|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: spolni odnosi u trudnoći
7.12.2009 13:31:51   
snijeg
Odnosi u trudnoći, hmmm....hB imala sam urednu trudnoću, pa su i odnosi bili uredni dok moj muž nije stavio ruku na trbuh i osjetio bebicu kako udara gdje stigne. Od tad ga nisam ni puškom mogla natjerati na sex, uzalud članci, knjige, enciklopedije, internet....do tad nisam vjerovala da muškarce može nešto omesti u ovoj nakani, ali eto, čuda se dešavaju...
Drage trudnice, opustite se i uživajte, a one koje ne mogu nadoknađujte poslije user posted image
 

_____________________________

"Počinje na svijetu da biva previše bučno i fabrično, premalo ima duhovnog spokojstva."

Dostojevski

(odgovor članu amela2208)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: spolni odnosi u trudnoći
7.12.2009 13:34:23   
amela2208
dragi mişure i kod nas zelje koliko hoces al sve ja to lijepo zajebem i ostavim "na pola". Nekad se pitam trebam li doktoru majke mi.... al eto da sacekamo ovo do marta -aprilauser posted image user posted image user posted image  pa kad se vartimo na normalu vidjet cemo kud smo i sta smo.

Ja mislim da znam djelovanje Durex-a      ----------        klizi ko luduser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sara&Mohammad

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: spolni odnosi u trudnoći
7.12.2009 13:37:13   
amela2208
IZVORNA PORUKA: snijeg

Drage trudnice, opustite se i uživajte, a one koje ne mogu nadoknađujte poslije user posted image



jest pa da opet ostanemo trudne... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image joj da bi ovo moje da izadje zivo i zdravo... za drugo i ne pada mi napamet. 100 posto se moram cuvat

_____________________________

Sara&Mohammad

(odgovor članu snijeg)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: spolni odnosi u trudnoći
7.12.2009 13:40:11   
Amrino
Nismo ni mi nikad prije Misure...ali ovo nam je promijenilo sexualni zivot za 360 stepeni- na bolje user posted image .
To ti je kao gel za masazu i lubrikant i sluzi za "podmazivanje" user posted image .
U trudnoci moze postojati zelja ali se zena, valjda zbog hormona, tesko "navlazi" pa su nasi prijasnji pokusaju zavrsavali ubrzo...jer jednostavno nije islo- ma kako se mi trudili.
Toplo preporucam user posted image user posted image user posted image .


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu amela2208)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: spolni odnosi u trudnoći
7.12.2009 13:43:12   
amela2208
Amrino RR samo neka uspije s ovim cudom sto preporucujes saljem ti kg baklave odavdeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sara&Mohammad

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: spolni odnosi u trudnoći
7.12.2009 14:06:10   
Amrino
IZVORNA PORUKA: amela2208

Amrino RR samo neka uspije s ovim cudom sto preporucujes saljem ti kg baklave odavdeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Uh- baklave...njam njam user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu amela2208)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: spolni odnosi u trudnoći
7.12.2009 14:22:07   
amela2208
neka bude keksa bit ce i baklave...user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sara&Mohammad

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: spolni odnosi u trudnoći
12.12.2009 22:52:48   
mišur
IZVORNA PORUKA: Amrino RR

Nismo ni mi nikad prije Misure...ali ovo nam je promijenilo sexualni zivot za 360 stepeni- na bolje user posted image .
To ti je kao gel za masazu i lubrikant i sluzi za "podmazivanje" user posted image .
U trudnoci moze postojati zelja ali se zena, valjda zbog hormona, tesko "navlazi" pa su nasi prijasnji pokusaju zavrsavali ubrzo...jer jednostavno nije islo- ma kako se mi trudili.
Toplo preporucam user posted image user posted image user posted image .




Hvala na objašnjenu, dragauser posted image
Baš sam seljankauser posted image
Upravo je to i bio jedan od problema taj jedini put kad smo probali...
Moraću reći mm da ga kupi, pa da probamouser posted image
Javim vam rezultateuser posted image user posted image user posted image user posted image




(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: spolni odnosi u trudnoći
13.12.2009 22:04:11   
semmy
blago vama koji smijete...nama je zabranjenouser posted image user posted image user posted image od 24 sedmice trudnoce a sad sam 31/32 sedmica...ali za bebicu sve

_____________________________

bebach 09.01.1999 ;)
mala princeza nam se pridruzila 02.02.2010 ;)))

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: spolni odnosi u trudnoći
13.12.2009 22:36:50   
amela2208
dzabe mi je sto smijem kad ne mogu da se nakanim...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Ja sam ti na postu vise od tebeuser posted image user posted image user posted image user posted image kao sto kazes sve za bebice

_____________________________

Sara&Mohammad

(odgovor članu semmy)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: spolni odnosi u trudnoći
13.12.2009 22:43:30   
selina
gdje je ko moja amelice u temi za keksom?
draga kako tesko nakaniti kad hormoni se pokrenu nema tu kanjenjauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image to samo ideuser posted image

(odgovor članu amela2208)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: spolni odnosi u trudnoći
14.12.2009 6:15:19   
amela2208
e moja selina ko o çemu ja o keksu... pa makar da ima kakve fajdeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...meni zao vise mog muza nego sebe. kod mene i dalje nista "novo"user posted image user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

Sara&Mohammad

(odgovor članu selina)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: spolni odnosi u trudnoći
14.12.2009 13:57:44   
selina
eeeeee amelice moja ti ces meni zaboraviti kako se to radi,pa valja sve ispocetka ucitiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image a za taj pocetak ne bi ti bila u kozi!
ma sta ces cojka zaliti sta te briga on sigurno sebe sredi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image a sta je s tebe jadne!
u tebe ce biti kad budes se pocela keksati pa prvo jutro kad se probudis poslije toga pjevat ces
jutros miiiiiii jjjjjjjjjjeeeeeeeeeeee ruuuuuuuuza prrrrrrroooooocvvvvvjetala
moram malo zezati

(odgovor članu amela2208)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: spolni odnosi u trudnoći
14.12.2009 14:05:04   
amela2208
IZVORNA PORUKA: selina
jutros miiiiiii jjjjjjjjjjeeeeeeeeeeee ruuuuuuuuza prrrrrrroooooocvvvvvjetala


Ma rado bi ona cvjetala ... hahahahahaha sto se ismijauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Njega mi je zao zato sto ne moze dobit nesto naj naj na svijetuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  a eto za uzvrat ga gledam ko nevjestu... kupujem mu robe, dotjeram ga, nema sta mu ne radim osim.................keksa

_____________________________

Sara&Mohammad

(odgovor članu selina)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: spolni odnosi u trudnoći
14.12.2009 14:07:45   
selina
 hajde bona proce  i to zato kazem zao mi je tebe a za njega se ja nesikeram kad mu radis svastauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image znas onu pjesmu od adelise hodzic
opet moja bujna masta ja bi da ti radim svastauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image radila bi sve sto nesmijem.......


he imal tebe gdje na facebooku

(odgovor članu amela2208)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: spolni odnosi u trudnoći
14.12.2009 14:10:53   
marinela
Zene ja nikako ne mogu da svr...user posted image

(odgovor članu selina)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: spolni odnosi u trudnoći
14.12.2009 14:14:15   
selina
marinelice zar i to postoji,inace koliko ja znam u trudnoci to ide jos lakse bar je tako kod mene!?

(odgovor članu marinela)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: spolni odnosi u trudnoći
14.12.2009 14:14:23   
amela2208
selina: İma me na fb ali ga ne koristim, ja sam ti vecinom na RR i na MSN...
evo ti e-mail pa ga prihvati ako hoces na msn amela2208@hotmail.com

Marinela: dobro nam dosla u svijet paçenika, ja sam zaboravila sta je touser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sara&Mohammad

(odgovor članu selina)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: spolni odnosi u trudnoći
14.12.2009 14:15:48   
marinela
Eto ja sam onaj slucaj pacenicki kosto kaze Amelauser posted image user posted image user posted image ....Il se ne mogu opustit il neznamuser posted image

(odgovor članu amela2208)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: spolni odnosi u trudnoći
14.12.2009 14:21:41   
amela2208
salila sam se .... sta cu ja se bar tako osjecam...

_____________________________

Sara&Mohammad

(odgovor članu marinela)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: spolni odnosi u trudnoći
14.12.2009 14:38:31   
selina
IZVORNA PORUKA: marinela

Eto ja sam onaj slucaj pacenicki kosto kaze Amelauser posted image user posted image user posted image ....Il se ne mogu opustit il neznamuser posted image


pa odkad si draga u braku? nevjerujem da neznam to mozda samo nekako ti nepase!
koja si sedmica trudnoce?

(odgovor članu marinela)
Neposredna veza do poruke: 196
   RE: spolni odnosi u trudnoći
17.12.2009 18:50:57   
bubilica83
Drage moje trudnice ja sam na početku trudnoće, 6. sedmica. Doktor nam je rekao da se suzdržavamo od sexualnih odnosa jer to može naškoditi plodu i da se 90% slučajeva spontanog dešava upravo zbog toga. Meni je prva trudnoća i svega me je strah, tako da za sad slušamo doktora. Molim za vaša iskustva, ima li onih koje su se ogušile na ovakve 'zabrane'?

(odgovor članu selina)
Neposredna veza do poruke: 197
   RE: spolni odnosi u trudnoći
17.12.2009 19:00:12   
lilix
i ja sam do 12 sedmice imala tu "zabranu" a sad iako mi je problematična trudnoća dr. je dozvolila odnose, naravno laganini, bez nekih akrobatskih zahvata user posted image user posted image user posted image , negi i ja bih ti savjetovala da se prvih par sedmica suzdržiš, pa ona ako sve bude OK u akcijuuser posted image

_____________________________

08.02.2007.
23.04.2010.
mama rodila svoje kolačiće

(odgovor članu bubilica83)
Neposredna veza do poruke: 198
   RE: spolni odnosi u trudnoći
18.12.2009 13:30:15   
Melinda_c
 meni je doktor rekao da umanjim odnose, ali mi nikad nije ni spomenuo polozaj djeteta tako da predpostavljam da je sve uredu.
iskusnije i starije zene mi uvijek govore da trebamo imati odnose jer one su majke i valjda najbolje znaju.

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 199
   RE: spolni odnosi u trudnoći
18.12.2009 20:34:47   
bubilica83
Hvala vam na odgovorima, ja ću se ipak za sad držati doktorovog savjeta, jer mi je prva trudnoća i svega me je strah. 

(odgovor članu Melinda_c)
Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *