|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Moja mama...
8.3.2011 13:24:01   
emi7908
IZVORNA PORUKA: Apotekarka

Svaki 8 mart mi je mamice nekako tugaljiv,svi kupuju cvijece dragim osobama a najcesce mamama,jos od srednje skole me prati taj glupoi osjecaj u srcu na taj dan neka knegla u grlu stoji jer svi taj dan pricaju o svojim mamama,o cvijecu koje kupuju za svoje mame...
.a ja sa suznim ocima bjezim od te teme...Boli me mama sto i ja ne mogu da ti poklonim cvijece a ne da ga nosim na tvoj grob... majko nijednom od mene cvjetka nisi dobila sem na grobu...Zelim da te zagrlim,da ti se zahvalim na svoj ljubavi koju si mi pruzil dok si bila ziva...I mamice da ti sa suznim ocima kazem TI SI PRAVA ZENA...Ponosim se tobom i volim te



user posted image user posted image user posted image  bilo mi je teško ovo čitati..  user posted image

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 251
   RE: Moja mama...
8.3.2011 13:48:59   
smajli80

IZVORNA PORUKA: Apotekarka

Svaki 8 mart mi je mamice nekako tugaljiv,svi kupuju cvijece dragim osobama a najcesce mamama,jos od srednje skole me prati taj glupoi osjecaj u srcu na taj dan  neka knegla u grlu stoji jer svi taj dan pricaju o svojim mamama,o cvijecu koje kupuju za svoje mame...
.a ja sa suznim ocima bjezim od te teme...Boli me mama sto i ja ne mogu da ti poklonim cvijece a ne da ga nosim na tvoj grob... majko nijednom od mene cvjetka nisi dobila sem na grobu...Zelim da te zagrlim,da ti se zahvalim na svoj ljubavi koju si mi pruzil dok si bila ziva...I mamice da ti sa suznim ocima kazem TI SI PRAVA ZENA...Ponosim se tobom i volim te

user posted image user posted image Preteško je čitati ove riječi a da mi ne zastane knedla u grlu koju nikako ne mogu progutati.
Majčice moja mila barem da si tu na tren da de mogu još samo jednom snažno zagrliti i osjetiti tvoju neizmjernu toplinu.
Mam fališ mi do nebauser posted image user posted image user posted image

http://www.youtube.com/watch?v=NZC8BJR4YWk

_____________________________

Mamina velika curica 5.3.2008
Mamin mali dječak 26.1.2012.

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 252
   RE: Moja mama...
13.3.2011 1:31:35   
Blabla12
Mama nedostaješ mi do bola, kad bi te bar mogla zagrliti, poljubiti, sve bi dala da si vidiš unučicu........user posted image user posted image user posted image
Ne prođe dan da ne pomislim na tebe, i stvarno nedostaješ, u svakom trenutku mog života, već godinama.....nikada te neću zaboraviti.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu smajli80)
Neposredna veza do poruke: 253
   RE: Moja mama...
13.3.2011 1:52:21   
Blabla12
http://www.youtube.com/watch?v=upFjA6-DRGQ


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Blabla12)
Neposredna veza do poruke: 254
   RE: Moja mama...
13.3.2011 2:59:32   
veeseelaa
user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Blabla12)
Neposredna veza do poruke: 255
   RE: Moja mama...
13.3.2011 19:15:04   
Malenaoduvijek
draga moja mamice,
danas je pune cetiri godine kako si otisla od nas. sto vise vrijeme prolazi meni je sve teze, dusa me boli kada pomislim da moju djecicu nisi upoznalaa li ni oni tebe.

bila si puna zivota ali te strasna bolest pokosila nije ti dala da vise budes sa nama , da mi tebi malo ugadjamo i da te pazimo.

svoje pilicee cu uciti sve sto si ti mene ucila da budu ljudi.

mamice volimo te.




_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 256
   RE: Moja mama...
13.3.2011 19:16:36   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Tvoja mama te nije nikad napustila ona zivi u vasim srcima i mislima...

(odgovor članu Malenaoduvijek)
  Neposredna veza do poruke: 257
   RE: Moja mama...
14.3.2011 16:00:15   
Blabla12
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 258
   RE: Moja mama...
21.4.2011 23:55:18   
Apotekarka
Mamice...17 Uskrs bez tebe dolazi...Tako sam ti nesto tuzna,nedostajes mi,
znam da me sad s neba cuvas i gledas...Ti i baka....Budite uz mene uvijek sve sto zelim je da moje dijete ima mamu uvijek,mamu koju treba....Ja sam ostala mamice bez tebe sa 7 godina,mogu da zamislim kako te to bolilo jer pred kraj si slutila da je kraj blizu....Ne brini mamice nisam pepeljuga postala tek sad shvatam zasto si plakala citajuci pepeljugu i govorila shvatit ces sine jednom,bojala si se da me ne zapadne strasna maceha,ne brini mamice odveo me jedan divan princ koji je divan covjek i imamo tvog divnog unuka...mama samo jos malo zdravlja i nista mi vise ne treba ipak sam SRETNA ZENA VOLIM TEEEEE

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 259
   RE: Moja mama...
30.7.2011 14:34:43   
Apotekarka
Opet sam mamice bila na tvom grobu,odavno se nisam isplakala onako...Falite mi ti i baka....
Ovih dana mi nesto bas tesko,milion problema me muci,pozelim da si tu da budes moja najveca podrska,ti i baka...
Gledam slike tvoje,trazim slicnosti medju nama....licimo svi kazu....hocu tvoju snagu,tvoju dobrotu...
Listam tvoje knjige,tvoje stihove i nadjoh pjesmu koju si bas voljela
Jadranka STojkovic Sto te nema,sto te nema....i boli,boli me mamice sto te nema...

I u casu bujne srece
I kad tuga uzdah sprema,
Moja ljubav pjesmu krece:
Sto te nema, sto te nema


< Poruku je uredio Apotekarka -- 30.7.2011 14:38:24 >


_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 260
   RE: Moja mama...
30.7.2011 14:37:29   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image apotekarko tvoja mama je  uvjek uz tebe samo ju ne vidis nije te napustila sigurno cuva ona vas tebe i antonia budi jaka  mila pusa velika

(odgovor članu Apotekarka)
  Neposredna veza do poruke: 261
   RE: Moja mama...
31.7.2011 19:52:00   
sabinos
mama hvala ti i izvini ako sam te ikad povrijedila,znas da nije namjerno...puno te volim

_____________________________

nista nije ni dobro ni lose samo ga misljenje cini takvim.Sekspir

mamine paše i najbolji drugovi
veliki A 2009
mali A 2013

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 262
   RE: Moja mama...
31.7.2011 20:13:01   
Blue rose RR
Svaki dan iznova shvatam koliko mi značiš.
Koristim svaku priliku da te primim u svoj zagrljaj i da te ne puštam, da osjetim tvoj miris, toplinu tvog srca, miris ljubavi koju mi pružaš, da osjetim jaćinu sreće u tvojim očima kada me pogledaš, i da tvoje riječi me prate do kraja života, jer su mi one vodilja kroz svaki dan.

Neka mi te dragi Bog poživi još toliko dugo, da te ne ostanem željna.

Mama, volim te.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu sabinos)
Neposredna veza do poruke: 263
   RE: Moja mama...
31.7.2011 21:57:49   
dinaa
Blue rose divno napisano!Cuvaj svoju mamu!!!

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 264
   RE: Moja mama...
21.8.2011 22:52:24   
entinte
Ja sam uvijek imala dobar odnos sa svojom mamom, vise smo se zblizile kada sam se spremala za udaju... imam divne roditelje, uvijek su bili uz mene... Kada sam se porodila moja mama je meni stalno dolazila... prvo dijete a ja laik... mogla bih satima pisati o njoj ali jednom rjecju divna je... Sada mi je ona jako bolesna... user posted image user posted image user posted image Molim dragog Allaha samo da joj pomogne da mi ona ozdravi... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Svaki neuspjeh je iskušenje koje prethodi uspjehu!!!
K 08.04.2011 15:20 h, 3480 gr i 51 cm
N 15.11.2013 10:08 h, 3650 gr i 52 cm
I 15.11.2013 10:09 h, 3700 gr i 53 cm

(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 265
   RE: Moja mama...
21.8.2011 23:00:25   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Apotekarka

Mamice...17 Uskrs bez tebe dolazi...Tako sam ti nesto tuzna,nedostajes mi,
znam da me sad s neba cuvas i gledas...Ti i baka....Budite uz mene uvijek sve sto zelim je da moje dijete ima mamu uvijek,mamu koju treba....Ja sam ostala mamice bez tebe sa 7 godina,mogu da zamislim kako te to bolilo jer pred kraj si slutila da je kraj blizu....Ne brini mamice nisam pepeljuga postala tek sad shvatam zasto si plakala citajuci pepeljugu i govorila shvatit ces sine jednom,bojala si se da me ne zapadne strasna maceha,ne brini mamice odveo me jedan divan princ koji je divan covjek i imamo tvog divnog unuka...mama samo jos malo zdravlja i nista mi vise ne treba ipak sam SRETNA ZENA VOLIM TEEEEE


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Apotekarka)
  Neposredna veza do poruke: 266
   RE: Moja mama...
21.8.2011 23:01:24   
Apotekarka
Entinte...Nadam se da ce tvoja mama ozdravitimvec rekoh a i sad cu da ponovim MAJKA JE JEDINI PRAVI ISTINSKI PRIJATELJ
Ja mrzim 9 mjesec,moja mama je rođena u 9 mj i umrla u 9 mjesecu...
Boli me sto je otisla tako rano,ostavila me samu bez prave istinske prijateljice sam ostala...
Zato cuvajte i pazite se sa svojim mamama

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu entinte)
Neposredna veza do poruke: 267
   RE: Moja mama...
21.8.2011 23:04:54   
Apotekarka
Te jeseni 93 kad je lisce pocelo da zuti,a ono jesensko toplo sunce obasjavalo nas mali planet ,moja mama je zivjela zadnje dane svog zivota,a ja to nisam znala....bila sam previse mala....Tog jutra 08 rujna kisa je lila ko luda ,taj dan je moja mama zauvijek otisla...Nebo je plakalo i svi oko mene,nista nisam kuzila bila sam jos mala...a sada boli me...placem,a s neba mi sunce svakog jutra poruku salje,ČUVA TE TVOJA MAMA,IZDRŽIuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 268
   RE: Moja mama...
21.8.2011 23:07:45   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Apotekarka)
  Neposredna veza do poruke: 269
   RE: Moja mama...
22.8.2011 0:34:22   
klemzi
Apotekarko mila moja user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 270
   RE: Moja mama...
22.8.2011 0:39:14   
zeze
Ja bi na ovoj temi mogla samo user posted image user posted image toliko sam slaba na svoju mamu , pa to je nevjerovatno. Ona i moja Naida, citav moj svijet user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...Naida... smizlica moja malena .... 03.08.2010.

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 271
   RE: Moja mama...
5.9.2011 11:13:10   
Anoniman
mama, sad znam kako je biti majka troje dece koliko snage treba  tu ljubav multiplicirati , a kad vidim bore na tvome licu znam mama sve i sama sam majka volim te najvise kraljice moja user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu zeze)
  Neposredna veza do poruke: 272
   RE: Moja mama...
8.9.2011 22:47:47   
Apotekarka
Mamice,moja mamice...i sinoic sam plakala kao malo dijete..falis mi....18 godina,punih 18 godina kako si otisla a sto sam starija sve te vise trebam...Tad sam bila dijete,sta je 7 godina....a sad...boli...
Veceras uđosmo u groblje mir,tisina,spokoj...Onda malo dalje u groblju neciji sneni pogled,krupnih ociju nas gleda...Tad Antonio govori Baka,baka...poljubili smo te bar na slici ,Antoniu osmjeh od uha do uha,a meni se srce steglo sto od neke tuge,sto od ponosa na svog Antonia....Tad  gledam sliKu tvoju i shvatih bas licim na tebe...ZNam da me sad gledas I  gore među stotinama zvijezda se krijes...a tvoj onaj sneni pogled mi govori..IZDRZI,NISAM OTISLA,JA SAM UZ TEBE..ZAR NE OSJETIŠ....Tad par susa opet se spusti niz moje lice,a onda osjetim da si tu iako te nema....iz srca te nitko ne moze iscupati ti u njemu zivisuser posted image


_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 273
   RE: Moja mama...
8.9.2011 22:57:27   
reallove
Apotekarka,mila,rasplaka ti meneuser posted image user posted image user posted image

zao mi je milauser posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 274
   RE: Moja mama...
8.9.2011 23:20:28   
mala86

IZVORNA PORUKA: Apotekarka

Mamice,moja mamice...i sinoic sam plakala kao malo dijete..falis mi....18 godina,punih 18 godina kako si otisla a sto sam starija sve te vise trebam...Tad sam bila dijete,sta je 7 godina....a sad...boli...
Veceras uđosmo u groblje mir,tisina,spokoj...Onda malo dalje u groblju neciji sneni pogled,krupnih ociju nas gleda...Tad Antonio govori Baka,baka...poljubili smo te bar na slici ,Antoniu osmjeh od uha do uha,a meni se srce steglo sto od neke tuge,sto od ponosa na svog Antonia....Tad  gledam sliKu tvoju i shvatih bas licim na tebe...ZNam da me sad gledas I  gore među stotinama zvijezda se krijes...a tvoj onaj sneni pogled mi govori..IZDRZI,NISAM OTISLA,JA SAM UZ TEBE..ZAR NE OSJETIŠ....Tad par susa opet se spusti niz moje lice,a onda osjetim da si tu iako te nema....iz srca te nitko ne moze iscupati ti u njemu zivisuser posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image drzi se draga


_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Vrtić.
Admin

Koji vrtić pohađa vaše dijete?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *