|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kupanje bebe
24.4.2011 10:40:35   
la bomba
IZVORNA PORUKA: rose


IZVORNA PORUKA: la bomba

Moja beba je duga preko 70 cenata, ne znam tacno, ... user posted image
A stvarno je prerasla, ... Gledala sam u Amku u katalogu ima nešto kao neka šuplja stolica, ako me razumijete, .. user posted image  jer ne znam kako da objasnim, ali im je nestalo. Pa me interesuje gdje to još ima. U Noddy-ju na Dobrinji nema.


imas u BBI i u TL i u baby centru....to je oki baby firma iz italije...imas web na internetu



Super, hvala, pogledat cu.

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Kupanje bebe
26.4.2011 7:47:11   
vila_7
la bomba, ja sam svoju od rodjenja kupala preko ruke - polegnem je na ledja,malo izdignem gornji dio sa svojom podlakticom,i onda kasnije okrenem je prema kadi - opet na  podlaktici ispod njenih pazuha. Sta ja znam,meni tako bilo lakse-bez dodataka i valjda navikla.

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu la bomba)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Kupanje bebe
26.4.2011 8:32:23   
la bomba
IZVORNA PORUKA: helena_7

la bomba, ja sam svoju od rodjenja kupala preko ruke - polegnem je na ledja,malo izdignem gornji dio sa svojom podlakticom,i onda kasnije okrenem je prema kadi - opet na  podlaktici ispod njenih pazuha. Sta ja znam,meni tako bilo lakse-bez dodataka i valjda navikla.


Probat ću user posted image

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Kupanje bebe
26.4.2011 9:28:30   
chuci
IZVORNA PORUKA: la bomba

Kako vi kupate svoje bebe koje jos uvijek ne mogu samostalno da sjede?
Ja sam svoju do sada kupala na onom peskiricu sto se navuče na žice i postavi u kadicu, ali je to nekako prerasla user posted image
A još uvijek ne sjedi samostalno...
Help!


ja sam kupila u interexu kadicu i mrežu koja se nakači na kadicu. kupala sam je dosta dugo u tome. tek kad je počela sama ustajati skinuli smo mrežicu. znači mogla je samostalno sjediti a mi smo to koristili.
sad ću probati naći sliku.
slično je tom peškiriću sa žicom samo dosta veće i praktičnije jer je mrežica pa prolazi voda.

(odgovor članu la bomba)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Kupanje bebe
26.4.2011 9:33:13   
chuci
evo slikica
ista je mreža i kadica kod nas samo druge boje i pravo je praktična

http://www.babyoye.com/review/product/list/id/1553/category/20/

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Kupanje bebe
26.4.2011 9:34:15   
Anoniman
imas u malishi, a vjerujem i drugdje...samo sam u malisi skoro vidjela, onaj plasticni dodatak...kao naslon...mislim da je to najprakticnije

e i koga jos interesuje...vidjela sam takodjer one gume protiv klizanja, sto se stave u velike kade, koja na sebi ima kao termometar tj. tacku koja mijenja boju zavisno od temp. vode...meni se cini pravo prakticna stvar...a nikako da kupimuser posted image

(odgovor članu chuci)
  Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Kupanje bebe
26.4.2011 10:24:16   
chuci
dadada imala sam ja i onaj plastični dio izgleda kao medo u koji se dijete ubaci, odnosno na kojem leži i kupaš ga i nije prektičan. mislim ne klizi dijete, ali je poprilično uzak i malo veće dijete ne može stati.

eto savjet prije kupovine toga probajte staviti dijete ako nije baš mala beba. moja ajša nikad nije bila debelguza ali već sa par mjeseci nisu joj mogla ramena stati.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Kupanje bebe
26.4.2011 14:57:05   
MicoTico
IZVORNA PORUKA: chuci

evo slikica
ista je mreža i kadica kod nas samo druge boje i pravo je praktična

http://www.babyoye.com/review/product/list/id/1553/category/20/


I ja sam ovo kupila jos sa prvim djetetom, jednom probala, bilo mi nepraktično i nikad vise nisam koristila. Mozda kad se naviknesuser posted image
Oboje djece sam kupala preko ruke(dok nisu poceli sjediti) i tako mi bilo i najlakse i najbrze.


_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Kupanje bebe
26.4.2011 15:02:23   
mama2009
IZVORNA PORUKA: dadada

imas u malishi, a vjerujem i drugdje...samo sam u malisi skoro vidjela, onaj plasticni dodatak...kao naslon...mislim da je to najprakticnije

e i koga jos interesuje...vidjela sam takodjer one gume protiv klizanja, sto se stave u velike kade, koja na sebi ima kao termometar tj. tacku koja mijenja boju zavisno od temp. vode...meni se cini pravo prakticna stvar...a nikako da kupimuser posted image



gdje pisi mi trazimo, al nismo vidjeli sa " termometrom "


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Kupanje bebe
26.4.2011 15:06:22   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mama2009

IZVORNA PORUKA: dadada

imas u malishi, a vjerujem i drugdje...samo sam u malisi skoro vidjela, onaj plasticni dodatak...kao naslon...mislim da je to najprakticnije

e i koga jos interesuje...vidjela sam takodjer one gume protiv klizanja, sto se stave u velike kade, koja na sebi ima kao termometar tj. tacku koja mijenja boju zavisno od temp. vode...meni se cini pravo prakticna stvar...a nikako da kupimuser posted image



gdje pisi mi trazimo, al nismo vidjeli sa " termometrom "

malisa na otoci...prvi sprat u prvom krilu objekta merkur...znaci ne tamo gdje je supermarket...nego drugi dio

(odgovor članu mama2009)
  Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Kupanje bebe
2.8.2011 18:45:28   
kolacic
moja beba toliko vristi nakon kupanja, da mi prosto dodje da je ne kupam nikako... nezamislivo je to koliko voli kupanje da nakon sto je hocu iznijeti iz kade lupa nogama i rukama udara, svu me zivu polomi... user posted image user posted image  sve dok je ne posusim peskirom, ona nece prestati da place, i naposljetku kad se oblaci i tu je vriska, jedini momenat kad uzivamo jeste kad se kadica napuni vodicom i kad ona prsce po vodi i lupka i smije se sve vrijeme kupanja ... sve nakon kupanja je ocaj user posted image

(odgovor članu la bomba)
Neposredna veza do poruke: 136
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *