|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: otvaranje(jeli pocelo)?
2.9.2008 21:41:35   
Mrva
Ja sam prvi vaginalni pregled radila u subotu i otvorena sam bila 1 cm. Pregled mi je ponovno zakazan za cetvrtak, iza 8 pm, a termin mi je dan poslije, 5/9.
Jos uvijek su na mjestu i sluzni cep i plodna voda, bolove povremeno osjecam u ledjima i stomaku, i za sad je to to...
Sta ce biti dalje, budemo vidjeli, ali jedva cekam svoju user posted image user posted image aBd!


_____________________________

Lovely

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: otvaranje(jeli pocelo)?
3.9.2008 5:56:05   
majaaaa
Drage moje!
 
Vidite sto sam vam poranila:)
Jutros,oko 03:45 h sam ustala u we-c i vidjela na gazi nekoliko kapi krvi.Malo sam bila izgubljena,ali nisam nesto panicila.Tijesila sam se jer sam u devetom..Vratila sam se u krevet,ali od sna nistauser posted image Opet ustanem da provjerim i opet ista stvar!Sad me vec fata panika:)Ponovo se vratim u krevet i cekam pola sest da nazovem doktoricu koja zivi zgrada do moje.Ispricam joj sve.Ona,vise nego ljubazna,kaze....Tii se to duso otvaras.Posto je Maglaj daleko,bolje bi bilo da danas odes u Zenicu na pregled da bi se vidjelo koliko si vec otvorena.
 
I tako,drage moje,za koji sat putujem.Molim Bog da sve bude ok sa bebicom i sa mnom.Uglavnom,pisem vam akoBog da ubrzo.
 
Sretno svima i cuvajte se.
Pusa

_____________________________

Dzana:)
13.09.

(odgovor članu Mrva)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: otvaranje(jeli pocelo)?
3.9.2008 6:53:21   
idana_85
Bice, ne brini, sretno ti puno i sarni nam sms da znamo sta se desava s tobom. Sve najbolje!

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu majaaaa)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: otvaranje(jeli pocelo)?
3.9.2008 7:19:28   
mamyca
Majo sretno,i sve ce biti ok aBd,nista se ne sekiraj i nemoj se plasitiuser posted image ,ubrzo ces drzati svoju bebicuuser posted image .

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: otvaranje(jeli pocelo)?
3.9.2008 7:50:09   
lejlaze
majo sretno!!!
kod mene sinoc nista, nastavila sam jos malo krvariti. osjecam pritisak u dnu stomaka ali ne bolove... u utorak ponovo je ctg.

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: otvaranje(jeli pocelo)?
4.9.2008 10:29:13   
lida
Majo sretno,nemoj da brines bice sve ok

_____________________________

Irhana 28.11.1999.

Mirza 26.04.2008.

(odgovor članu lejlaze)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: otvaranje(jeli pocelo)?
4.9.2008 11:10:40   
batterfly
Majo sve ce biti u redu ako Bog da...uz tebe smo!!
I zelim ti brzi i sto laksi porod!!!!!


                                                         Sretnoo!!!

(odgovor članu lida)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: otvaranje(jeli pocelo)?
4.9.2008 23:12:00   
Amrino
Sretno majoooo! user posted image

_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu batterfly)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: otvaranje(jeli pocelo)?
6.9.2008 11:21:55   
majaaaa
Drage moje!
 
Samo da vas se javim i sve vas pozdravim.
 
Moja bebi nece jos vani:)Bila sam u bolnici,prenocila i dr.Sestic me pustio kuci.
Kad sam stigla u bolnicu,bila sam otvorena 1-2prsta i odmah su me ostavile,valjda su mislile da ce to biti brzo,jer mi je niska trudnoca.
Medjutim,bolove nisam imala,nesto skroz malo,ali sam i dalje imala blago krvarenje.
U jutro se  i to povuklo.
Dr.Sestic me pregledao,rekao da je sve uredu sa posteljicom i vodom,da se otvaram i da to moze biti brzo,a moze cekati i termin.Uradjen mi je ctg-e,nista nije pokazivalo na njemu i dr.me pusti kuci da ne lezim dzaba za vikend.U slucaju me zaboli ili pukne vod.da se odmah javim,a ako ne,kontrola u srijedu.
 
Tako,drage moje da smo vam mi dosle kuci.Bilo mi je pravo drago kad je rekao da idemo kuci,jer nije bas prijatno lezati,a iskreno ni uslovi nisu bas nesto:(
 
Hvala vam na podrsci.Javim vam  kad bude promjena i novine:)
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
Pozdrav svaim i sretno svakoj,koja ceka!
 

_____________________________

Dzana:)
13.09.

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: otvaranje(jeli pocelo)?
6.9.2008 11:31:23   
mamsi
Eto ga Majo još malo i stiže tvoja bebica aBd,želim ti lagan porod i da nam rodiš lijepu i zdravu bebicu.Pusa

(odgovor članu majaaaa)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: otvaranje(jeli pocelo)?
6.9.2008 11:32:49   
mamyca
Majo zelim ti lagan porod i sve najbolje.Pozzuser posted image

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu mamsi)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: otvaranje(jeli pocelo)?
6.9.2008 11:39:09   
Anoniman
pocelo je poceloooo user posted image user posted image user posted image
izgleda uskoro nam stize novi clan foruma
majooo samo hrabro... bice to sve u redu
zelim ti sto brzi i laganiji porod
cuvaj se i ne zaboravi na disanje user posted image

p.s. ja sam se u roku 5 sati otvorila 6 cm user posted image

(odgovor članu mamyca)
  Neposredna veza do poruke: 37
   RE: otvaranje(jeli pocelo)?
6.9.2008 11:41:00   
Anoniman
sretno majo, da nam što lakše doneseš drugaricu na svijet..user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 38
   RE: otvaranje(jeli pocelo)?
6.9.2008 11:57:14   
majaaaa
Hvala vam puno!!!!!!!!!
Nadam se da ce sve biti ok i da ce moja bebica biti dobro.Molim dragog Boga da sve proce kako je najbolje sa svakom trudnicom pa i samnom.
 
Hvala jod jednomuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dzana:)
13.09.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: otvaranje(jeli pocelo)?
7.9.2008 10:29:55   
lejlaze
ja stvarno vise ne znam da li sam paranoicna ili sta se desava sa mnom. user posted image  vec sam pisala ranije da mi je malo plodove vode iscurilo. bila na kontroli poslije toga. jutros na vesu roza - smedjakosto krvavi komadic. jel to taj cep, pojma nemam. bolova uopste nemam.
stvarno me izludise ovi zadnji dani. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu majaaaa)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: otvaranje(jeli pocelo)?
7.9.2008 10:54:12   
ziki
Bez brige lejlaze to je čep. Nije ništa strašno, samo opušteno, bolovi mogu da počnu za nekih 5-6 sati, mada i ne moraju. Samo opušteno, diši pravilno i ne plaši se. Sretno, od srca ti želim brz i lak porođaj.

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu lejlaze)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: otvaranje(jeli pocelo)?
7.9.2008 10:55:55   
mamsi
Lejla a da se javiš doktoru,jest da je nedjelja ali uvijek neko gore ima,i samo polako i opušteno.Želim ti brz i lagan porod

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: otvaranje(jeli pocelo)?
7.9.2008 10:58:08   
lejlaze
hvala vam na podrsci, evo perem ves i pokusavam da ne mislim na to... user posted image

(odgovor članu mamsi)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: otvaranje(jeli pocelo)?
7.9.2008 13:02:14   
lida
Lejla ako je sluzavo to je sigurno cep,nemoj da se sikiras ali mani se tog vesa lezi i cuvaj snagu za porod.

Sretno draga moja zelim ti lagan porod.

Majaaa i tebi zelim lagan porod


_____________________________

Irhana 28.11.1999.

Mirza 26.04.2008.

(odgovor članu lejlaze)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: otvaranje(jeli pocelo)?
7.9.2008 18:33:25   
amrab
Što se tiče plodne vode,nemoj da paničiš sve dok nedobiješ prave bolove.Meni je npr. voda iscurila u utorak,a tek se porodila u subotu,tj doktori kažu visko prsnuće,a tek kad sam se porađala dr. mi je puknuo vodenjak.Ja sam nažalost uspaničila i naležala se u bolnici,šro mi je dodatno stvorilo nervozu i sikiraciju.Svašta sam se nagledala gore,zato nebi nikom preporučila da trči u bolnicu,jer beba svakako neizlazi tako brzo kako mi mislimoS toga želim ti sretan i lagan porod!

(odgovor članu lida)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: otvaranje(jeli pocelo)?
26.9.2008 9:34:16   
Skvo RR
Evo i ja otvorena prst i po...grlic smeksan..trudovi zabiljezeni na CTG-u....i sad cekam....e sad sta mene brine....jeste da je mene malo sinoc bolickao kanal i malko leddja (bezze bol), a doktor kaze da su to "djelotvorni trudovi"....i vrati me kuci u smislu da cekam da se pojacaju.user posted image ..poenta je da sam ja nocas spavala kao top...jutros otisla na redovnu kontrolu..dakle ne radi tih bolova..kad on govori..evo pocelo....i da pratim....user posted image

(odgovor članu amrab)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: otvaranje(jeli pocelo)?
26.9.2008 9:55:57   
mamin sin
Ne sekiraj se skvo...Samo prati svoje tijelo i osluskuj bebu...neces fuliti bolove prave ako te to brine....Jos ti je i bolje da se tako "bezbolno" otvaras, manje ces se iscrpiti...Moja prijateljica nista nije osjecala, vec joj pocela plodna voda curiti i ona u bolnicu, kad otvorena 7 prstiju..Zacas se porodila... A ti eto znas da je krenulo pa ako ti ista bude sumnjivo trk u bolnicu...Cak ti i ne moraju biti prejaki bolovi ali prati jesu li redovni i na koliko min dolaze...Zelim ti sve najbolje... 

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: otvaranje(jeli pocelo)?
26.9.2008 12:19:37   
lida
Skvo sve sto ti je rekla m.sin i ja bi ...pocelo je ti samo prati i sve ce biti u redu

SRETNO SKVOuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Irhana 28.11.1999.

Mirza 26.04.2008.

(odgovor članu mamin sin)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: otvaranje(jeli pocelo)?
26.9.2008 12:21:53   
emina_h
Bice to brzo.
Zelim ti puno srece i da nam sto brze javis da seuser posted image rodila.

(odgovor članu lida)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: otvaranje(jeli pocelo)?
26.9.2008 13:21:48   
Skvo RR
Hvala vam puno na podrsci i  savjetima....:)

(odgovor članu emina_h)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *