|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: MOJA MAMA
26.12.2007 11:40:12   
Suncica*
Draga teta Monia, meni se svaki dan place. Kada mi najvise treba, ona je daleko. Zavidim svim zenama koje zive blizu svojih majki. Ona mi je oduvek bila najveca podrska u zivotu, moja snaga, neko ko je stajao iza mene i terala me napred..
Ali zaista, jako se plasim samoce posle nje. I taj bol me vec gusi..

(odgovor članu Monia)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: MOJA MAMA
26.12.2007 11:42:32   
kiša
Hej zeno moja nemoj se sikirati ona je sretna sto ima tebe takvuuser posted image  i odmah joj je lakse,a svi cemo mi jednom otici nemoj razmisljati na taj nacin,razmisljaj na to da je jos tu i da jos nece otici pusa

(odgovor članu Monia)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: MOJA MAMA
26.12.2007 11:45:40   
Suncica*
Znam lepa moja, ali ona je toliko slaba i krhka. A ustvari jaka kao stena. Ona mi je uzor u zivotu, jedne uspesne zene i dobre majke.
Volela bi da svojoj Loreni mogu pruziti sve ono sto je ona meni..

(odgovor članu kiša)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: MOJA MAMA
26.12.2007 11:48:21   
kiša
Pruzices ti njoj i vise i sve zbog toga sto je ona od tebe napravila jednu VELIKU osobu vrijednu postovanja,zato ti kazem misli na lijepe stvari a za ostale imaces vremena kad dodje do toga....
Iz iskustva ti govorim

(odgovor članu Suncica*)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: MOJA MAMA
26.12.2007 11:57:58   
Monia
Nemoj tako zlato moje,..to su neizbjezne stvari koje se svima moraju dogoditi i to je jedina ovozemaljska pravda.a, znas kako se kaze Daj,Boze po redu...
Bol i tuga te cekaju,kako god obrnes,i nikada nismo spremni za taj gubitak.Ali,nemoj......nemoj tako,ne valja,jos je ziva.

(odgovor članu Suncica*)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: MOJA MAMA
26.12.2007 13:02:13   
Blue rose RR
Draga suncice i sve mi...nikada ONE neće otići, one će uvijek ostati u nama, jer MI smo ONE...

Bitno je da MI u svoje KĆERKE (SINOVE) ugradimo NAS, kako bi mogle i dalje živjeti i pružati sreću i ljubav.

A smrt je samo riječ i način prirode da nam kaže da malo usporimo... i dalje nastavimo živjeti, ali u ČISTIJEM SVIJETU, punom ljubavi.

Zato budite sretne, jer na taj način i naše mame su još sretnije, i oči im iskre onim topli, čudnim sjajem...user posted image

(odgovor članu Monia)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: MOJA MAMA
27.12.2007 18:46:54   
travnicanka
O boze moj....ja neznam zasto stalno otvaram ovu temu i svaki put se iznova rasplacem i rastuzim,ali nekako mi bude lakse kad procitam ove vase postove.
Uzasno puno mi fali moja mama.Niko je ne moze nadomjestiti.Ponekad se osjecam tako usamljeno i javi mi se tako grozan osjecaj kao da je i nemam.Zivi tako daleko,da i ono kad sam ja na godisnjem prodje tako u nekoj frci da svaki put je ostanem zeljna.Zivot u tudjini je ubistvo.Imas sve a u biti nemas nista.Ja bi tako voljela da sam malo jaca osoba,da nisam tako sentimentalna,ali nemogu se promjeniti.Puno sam vezana za roditelje i srce mi se kida.Volim praznike ali ih docekujem sa nekim strahom.Znam da cu biti tuzna i da ce mi roditelji nedostajati,ali opet borim se.Djeca su mi najveca snaga i valjda je to obicno tako,dragi bog dadne u necemu snagu.
Eto ja sam se malkice ispraznila i nadam se da nisam nikog rastuzila.
Saljem vam veliku pusicu i budite njezne prema svojim mamama jer one to zasluzuju!!!
Pusa

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: MOJA MAMA
27.12.2007 20:07:30   
Bosanka
Jako sam emotivna i ova me tema pogadja.Bas tako.Naravno da volim majku ali sam kao mezimica bila u babe.Na zalost njega vise nema a meni jos mirise mandarina koju mi je ostavio u mojoj sobi.Taj miris nosim citav svoj zivot sa sobom.

(odgovor članu travnicanka)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: MOJA MAMA
27.12.2007 20:25:11   
Emina*
user posted image
Curke,nemojte na ovu temu.....
Rasplakale ste pola Bosne.........user posted image

(odgovor članu Bosanka)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: MOJA MAMA
27.12.2007 20:28:28   
Suncica*
Draga Eminice, meni tuga dusu razdire..Ponekad mi toliko nedostaje da iz cista mira pocnem da placem. Vec sam isplakala more suza, ali se tesim da cemo uskoro da se vidimo i budemo bar neko vreme zajedno. Jako sam vezana za nju, a sto se ove teme tice mogla bi knjigu da napisem i veruj da bi i to bilo malo..

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: MOJA MAMA
27.12.2007 20:38:56   
Emina*
Suncice,
vidjela sam koliko ti je tesko,i zaista vjerujem da je tako.
Ali kako vi to napisete,srce mi se slama,jer je tako dirljivo.
Pretpostavljam da si se udala,a da je ona ostala ovamo,i da ti je jos teze,ali evo bar na ovom forumu imas nas puno,i ima nas puno da se izjadamo jedna drugoj...
Nemoj da budes tuzna,jer da tvoja mama zna da si tuzna,onda bi i ona postala ista takva,jer njena djevojcica mora biti sretna....
Samim tvojim pokazivanjem koliko ti nedostaje zaista se vidi kakvu je osobu ona  napravila od tebe...
Karakternu, punu ljubavi...  Jos kada zna da si sretna sa svojim MM i svojom Lorenom,vjeruj mi da joj vise nista ne treba.... Takve su mame,a vjerujem da ces i ti takva biti,jer mame uvijek zele najbolje za svoju djecu.....
Odoh sad da ispusem nos user posted image

(odgovor članu Suncica*)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: MOJA MAMA
27.12.2007 20:40:10   
Suncica*
E sada se bas davim u suzama. Hvala ti Eminice na tako lepim recima..

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: MOJA MAMA
27.12.2007 20:52:49   
Emina*
Izvini ako sam te rasplakala.....
Tema je zaista poteska,a da se ne pusti koja suza....user posted image

(odgovor članu Suncica*)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: MOJA MAMA
15.4.2008 18:23:10   
sebila
EH mama nemogu da zamislim zivot bez nje,znam da cemo svi tamo nekad ali ja sam vjecito djete,i tako mi nedostaje...Volim te mamaaa.

_____________________________

Voli sam sebe pa ce te i drugi voljeti"
(istina ziva)

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: MOJA MAMA
18.4.2008 9:27:49   
mamsi
Ja sam s mamom uvijek imala poseban odnos ona je meni u isto vrijeme i mama i prijateljica i savjetnica.Oduvije se družimo i kroz sve zajedno prolazimo.Uvijek su se svi čudili kad mene vide da sam s mamom izašla,da hodamo po kafama pričamo i tako lijep odnos imamo.Naravno bilo je i svađa i suza ali sve to prođe jer samo je jedna mama.Istinski joj se divim jer je neviđeni borac,imala je užasno težak život a opet nikad nije zanemarila majčinstvo i ne znam šta bih bez njeuser posted image

(odgovor članu sebila)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: MOJA MAMA
18.4.2008 13:18:27   
Amela V.
IZVORNA PORUKA: mamsi

Ja sam s mamom uvijek imala poseban odnos ona je meni u isto vrijeme i mama i prijateljica i savjetnica.Oduvije se družimo i kroz sve zajedno prolazimo.Uvijek su se svi čudili kad mene vide da sam s mamom izašla,da hodamo po kafama pričamo i tako lijep odnos imamo.Naravno bilo je i svađa i suza ali sve to prođe jer samo je jedna mama.Istinski joj se divim jer je neviđeni borac,imala je užasno težak život a opet nikad nije zanemarila majčinstvo i ne znam šta bih bez njeuser posted image


Kao da vidim moju mamu i sebe u ovoj prici

(odgovor članu mamsi)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: MOJA MAMA
13.5.2008 8:49:05   
malecka60
Ovako, ja ni svoju svekrvu ne zovem mama. Niti bih mogla, niti zelim, jer ja imam samo jednu mamu, a i moja svekrva je rekla da je ne zove tako i hvala Bogu da se slazemo. user posted image
Svekrvu postujem, jer je mama mog muza, ali mama je mama user posted image
Sa mamom imam poseban odnos. Jako sam osjetljiva prema roditeljima. Kada bih ih svaki dan posjecivala i svaki dan zahvaljivala za sve ono sto su uradili za mene, ne bi bilo dovoljno. Svaki dan se cujemo telefonom, pa cak i vidimo, izadjemo, prosetamo.
Neko ce pomisliti "pa nisi se trebala ni udavati kad ti je samo mama". Pogrijesio bi ko god da kaze tako, jer u mom srcu svako ima svoje mjesto.
Nadam se da me razumijete. user posted image

(odgovor članu Amela V.)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: MOJA MAMA
13.5.2008 10:53:59   
dinaa
Eh draga moja naravno da te razumijem samo tako nastavi jer samo je jedna MAMA,moja mama je nazalost umrla prije 20 godina,ja sam tad bila djevojcica,i ko god kaze da vrijeme lijeci sve rane-grijesi,meni moja mama svakim danom nedostaje sve vise,imam dvoje divne djece i jako bih bila sretna da je moja mama docekala da ima unucad,ali...zato drage moje uzivajte sa svojim mamama i pazite ih,volite i posvecujte im sto vise vremena da vam kasnije nebi bilo zao.

(odgovor članu malecka60)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: MOJA MAMA
13.5.2008 14:04:51   
malecka60
ali...zato drage moje uzivajte sa svojim mamama i pazite ih,volite i posvecujte im sto vise vremena da vam kasnije nebi bilo zao.



POTPISUJEM user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: MOJA MAMA
16.5.2008 13:37:25   
bubamara80
Ja se moram ovdje nadovezati sa Moj Tata.  Sa oboje imam divan odnos, mamu naravno sada, ne kada sam trudna, nego kako sam starija puno bolje shvaćam i uvijek pokušavam da im olakšam sve i koliko god mogu jer sam znala prije  dosta prkositi i svađati se sa njima. Ipak sa ocem imam poseban odnos on je uvijek bio taj koji nikad nije došao sa posla a da nije imao nešti u ruci za mene, on me nosao na četvrti sprat (nismo imali lifta) a već sam u školu išla, on je taj sa kim sam se mazila od kad znam, sa njim sam uvijek pričala o svim svojim problemima i nije bilo teme o kojim nismo i sada ne pričamo i samo sam ga jednom vidjela da je zaplakao kada sam se prije nekoliko godina selila u Zagreb.Vratila sam se jer ne mogu bez njihove blizine i da Bog da mi oni još dugo požive oboje.

_____________________________

Ten tiny little fingers that always want to play,
That never stop exploring the wonder of today.
Ten tiny little fingers that from the very start,
Will reach out for tomorrow yet always hold your heart

Moje srce se rodilo 25.09.2008

(odgovor članu malecka60)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: MOJA MAMA
16.5.2008 13:53:27   
Aminad
Ja nemam ništa za dodati nego se samo složiti sa svim ovim što ste sve vi napisale

user posted image user posted image user posted image

ali mislim da je u ovako prelijepoj temi zaista dosta suza isplakano pa hajde da joj promijenimo smjer

napišite koji su to najljepši, najsmješniji trenutci s vašom majkom

ja se sa svojom mamom čujem svaki dan i ona je ta koja me redovno podstiče da se družim svama

jednom sam joj rekla da "mahalam" s vama i ona me sad redovno pita: šta ima jesi li danas "mahalala" uz kahvicu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
tako da je i moja mam indirektno "član" RRuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bubamara80)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: MOJA MAMA
16.5.2008 13:57:16   
Aminad
a opet koliko god veseli trenutci bili negdje mi se u oku pojaviuser posted image  
pitam se da li su i muškarci takvi čini mi se da oni osjećaje prema majci izražavaju na sasvim drugi način

(odgovor članu Aminad)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: MOJA MAMA
16.5.2008 14:36:09   
bubamara80
evo ne znam koliko je smiješan trenutak ali mi je ostao u sjećanju: zaboli me odjednom u jednom danu desna strana stomaka i odmah dijagnoza slijepo crijevo, mi na Koševo i ja i mama kod dr: On pipka a ja se previjam i izvijam od bolova: Kaže on jesi li bila na gin.pregledu? Ja taman da odgovorim a mama na sav glas: Nije doktore ona je nevina user posted image user posted image  Moja mama prije 20 godina zadnji put bila kod ginekologa a tada jednom bila kada se tek pojavio UZuser posted image  Kaže joj dr. Pa šta to ima veze i tako. Ja u zemlju htjela propasti.

I još jedan momenat: U njemačkoj na roditeljski se ide svakom profesoru posebno i tako zaredali ja i ona (slaba sa njemačkim jezikom) tako od kabineta do kabineta i kod profesora engleskog neka guzva i mi zadnje.Ulazimo mi i moj profa se pozdravlja sa mojom mamom i pita čekate li dugo a moja mama kao iz topa: Evo dvije godine. (razumila žena da je pita koliko smo u Njemačkoj) profa umro od smjeha.

_____________________________

Ten tiny little fingers that always want to play,
That never stop exploring the wonder of today.
Ten tiny little fingers that from the very start,
Will reach out for tomorrow yet always hold your heart

Moje srce se rodilo 25.09.2008

(odgovor članu Aminad)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: MOJA MAMA
16.5.2008 15:20:12   
Aminad
user posted image user posted image mama ti je carica, nema šta, svaka častuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bubamara80)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: MOJA MAMA
16.5.2008 16:01:39   
bubamara80
ček naupalo mi je još nešto(prije 10 god. bilo): oduvijek je željela veliki TV sa razmjerom 72cm i mi u šoping centar i ja i tata razgledamo a ona se zalijepila za nešto i zove tatu Ediiii dođi ovaj mi se sviđa, mi tamo, a ona se uhvatila za neki stakleni ormarić (u njeno opravdanje ličilo je malo na TV)user posted image

_____________________________

Ten tiny little fingers that always want to play,
That never stop exploring the wonder of today.
Ten tiny little fingers that from the very start,
Will reach out for tomorrow yet always hold your heart

Moje srce se rodilo 25.09.2008

(odgovor članu Aminad)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *