|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: spolni odnosi u trudnoći
18.12.2009 21:02:18   
idana_85
ne znam mila,pitaj ti to jos jednom....ja sam imala nisku trudnocu i bila malo otvorena od pocetka,imala cijelo vrijeme kontrakcije,pila apaurine, dr mi na svoju odgovornost nije radio serklaz pa mi odnosi nisu bili zabranjeni. tamo negdje u 6-7 mjesecu je dr muzu objasnio,dok sam se ja oblacila, da prilikom odnosa ne ulazi do kraja, otprilike za duzinu grlica. potrazi jos jedno misljenje

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu bubilica83)
Neposredna veza do poruke: 201
   RE: spolni odnosi u trudnoći
27.12.2009 11:10:57   
telohranitelj1
cure jedno pitanje
u brako sam sa suprugom 2 god i supruga je imala jedan pobacaj sada je hvala bogu ponovo trudna ali me muci jedno pitanje.da li moze da naskodi bebi slucajna erkcija tokom vodjenja ljubavi.posto na ovoj stranici ima starijih osoba koje su roditelji molim za jedan savjet.i jos jedno supruga mi se cesto zali na bolove tokom odnosa.molim odg.hvala puno

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 202
   RE: spolni odnosi u trudnoći
27.12.2009 11:17:36   
fatimica09

IZVORNA PORUKA: telohranitelj1

cure jedno pitanje
u brako sam sa suprugom 2 god i supruga je imala jedan pobacaj sada je hvala bogu ponovo trudna ali me muci jedno pitanje.da li moze da naskodi bebi slucajna erkcija tokom vodjenja ljubavi.posto na ovoj stranici ima starijih osoba koje su roditelji molim za jedan savjet.i jos jedno supruga mi se cesto zali na bolove tokom odnosa.molim odg.hvala puno



Tjelohranitelju, zao mi je zbog tvoje supruge! Zasto se ona ne posavjetuje sa svojim ginekologom? Malo mi nije jasno ovo SLUCAJNA ,,ERKCIJA" TOKOM VODJENJA LJUBAVI....ako si mislio na erekciju, ne znam kako ona moze biti SLUCAJNA tokom vodjenja ljubavi user posted image ....u svakom slucaju, budi pazljiv, i ne morate imati odnose tako cesto i mozda iste dinamike kao prije...ljekari obicno savjetuju u slucaju poslije spontanog, da u narednoj trudnoci se izbjegavaju odnosi do kraja 3. mjeseca trudnoce....a na prethodnoj temi....vjerovatno si mislio moze li ejakulat skoditi bebi....e i tu je odgovor NE....pozzz

(odgovor članu telohranitelj1)
Neposredna veza do poruke: 203
   RE: spolni odnosi u trudnoći
27.12.2009 14:17:39   
Mirkica
ovo SLUCAJNA ,,ERKCIJA" TOKOM VODJENJA LJUBAVI....ako si mislio na erekciju, ne znam kako ona moze biti SLUCAJNA tokom vodjenja ljubavi user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
da te nema izmislila bih te user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu fatimica09)
Neposredna veza do poruke: 204
   RE: spolni odnosi u trudnoći
28.12.2009 9:29:16   
Mamica24
Moj muž i ja koristimo kondom. Ja sam u 7 mjesecu i po malo me boli za vrijeme odnosa. Vjerovatno jer se ne praktikuje često kao prije user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 205
   RE: spolni odnosi u trudnoći
28.12.2009 15:37:07   
bubilica83
Mene je strah da i imamo odnose, još čekam ovaj drugi pregled, na prvom je doktor savjetovao da izbjegavamo sex jer može naškoditi bebi. A meni je prva trudnoća i svega me je strah.

(odgovor članu Mamica24)
Neposredna veza do poruke: 206
   RE: spolni odnosi u trudnoći
28.12.2009 15:41:47   
tajcika
bubilice su  nase trudnoce individualne zato slusaj svog dr. jer najvaznija je ipak user posted image , ja evo vidim od svojih dragih user posted image  da imamo dosta slicnih trudnoca (nisko nosenje,skracen grlici sta sve ne) pa svaka od nas ima drugu preporuku,licno meni su odnosi strogo zabranjeni i mm i ja to postujemo jer opet kazem i mislim da su nase user posted image  najvaznije ...

(odgovor članu bubilica83)
Neposredna veza do poruke: 207
   RE: spolni odnosi u trudnoći
28.12.2009 17:24:56   
bubilica83
Ma meni moj dr nije to zabrano, nego je samo dao savjet jer iz njegovog iskustva većina žena koje su imale spontani su imale i odnose. Ta 'zabrana' bi bila do petog mjeseca, a onda bi sve bilo ok. Meni je trudnoća uredna i nemam hvala bogu nikakvih problema. Za sad ja ću slušati dr-a jer ne bih mogla živjeti sa sobom kad bih vodila ljubav s mužem i nakon toga imala spontani, stalno bih mislila da sam ja kriva. Tajčika slažem se s tobom da su naše  user posted image najvažnije, zato ih treba i čuvati i žrtvovati se.

(odgovor članu tajcika)
Neposredna veza do poruke: 208
   RE: spolni odnosi u trudnoći
28.12.2009 18:17:29   
anidla
drage moje, ja nisam imala sex od marta mjeseca kad sam saznala da sam trudna ujedno mi je bio i zabranjen seks...boze moj, covjek se na sve navikne...meni uopste nije tesko palo...mazila sam svog muza koliko sam mogla user posted image user posted image user posted image user posted image cini mi se da mi je doktor rekao da mozemo imati odnose da mm opet ne bi htio....evo nas, dobili svoje zlato, a odnose tek trebamo da imamo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu bubilica83)
Neposredna veza do poruke: 209
   RE: spolni odnosi u trudnoći
29.12.2009 0:04:40   
bubilica83
Svaka čast anidla tebi i tvom mužu. To je požrtvovanost user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 210
   RE: spolni odnosi u trudnoći
8.1.2010 21:11:02   
sara.at
u 9-toj sam sedmici trudnoce i doktor nam je strogo zabranio odnose neznam
do kad ide ta zabrana valjda prava tri mjeseca jel??

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu bubilica83)
Neposredna veza do poruke: 211
   RE: spolni odnosi u trudnoći
8.1.2010 21:13:10   
MELLI
Dok ti doktor ne kaže da se zabrana ukida.Nemoj ga zaboraviti pitatiuser posted image

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 212
   RE: spolni odnosi u trudnoći
8.1.2010 21:17:14   
MELLI
Ne bih te zabrinjavala,ali postoje i situacije u kojima se odnosi zabranjaju cijelu trudnoću.Postoje i one kod kojih to traje jedan krizni period,pa doktor da zeleno svjetlo.
U svakom slučaju nemoj na svoju ruku ništa.Pitaj obavezno doktora do kad,jer njima to nije najvažnija informacija koju moraju dati pacijentuuser posted image
Sretno!user posted image

(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 213
   RE: spolni odnosi u trudnoći
8.1.2010 21:21:11   
niki83
IZVORNA PORUKA: sara.at

u 9-toj sam sedmici trudnoce i doktor nam je strogo zabranio odnose neznam
do kad ide ta zabrana valjda prava tri mjeseca jel??


moj je dr. savjetovao svim trudnicama da prvih 20 sedmica nemaju odnose..ja sam ga poslusala samo do 16. sedmice user posted image


_____________________________

N&N

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 214
   RE: spolni odnosi u trudnoći
8.1.2010 21:21:49   
sara.at
ma nije bitno koliko rekao mi je do iduce kontrole to je pocetkom februara
nema sexa,nema bazena,vruci kupki, dugi voznji,putovanja, hladnoce dugog tusiranja,
nista tesko dizati ne mnogo hodati,odmah na bolovanje nema raditi ma joj neznam vise sta mi nije zabranio
al sve do sljedece kontrole mada me to buni jer mi je rekao da je sve uredu
da bebac jako lijepo se razvija da je maternica i posteljca jako dobro razvijena
e sad zbog cek ove zabrane,moozda jer sam imala jedan spontani!

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 215
   RE: spolni odnosi u trudnoći
8.1.2010 21:22:33   
sarajcica


al se vi zene keksate....user posted image aj ko bi reko....  keksanje cesce u trudnoci nego prije nje  user posted image user posted image    

(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 216
   RE: spolni odnosi u trudnoći
8.1.2010 21:24:11   
Dida79
IZVORNA PORUKA: sara.at

u 9-toj sam sedmici trudnoce i doktor nam je strogo zabranio odnose neznam
do kad ide ta zabrana valjda prava tri mjeseca jel??


Ta zabrana moze trajati i citavu trudnocu kao sto je kod mene bio slucaj.A opet sve zavisi od situacije kod mene je bas plod bio nisko cak sam i inekcije primala mislim da su se zvale progesteron.
Moj ti je savjet nemoj nista dok ne pitas doktora.user posted image

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 217
   RE: spolni odnosi u trudnoći
8.1.2010 21:26:34   
MELLI

IZVORNA PORUKA: sara.at

ma nije bitno koliko rekao mi je do iduce kontrole to je pocetkom februara
nema sexa,nema bazena,vruci kupki, dugi voznji,putovanja, hladnoce dugog tusiranja,
nista tesko dizati ne mnogo hodati,odmah na bolovanje nema raditi ma joj neznam vise sta mi nije zabranio
al sve do sljedece kontrole mada me to buni jer mi je rekao da je sve uredu
da bebac jako lijepo se razvija da je maternica i posteljca jako dobro razvijena
e sad zbog cek ove zabrane,moozda jer sam imala jedan spontani!

vjerovatno

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 218
   RE: spolni odnosi u trudnoći
8.1.2010 21:27:01   
sara.at

IZVORNA PORUKA: sarajcica



al se vi zene keksate....user posted image aj ko bi reko....  keksanje cesce u trudnoci nego prije nje  user posted image user posted image    




e probljem je sto neke nemogu nikakouser posted image
pitam ja mm i jel tesko gleda on u mene "ma jest nije mu sad jasno nista
al za par dana ce skontati sam i prestat ce" dok nisam pala od smijehauser posted image

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu sarajcica)
Neposredna veza do poruke: 219
   RE: spolni odnosi u trudnoći
8.1.2010 21:29:50   
sarajcica
IZVORNA PORUKA: sara.at


IZVORNA PORUKA: sarajcica



al se vi zene keksate....user posted image aj ko bi reko....  keksanje cesce u trudnoci nego prije nje  user posted image user posted image    




e probljem je sto neke nemogu nikakouser posted image
pitam ja mm i jel tesko gleda on u mene "ma jest nije mu sad jasno nista
al za par dana ce skontati sam i prestat ce" dok nisam pala od smijehauser posted image



ajd ba dok ih ruke sluze dobro jeuser posted image user posted image user posted image     gore je zenama, nema keksauser posted image   stomak, debljanje, bolovi, porod user posted image    tih 9 mjseci barem trebaju igrat oko nas user posted image user posted image

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 220
   RE: spolni odnosi u trudnoći
8.1.2010 21:32:26   
sara.at
mislim ja da bi mu obje ruke otpale da to uradi sam a i jos bi ja ga zajebavala tako da mu
to ni nenampadne. A stvarno nemogu reci da neigra ja njega nebi svaki put nakon povracanja pitala "jel ti sad bolje"
amo da mi je iz ok ispao al on obavezno pita i ajd ovamo kod mene bice bolje nekad mi stvarno ide na zivce
al jbg mm mi je user posted image user posted image

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu sarajcica)
Neposredna veza do poruke: 221
   RE: spolni odnosi u trudnoći
8.1.2010 21:49:59   
sarajcica
IZVORNA PORUKA: sara.at

mislim ja da bi mu obje ruke otpale da to uradi sam a i jos bi ja ga zajebavala tako da mu
to ni nenampadne. A stvarno nemogu reci da neigra ja njega nebi svaki put nakon povracanja pitala "jel ti sad bolje"
amo da mi je iz ok ispao al on obavezno pita i ajd ovamo kod mene bice bolje nekad mi stvarno ide na zivce
al jbg mm mi je user posted image user posted image



hahaaa   svaka mu cast... user posted image ponekad steknem utisak da smo mi prema njima dosta ono" odvratnije", oni bas brinu...  jest da nekad ta briga stvarno udari u glavuuser posted image   al bolje da brinu nego da im je svejedno user posted image

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 222
   RE: spolni odnosi u trudnoći
9.1.2010 0:52:04   
aida.
ja kad sam bila na prvom pregledu kod dr.a to je bilo na samom pocetku-5. sedmica, rekla mi je da izbjegavamo(ali nije pod moranje) bar 2 sedmice kad mi je rekla da opet dodjem na pregled, jer je bilo sasvim rano... kad sam otisla nakon 2 sedmice suzdrzavanja user posted image rekla je da je sve ok i da se sa "radnjom" moze nastaviti sasvim normalno... sto i jesmo... sad sam 32 sedmica i do sad nikakvih smetnji nije bilo a odnose imamo kao i prije... stoga, moj savjet je, ako vam bas dr. nije zabranio strog, slobodno se bacite na posao user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sarajcica)
Neposredna veza do poruke: 223
   RE: spolni odnosi u trudnoći
8.2.2010 13:32:45   
cimy
Meni je prva trudnoća, na prvom pregledu dr. je rekla da ne praktikujemo odnose određeno vrijeme, dok se plod ne učvrsti! Sad sam u 22. tj  još se bojim, i ne mogu se opustiti! Do sad hvala Bogu nije bilo nikakvih problema, a glupo mi pitati jel sve ok, jel sad "dozvoljeno"? 

(odgovor članu aida.)
Neposredna veza do poruke: 224
   RE: spolni odnosi u trudnoći
8.2.2010 13:35:52   
Mamica24
Jooooj i ja nikako ne mogu da se opustim. Sad sam u 33 sedmici i trebala bih to malo praktikovati

al nikako mi se ne da.. jadni moj mužić user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Živi dobar i častan život, tako da kad ostariš i pogledaš unazad moći ćeš da uživaš po drugi put. (L. i B. - naše neprocjenjivo blago)

(odgovor članu cimy)
Neposredna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *