|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: spolni odnosi u trudnoći
3.12.2009 12:42:55   
ivanas
ako nije rizična trudnoća nije ni kasno vjeruj mi. Ja sam noć prije poroda imala odnos sa mm a sutradan sam porođena na carski zato što mi je termin prošao 8 dana. Bebu rodila zdravu i živu bez ikakvih komplikacija. A sada odnos imamo kako nam naš braco dozvoli tj je li miran ili nemiran . Svakako sretno

(odgovor članu amela2208)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: spolni odnosi u trudnoći
3.12.2009 12:47:11   
amela2208
do sad hvlal bogu je sve ide normalno mislim normalna mş je trudnoca ali od straha da ce bebici nesto falit ne mogu da se opustim nikako...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ma ja sam ti zadnji sex imala 1 avgusta ... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sara&Mohammad

(odgovor članu ivanas)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: spolni odnosi u trudnoći
3.12.2009 13:16:22   
amela2208
zar nema jos komentara...???

_____________________________

Sara&Mohammad

(odgovor članu amela2208)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: spolni odnosi u trudnoći
3.12.2009 13:21:29   
ivanas
ne brini se draga i opusti u odgovarajućem položaju jer tvoja bebi i ne zna šta se dešava a ti uživaj i ne misli ni o čemu. daj oduška sebi i uživajuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu amela2208)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: spolni odnosi u trudnoći
3.12.2009 13:29:09   
amela2208
hvala lijepauser posted image user posted image user posted image
mislila sam sinoc nesto radit al on jadan sav umoran dosao s posla...zao mi ga pravo bilouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
nisam htjela da ga nadrazujem ako ne uspije....

_____________________________

Sara&Mohammad

(odgovor članu ivanas)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: spolni odnosi u trudnoći
3.12.2009 13:31:29   
ivanas
znaš ti onu pjesmu OPUSTI SE I UŽIVAJ.....

(odgovor članu amela2208)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: spolni odnosi u trudnoći
3.12.2009 13:32:44   
amela2208
ne ne znam kako ide???
user posted image user posted image user posted image user posted image ne slusam nasu muziku pa zato :)

_____________________________

Sara&Mohammad

(odgovor članu ivanas)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: spolni odnosi u trudnoći
3.12.2009 13:35:49   
ivanas
OPUSTI SE I UIVAJ NEMOJA DA NAM KVARIŠ DOBAR UGOĐAJ...

(odgovor članu amela2208)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: spolni odnosi u trudnoći
3.12.2009 13:42:41   
amela2208
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
moram se i ja malo opustit, vidim da zene se sexsaju do zadnjeg dana a ja??? sta sam bogu skrivila se ponekad pitamuser posted image salim se...


_____________________________

Sara&Mohammad

(odgovor članu ivanas)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: spolni odnosi u trudnoći
3.12.2009 14:26:55   
amela2208
ja i dalje cekam komentatorke user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sara&Mohammad

(odgovor članu amela2208)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: spolni odnosi u trudnoći
3.12.2009 14:28:50   
Nenci
eh sta treba komentarisat??  user posted image

_____________________________

Nas bebac slatki je obradovao mamu i tatu na Dan zaljubljenih :))))
Viktor 14.02.2010.
(cekali smo 3,5 godine)

(odgovor članu amela2208)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: spolni odnosi u trudnoći
3.12.2009 14:31:40   
amela2208
idi ti zubaru pa cemo nedje drugi put komentarisati.....
ja se od jutros ubi trazeci nekog ko je ko ja, jer stvarno je uzasan osjecaj biti....ovako....zapecenuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
majke mi pomislit ce ove zene da sam poludjela kolıko insistiram na ovoj temi hahahahaha

_____________________________

Sara&Mohammad

(odgovor članu Nenci)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: spolni odnosi u trudnoći
3.12.2009 14:36:41   
Nenci
ma samo ti pitaj user posted image , zato RR i postoji, nema tabu tema, sve je to normalno, a i hormoni se malo uzburkaju pa nam nekad nije do toga a nekad mi pridodje ono pravo user posted image .  uh, uh
Odoh ja dok je jos vrijeme... hehehe
Pusa!!

_____________________________

Nas bebac slatki je obradovao mamu i tatu na Dan zaljubljenih :))))
Viktor 14.02.2010.
(cekali smo 3,5 godine)

(odgovor članu amela2208)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: spolni odnosi u trudnoći
3.12.2009 14:40:34   
amela2208
zasto ja uvijek moram da postavljam tabu teme??? :)

evo par pitanja: kojş ste mjesec, kolıko se cesto keksate, imate li kakvih problema, poze i sve sto je vezano za keksanje u zadnjih 3 mjeseca trudnoce.
ja sam ocajnauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sara&Mohammad

(odgovor članu Nenci)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: spolni odnosi u trudnoći
3.12.2009 14:53:55   
bubuli
sta je amela??? zbog cega si ocajna ili od cega si ocajna ;)

meni je sa 12 sedmica trudnoce zabranjen sex(pisala sam vec)imala sam kontrakcije i otvarala se...
zelja je bila jaca pa smo imali sex jednom sedmicno sve dok nisam osjetila bebu...kad sam rekla muzu da osjetim bebu tu je bio kraj...
znaju pojedine forumasice da sam se zalila kako nece da me poljubi a kamoli sta vise...
ehh kad sam usla u deveti mjesec jednom smo...i sad u nedelju...znaci dva puta u devetom mjesecu...
ja sam ti cini mi se 39/40 sedmica neznam ni ja vise...jer po mens.je jedno a po UZV drugo...
prvi put bilo je sa strane...a drugi put misionarska poza s tim da nije lezo na meni nego je bio na koljenima...
bilo je super...mada nisam imala orgazam a za njega netrebam govoritiuser posted image user posted image user posted image
ehh sinoc je zaspo al veceras nece user posted image user posted image user posted image


_____________________________



(odgovor članu amela2208)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: spolni odnosi u trudnoći
3.12.2009 14:59:35   
amela2208
ma kako zbog cega sam ocajna??? uzas zivi, nisam ustanju da uradim nista (sebi sam zacrtala u glavu da ce bebi nesto falit ako se keksnem)sa svojim muzem, puna 3 mjeseca nisam osjetila sta u sebi...nadam se da me razum ijeteuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
samoj sebi se smijem da sam dosla u ovom stanju, tek sreca ovdje ima dosta zena koje me mogu razumjeti...
sinoc sam planirala da napadam ali on jadan umoran dodje sa posla....ne znam sta me strefilo ovih dana???user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sara&Mohammad

(odgovor članu bubuli)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: spolni odnosi u trudnoći
3.12.2009 15:04:17   
bubuli
neznam koliko si trudna al svejedno i koliko si ima poza raznih moze se nastimati...
ako ti je trudnoca ok a sto nebi???
nece vam nista biti...necete se bacati po krevetu...
mi smo na pocetku pretjerali bas bas i mozda je bio to razlog mojih kontrakcija i svega a sta bi opet bilo sudjeno da beba ostane i evo vidis dokle sam dogurala...
ako se nas dvoje stokilasa nastimamo onda moze svako...
samo ti opleti i ja cu ;)


_____________________________



(odgovor članu amela2208)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: spolni odnosi u trudnoći
3.12.2009 15:09:58   
amela2208
32 sedmica mi je, rado bih se ja ..... ali me opet nesto strah,
pokusavamo mi razne poze ali sve to ostane na polauser posted image niikad se ne zavrsi kako treba jer ja odustajem....user posted image user posted image kod mene sve u redu hvala bogu do sad...bebica raste iz dana u dan ko luda.
kao sto sam vec rekla morat cu ponovo da probam veceras pa sta Bog dadeuser posted image user posted image , samo molim Boga da ne dodje umoran ko sinoc user posted image user posted image user posted image user posted image
imam osjecaj da postajem pravi pacenik koji ne moze nista da uradi, od muke mi se lice pocelo kvarit od bubuljicauser posted image

_____________________________

Sara&Mohammad

(odgovor članu bubuli)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: spolni odnosi u trudnoći
6.12.2009 19:33:53   
mali mrav
Draga amela nemoj se nista plasiti opusti se bebi to ne smeta vjeruj ;)Ja odpocetka imam normalnu trudnocu znaci bez komplikacija ili smetnji ali nije mi se dalo nakaniti imati odnose s muzem ko da su mi sve funkcije zamrle bile ma uzas jednom sam probala otpozdai i zabolilo me pa smo prestali ali nisam bila nikako za to nisam nista osjecala medjutim odkad sam usla u 30 sedmicu ( a sad sam 33 ) joj stalno bih samo te stvari radila ne znam sta mi je hahahaha user posted image user posted image user posted image najvise to radimo ono sa strane jer mi je najlakse u toj pozi ali prosto uzivam od pocetka do kraja nekako sam neumorna ne znam sta mi je valjda hormoni zato se i ti opusti i samo uzivaj pogotovo je sladje malo nakon posta he he user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu amela2208)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: spolni odnosi u trudnoći
6.12.2009 19:54:16   
amela2208
 
mali mrav: hvala na lıjepım savjetima :) ja nema sta nisam probala ali ne ide nikako ne mogu da se opusti. Tako da sam odustala skroz od "tog posla"...  Ako sta uspijem uradit javit cu vam svimauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sara&Mohammad

(odgovor članu mali mrav)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: spolni odnosi u trudnoći
7.12.2009 11:26:10   
lost
Ja sam u 13. sedmici i sve je ok sa trudnocom ali ja nemam volje za sexom, nije mi vise tako ugodno kao prije, sve mi smeta i onda mi se ne da ni sexat!!!
A ti samo naprijed draga moja nije šala nemati sex od augusta mjeseca user posted image
Samo naprijed i ne brini previse, opusti se user posted image

(odgovor članu amela2208)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: spolni odnosi u trudnoći
7.12.2009 11:58:43   
amela2208
ne ide nikako... Vjeruj da sam skoro sanjala da se keksam da cak ni u snu nije bilo kako treba.user posted image user posted image user posted image
odustala sam...

_____________________________

Sara&Mohammad

(odgovor članu lost)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: spolni odnosi u trudnoći
7.12.2009 13:02:26   
Amrino
Samo cu vam reci jedno: durex gel user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu amela2208)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: spolni odnosi u trudnoći
7.12.2009 13:13:30   
amela2208
haj i to cemo probat... pa sta bude neka bude (kaze dino merlinuser posted image user posted image user posted image )od pokusaja mi se gadi viseuser posted image user posted image

_____________________________

Sara&Mohammad

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: spolni odnosi u trudnoći
7.12.2009 13:22:38   
mišur
Nama su prvo bili zabranjeni odnosi, pa čak i orgazmi, od početka trudnoće, jer sam imala hematom..
Na zadnjem pregledu je dr rekla da možemo, ali rijetko i nježnouser posted image

Jednom probali, ali je meni bilo tako čudno i samo sam razmišljala da nismo trebali, da ćemo izazvati neki problem...Tako da je bolje bilo i da nismo ni probaliuser posted image
Kod mene želje ima, i to jakeuser posted image , za razliku od prve trudnoće kad mi uopšte nije bilo do sexa..
Valjda kad znamo da ne smijemo, pa bi baš ondauser posted image user posted image user posted image


Amrino, sad ću ispasti glupa i neinformisana, ali nikad ni ja ni mm nismo kupovali nikakva "sexualna" pomagala...
Koja je svrha Durex gela?

(odgovor članu amela2208)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *