|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: teta cuvalica - imate li koga?
22.7.2014 16:15:25   
Eleonoraa
Boze dragi a ja vec danima kontam sta cu za cuvanje i uzimala sam u obzir i ovu agenciju, sad se ozbikjno dvoumim.

Sokirana sam. Zao mi je sto ste morale kroz to proci sa djecicom, cini mi se ja bih je zubima udavila (bas sam eksplicitna :-))

Znaci najbolje licne preporuke, a ja ih sve zvala i sve zauzete :'-(
Praticu portal i dalje za svaki slucaj...

Koliko treba da se dijete navikne? Mjesec dana ranije da dolazi je OK?

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 626
   RE: teta cuvalica - imate li koga?
22.7.2014 19:40:03   
mamita 2013

IZVORNA PORUKA: mamita 2013

Rejanovamama i ostale mame, nazalost nemam za preporuciti tetu cuvalicu, ali da znate da ni slucajno ne uzimate tetu Habibu Sahbaz Gabela iz Vogosce. Kod nas je cuvala djecaka 7 mjeseci i cinila se kao veoma fina i blaga teta. Medjutim, na kraju se ispostavilo da ga je tukla djecaka i nazivala ga pogrdnim imenima. Kod nas ne radi od petka pa pretpostavljam da ce uskoro traziti drugi posao. Eto toliko da znate kakvih teta ima i da treba dobro otvoriti oci prilikom odabira. Ona je takodjer prije nas radila preko agencije Savrseni krug.

Ja se izvinjavam agenciji Savrseni krug,bila je neprovjerena informacija, ova teta nije nikada radila za spomenutu agenciju. A naravno da ima i finih teta, upravo mojih dvoje prijatelja su za svoju djecu angazovale tete preko ove agencije i jako su zadovoljni. Znaci nista protiv agencije vec licno proziv navedene tete. Izvinjavam se joss jednom na propustu

(odgovor članu mamita 2013)
Neposredna veza do poruke: 627
   RE: teta cuvalica - imate li koga?
25.8.2014 16:39:25   
cvijetak_zanovjetak
Drage mame,

može li mi neko reći kako se kreću cijene za uslugu ispomoć u kući, što se može odnositi na pomoć oko bebe i izvođenje djeteta u šetnju, par sati dnevno (ne puno radno vrieme)?

Hvala puuno

_____________________________

You must be the change you wish to see in the world.

(odgovor članu mamita 2013)
Neposredna veza do poruke: 628
   RE: teta cuvalica - imate li koga?
19.9.2014 16:01:18   
cecice
Hitno potrebna teta cuvalica! Molim ako imate dobru pteporuku da mi se javite u pp. Unaprijed hvala

(odgovor članu cvijetak_zanovjetak)
Neposredna veza do poruke: 629
   RE: teta cuvalica - imate li koga?
21.9.2014 1:14:39   
mallena09
Drage forumasice,

Ima li iko da preporuci tetu, cuvala bi jednogodisnju djevojcicu u nasem stanu na Dobrinji 5.... Unaprijed hvala

(odgovor članu cecice)
Neposredna veza do poruke: 630
   RE: teta cuvalica - imate li koga?
24.9.2014 21:21:20   
zazaza
mallena09 imaš pp!

(odgovor članu mallena09)
Neposredna veza do poruke: 631
   RE: teta cuvalica - imate li koga?
24.9.2014 21:22:30   
zazaza
cecice imaš pp

(odgovor članu zazaza)
Neposredna veza do poruke: 632
   RE: teta cuvalica - imate li koga?
24.9.2014 23:46:14   
Ninaaaa
Zdravo svima..
ako neko ima za preporuciti tetu cuvalicu za bebu od 14 mjeseci u mom.stanu na Vrbanji molim vas da mi se javi.
teta treba brinuti samo o bebi svaki radni dan od 9.30 do 16.30
teta bi morala imati iskustvo i preporuke od porodica u kojima je ranije bila.
hvala unaprijed

(odgovor članu zazaza)
Neposredna veza do poruke: 633
   RE: teta cuvalica - imate li koga?
24.9.2014 23:52:04   
Ninaaaa
I mora imati na umu da joj prepustam navrijednije sto imam i ponasati se skladno tome...eto, ako trazim puno onda ne znam sta nije puno :)


(odgovor članu Ninaaaa)
Neposredna veza do poruke: 634
   RE: teta cuvalica - imate li koga?
24.9.2014 23:58:56   
Ninaaaa
A ova nazovj gospodja koja je maltretirala dijete ..pa niste je valjda tek tako samo otpustili ?? Pa ja ne znam stvarno sta bi uradila da sam na tvom mjestu, ali bilo bi svega...pa joooooj da li je moguceda se tako nesto.desava..joooooooj

(odgovor članu Ninaaaa)
Neposredna veza do poruke: 635
   RE: teta cuvalica - imate li koga?
25.9.2014 15:29:11   
zazaza
Kasno sam pronašla ovu temu, ali moje mišljenje da pojedine tete rade takve poslove, naravno i vjerujem da i naplate, ali objava uslova mi djeluje arogantno.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 636
   RE: teta cuvalica - imate li koga?
25.9.2014 16:21:52   
tajruš
cecice imaš pp

(odgovor članu zazaza)
Neposredna veza do poruke: 637
   RE: teta cuvalica - imate li koga?
25.9.2014 20:36:20   
veeseelaa

IZVORNA PORUKA: mamita 2013


IZVORNA PORUKA: mamita 2013

Rejanovamama i ostale mame, nazalost nemam za preporuciti tetu cuvalicu, ali da znate da ni slucajno ne uzimate tetu Habibu Sahbaz Gabela iz Vogosce. Kod nas je cuvala djecaka 7 mjeseci i cinila se kao veoma fina i blaga teta. Medjutim, na kraju se ispostavilo da ga je tukla djecaka i nazivala ga pogrdnim imenima. Kod nas ne radi od petka pa pretpostavljam da ce uskoro traziti drugi posao. Eto toliko da znate kakvih teta ima i da treba dobro otvoriti oci prilikom odabira. Ona je takodjer prije nas radila preko agencije Savrseni krug.

Ja se izvinjavam agenciji Savrseni krug,bila je neprovjerena informacija, ova teta nije nikada radila za spomenutu agenciju. A naravno da ima i finih teta, upravo mojih dvoje prijatelja su za svoju djecu angazovale tete preko ove agencije i jako su zadovoljni. Znaci nista protiv agencije vec licno proziv navedene tete. Izvinjavam se joss jednom na propustu



mogla si ovo malo obrazložiti?

kako misliš tuka dijete?

mislim optužba nije bezazlena

kako ste je uhvatili odnosno doznali za takvo što?

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu mamita 2013)
Neposredna veza do poruke: 638
   RE: teta cuvalica - imate li koga?
4.10.2014 10:32:21   
edina6
Drage cure i malo starije cure :-)
Ukoliko imate da mi preporucite finu tetu cuvalicu za moju bebicu, puno sam vam zahvalna. U pitanju je samo cuvanje i briga o djetetu od jedne godine,
nikakvo ciscenje stana, kupovine, peglanje ili takve stvari. I da li imate ikakve informacije o tome koliko takvo nesto otprilike kosta? HVALA PUNOOOOO

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 639
   RE: teta cuvalica - imate li koga?
7.10.2014 10:37:31   
tajruš
Edina6 imaš pp

(odgovor članu edina6)
Neposredna veza do poruke: 640
   RE: teta cuvalica - imate li koga?
8.10.2014 10:15:05   
entinte
meni bi trebala teta povremeno, djeca krecu u vrtic uskoro pa u slucaju bolesti da mogu otici po dijete/djecu u vrtic i biti kuci sa njima dok ja i muz dođemo sa posla. Znaci samo u slucaju bolesti da djeca ne idu bolesna u vrticu. U tom slucaju treba neka teta koja bas nema puno obaveza koja moze uletiti po potrebi. Da je blizu Dobrinje. Njih je troje, stariji sin ima 3,5 godine a blizanci skoro 11 mj. Nadam se da nece svi zajedno biti bolesni :) Ako neko ima preporuku molim da mi javi na pp :) hvala

_____________________________

Svaki neuspjeh je iskušenje koje prethodi uspjehu!!!
K 08.04.2011 15:20 h, 3480 gr i 51 cm
N 15.11.2013 10:08 h, 3650 gr i 52 cm
I 15.11.2013 10:09 h, 3700 gr i 53 cm

(odgovor članu tajruš)
Neposredna veza do poruke: 641
   RE: teta cuvalica - imate li koga?
9.10.2014 9:02:06   
babyline
Imate li preporuciti neku teta cuvalicu za bebu od 9 mj. Ja bih se trebala vratiti na posao, teta bi trebala dolaziti u nasu kucu, zivimo na Pofalicima.

(odgovor članu edina6)
Neposredna veza do poruke: 642
   RE: teta cuvalica - imate li koga?
12.10.2014 20:53:16   
zazaza
Vidim da mnoge mame odavno traže "tete čuvalice", baš me interesuje da li su pronašle, ili samo pišu ,da bi nešto napisale...

(odgovor članu babyline)
Neposredna veza do poruke: 643
   RE: teta cuvalica - imate li koga?
5.11.2014 2:14:34   
irmaMama
I meni je potrebna teta čuvalica za mog sina jer uskoro krećem na posao. Htjela bih da je to neko sa iskustvom. Čuvala bi u mom stanu na Dobrinji. Ja moram naglasiti da bi mi odgovarala osoba koja je spremna prilagoditi se mom radnom vremenu koje je u smjenama, a posto radim daleko, čuvanje bi trajalo više od 8 sati dnevno.

_____________________________

Sunce mog zivota :)) 14.01.2014 12:53 mamin cetverokilas :))

(odgovor članu zazaza)
Neposredna veza do poruke: 644
   RE: teta cuvalica - imate li koga?
7.11.2014 10:57:19   
azuro
irmaMama, imaš pp. ako nisi primjetila

(odgovor članu irmaMama)
Neposredna veza do poruke: 645
   RE: teta cuvalica - imate li koga?
7.11.2014 17:05:17   
irmaMama
Hvala ... :)

_____________________________

Sunce mog zivota :)) 14.01.2014 12:53 mamin cetverokilas :))

(odgovor članu azuro)
Neposredna veza do poruke: 646
   RE: teta cuvalica - imate li koga?
7.11.2014 19:50:04   
Pikapolonica

IZVORNA PORUKA: zazaza

Vidim da mnoge mame odavno traže "tete čuvalice", baš me interesuje da li su pronašle, ili samo pišu ,da bi nešto napisale...

Ja sam zahvajujuci ovom forumu i clanici Pocahontas nasla predivnu tetu, koja mog djecaka cuva evo trecu godinu. Tako da mislim da se ipak ne pise "tek tako".

_____________________________

The world is mine!
A. 21.08.2011.

(odgovor članu zazaza)
Neposredna veza do poruke: 647
   RE: teta cuvalica - imate li koga?
17.11.2014 12:23:56   
Mamilita
Potrbna mi je teta za cuvanje djevojcice koja uskoro puni godinu dana. Teta bi cuvala u mom stanu u N. Sarajevu. Trazim odgovornu i briznu tetu sa iskustvom, pa ako imate nekoga za preporuciti molim vas da mi javite na pp. Unaprijed se zahvaljujem! Mamilita

(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna veza do poruke: 648
   RE: teta cuvalica - imate li koga?
17.11.2014 12:33:36   
smirna
Potrebna teta za cuvanje djecaka 14 mj.na Dobrinji!
Hvala!

(odgovor članu Mamilita)
Neposredna veza do poruke: 649
   RE: teta cuvalica - imate li koga?
21.11.2014 9:55:40   
irmaMama
Ja nasla tetu cuvalicu preko udr Savrseni krug. Tek je pocela da radi, za sada mi se cini ok. Hvala tajrus i azuro na preporukama.

_____________________________

Sunce mog zivota :)) 14.01.2014 12:53 mamin cetverokilas :))

(odgovor članu smirna)
Neposredna veza do poruke: 650
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *