|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Moja mama...
13.1.2011 23:08:26   
veeseelaa
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 226
   RE: Moja mama...
13.1.2011 23:11:44   
dinaa
IZVORNA PORUKA: Apotekarka

Nedostajes mi opet,i kad se veselim i kad mi lose ide...Nesto sam ti mamice danas bas depresivna,nesto mi u zadnje vrijeme ne ide....uplasena sam,tako bi volila da si sad kraj mene da me zagrlis,da me utjesis jer nitko ne moze bolje razumjeti svoje dijete nego MAMAuser posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 227
   RE: Moja mama...
5.2.2011 22:49:45   
Apotekarka






user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Dado Polumenta - Majkohttp://www.youtube.com/watch?v=Jw9_as8lAj4
   

1 od 4Izaberi sličicuNema sličice

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 228
   RE: Moja mama...
5.2.2011 22:54:32   
Apotekarka
Nesto nisam dobro prebacila...pjesma je predobra Majko od Dade....
Dira u srce....Mamice svakim danom sve mi vise nedostajes...

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 229
   RE: Moja mama...
5.2.2011 23:32:55   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Apotekarka

Nesto nisam dobro prebacila...pjesma je predobra Majko od Dade....
Dira u srce....Mamice svakim danom sve mi vise nedostajes...
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Veliki zagrljaj od prijateljice .
..

(odgovor članu Apotekarka)
  Neposredna veza do poruke: 230
   RE: Moja mama...
6.2.2011 0:20:42   
Blabla12
Draga moja mamice, otišla si kada sam imala samo 8 godina, jako mi nedostaješ, svaki dan mislim na tebe, i baš mi nedostaješ. VOLIM TE user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 231
   RE: Moja mama...
6.2.2011 0:24:49   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Apotekarka

Nesto nisam dobro prebacila...pjesma je predobra Majko od Dade....
Dira u srce....Mamice svakim danom sve mi vise nedostajes...

user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 232
   RE: Moja mama...
6.2.2011 0:25:04   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Blabla12

Draga moja mamice, otišla si kada sam imala samo 8 godina, jako mi nedostaješ, svaki dan mislim na tebe, i baš mi nedostaješ. VOLIM TE user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Blabla12)
Neposredna veza do poruke: 233
   RE: Moja mama...
6.2.2011 13:15:26   
koka i po
moja mama...
mama....
nepostoje rijeci kojim bi te opisala...
ti si cudo ovog svijeta,moje utociste,uzor,moje rame za plakanje i najveci i najiskrenji sudija.
ne zamjeri ako ponekad "cucunem"ti me najbolje znas.
kad te vidim i progovoris crnilo se izgubi i sve dobije boje.
kad se nasmijes nesto u meni duboko  postane toplije.
nema rijeci kojim bi te opisala....diko moja user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 234
   RE: Moja mama...
6.2.2011 13:41:20   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: koka i po

moja mama...
mama....
nepostoje rijeci kojim bi te opisala...
ti si cudo ovog svijeta,moje utociste,uzor,moje rame za plakanje i najveci i najiskrenji sudija.
ne zamjeri ako ponekad "cucunem"ti me najbolje znas.
kad te vidim i progovoris crnilo se izgubi i sve dobije boje.
kad se nasmijes nesto u meni duboko  postane toplije.
nema rijeci kojim bi te opisala....diko moja user posted image user posted image user posted image user posted image


često puta krenem sojoj mami poruku napisati...ali sma sretan ja još uvijek havla Bogu to joj mogu reći...i govorim svaki dna po nekoliko puta....
najvjerovatnije moja poruka bi ovako izgledala ko tvoja...a ovo markirano ja svojoj tako tepam...moja diko...i moj dunjalukuser posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 235
   RE: Moja mama...
6.2.2011 17:28:31   
smajli80
Majčice moja mila
Prošlo je 8god.od kako si me napustila a svaki mi je teži bez tebe.Znam da si tu negdje oko mene i da nas paziš i čuvaš kao što si i uvijek radila,stoga ti posvećujem pjesmu

http://www.youtube.com/watch?v=NzALAIK6Ymo&feature=related


_____________________________

Mamina velika curica 5.3.2008
Mamin mali dječak 26.1.2012.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 236
   RE: Moja mama...
7.3.2011 22:39:51   
Apotekarka
Svaki 8 mart mi je mamice nekako tugaljiv,svi kupuju cvijece dragim osobama a najcesce mamama,jos od srednje skole me prati taj glupoi osjecaj u srcu na taj dan  neka knegla u grlu stoji jer svi taj dan pricaju o svojim mamama,o cvijecu koje kupuju za svoje mame...
.a ja sa suznim ocima bjezim od te teme...Boli me mama sto i ja ne mogu da ti poklonim cvijece a ne da ga nosim na tvoj grob... majko nijednom od mene cvjetka nisi dobila sem na grobu...Zelim da te zagrlim,da ti se zahvalim na svoj ljubavi koju si mi pruzil dok si bila ziva...I mamice da ti sa suznim ocima kazem TI SI PRAVA ZENA...Ponosim se tobom i volim te

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu smajli80)
Neposredna veza do poruke: 237
   RE: Moja mama...
7.3.2011 22:40:58   
new mama
IZVORNA PORUKA: Apotekarka

Svaki 8 mart mi je mamice nekako tugaljiv,svi kupuju cvijece dragim osobama a najcesce mamama,jos od srednje skole me prati taj glupoi osjecaj u srcu na taj dan  neka knegla u grlu stoji jer svi taj dan pricaju o svojim mamama,o cvijecu koje kupuju za svoje mame...
.a ja sa suznim ocima bjezim od te teme...Boli me mama sto i ja ne mogu da ti poklonim cvijece a ne da ga nosim na tvoj grob... majko nijednom od mene cvjetka nisi dobila sem na grobu...Zelim da te zagrlim,da ti se zahvalim na svoj ljubavi koju si mi pruzil dok si bila ziva...I mamice da ti sa suznim ocima kazem TI SI PRAVA ZENA...Ponosim se tobom i volim te

Mila moja saljem ti velikiiiiiiiiiiiiiiiiuser posted image user posted image


_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 238
   RE: Moja mama...
7.3.2011 22:41:55   
SdZ
Apotekarko, mila moja, ljubim te puno. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 239
   RE: Moja mama...
7.3.2011 22:43:03   
salmy
Joj draga bas me user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image
ebemu zivot......user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 240
   [Obrisana poruka]
7.3.2011 22:46:40   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu salmy)
  Neposredna veza do poruke: 241
   RE: Moja mama...
8.3.2011 10:08:25   
balasgirl
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image big hug apotekarko

_____________________________

... pronašli su Ameri šifru za to: take it easy, lutko lijepa...


<3 Ali Khan <3

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 242
   RE: Moja mama...
8.3.2011 10:10:40   
Anoniman
Apotekarko mojauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu balasgirl)
  Neposredna veza do poruke: 243
   RE: Moja mama...
8.3.2011 10:21:40   
Lulu_08
IZVORNA PORUKA: Apotekarka

Svaki 8 mart mi je mamice nekako tugaljiv,svi kupuju cvijece dragim osobama a najcesce mamama,jos od srednje skole me prati taj glupoi osjecaj u srcu na taj dan  neka knegla u grlu stoji jer svi taj dan pricaju o svojim mamama,o cvijecu koje kupuju za svoje mame...
.a ja sa suznim ocima bjezim od te teme...Boli me mama sto i ja ne mogu da ti poklonim cvijece a ne da ga nosim na tvoj grob... majko nijednom od mene cvjetka nisi dobila sem na grobu...Zelim da te zagrlim,da ti se zahvalim na svoj ljubavi koju si mi pruzil dok si bila ziva...I mamice da ti sa suznim ocima kazem TI SI PRAVA ZENA...Ponosim se tobom i volim te


user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image

Znam da ne mogu nadoknaditi, ali za ovaj 8. mart ti posebno želim poslati jedan veliki zagrljaj zato što tvoja mamica nije tu sa tobom user posted image !!!



_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 244
   RE: Moja mama...
8.3.2011 10:59:42   
Anoniman
smajli80 , apotekarko user posted image user posted image user posted image user posted image   . I ja jutros na moju mamu mislim kad bi nekad skupljali ja i moja sestra  po neku paru da mami donesemo poklon nije ih para puno bilo al bilo je ljubavi za nasu mamu  i uvek bi joj po neku sitnicu  doneli ,nekad samo najlonke a  ponekad bi ukrali neku lalu iz dvorista daljnih komsijauser posted image   da mami donesemo bar cvijet ,kako bi se ona obradovala svovjoj deci kako trce prema njoj  a  takmice se koja ce prva da izgovori srecan ti mama 8mi Mart i bacamo joj se u zagrljaj , sad kad sam i sama majka  znam da bi nju to najvise radovalo . Od jutros se svega setih  i sve mi ovo suze izmami  al mama moja daleko smo  al znaj da je pola moje duse uvek sa tobom , mama puno te volim

(odgovor članu Lulu_08)
  Neposredna veza do poruke: 245
   RE: Moja mama...
8.3.2011 11:36:55   
ziki
Smajli, apotekarko user posted image user posted image meni evo treći 8. mart fali moj baba, njgova čestitka i poklončić-sitnica koju je kupovao mami i nama trima od kako smo se rodimo pa do kraja životauser posted image

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 246
   RE: Moja mama...
8.3.2011 11:41:04   
sheri
ja inace ne volim 8.mart, ali sinoc sam se probudila u pola noci, i isplakala ko luda jer mi uzasno nedosatje mama, nedostaje mi...ma sve ono sto su vec napisale apotekarka i smajliuser posted image user posted image user posted image user posted image
drage moje, drzite se, budite jake, jer one to zasluzuju i zele da budemo takve.
mamice moja, iako i sad evo placem, obecavam da cu biti uvijek nasmijana, jer si i ti takva bila
volim te


_____________________________

Nora-21.06.2009. :)

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 247
   RE: Moja mama...
8.3.2011 13:02:24   
reallove
IZVORNA PORUKA: Apotekarka

Svaki 8 mart mi je mamice nekako tugaljiv,svi kupuju cvijece dragim osobama a najcesce mamama,jos od srednje skole me prati taj glupoi osjecaj u srcu na taj dan  neka knegla u grlu stoji jer svi taj dan pricaju o svojim mamama,o cvijecu koje kupuju za svoje mame...
.a ja sa suznim ocima bjezim od te teme...Boli me mama sto i ja ne mogu da ti poklonim cvijece a ne da ga nosim na tvoj grob... majko nijednom od mene cvjetka nisi dobila sem na grobu...Zelim da te zagrlim,da ti se zahvalim na svoj ljubavi koju si mi pruzil dok si bila ziva...I mamice da ti sa suznim ocima kazem TI SI PRAVA ZENA...Ponosim se tobom i volim te
user posted image user posted image user posted image
user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 248
   RE: Moja mama...
8.3.2011 13:08:57   
Malenaoduvijek
Moja mama....za praznike mi posebno nedostaje, moja mamica. a mart svakako nevolim jer je 13-og godisnjica njene smrti i ove godine su to 4 pune.

sva se najezim i neka me tuga obuzme kada pomislim ali moram da budem jaka jer imam svoja dva pileta koja me trebaju.

sinoc gledam seherzadu i placem ko godina, bas mi je nesto tesko,a posebno kada vidim te tuzne situacije....

bas sam tuzna.....

kao sto djole kaze ne volim januar, ja ne volim mart......user posted image user posted image

Igra bez granica
Da se bar mogu probuditi u svijetu ljubavi
bez starih drugova i ovih nakaza sto su me stalno pratili
da te bar mogu poljubiti bez losih sjecanja na hladna proljeca
bez slike stradanja sto se bas na nas zalijepe

Ref.
Jer moj je zivot igra bez granica
umorna prica, trganje stranica
na kojim nista ne pise

Jer moj je zivot vjecito padanje
kad zbrojim poraze nista ne ostane
samo jos vucem navike
i sve na tome ostane

Da te bar mogu probuditi, kavu ti skuhati, u krevet donjeti
pa te poljubiti, al'' toga nema i ne postoji
da se bar mogu zaljubiti u malu seljanku na nekom proplanku
gore u svemiru tako da dolje ne vidim


< Poruku je uredio MALA1994 -- 8.3.2011 13:13:57 >


_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 249
   RE: Moja mama...
8.3.2011 13:10:02   
Malenaoduvijek
IZVORNA PORUKA: Apotekarka

Svaki 8 mart mi je mamice nekako tugaljiv,svi kupuju cvijece dragim osobama a najcesce mamama,jos od srednje skole me prati taj glupoi osjecaj u srcu na taj dan  neka knegla u grlu stoji jer svi taj dan pricaju o svojim mamama,o cvijecu koje kupuju za svoje mame...
.a ja sa suznim ocima bjezim od te teme...Boli me mama sto i ja ne mogu da ti poklonim cvijece a ne da ga nosim na tvoj grob... majko nijednom od mene cvjetka nisi dobila sem na grobu...Zelim da te zagrlim,da ti se zahvalim na svoj ljubavi koju si mi pruzil dok si bila ziva...I mamice da ti sa suznim ocima kazem TI SI PRAVA ZENA...Ponosim se tobom i volim te



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Vrtić.
Admin

Koji vrtić pohađa vaše dijete?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *