|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  111 112 [113] 114 115   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zene sa Hidzabom
3.9.2012 11:04:26   
Bebica11

IZVORNA PORUKA: jasmin

http://www.youtube.com/watch?v=Mgm8JUYWcUg&feature=related
Bas sam pala u depru...previse mi nedostaje...


user posted image ima nas jos

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 2801
   RE: Zene sa Hidzabom
3.9.2012 13:38:30   
KURAN
es-selamu alejkum drage sestre, koristim ovu priliku i ovaj forum da vas sve iskreno obavijestim da kulturni centar ambasade islamske Republike Iran u Sarajevu osniva centar za ucenje Kur'ana koji ce obuhvatati sve kategorije ucenja Kur'ana, od sufare, pravilnog čitanja Kur'ana i učenja Kur'ana na pamet(30 džuz, sura el-bekare ili cijelog Kur'ana)-zavisno koliko ko bude htio, a to ce sve biti podijeljeno po grupama i uzrastima-za djecu mlađu, za djecu stariju, za omladinu i za starije zene i muskarce. časovi za sve ce biti besplatni jer ga osniva kulturni centar pri ambasadi islam. Republike Iran. Sve vas mahsuz selam i ovo je izvrsna prilika da se prijavljujete i vi i vasa djeca i svi zainteresovani jer tu ce biti i domacih i internacionalnih takmicenja za one koji budu ustrajni i najbolji, i za one koji budu htjeli se takmiciti naravno. Reklama za sve ovo ce uskoro krenuti aBd na radiu Bir. Sve dalje sto vas zanima mozete pitati, a u privatnim porukama ko bude zainteresovan saljemo aplikacije i kontakte...

Mahsuz selam za sve.

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 2802
   RE: Zene sa Hidzabom
6.9.2012 16:28:10   
Candy
Eselamu alejkum drage moje... Zanima me je li iko od vas narucivao marame, hidzabe, esarpe i ostalo sa ove stranice www.hijabstoreonline.com. Ima super stvari i nisu skupi, ali me zanima da li puno uzimaju na carini i sl....

(odgovor članu KURAN)
Neposredna veza do poruke: 2803
   RE: Zene sa Hidzabom
6.9.2012 18:30:01   
hally

IZVORNA PORUKA: Candy

Eselamu alejkum drage moje... Zanima me je li iko od vas narucivao marame, hidzabe, esarpe i ostalo sa ove stranice www.hijabstoreonline.com. Ima super stvari i nisu skupi, ali me zanima da li puno uzimaju na carini i sl....


we alejkumu selam...ja nisam narucivala sa ove stranice, al evo sad gledam bas ima extra stvari. najbolje da im posaljes upit o postarini. ne bi trebalo biti puno. nekih 3-5 funta

(odgovor članu Candy)
Neposredna veza do poruke: 2804
   RE: Zene sa Hidzabom
6.9.2012 21:36:57   
Miracle*3
Ja sam im jednom slala upit, mislim da imaju minimalnu narudzbu koju moras naruciti, cini mi se oko 60 dolara, znam da je mene to kad sam sve preracunala odbilo od narudzbe, ali posalji da vidimo je li se sta promijenilo

(odgovor članu hally)
Neposredna veza do poruke: 2805
   RE: Zene sa Hidzabom
8.9.2012 1:05:21   
jasmin
Zanimljivo!

Na slici uslikanoj 1916. god. u Beču - Vienn je prikazan tadašnji kralj Austrije sa svojom ženom - kraljicom koja je cijela pokrivena isključivo zbog činjenice da je kraljica koju ne smije svako gledati....

user posted image

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Miracle*3)
Neposredna veza do poruke: 2806
   RE: Zene sa Hidzabom
8.9.2012 1:10:50   
Galicia
Cudno da i curica nije sakrivena.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 2807
   RE: Zene sa Hidzabom
8.9.2012 1:13:54   
jasmin
Nije cudno,curica je :).

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 2808
   RE: Zene sa Hidzabom
8.9.2012 1:14:35   
Galicia
Zivo bice je zar ne.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 2809
   RE: Zene sa Hidzabom
8.9.2012 1:18:03   
jasmin

IZVORNA PORUKA: Galicia

Zivo bice je zar ne.


???

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 2810
   RE: Zene sa Hidzabom
8.9.2012 1:28:57   
Bihter
Djevojcica je pa zato izgleda..ja kad sam u Abu Dhabiu bila ni tamo djevojcice nisu zamotane..cak su i na bazenima smjele biti..Cini mi se da se poslje 12 godine pokrivaju ili poslje prvog ciklusa ako se ne varam..Ispravite me ako grijesim. Tako sam cula dok sam tamo bila.

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 2811
   RE: Zene sa Hidzabom
10.9.2012 13:35:14   
reallove
Zenice,imam pitanje..Mozda sam malo i dosadna,ali oprostite,naumpadne mi ovako svastauser posted image ..Je li se mora uzati abdest poslije kupanja...Znaci kupala sam se,naravno uvijek pocnem bismillom,isperem i usta i nos i sve,moram li poslije toga uzeti abdest da bi klanjala ili ne moram..

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Bihter)
Neposredna veza do poruke: 2812
   RE: Zene sa Hidzabom
10.9.2012 14:42:01   
jasmin

IZVORNA PORUKA: reallove

Zenice,imam pitanje..Mozda sam malo i dosadna,ali oprostite,naumpadne mi ovako svastauser posted image ..Je li se mora uzati abdest poslije kupanja...Znaci kupala sam se,naravno uvijek pocnem bismillom,isperem i usta i nos i sve,moram li poslije toga uzeti abdest da bi klanjala ili ne moram..


Ako izvrsis kupanje na nacin kako si navela,jos nakon temeljitog ispiranja usta i nosa,umijes se,operes ruke do iza laktova po 3 puta,zatim potares glavu i kad se okupas,na kraju svega operes noge,ne moras uzeti abdest.Inace je gusul kao i abdest,s tim sto je gusul obavezan u nekim situacijama,kao sto i znamo.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 2813
   RE: Zene sa Hidzabom
10.9.2012 16:03:26   
reallove

IZVORNA PORUKA: jasmin


IZVORNA PORUKA: reallove

Zenice,imam pitanje..Mozda sam malo i dosadna,ali oprostite,naumpadne mi ovako svastauser posted image ..Je li se mora uzati abdest poslije kupanja...Znaci kupala sam se,naravno uvijek pocnem bismillom,isperem i usta i nos i sve,moram li poslije toga uzeti abdest da bi klanjala ili ne moram..


Ako izvrsis kupanje na nacin kako si navela,jos nakon temeljitog ispiranja usta i nosa,umijes se,operes ruke do iza laktova po 3 puta,zatim potares glavu i kad se okupas,na kraju svega operes noge,ne moras uzeti abdest.Inace je gusul kao i abdest,s tim sto je gusul obavezan u nekim situacijama,kao sto i znamo.

uradim sve to i operem ruke i glavu,noge i sve,rekoh samo da pitam je li vazi,hvala punouser posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 2814
   RE: Zene sa Hidzabom
10.9.2012 21:16:46   
R&T@
jasmin, sve sto znam o historiji je protiv tvrdnje koju si ti iznijela uz ovu fotografiju...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 2815
   RE: Zene sa Hidzabom
10.9.2012 21:23:18   
jasmin

IZVORNA PORUKA: tajra

jasmin, sve sto znam o historiji je protiv tvrdnje koju si ti iznijela uz ovu fotografiju...


Sasvim moguce,nije moja tvrdnja,copy paste je.
Neka modovi obrisu ako je netocno.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 2816
   RE: Zene sa Hidzabom
10.9.2012 21:46:48   
Bihter
kraljicom koja je cijela pokrivena isključivo zbog činjenice da je kraljica koju ne smije svako gledati....
Malo sam potrazila po povjesti Beca..i kaisera Franz Josefa..ovdje se radi o pogrebu. Zato je carica pokrivena.

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 2817
   RE: Zene sa Hidzabom
12.9.2012 18:45:48   
jasmin
Za sve one koji pozele da `zavire` tamo...evo direktan prijenos bas ovog trenutka.
http://live.gph.gov.sa/

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Bihter)
Neposredna veza do poruke: 2818
   RE: Zene sa Hidzabom
12.9.2012 19:12:20   
hally

IZVORNA PORUKA: jasmin

Za sve one koji pozele da `zavire` tamo...evo direktan prijenos bas ovog trenutka.
http://live.gph.gov.sa/


Allah te nagradio mila. bas ssam to trazila :)

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 2819
   RE: Zene sa Hidzabom
12.9.2012 20:54:02   
rerica

IZVORNA PORUKA: hally


IZVORNA PORUKA: jasmin

Za sve one koji pozele da `zavire` tamo...evo direktan prijenos bas ovog trenutka.
http://live.gph.gov.sa/


Allah te nagradio mila. bas ssam to trazila :)




Allah razosun user posted image

_____________________________

moja cura stigla majki svojoj <3

(odgovor članu hally)
Neposredna veza do poruke: 2820
   RE: Zene sa Hidzabom
25.9.2012 15:19:20   
shpagica
Molila bih vas za upute i savjet:

Trebala bih organizovati ikrar dovu u svom domu (bice pozvani rodbina i prijatelji), a nisam bas sigurna sta se sve praktikuje ako mozete da me uputite. Hvala vam unaprijed!

(odgovor članu rerica)
Neposredna veza do poruke: 2821
   RE: Zene sa Hidzabom
26.9.2012 10:22:54   
jasmin

IZVORNA PORUKA: shpagica

Molila bih vas za upute i savjet:

Trebala bih organizovati ikrar dovu u svom domu (bice pozvani rodbina i prijatelji), a nisam bas sigurna sta se sve praktikuje ako mozete da me uputite. Hvala vam unaprijed!


Draga moja,mi ovo ne praktikujemo,zao mi je sto ti ne mogu pomoci.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu shpagica)
Neposredna veza do poruke: 2822
   RE: Zene sa Hidzabom
26.9.2012 10:25:51   
damma

IZVORNA PORUKA: shpagica

Molila bih vas za upute i savjet:

Trebala bih organizovati ikrar dovu u svom domu (bice pozvani rodbina i prijatelji), a nisam bas sigurna sta se sve praktikuje ako mozete da me uputite. Hvala vam unaprijed!


ja sam u subotu bila na jednoj ikrar dovi..u dzamiji je proucena a u kuci je rucak bio. tako se inace u mom kraju praktikuje.

_____________________________

2004.
2008.

(odgovor članu shpagica)
Neposredna veza do poruke: 2823
   RE: Zene sa Hidzabom
26.9.2012 10:32:50   
shpagica

IZVORNA PORUKA: jasmin


IZVORNA PORUKA: shpagica

Molila bih vas za upute i savjet:

Trebala bih organizovati ikrar dovu u svom domu (bice pozvani rodbina i prijatelji), a nisam bas sigurna sta se sve praktikuje ako mozete da me uputite. Hvala vam unaprijed!


Draga moja,mi ovo ne praktikujemo,zao mi je sto ti ne mogu pomoci.



ko mi?

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 2824
   RE: Zene sa Hidzabom
26.9.2012 10:33:49   
jasmin
IZVORNA PORUKA: shpagica


IZVORNA PORUKA: jasmin


IZVORNA PORUKA: shpagica

Molila bih vas za upute i savjet:

Trebala bih organizovati ikrar dovu u svom domu (bice pozvani rodbina i prijatelji), a nisam bas sigurna sta se sve praktikuje ako mozete da me uputite. Hvala vam unaprijed!


Draga moja,mi ovo ne praktikujemo,zao mi je sto ti ne mogu pomoci.



ko mi?


Ja,mm i nase porodice user posted image .
Mislim,da ne bude `nigdje veze` sto spominjem,mm je obavio hadz 8 puta,ja 5,nasi roditelji po jednom.

< Poruku je uredio jasmin -- 26.9.2012 10:35:03 >


_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu shpagica)
Neposredna veza do poruke: 2825
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  111 112 [113] 114 115   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  111 112 [113] 114 115   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *