|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: otvaranje(jeli pocelo)?
12.1.2009 14:21:24   
mamyca
Vjerovatno jeste,zelim ti srecu i sto laksi porod.user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu batterfly)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: otvaranje(jeli pocelo)?
12.1.2009 14:26:02   
mamina princeza
Moguce da je to to ...bolovi mogu poceti pa stati ...mogu na pocetku biti i u nepravilnim terminima. Ako se nen nastave onda su lazice a ako se nastave onda nek je sa srecom i ocekujem te na temi rodili smo :)

_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu batterfly)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: otvaranje(jeli pocelo)?
12.1.2009 15:03:05   
Nunichi
Eee školska moja,izgleda princ krenuo... user posted image user posted image user posted image user posted image
Drzim vam fige oboma... user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: otvaranje(jeli pocelo)?
12.1.2009 15:06:32   
HannaS
Jel to neko ide da rodiuser posted image user posted image Ako je to to,Breskva zelim ti lahak porod i da rodis zdravu bebu.Javi nam se!

_____________________________

Moj Dindili... 12.05.2009

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: otvaranje(jeli pocelo)?
12.1.2009 15:19:50   
neki
Breskva i od mene puno sreceuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Mislimo na tebeuser posted image

(odgovor članu HannaS)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: otvaranje(jeli pocelo)?
12.1.2009 17:26:18   
Anoniman
Evo čekam imam ponovo bolove, svi mi kažu da izdržim što mogu više kod kuće. Odo malo hodat pa ću svraćat na forum povremeno.
Hvala svima na podršci. 

(odgovor članu neki)
  Neposredna veza do poruke: 81
   RE: otvaranje(jeli pocelo)?
12.1.2009 17:42:50   
HannaS
Uh,samo se drzi!Izgleda da ces vec sutra drzat svoju bebu u rukama!user posted image I naravno,javi kako je sve proslo!user posted image

_____________________________

Moj Dindili... 12.05.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: otvaranje(jeli pocelo)?
12.1.2009 17:43:13   
Anoniman
Ima li kakvih promjena?? I moj je savjet da što duže budeš kući. Čuvam ti fige i da što brže i sa srećom sve prođe user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 83
   RE: otvaranje(jeli pocelo)?
13.1.2009 11:52:00   
Lady A
Sretno i od mene!
Nek sve bude hairli i kako treba. Zelim ti puno snage i strpljenja ...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: otvaranje(jeli pocelo)?
13.1.2009 19:22:14   
adijeva mama
Evo da javim da je naša breskvica na Gradini, čeka porod. Kažu da će se najvjerovatnije večeras poroditi.
Ja joj želim puno sreće, lagan porod i naravno zdravu bebicu!!!


_____________________________

Adem 13. 02. 2008

(odgovor članu Lady A)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: otvaranje(jeli pocelo)?
13.1.2009 21:01:43   
neki
Sve najbolje Breskvice,mislimo na tebeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu adijeva mama)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: otvaranje(jeli pocelo)?
13.1.2009 22:12:21   
mamyca
Breskva sretno,zelim ti lagan porod,mislimo na tebe.user posted image user posted image

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: otvaranje(jeli pocelo)?
13.1.2009 22:58:49   
maminka
IZVORNA PORUKA: nely

Drage moje neznam dal je ova tema bila,al sam trazila po forumu i nisam bas nasla nesto.Naime kako mi je ostalo jos 13 dana do termina,hvata me strah,i nervoza...nervoza malo vise....prva mi je beba.pa neznam ni kako ni sta...user posted image al se s vama ucim,hvala vam.Mene zanima dali se osjeti kada se zena otvara???
Kako da znam dali je pocelo??vidi li se ili osjeti??kad sam bila kod dokt.zadnji put,nije mi nista rekla,osim da necu docekati terminuser posted image hvala vam unaprijeduser posted image

eh isti ti je slucaj i kod mene... A bas eto citam sto vise mogu,ipak ne znam sta me ceka... Znam jedino da jos uvijek izbjegavam hodat u stanu po parketu.... u slucaju da mi pukne vodenjak, da se ne potpuci user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nely)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: otvaranje(jeli pocelo)?
15.1.2009 14:51:13   
dacamaca
cao dino.Meni je prosao trrmin za porodjaj ev3 dan i nisam osjecala nikakve bolove.otvorena sam bila prst i po,a maloprijr mi je tek ispao sluzavi cep jel to znak da je krenulo.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: otvaranje(jeli pocelo)?
15.1.2009 14:57:00   
batterfly
Polako se spremaj..user posted image user posted image user posted image ....Drzim fige,i zelim sve najbolje,da sve prodje kako treba...i sto laksi porod.....
( da sam na tvom mjestu,zvala bih svog dokotora ili polako u bolnicu,jer si ,kako kazes otvorena vec)....
SSRETNOOO!
sALJEM VIBRE ZA TEBE I TVOJU MALU PRINOVU.....
user posted image

(odgovor članu dacamaca)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: otvaranje(jeli pocelo)?
15.1.2009 18:01:25   
dacamaca
Hvala puno na podrsci.Juce sam bila kod dr.tako da nema potrebe da ga zovem,jer imam i sutra kontrolu.jedva cekam svoju malu curicu.user posted image
user posted image


(odgovor članu batterfly)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: otvaranje(jeli pocelo)?
17.1.2009 15:02:14   
dacamaca
Drage moje ev mene i danas termin sam pregurala ev vec 5 dan i nemam jos nikakvih simptoma sem sto mi je isapo sluzavi cep prije 2 danauser posted image Nervozna sam ubi me ovo iscekivanje.Dali se jos kome ovako desava il desilo.

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: otvaranje(jeli pocelo)?
17.1.2009 16:19:20   
Anais

ja sam 3 dana do termina, od jutros imam kao menstrualne bolove/grceve, u nepravilnim razmacima i dosta kratko traju 15-tak sekundi ... sluzavog cepa jos nema ... danas sam bila na ctg-u, sve uredu ....
mozda je ovo ipak pocetak ili barem priprema hmm....

(odgovor članu dacamaca)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: otvaranje(jeli pocelo)?
18.1.2009 1:26:07   
baklavicaa
ja u cetvrtak bila na kontroli, vaginalni pregled, neugodan i bolan...poslije toga krvarenje, crveno, smeđe sa puno sluzi, tako da predpostavljam da mi je on podstaknuo izlazak sluzavog čepa. Naredna kontrola mi je u srijedu tj. dan prije termina.....potajno se nadam da me neće opet vaginalno pregledatiuser posted image mada male su šanse...jedino da mala ranije krene...a ja se pretvorila u uho slušam svaki sum koji dolazi iz unutrašnjostiuser posted image a njoj izgleda fino pa joj se još ne izlazi...

(odgovor članu Anais)
Neposredna veza do poruke: 94
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *