|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Abortus ???
15.1.2008 18:36:34   
laracroft
A sta sa silovanim zenama???Da li treba da rodi dijete nekog manijaka koji joj je to uradio i da joj svaki dan kada pogleda to dijete padne na pamet trauma koju je dozivjela???Svi mi sebi olako dajemo za pravo da komentarisemo tudje sudbine i tudje zivote.Toliko...

_____________________________

Adian 01.02.2007

(odgovor članu maya.irfan)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Abortus ???
15.1.2008 22:04:15   
almai
user posted image user posted image user posted image za maya.irfan
mada ima iznimki i zena koje jednostavno su bile prinudene da to urade i nisu vidjele drugog izlaza, mada sam ja licno STROGO protiv toga.

(odgovor članu maya.irfan)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Abortus ???
16.1.2008 7:38:58   
Amelaa RR
U pravu si lara jer mislim da svaka zena (a ne do Bog nijednoj)kome se to dogodilo i ako je ostala trudna...mislim da jedino tada bi se moglo opravdati taj cin..a drugacije nikako.

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu laracroft)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Abortus ???
16.1.2008 7:50:35   
Hamos
Mislim da se u ovoj temi pocelo malo sve da vrti u krug. Slazemo se oko toga da niti jedna od nas nece to svjesno uraditi zato sto zeli da ubije dijete. Slazemo se da ne znamo sta nam zivot nosi, i da li cemo doci u situaciju da nas plod nije u redu, te iz zdravstvenih razloga uraditi abortus....i sl. Zato ja kazem da mi je zao svih zena koje moraju doci u situaciju da urade abortus, treba znati da postoji abortus...
A sada hajdemo da se druzimo na veselijoj temi da ne bi jedna drugoj rekle nesto zbog cega ce nam biti kasnije zao. Ipak mi ne vidimo reakciju na licu onog koji kuca i mozda i neke stvari onda dgugacije dozivljavamo i onog s druge strane monitora gledamo kao hajvana. ( izvinjavam se na izrazu )

Lijep pozdrav

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Abortus ???
16.1.2008 8:03:03   
Blue rose RR
IZVORNA PORUKA: Hamos

...Ipak mi ne vidimo reakciju na licu onog koji kuca i mozda i neke stvari onda dgugacije dozivljavamo i onog s druge strane monitora gledamo kao hajvana. ( izvinjavam se na izrazu )

Lijep pozdrav


Slažem se sa tobom draga moja.
Nikako da shvatimo da ono što pišemo mi, ili osoba sa druge strane, iznosi svoje lično mišljenje, koje s obzirom na okolnosti lične prirode, koje su kod svih nas različite, (i treba da bude tako), odraz nas samih.
I smatram, lično, da onaj ko ne može da prihvati različito mišljenje, ne bi trebao da osuđuje onog drugog, ali mu niko ne zabranjuje niti ga okrivljuje da iznese to svoje mišljenje.

(odgovor članu Hamos)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Abortus ???
17.1.2008 10:34:56   
vaga
IZVORNA PORUKA: laracroft

A sta sa silovanim zenama???Da li treba da rodi dijete nekog manijaka koji joj je to uradio i da joj svaki dan kada pogleda to dijete padne na pamet trauma koju je dozivjela???Svi mi sebi olako dajemo za pravo da komentarisemo tudje sudbine i tudje zivote.Toliko...



Ne daj Bože nikada nikome da dođe u tu situaciju, bilo zbog ovog ili onog razloga, ja bih se samo nadovezala, jest da je film ali me je dosta potresao, radi se o filmu Grbavica. Vjerovatno ste gledale, posebno ona scena kada Karanovićka odluči da progovri o svojoj sudbini....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Jesam se isplakalauser posted image   

_____________________________

___________________________________________
Vaga 32 g., inseminacija 2 puta, HSG, Laparoskopija, histeroskopija, Postkoitalni t -nalazi uredni
MM 40 g. operacija varikokele - sada normospermija
9 g. braka

Covjek snuje Bog određuje

(odgovor članu laracroft)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Abortus ???
17.1.2008 20:53:38   
Monia
Lijepo je imati i iznositi svoje misljenje,ali igrati se tudim zivotnim odlukama,i na to jos davati sud,stvarno neznam odakle bilo kome pravo na to,pa je jos prozivati kao ubicu itd..Davno smo konstatovali da imamo licno misljenje i odluke,isto tako smo shvatili i prihvatili zene koje iz bilo kojeg razloga donesu odluku o abortusu.Ama,to je njena odluka,njen zivot i prihvatanje zivota.Ruzno je  tako gromoglasno osudivati a pri tome nismo nikada bili u toj situaciji.Svako od nas ima svoju savjest i shodno tome zive.

(odgovor članu vaga)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Abortus ???
17.1.2008 21:44:18   
Okarica
IZVORNA PORUKA: maya.irfan

AKO VAM BOG DA TU SRECU, TREBA VAS UBITI AKO UBIJETE TAJ ZIVOT!!!!


Bože sačuvaj, nisam znala da na ovom forumu ima ovako ekstremnih stavova!!!!!!!!

_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu maya.irfan)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Abortus ???
17.1.2008 21:45:35   
Okarica
IZVORNA PORUKA: maya.irfan

I SVAKO IMA PRAVO NA MISLENJE, ALI NE I PRAVO NA UBISTVO!!!!!!


Interesantne li kontradikcije u odnosu na prethodno rečeno!!!!

_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu maya.irfan)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Abortus ???
18.1.2008 8:04:14   
Blue rose RR
Potpisujem!!!!!!

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Abortus ???
21.1.2008 8:20:24   
biki
maryam sta potpisujes?

_____________________________

BIKI

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Abortus ???
21.1.2008 9:11:53   
baby


IZVORNA PORUKA: maya.irfan

AKO VAM BOG DA TU SRECU, TREBA VAS UBITI AKO UBIJETE TAJ ZIVOT!!!!


Bože sačuvaj, nisam znala da na ovom forumu ima ovako ekstremnih stavova!!!!!!!!


Slazem se sa ovim u potpunosti user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu biki)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Abortus ???
21.1.2008 9:26:31   
Blue rose RR
[/quote]

Interesantne li kontradikcije u odnosu na prethodno rečeno!!!!
[/quote]

Sorry, ovo potpisujem!!!

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Abortus ???
21.1.2008 9:45:19   
biki
U potpunosti se slazem sa beby nedaj Boze,drugi zele jedni ubijaju,bukvalno bez da se nadje neko uvredjen ali to je ubistvo,nemojte misliti abortiracu,ne,"UBICU DETE",to znaci abortus-ubistvo!!!!!!
 
Ali ja opet sagledavam situaciju mozda ima problema pa mora,ali nema tog problema da bi tako nesto pocinili, postoji resenje rodi pa daj ljudima na usvajanje, toliko ljudi zele decu a drugi im to onemogucavaju da postanu roditelji,sigurno je manji greh kad dete odraste pa kaze "mama me nije ubila dala mi je zivot iako je bila -primorana da me abortira",nego da jednostavno platite to ubistvo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
NEMA TOG OPRAVDANJA NIKAKO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
RESENJE RODI I DAJ NA USVAJANJE ONIMA STO NEMOGU IMATI DECU TO JE DUPLI DAR!!!!!!!!!!!!!!!!!

_____________________________

BIKI

(odgovor članu baby)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Abortus ???
21.1.2008 9:58:07   
biki
MOJA SNAJA KAD JE VIDELA DA JE TRUDNA IMALA JE PROBLEMA NEKAKVIH I HTELA JE DA AB.DETE ALI JA SAM TESKO UBEDILA DA TO NERADI I MOLILA SAM SE BOGU DA TO NE URADE I NAKRAJU TE PRICE RODI SE PRELEPA CURICA I POSLE NIJE HTELA DA PRIZNA DA JE HTELA DA AB.DETE ALI NEMA VEZE BITNO DA JE DETE ZDRAVO LEPO VESELO DJAVOLCIC PRAVI I ANDJELCIC...MA SECER I MED I ZNAM KAKAV JE OSECAJ JER SAM JE JA SKORO I PORODILA I POSLE POMAGALA OKO DETETA I VOLIM DECU SVU NA SVETU I NERAZUMIJEM NIKOGA DA SE TAKO OPHODI PREMA DECIuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ABORTUSuser posted image user posted image user posted image !!!!!!!

_____________________________

BIKI

(odgovor članu biki)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Abortus ???
21.1.2008 11:07:15   
Monia
Cijenim tvoje misljenje,kao i trud da se svaka trudnoca zavrsi radanjem.Mislim da bi onda bilo jako lijepo,da ti prva odes u Dom za napustenu djecu i usvojis jednu bebu,te tako pomognes,podrzis i das znacaj i istinitost sopstvenom misljenju.U suprotnom su to sve samo prazne price.Treba uraditi nesto konkretno!

(odgovor članu biki)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Abortus ???
21.1.2008 11:22:55   
laracroft
Svaka cast Monia!!!Dosta je  meni suplje price,vjernika na baterije i laznih moralista.Kada neko ucini nesto konkretno po tom pitanju,onda neka diskutuje.

_____________________________

Adian 01.02.2007

(odgovor članu Monia)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Abortus ???
21.1.2008 11:42:28   
Monia
Hvala na razumjevanju,ali,stvarno je dosta..

(odgovor članu laracroft)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Abortus ???
21.1.2008 11:48:24   
Blue rose RR
Mislim da je glupo otvarati , započinjati sa i tušiti određenom temom, a ne naći se i SAM u datoj situaciji.

(odgovor članu Monia)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Abortus ???
21.1.2008 11:51:55   
Monia
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Abortus ???
22.1.2008 11:09:08   
Monia
samu temu,nema apsolutno nikakavog razloga brisati,ponajmanje oni koji na to nemaju pravo.Mislim da postoje Administratori koji su kompetentni za te stvari(naravno uz obrazlozenje).Treba ostaviti prostora i za teme za koje nama ne odgovaraju ali uvazavati druga iskustva i potrebe i dati im prostor za izrazavanje.

(odgovor članu Monia)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Abortus ???
22.1.2008 20:30:30   
Monia
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Monia)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Abortus ???
25.1.2008 11:21:14   
Monia
Mozda je neko ovih dana pratio aktuelne teme,gdje se jako puno govorilo o abortusu,i situacijama kada je neminovan,s toga ova tema zasluzuje svoje mjesto.

(odgovor članu Monia)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Abortus ???
25.1.2008 11:30:26   
Emina*
A pored toga,ima i zena na ovom forumu koje su to morale uraditi, npr zbog nekih komplikacija,
pa posto nas ima dosta , zar nije lakse nekom se izjadati, ispricati se s nekim, i to upravo na tu temu...
Ponekad je tesko sam se nositi sa svim svojim problemima, a tu smo da pomognemo jedna drugoj, a ne da odmognemo.... 

(odgovor članu Monia)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Abortus ???
25.1.2008 22:15:28   
oktavija
Drage moje, evo ovako.
Ja lično nikad nebi abortirala jer mislim da smo dovoljno odrasle da se nosimo sa svojim odlukama dali započeti novi život u našem telu ili ne.
Ali vam svejedno moram reč, da je taj osečaj kad moraš abortirati a to nikako ne želiš najgori na svetu. To se desilo meni pre malo više od godinu dana, kada sam na drugom UZ u 8 nedelji trudnoče morala pod hitno u bolnicu na abortus jer sa plodom*bebom nešto nije bilo uredu i počela sam krvarit....pa sad zamislite tek taj osječajuser posted image . Verujte da i dan danas nemogu zaboraviti taj trenutak i osječaj i da mi je jako težko, pogotovo ako još ko osuđuje žene koje abortiraju, jer ko što sam rekla nekada se mora to napravit...
Ali znam da bez zdravstvenog razloga to nebi nikad učinila....
Sad se samo nadam da me Bog usliši i da mi da ponovno priliku da rodim zdravu bebu! 

_____________________________

Nikad ne izgubi nadu....
http://oktavija.myminicity.com/tra - za promet
http://oktavija.myminicity.com/sec - za kriminal
http://oktavija.myminicity.com/env - za ok

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *