20:35:33   
harmonika
user posted image user posted image user posted image Nina,i ti si privela kraju. Koliki su ti folikuli? koliko ih ima? Srećno mila.šta drugo da ti kažem. Navijam iz sve snage.
Ne zamjerim ja što se ne javljaš,znam koja je to frka,još ako pritom radiš nema čovjek vremena nizašta. samo,brinula sam se,šta se dešava! Čime si se bockala?

(odgovor članu nina 79)
Neposredna veza do poruke: 7270
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
27.2.2015 21:23:14   
KONFUCIJE
Mislim da smo mi definitivno veliki heroji i da nam treba svima orden dati....iskreno molim Boga da ni jedna zena ovo ne prozivljava...ovo je pravi psihicki test koji jedna zena mora da prodje...realna cinjenica jako malo ljudi zna i osjeti nasu hrpu emocija koje se samo mjesaju,odlaze,dolaze a mi to sve sa smjeskom iznesemo a kada ostanemo same brojimo dane,analiziramo nalaze,pripremamo inekcije,tablete i tako u krug...cure kada smo se nazalost nasle ovde mislim da sve i jedna kada joj je nesto tesko neka pise a mi cemo ostale da je slusamo, da nadjemo rijec razuma,bodrimo.....najvaznije je da nam pozitivne misli i vedar duh okupiraju srce....

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 7271
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
27.2.2015 23:46:23   
tina15
Harmonika, ja sam vec sest godina u braku... I nas su zavlacili i pricali nam price i pricice. inace mm ima oligospermiu, a kod mene je sve kako kazu uredu. Na nasu smo inicijativu poceli sa pripremama za vto, jer ne zelimo nista vise da cekamo.... Imali sno raznih iskustava za ovih sest godina, da nebih sada da nabrajam, nije ni bitno. Bitno je ovo sada sto jeste i na sta se treba usresrediti. :) sa puno nade, vjere i optimizma :) user posted image p. S. Sa vama ovako divnim na forumu, sve je mnogo lakse

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 7272
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
28.2.2015 12:19:09   
nikitan
evo da se javim,sad stigla iz bl,fsh mi je jutros bio 14,14,a na uzv opet ima ona cista na lijevom jajniku,nista zasad jos necu u postupak,dr.kaze da pijem microginon jos jedan mjesec i folnu kiselinu i aspirin od 100,pa kad dobijem sledeci mjesec,da opet dođem drugi dan krvarenja,da vidimo sta ce biti,eto nikako da se rjesim te ciste,otkud sad ona nemam pojma,ali sta mogu,

(odgovor članu tina15)
Neposredna veza do poruke: 7273
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
28.2.2015 13:05:17   
artist
bas mi je zao nikitan imam osjecaj da ce i meni tako biti koja te dr. jutros primila

(odgovor članu nikitan)
Neposredna veza do poruke: 7274
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
28.2.2015 13:36:59   
harmonika
Niki draga,mnogo mi je žao,ali ko zna zašto je to dobro. Jesi li probala da piješ nekakav čaj za ciste? Ja sam svojevremeno imala cistu koja nije bila vodena i bila je poprilično velika,tolika da je dr rekla ako za mjesec dana ne nestane da ću morati na operaciju. pila čaj od kunice u neograničenim količinama i nestalo kao rukom odneseno.
artist,malo optimizma mila user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu artist)
Neposredna veza do poruke: 7275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  289 290 [291] 292 293   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  289 290 [291] 292 293   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *