|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: sta koristite kao zastitu ??
9.11.2008 16:42:59   
Romali
Eh zato ja jedva čekam da dobijem prvu menstruaciju. Mislila sam da ovo nikad neću rećiuser posted image user posted image . Ovako već 6,5 mjeseci ne znam na čemu sam, baš je ružan osjećaj.
Počeli smo dohranu, malčice se smanjilo dojenje-valjda će sad i gospođa Mensa ubrzouser posted image user posted image .


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: sta koristite kao zastitu ??
9.11.2008 18:52:22   
Inayat
Ja sam krvarila dobrih 3 sedmice, onda spooting 2 i tacno 41 dan posle porodjaja ja dobila. Mnogo je tamnija nego prije. Ne znam je li to normalno user posted image I ovaj me put nista ne boli hvala Allahu za razliku od perioda prije porodjaja kad nisam mogla ustati iz kreveta 2 dana.

_____________________________

Mamine ljubavi
M 25.09.08
Z 10. 06. 10

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: sta koristite kao zastitu ??
9.11.2008 20:37:47   
larina
poslije poroda.tj.poslije 40 dana odma dobila iako je beba dojila i imala 2 mj.ostala sam trudna-i tako sa malom bebicom i jos jednom od 2 god. ja sa stomakom.ali eto sve je super proslo sad je tom iz stomaka 2 god.prva beba je dojila 10 mj.imala sam redovnu menstruaciju,druga beba dojila sve dok se treca nije rodila,treca nastavila i 4mj.nisam htjela vise,ali uvijek sam imala redovno mens..-nisam nikad koristila nikakve pilule,razmisljam o spirali pa vidjecu,do tada bjezim od mog mm.ha,ha

(odgovor članu Inayat)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: sta koristite kao zastitu ??
9.11.2008 21:26:15   
almai
uvauuuuuuu Larina, pa svaka ti cast zeno pa si to sve izdrzalauser posted image user posted image user posted image
Tako mala razlika izmedu troje djece....gora si od meneuser posted image user posted image user posted image
Mojoj user posted image su bile 3,5god. kad sam dobila trece...
Moj savjet ti je SPIRALA POD HITNO!!!
Naravno ako nezelis cetvrto bebceuser posted image


_____________________________

moja su djeca zlatna...
kad spavaju:))

(odgovor članu larina)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: sta koristite kao zastitu ??
12.11.2008 17:37:27   
Inayat
Larina, ti si ostala trudna 2 mj po rodjenju drugog djeteta???

user posted image user posted image bas me sad prestrasi...


_____________________________

Mamine ljubavi
M 25.09.08
Z 10. 06. 10

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: sta koristite kao zastitu ??
12.11.2008 17:46:18   
batterfly
Larina,ja ti skidam kapu!!!!!!
Svaka cast!!!!
I ja imam dvoje(razlika 2,5godine),ali se zezam i ja s tim(zastitom),Nikako da se nakanim staviti spiralu,ali morat cu,jer mi je nedavno kasnila 8 dana,i bila sma prestravljena,jer sam mislila da sam trudna...I samo sam plakala,jer me toliko bilo strah,kako cu to sve izdrzati....Tako da sam "cvrsto" odlucila staviti spiralu...
A ti draga moja(ako ne zelis i cetvrto),obavezno i sto prije.....
Jos jednom SVAKA CAST!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Inayat)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: sta koristite kao zastitu ??
12.11.2008 17:56:13   
beni29
Ja koristim tablete i super mi odgovaraju nemam nikakvih problema sa uzimanjem ja sam jako savjesna osoba tako da ih nikadane zaboravim. Kuda ja tu i moja plaketa samnom. Ginekolog mi je predlagao spiralu ali eto nesto ta me ideja nikako ne privlaci i mislim da cu ostati na tabletama.

_____________________________

Benjamin 18/12/2001
Eliott 28/04/2007
Mon bebe d amour

(odgovor članu batterfly)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: sta koristite kao zastitu ??
12.11.2008 18:31:19   
mamy Sabina
Evo još jedan link o Mireni,možda nekome bude od pomoći!
http://www.mirena.com.hr/usporedba.asp


_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?



(odgovor članu beni29)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: sta koristite kao zastitu ??
12.11.2008 20:11:59   
larina
dobro sam sve izdrzala,sve je bilo uredu i trudnoca lagana i porod,od tih svih obaveza se nisam ni udebljala,sve sam sama stizala,jer mm radi tako da su djeca i kuca na meni.ali ja sebi lijepo isplaniram svaki dan sta radim,tako da sam sve super stizala-i sad je tako.imam vremena i za sebe sad je puno lakse jer su veci,dvoje idu u obdaniste,a uskoro i trece.user posted image user posted image user posted image ako ne zelite ovako malu razliku dobro se pazite,jer to se moze desiti kad se i ne nadas-bas kao meni samo jednom nisam pazila i odma trudna- tako da znam trenutak kad se to desilo,....

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: sta koristite kao zastitu ??
25.11.2008 11:39:04   
bellma
E drage moje meni se desila mala nezgoda sinoc, pukao kondomuser posted image user posted image , pa me toliko strah od nove trudnoće..
Mojoj bebi je tek tri i pol mj.. i jos dojim ali to nije sigurna zastita...
Neznam sta cu ako opet ostanem trudna kako sa dvije bebe izaci na kraj..user posted image

(odgovor članu larina)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: sta koristite kao zastitu ??
25.11.2008 11:43:52   
žana o8
Bellma otiđi ginekologu. Postoji pilula za 24 sata poslije.

_____________________________

nestašni smo strašno, uh, uh, bilo je po guzi

(odgovor članu bellma)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: sta koristite kao zastitu ??
25.11.2008 11:46:06   
maslačak82
Belma, prvo otprilike izračunaj da li si uopće u plodnom razdoblju, a ako se odlučiš na ovu pilulu za dan poslije, prvo se konsultiraj sa dr. s obzirom da dojiš

_____________________________

Još jedna trudilica


(odgovor članu žana o8)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: sta koristite kao zastitu ??
25.11.2008 11:47:12   
mamyca

IZVORNA PORUKA: maslačak82

Belma, prvo otprilike izračunaj da li si uopće u plodnom razdoblju, a ako se odlučiš na ovu pilulu za dan poslije, prvo se konsultiraj sa dr. s obzirom da dojiš


Potpisujem.


_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu maslačak82)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: sta koristite kao zastitu ??
25.11.2008 11:56:43   
bellma
Ma tesko cu izracunati jer meni nije nikad bila redovna menst.. a od kako sam rodila nisam jos dobila.., ma najgore sto je danas neradni dan morala bi ici na kliniku..


(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: sta koristite kao zastitu ??
26.11.2008 9:48:44   
dacy
mi ne koristimo nista, sve dok me nova beba ne opauci po glavi 

(odgovor članu bellma)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: sta koristite kao zastitu ??
11.12.2008 0:05:09   
dana3
danas sam bila  na ginekoloskom pregledu prvom poslije poroda.carski rez je ok i krverenje je prestalo.zakazali smo vrijeme za ugradnju hormonalne spirale koja je,zene,vjerovale ili ne,100% sigurna kontracepcija.dijabeticar sam i imam terapiju insulinom 5 puta na dan pa provjera secera 8 put dnevno,pa tablete za pritisak e jjos na to da uzmem obavezu sa p-pilulama maaaaaaaaaaa daaaaaaj i zaboravim pa me pukne jos jedna beba a i ova trudnoca je bila pitanje mog zivotauser posted image .nisan bas iskusna s tim da li dojilje mogu ostti u drugom stanju ili ne ali ima primjerqa kada su zene u ceteresnici ostajale trudne.kako ako nisu dobile menzes?user posted image
  • interesuje me iskustvo nekih od vas ako znate kako to tece poslije poroda,to sa menzesom,pa dojenjem kao kontracepcijom etc,etc






_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu dacy)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: sta koristite kao zastitu ??
11.12.2008 0:06:15   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: dacy

mi ne koristimo nista, sve dok me nova beba ne opauci po glavi 


Mi smo ti isti... nekoristimo nista... sve je u Bozijim rukama sto se tice tih stvari ;)

(odgovor članu dacy)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: sta koristite kao zastitu ??
11.12.2008 0:10:27   
dana3
ne bih ni ja nista da nije opasno da opet ostanem trudna a uraditi abortus to ne znam da bih moglauser posted image

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: sta koristite kao zastitu ??
11.12.2008 0:11:31   
Ilhana RR
Ma ja posto hocu da imam najmanje cetvoro zato nekoristim... posle cu nesto sigurno i ja koristiti... kad budem gotova heheh

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: sta koristite kao zastitu ??
11.12.2008 0:15:24   
dana3
e dobra si user posted image  moja je zelja bila troje najmanjeuser posted image .uvijek sam zavidjela onim akoji su imali bracu i sestre ali eto tako je kao je ,hvala bogu kad mi je podario i ovo jednouser posted image .evo ga place nece da spava a ja se pripremila za romatiku sa MMuser posted image .e sad dok zaspe hihhihiii razmislicu o kontracepciji.tebi zelim sve najbolje u naredniim trudnocamauser posted image user posted image

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: sta koristite kao zastitu ??
4.1.2009 22:27:33   
teta berta
e drage moje da se uključim. ni mi ne koristimo ništa, samo ono "izvadi na vrijeme". Ima li itko s tim iskustva, imala sam c.rez i sad mi kasni tako me strah beba ima 5mj. A ne dojim nego izdajam mlijeko i dajem joj na bočicu. strah me...

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: sta koristite kao zastitu ??
4.1.2009 22:51:47   
Ilhana RR
Ja i moj muz to furamo al jos nista, evo mojoj maloj osam mjeseci... a inace nasi govore da ce djeca biti cesta ako rano prvom djetetu budu zubi heheh... sad koliko je to tacno nikad se nezna...

Jel ti poceo mens?

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: sta koristite kao zastitu ??
4.1.2009 22:59:01   
mamyca
IZVORNA PORUKA: dana3
  • interesuje me iskustvo nekih od vas ako znate kako to tece poslije poroda,to sa menzesom,pa dojenjem kao kontracepcijom


Dojenje nije nikakva zastita a pogotovo nije kontracepcijauser posted image ,ima zena koje nikako ne dobivaju menstruaciju i doje,a neke je dobiju odmah a takodjer doje,kao ja npr.Sve zavisi od zene do zene,nijedan organizam nije isti.I mi ne koristimo nikakvu zastitu sad za sad,sta bude bude,cuvamo se koliko toliko.user posted image user posted image

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: sta koristite kao zastitu ??
4.1.2009 23:08:37   
Ilhana RR
Pa dobro ste vi to... sace Hamzi jos malo godina i jos nema nove bebe ;) Dobro se cuvate hehe..

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: sta koristite kao zastitu ??
4.1.2009 23:12:46   
mamyca
user posted image user posted image user posted image user posted image Neka bona suti,treba njega prvo dignuti na noge pa onda drugouser posted image aBd.

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *