|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: MOJA MAMA
7.1.2009 22:36:50   
dinaa
jasmina imas pp

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: MOJA MAMA
7.1.2009 23:11:30   
adannn

Jasmina žao mi je znam kako ti je i posle toliko godina.I nakon godinu dana posle njene smrti ja kad naveče legnem mislim na nju i sanjam je i tako mi lijepo bude ujutro,kao da sam cijelu veče sa njom bila.Vidim je kristalno jasno i sad se sjećam svakog dijela njenog tijela,lice,ruke,usne.Tako mi nedostaje.Kažu mi da platim jasin da se proči.I ja ga znam proučiti ali neću prestat ću je sanjati a tako mi treba.Mama volim te i danas znam šta znači ta riječ MAMA.

(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: MOJA MAMA
9.1.2009 22:10:06   
lotos
ako budem upola svom djetetu kao sto je moja mama meni sve ove godine bit cu savrsena majka... na znam odakle joj tolika snaga za sve u zivotu...hvala joj za sve

(odgovor članu adannn)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: MOJA MAMA
9.1.2009 22:12:52   
merimaa
IZVORNA PORUKA: makana

user posted image
tačno tako
kao lavice
svaka majka


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Vedad 11.05.2007 najljepsi dan u mom zivotu!

(odgovor članu makana)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: MOJA MAMA
14.6.2009 2:19:20   
lely
Bas sam danas sjedila sa mamom i uzivala u svakom trenutku,u svakoj rijeci,u svakom pogledu...
Pricala mi je o svom zivotu,koji u djetinjstvu nije bio ni malo lagan,to me jako rastuzilo i ako sam to znala i od ranije.

Ali sada hB je dobro,ima nas(djecu,muza,unuka),koji je volimo najvise na svjetu i koji je cuvamo u posebnom djelu nasih srca.
MAMA VOLIM TE

(odgovor članu merimaa)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: MOJA MAMA
14.6.2009 9:09:38   
veeseelaa
moja mama, moja bubica
ona kad krenem viče: da nisi zaboravila mobilni? pazi kako voziš?
s prozora mi maše dok ne zamaknem
a kad dodjem kući moram joj se javiti
Ne prođe malo a mama zove da javi šta se daje na tv-u
kad otvorim kese ono nema čega nema, malo luka, malo mrkve a lijepo sam joj rekla da svega imam.
Ona brine kad se namrštim, ona pita imam li para
njoj se moram javiti kad ustanem i kad legnem
ona zove svaki čas
moja mama, ljubav moja

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu lely)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: MOJA MAMA
14.6.2009 14:25:53   
Nunny
Moja mama je najbolje stvorenje na svijetu...nekad pozelim da sam vise kao ona... ne postoji stvar koju nebi uradila za nas...ona zivi u Baru i zove me svaki dan po dva puta...da sve pocne ispocetka opet nebi mogla biti bolja nego sto je bila...uvjek nadje nacina da nam stvori sve sto zelimo...i kad sam se udala nista se nije promjenilo jos uvjek sam njena mala curica...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: MOJA MAMA
14.6.2009 15:14:58   
Chuchi
....Je umrlakad sam imala 13 god, i od tada mi uvijek fali... i uvijek ce mi faliti! user posted image user posted image
Zato svaki trenutak koji imam provedem sa svojom djecom i pokazujem im koliko ih volim
i koliko mi znace. trudim se nauciti ih sto vise, jer nikad se ne zna kad cemo ih napustiti, kada
ce ostati bez nas, a trebace im da jos znaju, da jos ljubavi imaju, da jos gledaju svoju mamu....

_____________________________

Samo su tri muškarca u mom životu ;))

(odgovor članu Nunny)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: MOJA MAMA
14.6.2009 15:18:24   
dojbinica
kao vila sa čarobnim štabićem, koji ispunjava sve moje žene je moja majka, najveći junak moga djetinjstva

(odgovor članu Chuchi)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: MOJA MAMA
14.6.2009 15:29:57   
Adana
IZVORNA PORUKA: adannn


Jasmina žao mi je znam kako ti je i posle toliko godina.I nakon godinu dana posle njene smrti ja kad naveče legnem mislim na nju i sanjam je i tako mi lijepo bude ujutro,kao da sam cijelu veče sa njom bila.Vidim je kristalno jasno i sad se sjećam svakog dijela njenog tijela,lice,ruke,usne.Tako mi nedostaje.Mama volim te i danas znam šta znači ta riječ MAMA.



user posted image  isto ovako kao i adannn.... I meni jako nedostaje moja mama, i stalno je sanjam...

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu adannn)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: MOJA MAMA
14.6.2009 15:40:12   
tea lana
gdje god da odem znam da se imam kome vratiti jer me ona ceka.

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: MOJA MAMA
10.7.2009 18:47:09   
ivanak
Moja je mama jako posebna žena. Koliko je toga prošla u životu, ja joj se divim kako je sve to izdržala. Za to je trebalo hrabrosti da ide naprijed.
Svatko ima mana pa i ona. Budući da smo živjele same, nije joj se imao tko suprostaviti ( muško ) pa je to problem, jer misli da je onauvijeku pravu i da njezini nekad komentari nikad ne mogu povrijediit čovjeka. To mene najviše iznervira.
Ali toje moja mama, tko se voli taj se i svađa.

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: MOJA MAMA
10.7.2009 19:16:48   
Babyy
osecanja prema mojoj mami su cudna nisam je videla odkad sam imala dve god , prvi put mi se javila kad sam imala 19god.. tad sam joj prvi put i sliku videla... sad se cujemo ... al odkad sam rodila sina ...znam sta je rijec majka tako da sam joj sve oprostila jer ona je ipak moja majka.. volim je i zelim da je vidim .. al kad???????????user posted image

_____________________________

ANDINO 03.03.2009 DuSa MoJe DuSe

(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: MOJA MAMA
10.7.2009 23:17:18   
almai
Nazalost ali sam tek pocela svoju mamu cijeniti kako sam i sama postala majka.Imam osjecaj da mi je sad najpotrebnija i svakim danom sve vise i vise je trebam...
MAMA hvala ti beskrajno sto si sve ucinila za mene,HVALA TI sto si od mene napravila casnu i postenu osobu,HVALA TI sto postojis i sto si uvijek tu kad mi trebas.MAMA VOLIM TE BESKRAJNO!!!

ps.zao mi je sviju nasih dragih forumasica koje nemaj majku i suosjecam sa njima jer sam i ja 3god. bila bez mame i jednim dijelom znam da im nije lakouser posted image user posted image user posted image
babyy-zao mi je sto i ti imas/nemas mamu a nadam se iskreno da ces stupiti u kontakt sa njom i ubrzo je vidjetiuser posted image


_____________________________

moja su djeca zlatna...
kad spavaju:))

(odgovor članu Babyy)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: MOJA MAMA
10.7.2009 23:25:07   
Chuchi

IZVORNA PORUKA: Babyy

osecanja prema mojoj mami su cudna nisam je videla odkad sam imala dve god , prvi put mi se javila kad sam imala 19god.. tad sam joj prvi put i sliku videla... sad se cujemo ... al odkad sam rodila sina ...znam sta je rijec majka tako da sam joj sve oprostila jer ona je ipak moja majka.. volim je i zelim da je vidim .. al kad???????????user posted image


user posted image user posted image user posted image Veeeeliko srce imas ! Svaka cast!

_____________________________

Samo su tri muškarca u mom životu ;))

(odgovor članu Babyy)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: MOJA MAMA
11.7.2009 0:26:22   
Babyy
draga alma daleko mi je mama u newyork je htela je doci al nemoze jer mladji polubrat treba da se operise...

kad god vidim sebe na ogledalu kao da vidim nju jer mnogo licim na nju..tako da mi je ponekad i lakse...

chuchi istina imam veliko srce ,al sva majcina ljubav koja mi je nedostajala ..ja je pruzam svom malom princu...

_____________________________

ANDINO 03.03.2009 DuSa MoJe DuSe

(odgovor članu Chuchi)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: MOJA MAMA
11.7.2009 14:49:13   
milenium
Babyy,ti se trebaš prijaviti u onu emisiji''Sve za ljubav'' pa ti možda dovedu mamu pa neće biti tako daleko.user posted image

(odgovor članu Babyy)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: MOJA MAMA
11.7.2009 14:51:04   
Babyy
to su mi svi govorili.. al nema veze kad bude sudjeno onda ce mo se i videti

_____________________________

ANDINO 03.03.2009 DuSa MoJe DuSe

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: MOJA MAMA
11.7.2009 22:48:29   
almai
sorry sto ode off ali bas me zanima kolio babyy dugo nisi vidjela svoju mamu i postoji li mogucnost da ti nju posjetis?

_____________________________

moja su djeca zlatna...
kad spavaju:))

(odgovor članu Babyy)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: MOJA MAMA
11.7.2009 23:04:52   
slono
Prije svega da na ovoj najnjeznijoj i najosjetljivijoj temi kazem svim forumasicama koje nemaju svoju majku, cije su majke na drugom svijetu, da mi je uzasno ZAO sto je njihova sudbina bila takva. Zelim vam zato da vi budete zdrave svojo djeci i da dugo pozivite sa njima.  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

A ja svoju neizmjerno volim; to je osoba s kojom dijelim i dobro i zlo, to je moja utjeha, moja nada, moja svjetlost u tunelu i neko s kim i kad se svadjam, ne zamjera mi jer je to jedna bezuslovna ljubav!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Strah me, da kad dodje dan da je vise ne bude, kako cu nastaviti dalje i kako cu to izdrzati?
Ne znam, ali evo i sad placem i nema dana da se ne pitam sta cu kad je ne bude?

MAMA, volim te beskrajno i ne mogu zamisliti zivot bez tebe!!!!


_____________________________

Mama ima dva slatka kolačića!
I kolačić- ljeto 2003.god.
II kolačić- zima 2008.god.

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: MOJA MAMA
11.7.2009 23:09:32   
Anoniman
MAMA, volim te beskrajno i ne mogu zamisliti zivot bez tebe!!!!


ps. otela sam ti ovo

(odgovor članu slono)
  Neposredna veza do poruke: 121
   RE: MOJA MAMA
11.7.2009 23:10:24   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dadada

MAMA, volim te beskrajno i ne mogu zamisliti zivot bez tebe!!!!


ps. otela sam ti ovo..jer je upravo ono sto svojoj zelim reci


(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 122
   RE: MOJA MAMA
11.7.2009 23:15:48   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: slono

Strah me, da kad dodje dan da je vise ne bude, kako cu nastaviti dalje i kako cu to izdrzati?
Ne znam, ali evo i sad placem i nema dana da se ne pitam sta cu kad je ne bude?



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu slono)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: MOJA MAMA
11.7.2009 23:20:02   
daca/maca
ovo je najljepša i najmekša tema....
user posted image

< Poruku je uredio daca/maca -- 11.7.2009 23:24:20 >

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: MOJA MAMA
11.7.2009 23:20:11   
slono
IZVORNA PORUKA: dadada

MAMA, volim te beskrajno i ne mogu zamisliti zivot bez tebe!!!!


ps. otela sam ti ovo



Ma nisi mi nista otela, mi to sve osjecamo, a osjecaji se ne otimaju, mi samo volimo i to je divno!!!!!! Nadam se da ce i nasa djeca voljeti NAS!!!!!

Moja mama je divno bice, vole je sve moje prijateljice i familija, ali mom bratu je supruga zatrovala mozak i nju voli vise i od mame, tate i mene!!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Pa zar u nama nema ljubavi da volimo sve, a posebno svoje najblize pa zar to nije nesto sveto ????????????? Dusa bi me boljela da sam dozvolila da MM ne ide svojoj majci, a vec 2,5 godine je nema, pa zar moj brat misli da ce roditelji zivjeti naseg vijeka?????'

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mama ima dva slatka kolačića!
I kolačić- ljeto 2003.god.
II kolačić- zima 2008.god.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *