|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Abortus ???
24.12.2007 20:17:30   
Suncica*
Jao ne mogu sebi da dodjem od uzasa. Evo me placem kao luda. Kako neko moze da uradi ovako nesto svome detetu i posle mirno da spava..Kako moze da se odrekne svoga deteta na ovako surov nacin? Svako ima pravo na zivot, samo je Bog taj koji moze da ga oduzme. To malo bice nije trazilo da bude zaceto, ono nije imalo izbora, ali mi imamo.
PS. Nisam razumela jesu li to deca sa nekim malformacijama, zvucnici su mi na drugom racunaru, a ja ih bas i ne znam spojiti..
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Abortus ???
24.12.2007 21:45:47   
laracroft
Ne zelim to ni gledati...Molim za malo poštovanja za osobe koje su to mozda uradile ili misle uraditi,a nalaze se na ovom forumu.Mislim da im ne trebaju ovakvi podsjetnici na taj cin.Hvala

_____________________________

Adian 01.02.2007

(odgovor članu Suncica*)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Abortus ???
24.12.2007 22:03:39   
Emina*
Ja sam nakratko pustila snimak,ali sam ga odmah iskljucila i ne zelim da ga gledam.
Zaista je zalosno...  Dijete je posve neduzno u svemu tome...

(odgovor članu laracroft)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Abortus ???
25.12.2007 9:30:13   
ismihana
Ovo je odvratno! Ali imajte na umu da ovo NISU prave slike abortusa, nego slike napravljene (i kompjuterski obradjene) za kampanju protiv abortusa, kako bi sto vise docarale uzas... Pa razmislite same - fetus koja se abortira star je nekoliko mjeseci (do 3) i on nema ruke, noge, glavu, sve sto je prikazano na ovim slikama... Pogotovo ne ova malena stopala i rucice sa prsticima. Ovo je napravljeno da bi se uplasile zene i odvratile od abortusa.

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Abortus ???
25.12.2007 9:36:49   
Suncica*
Bilo kako bilo, ovo je odvratnooo..Ali istina je da taj maleni fetus postane to sto smo videle..

(odgovor članu ismihana)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Abortus ???
25.12.2007 9:40:35   
vaga
Iskreno uposte nisam mogla pogledati sve slike, a kamoli snimak. U svakom slučaju ovo je zastrašujuće i mislim da nije trebalo da se ovdje postavlja jer sam se zaista uznemirila i ne treba mi sve ovo. Pa iako je cilj borba protiv abortusa ovdje mu svakao nije mjesto i molim administratora da ovo odmah skine. Ja ovaj forum doživljavam kao mjesto gdje ću dobiti podršku i razmijeniti mišljenja sa drugima o svom problemu i gdje zajedno pokušavamo ostvariti začeće i ne treba mi da gledam ove slike. Smatram da im ovdje nije mjesto upravo zbog tog psihičkog uticaja na sve nas.


Pozdrav svima.   
  

(odgovor članu ismihana)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Abortus ???
25.12.2007 10:21:14   
Hamos
Naravno da treba znati da postoji abortus i da je to ubijanje, a ne olaksavanje situacije...
Ipak mislim da ovo nije mjesto za ovakve slike i snimke. Pa ima na pocetku stranice toliko lijepe djecice za gledati. 
Treba misliti na sve one trudnice koje trebaju roditi, koje su sada posebno osjetljive. Ne treba naglasavati posebno, kako se osjecaju one koje ovo vide, a mozda zbog komplikacija ili nekih drugih problema ( mislim na zdravstvenih ) morali su da se odreknu materinstva...
Treba pricati o svemu, ali treba imati i granice

Lijep pozdrav

(odgovor članu vaga)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Abortus ???
31.12.2007 11:22:08   
hanabanana
Apsolutno se slažem da abortus mora ostati kao pravo žene. A razlozi zbog kojih se neko odlučuje na to me ne zanimaju, u svakom slučaju taj neko mora s tim živjeti a ne ja.

Za mene je porazno da i danas tek 15 % žena u dobi preko 30 godina koristi kontracepciju. Tako barem kažu nova istraživanja.

(odgovor članu laracroft)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Abortus ???
31.12.2007 11:56:12   
laracroft
Porazavajuca cinjenica,ali to nije nista spram zena koje posjete ginekologa jednom u deset godina.E to je zalosno...

_____________________________

Adian 01.02.2007

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Abortus ???
31.12.2007 12:17:59   
Ivona
Slike i snimci su i vise nego potresni,ali nemam nista protiv sto je Enisa27 predlozila taj link!
Ja spadam u kategoriju tih osjetljivih trudnica i kada sam sve to pregledala,nisam mogla spavati!
Medjutim,pretpostavila sam sta cu naci,ali me znatizelja ipak povukla.
Ko ne zeli gledati,neka ne gleda!
Apsolutno sam za to da svaka osoba treba imati pravo na svoj izbor kada je bilo sta u pitanju,pa tako i abortus!
Ne osudjujem nikoga,jer ne znam sta ga je navelo na takav cin

(odgovor članu Hamos)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Abortus ???
31.12.2007 15:46:43   
baby
Neslazem se stobom Hamos oko ubijanja jer da se to svrstava kao ubistvo bilo bi zakonom zabranjeno a i svi ginekolozi bi bili ubice a ne oni koji zenama pomazu, biraj reci kad vec komentarises , svako ima pravo daradi sta zeli i nek se pica o abortusu jer to nije pedofilija pa da je zabranjena tema , a slike nisa gledala niti snimke zato nemogu da komentarisem o tome

(odgovor članu Ivona)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Abortus ???
1.1.2008 13:54:05   
enisa27
naravno ,vidim da su slike izbrisane,svako ima pravo na svoje misljenje,i ako neko nije mogao da gleda nije ni trebao gledati,a da bi pricali ili znali sta je zapravo abortus ,trebaju se slike pogledati,a ko ne moze da gleda ne mora,pogrijesila sam jer nisam stavila upozorenje  prije slika da ne gleda ko  ne moze,samo da kazem nije fer ,slike uklonjene zato sto jedna pokusava da zatrudni i ne moze da podnese doticne slike,ko ne moze da gleda neka ne ulazi na link i gotovo,moze izaci prije nego sto vidi,tolika uzbuna oko nekih slika,a sam abortus znaci nista,i da abortus je ubistvo,cak ga osudjuju sve moguce religije,i zna se kad pocinje samo formiranje zametka ,i kako njegovo formiranje izgleda
i forum je zato da se iznese licno misljenje,a ne prihvata samo misljenje nekih pojedinaca
pozdrav svima



(odgovor članu baby)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Abortus ???
1.1.2008 14:41:40   
laracroft
Forum jeste za razne komentare,ali licno poznajem jednu osobu koja redovno posjecuje ovaj forum,a MORALA je uraditi abortus u 16 sedmici trudnoce,jer joj je doktor tako savjetovao.Malformacije ploda su bile ogromne,i znam da njoj i osobama sa slicnim iskustvima ne prijaju takve stvari.Nismo ovdje da pljujemo jedni po drugima,nego da se medjusobno savjetujemo i pomazemo.Pozdravljam te...

_____________________________

Adian 01.02.2007

(odgovor članu enisa27)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Abortus ???
1.1.2008 14:45:40   
Suncica*
Moramo biti solidarni i prema zenama koje ne mogu imati dece i prema onima koje su uradile abortus iz samo njima poznatih razloga. Video zapis sam izbrisala, jer bas nikome nije lepo da gleda takve stvari, a pogotovo ne onim zenama koje su to uradile..

(odgovor članu laracroft)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Abortus ???
1.1.2008 14:49:33   
laracroft
Tako je,jer one najbolje znaju koji osjecaj krivnje sa sobom nose i ne trebaju im nikakvi podsjetnici.

_____________________________

Adian 01.02.2007

(odgovor članu Suncica*)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Abortus ???
1.1.2008 16:31:38   
enisa27
niste ovdje da pljujete jedne po drugima,a  sta vam pase,uzimate to,uostalom zasto onda postavljate teme ukoliko ne prihvatate misljenja,tema je abortus,a ispred slika se trebalo staviti upozorenje,a svi mi imamo nesto,neko ovo,neko ono,zato i jeste forum da iznesemo sta hocemo,uglavnom da dalje ne bi komentarisale uvijek iste ,pozdrav i brisite sta hocete
a niko ni ne spominje one zene sto su morale uraditi abortus zbog nekih medicinskih razloga,ili necega drugog,rijec je o namjernom abortusu,,,

(odgovor članu laracroft)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Abortus ???
1.1.2008 16:39:16   
Suncica*
Bilo da je rec o ovom ili onom video zapis je bio totalno neprimeren. Ja nikada nisam abortirala, imam zdravu devojcicu od 17 meseci i zeludac mi se prevrnuo, plakala sam kao godina i morala sam da pijem vode i secera da dodjem sebi.
Ako sam ja reagovala na taj nacin, mozes samo da zamislis kakva je reakcija zena koje su se iz ma kakvog razloga odlucile na taj cin.
Poruka je izbrisana i nemojte da nastavljamo polemiku oko toga..

(odgovor članu enisa27)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Abortus ???
1.1.2008 16:51:13   
enisa27
necemo nastavljati,i sama sam rekla,ne moras se onda ni javljati da nastavljas,izbrisano i gotovo,
kamo srece da se secer i voda piju i za neke druge stvari...........

(odgovor članu Suncica*)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Abortus ???
1.1.2008 19:47:09   
Bosanka
Abortus je stvar izbora.Ja ga podrzavam samo ako nesto sa fetusom nije u redu.Medjutim,sto se tice tog linka ne mislim da se trebao izbrisati,iz prostog razloga sto na ovaj forum moze zalutati neka djevojka,zena sta vec koja je u nedoumici pa je mogla mozda i promijeniti svoju odluku.Na kraju krajeva,ko ne zeli da gleda,niko ga ne tjera.

(odgovor članu enisa27)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Abortus ???
1.1.2008 23:38:10   
travnicanka
O cemu je rijec???Sta je tako uzasno da se moralo izbrisati??

(odgovor članu Bosanka)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Abortus ???
1.1.2008 23:42:38   
enisa27
slike fetusa nakon pocinjenog abortusa,o tome je rijec,pozdrav....

(odgovor članu travnicanka)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Abortus ???
1.1.2008 23:56:18   
laracroft
Mnogi ljudi npr.opravdavaju kontracepciju,a zestoki su protivnici abortusa,a vjera to fakticki poistovjecuje,jer je u pitanju ista namjera.Ja licno razmisljam da ugradim spiralu,a znamo da bas i nije poznato djelovanje spirale.Nije jasno da li spirala ubija plod ili sprijecava njegovo zacece.Jesam li ja monstrum ako ugradim spiralu??????

_____________________________

Adian 01.02.2007

(odgovor članu enisa27)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Abortus ???
2.1.2008 0:06:07   
travnicanka
Slike nisam vidjela,ali citala sam komentare pa mi malo cudno da onako reaguju pojedine forumasice!!Sad enisa ispade babaroga koja nema osjecaja pa je stavila te strahote da plasi sve ostale osjecajne forumasice!!!
Ma mislim stvarno,pa niste djeca! Ako je neko tako osjecajan neka i ne gleda!!!!
Nemojte tako reagovati na neciji trud,enisa je zena kao i mi,ima osjecaje i samo je vjerovatno imala dobru namjeru!Ja ne mislim i ne dozivljavam to kao nesto negativno,naprotiv podrzavam trud svih forumasica koje se trude da na bilo koji nacin doprinose ovom forumu.
Pozdrav svima!

(odgovor članu enisa27)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Abortus ???
2.1.2008 0:08:22   
laracroft
Ja enisu 27 postujem,ali te slike fakat nisu za moj ukus.Zao mi je...

_____________________________

Adian 01.02.2007

(odgovor članu travnicanka)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Abortus ???
2.1.2008 0:27:16   
travnicanka
Ma nije rijec o okusu,nego o postivanju necijeg truda.
Po meni sam naziv teme je upozorenje za sve one koje ne zele vidjeti lose komentare.
Ljudi su razliciti a samim tim i njihov pogled na svijet.
Znaci masa naucnih emisija na tv-u bi trebale biti zabranjene a televizije kaznjavane sto pokusavaju da prosvlijete um naroda.
Cudno!!!

(odgovor članu laracroft)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *