|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: teta cuvalica - imate li koga?
19.12.2013 10:20:26   
ladyblue RR

IZVORNA PORUKA: malenaa

I da ja sam na dobrinji :)


imaš pp

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu malenaa)
Neposredna veza do poruke: 601
   RE: teta cuvalica - imate li koga?
19.12.2013 10:30:22   
lepetetka
ova će teta kod magličice morati da priča priče i pjeva pjesmice dok pegla user posted image




_____________________________

mamin dječak, 11.01.2008.
mamina princeza 09.07.2011.

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 602
   RE: teta cuvalica - imate li koga?
7.1.2014 23:19:28   
malenaa
Opet da podignem temu...
Od februara trebam tetu za ispomoc u kuci i oko beba koje dolaze abd (blizanci)
Ne treba mi za sada cuvanje beba vec pomoc u kuci oko vesa, ciscenja, peglanja i a kad se bebare rode mozda ozvesti starije dijete ili otici po njega.
Uglavnom .. ako neko ima preporuku nek se javi.
Kakva je situacija sa agencijama koje traze za vas zenu odgovarajucu??

_____________________________

MAMINO SRCE I DUSA ..SVE MOJE DOSLO NA SVIJET 1.6.2009... CITAV SVIJET JE TAKO MALI NA PREMA TVOJIM OKICAMA SINE MOJ!!

Nedostajes mrvice mamina 18.4.2012. :(

Ema & Kaan. 19.3.2014. Duse moje malene...


(odgovor članu lepetetka)
Neposredna veza do poruke: 603
   RE: teta cuvalica - imate li koga?
13.1.2014 14:40:19   
Just smile
I mi trazimo tetu. Ako imate neku preporuku molim posaljite mi pp. Hvala vam! user posted image Čuvanje bi bilo u našem stanu na Dobrinji.

(odgovor članu malenaa)
Neposredna veza do poruke: 604
   RE: teta cuvalica - imate li koga?
14.1.2014 10:37:34   
nataja
E drage forumašice,

slučajno vidjeh ovu temu teta čuvalica i vječito pitanje kome povjeriti čuvanje dijeteta.

Ja sam imala divno iskustvo sa ženom koja mi je čuvala prvo stariju curicu,a

onda i mlađu.Djeca su je prosto obožavala,a da ne kažem da je vrijedna,pristojna

žena.Nisam mogla vjerovat da ima i tako normalnih ljudi da im povjeriš dijete.

Slučajno znam da je slobodna od februara pa eto ako kome može pomoć drago mi je.

Zove se Nataša ima 35 g a broj 062/002-637

Puno poz drageuser posted image forumašiceuser posted image

(odgovor članu malenaa)
Neposredna veza do poruke: 605
   RE: teta cuvalica - imate li koga?
14.1.2014 14:01:14   
sarajka81
I mi se nazalost rastajemo od nase tete nakon 15 mjeseci.  Nasa curica krece u vrtic pocetkom februara.  Teta je pocela cuvati sa 6 mjeseci i nakon 15 mjesci doslo je vrijeme rastanka.
AKo je neko zainteresovan neka se javi na pp.

teta je mladja djevojka od 26 godina koja je i prije cuvanja nase curice imala iskustvo sa bebama.  Veoma je organizovana, pedantna i ljupka.  Istina da ne znam kako kuha jer kad je pocela cuvati nasu curicu ja sam trazila da se iskljucivo posveti njoj i njenom razvoju a nikako spremanju, kuhanju, peglanju, itd.  Ja bi svako jutro prije posla skuhala rucak za taj dan i ona bi slijedila upute o jelu, spavanju i igranju.  To je bio moj stav da teta treba da cuva dijete a ne da mi posprema po kuci i radi poslove koji moje dijete stavljaju u drugi plan.

eto, ako je neko zainteresovan za vise informacija neka se javi.


(odgovor članu nataja)
Neposredna veza do poruke: 606
   RE: teta cuvalica - imate li koga?
16.1.2014 9:08:57   
Mama2013
@nataja....preporucujete tetu Natašu, a vas je nik Nataja....ovo vam je prvi post i clan ste dva dana?
Razumjem Natasa da je tesko naci posao, ali kao teta koja ce nekome cuvati dijete, nije pametno da u radni odnos krecete sa lazima...

(odgovor članu sarajka81)
Neposredna veza do poruke: 607
   RE: teta cuvalica - imate li koga?
17.1.2014 8:12:26   
Just smile
Mama 2013, potpisujem. Isto sam htjela napisati.

(odgovor članu Mama2013)
Neposredna veza do poruke: 608
   RE: teta cuvalica - imate li koga?
18.1.2014 15:10:12   
sarah
Hitno mi je potrebna teta cuvalica na kraci vremenski period, koja bi cuvala trogodisnjeg djecaka puno radno vrijeme.
Po mogucnosti da je mladja, do nekih 40-tak godina.
Ako imate nekog preporuciti, molim vas da mi se javite na pp. Hvala.

_____________________________

07.04.2011. ocekujemo aBd jednog bebacha

(odgovor članu Just smile)
Neposredna veza do poruke: 609
   RE: teta cuvalica - imate li koga?
20.1.2014 10:01:23   
nataja
Odgovor Mami 2013 i Just smile Moje ime je Andrea Žabić ako treba ostavit ću i broj tel.Ovo nije nikakva lična korist forum ime kad sam se prijavljivala koje god sam probala ispiše zauzeto tako da sam nakon 20 tak pokušaja sjetila se kako su moja djeca zvala svoju tetu koja ih je čuvala a koju sam vam preporučila nataja jer nisu znali izgovoriti ime Nataša.
Eto odakle taj nik nejm.Nikakvo guranje traženje posla na prevaru ili slično.Samo sam htjela pomoći jer znam kako je teško naći ženu od povjerenja.Pozdrav

(odgovor članu Mama2013)
Neposredna veza do poruke: 610
   RE: teta cuvalica - imate li koga?
20.1.2014 10:40:39   
Arminaa
Ja sam prvu zenu za cuvanje uzela na preporuku i bila sam prinudjena mijenjati je za 3 mjeseca. Drugu sam angazovala preko agencije i sad-zasad sam veoma zadovoljna (kazem sad-zasad jer je kratak vremenski period - dvije sedmice kako radi).

(odgovor članu nataja)
Neposredna veza do poruke: 611
   RE: teta cuvalica - imate li koga?
20.1.2014 12:19:47   
nataja
Tako mi je žao što me ovako optužiše ko da sam htjela nešto loše,a ne pomoć.
Sjetih se još nećeg ako meni nevjerujete može se provjeriti osoba u Nahlli jer ima njihiv certifikat završen za profesionalne dadilje kao i za njegovateljicu.Pozdrav još jednom

(odgovor članu nataja)
Neposredna veza do poruke: 612
   RE: teta cuvalica - imate li koga?
22.1.2014 0:56:33   
ikka
Bok mamice, imam jednu obavijest. Imala sam tetu čuvalicu 6 mjeseci i iznimno sam zadovoljna njenim uslugama, na žalost iz financijskih razloga ( razvod, neparticipiranje oca) je ne mogu više plaćati i moj mali kreće u jaslice. Žena je divna i apsolutno garantiram za nju, žao mi je što će zbog mojih nepredviđenih problema sad ostati bez djeteta za čuvanje... Ako itko traŽI pouzdanu tetu čuvalicu, javite mi se na PM ili na mog 099-66-333-08 ili mail ivanaveronika.11@gmail.com (najbolje na mob ili mail). U Zagrebu sam, teta je iz Botinca i stiže na bilo koju adresu 10 min prije od dogovorenog. Do sada nikad bolesna, nikad nije zakasnila i nikad me nije iznevjerila. Moj mali Bruno ju obožava, njene ručkove također, stan je uvijek čist, teta i popegla. PUSE

(odgovor članu DZANINI)
Neposredna veza do poruke: 613
   RE: teta cuvalica - imate li koga?
30.1.2014 21:17:07   
Just smile
Ikka, mislim da si htjela pisati na rigeraja.hr, ovo je ringeraja.ba :)

(odgovor članu ikka)
Neposredna veza do poruke: 614
   RE: teta cuvalica - imate li koga?
30.1.2014 21:21:01   
Visnja RR
Veoma mnogo mama z CRO cita RR.ba pa eto nije lose imati taj info user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Just smile)
Neposredna veza do poruke: 615
   RE: teta cuvalica - imate li koga?
31.1.2014 14:03:23   
kula
drage moje evo i mene na ovoj temi sa molbom da mi neko predloži tetu za čuvanje djece (4 godine i beba od 9 mjeseci) u mom stanu u starom gradu...samo čuvanje djece je u pitanju...
bila bih jako zahvalna na svakom prijedlogu...može na PP

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 616
   RE: teta cuvalica - imate li koga?
12.2.2014 19:19:42   
rerica
kome treba teta cuvalica u njenom stanu na dobrinji nek mi se javi u PP

garantujem 100% user posted image

_____________________________

moja cura stigla majki svojoj <3

(odgovor članu kula)
Neposredna veza do poruke: 617
   RE: teta cuvalica - imate li koga?
13.2.2014 13:52:52   
Just smile
Rerice
poslala sam ti pp. :)

(odgovor članu rerica)
Neposredna veza do poruke: 618
   RE: teta cuvalica - imate li koga?
3.3.2014 10:51:21   
entinte
drage moje. imam sina id 3 god i blizance 3,5 mj. na porodiljskom bih trebala ostati do oktobra ali ce me najvjerovatnije ranije zvati da se vratim. blizanci su rodjeni u nov. moje pitanje je da li je mogce naci tetu za nju i za koje pare. sarajevo je u pitanju. stariji sin nije zahtjevan. hvala unaprijed :)

_____________________________

Svaki neuspjeh je iskušenje koje prethodi uspjehu!!!
K 08.04.2011 15:20 h, 3480 gr i 51 cm
N 15.11.2013 10:08 h, 3650 gr i 52 cm
I 15.11.2013 10:09 h, 3700 gr i 53 cm

(odgovor članu Just smile)
Neposredna veza do poruke: 619
   RE: teta cuvalica - imate li koga?
27.3.2014 16:04:36   
aida87
Drage mame,
vidjela sam da je tema ponovo aktivna pa bih i ja htjela da sve vas zamolim,ako imate nekoga ili poznajete da radi kao teta cuvalica i mozete preporuciti pisite mi molim vas,krecem na posao za 2 mjeeca,djecak ce tada imati punih jedanest mjeseci,teta bi ga cuvala u nasem stanu na dobrinji 5,striktno samo oko bebe,nista poslovi po kuci,kupivina i sl.

Hvala unaprijed svima
Pozdravuser posted image

_____________________________

29.06.2013. <3

(odgovor članu entinte)
Neposredna veza do poruke: 620
   RE: teta cuvalica - imate li koga?
6.5.2014 15:07:29   
cvijetak_zanovjetak
Ima li neko da preporuči tetu čuvalicu koja (po mogućnosti) stanuje na Dobrinji?

_____________________________

You must be the change you wish to see in the world.

(odgovor članu aida87)
Neposredna veza do poruke: 621
   RE: teta cuvalica - imate li koga?
21.7.2014 15:31:06   
Rejanovamama
Registrovah se bas zbog ove teme. Trebala bi nam teta cuvalica za bebu od godinu dana. Ja pocinjem raditi u decembru, ali bih tetu vec angazovala od septembra-oktobra. Ako imate nekoga za preporuciti sa iskustvom, bila bih vam zahvalna.


(odgovor članu cvijetak_zanovjetak)
Neposredna veza do poruke: 622
   RE: teta cuvalica - imate li koga?
21.7.2014 22:29:34   
mamita 2013
Rejanovamama i ostale mame, nazalost nemam za preporuciti tetu cuvalicu, ali da znate da ni slucajno ne uzimate tetu Habibu Sahbaz Gabela iz Vogosce. Kod nas je cuvala djecaka 7 mjeseci i cinila se kao veoma fina i blaga teta. Medjutim, na kraju se ispostavilo da ga je tukla djecaka i nazivala ga pogrdnim imenima. Kod nas ne radi od petka pa pretpostavljam da ce uskoro traziti drugi posao. Eto toliko da znate kakvih teta ima i da treba dobro otvoriti oci prilikom odabira. Ona je takodjer prije nas radila preko agencije Savrseni krug.

(odgovor članu Rejanovamama)
Neposredna veza do poruke: 623
   RE: teta cuvalica - imate li koga?
22.7.2014 11:35:21   
merima_s
Ja imam tetu za preporučiti, kod nas je radila 2 godine. Živi na Sedreniku ali mislim da joj nije problem ni putovati do nekih dijelova grada. Meni je čuvala dvoje djece, prvo bebu od godinu a kasnije i kćerku kada je krenula u školu. Broj je 062619746, zove se Ifeta.

_____________________________

Mamino srce kuca samo za vas dvoje....moje sve H&H

(odgovor članu mamita 2013)
Neposredna veza do poruke: 624
   RE: teta cuvalica - imate li koga?
22.7.2014 15:56:21   
mama2009

IZVORNA PORUKA: mamita 2013

Rejanovamama i ostale mame, nazalost nemam za preporuciti tetu cuvalicu, ali da znate da ni slucajno ne uzimate tetu Habibu Sahbaz Gabela iz Vogosce. Kod nas je cuvala djecaka 7 mjeseci i cinila se kao veoma fina i blaga teta. Medjutim, na kraju se ispostavilo da ga je tukla djecaka i nazivala ga pogrdnim imenima. Kod nas ne radi od petka pa pretpostavljam da ce uskoro traziti drugi posao. Eto toliko da znate kakvih teta ima i da treba dobro otvoriti oci prilikom odabira. Ona je takodjer prije nas radila preko agencije Savrseni krug.



ja sam nekad davno pisala za tetu koja je maltretirala moje dijete naravno nasal sam je preko pomenute agencije da napisem i njeno ime da se neko ne zezne kao ja Mirela Nuhanović

_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu mamita 2013)
Neposredna veza do poruke: 625
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *