|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li je istina sve sto pedijatri savjetuju
6.1.2011 12:01:13   
anidla
tek sam sad vidjela da mi nije vratila nalaz krvi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

a mislila sam ga odnijet doktorici da ne mora opet dijete vaditi nalaz jooooooooooj

sad bih je user posted image user posted image

< Poruku je uredio Mya_81 RR -- 6.1.2011 12:27:38 >


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Da li je istina sve sto pedijatri savjetuju
6.1.2011 12:06:00   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: anidla

IZVORNA PORUKA: škorpija

anidla broj pedijatrije u omer maslić je 724 700, nazovi fino i pitaj sestru koji ljekari rade na bolesnoj djeci u drugoj smjeni, svaka čast šefiki al mene je peglala pola sata što sam djetetu davala ad mlijeko i po njenom to je bio uzrok svih njegovih zdrstvenih problemauser posted image


ofirno mi je opet ici u Omer Maslic, ona doktorica svasta nesto napisala u kartonu, vidjet ce da sam bila jutros....radije bih privatno....cekam da mi dadada odgovori kolko je kod mire suski user posted image

cini mi se da smo mi prvi put platili oko 50 KM...nekad nam i manje naplati...nemam pojma kako to ona obracuna...prvi put je imao 6 mjeseci pa ga je i vagala, mjerila i svasta nesto...a kad smo isli samo kad je prehladjen bio mislim da nam je oko 30 km naplatila

< Poruku je uredio Mya_81 RR -- 6.1.2011 12:34:01 >

(odgovor članu anidla)
  Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Da li je istina sve sto pedijatri savjetuju
6.1.2011 12:11:39   
Emmy
Za dr. Sefiku sam cula sve najbolje, iako ja nikada nisam svoju djecu vodila, jer mi nije na ruku.
Kod Mire Ademovic sam vodila oboje djece, cak sam i ja bila njen pacijent zbog blokade uslijed dojenja.  Pregled kod nje kosta 30 KM. Temeljita je i zadnja je opcija antibiotik.  A sto se tice dojenja, tu mi je takodjer jako pomogla, dva puta sam otisla i blokade je nestalo.  Kada sam zadnji put odvela stariju djevojcicu kod nje, jer nisam znala sta da radim s obzirom da je ispila sve moguce vrste antibiotika po preporuci ljekara iz DZ-a, dr. Mira joj je propisala C vitamin 3Xdnevno, linex za obnavljanje flore, ispiranje grla zalfijom i sve to je vrijedilo, jer je za par dana dijete bilo zdravo. Sretno!

< Poruku je uredio Mya_81 RR -- 6.1.2011 12:32:57 >


_____________________________

Mamina radost 20.12.2006.
Druga radost stigla 20.08.2010.

(odgovor članu noai)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Da li je istina sve sto pedijatri savjetuju
6.1.2011 12:11:55   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: anidla

sad se dvoumim da li da ga odvedem kod mire ili da idem kod te sefike....pahuljice, znas li koja je smjena? ja tek iza 5 mogu ici, a noa je iscrpljen...spava sad....

skorpio, direktno moje user posted image sad sam mm rekla ne da mi skorpia nista da mu dajem od onih recepata user posted image


Anidla, evo ti broj centrale na Vrazovoj(210-282) pa ne te spoje s pedijatrijom, pa se raspitaj da li je Sefika u smjeni. Ja evo pokusavala, ali zauzeto.

< Poruku je uredio Mya_81 RR -- 6.1.2011 12:32:34 >

(odgovor članu anidla)
  Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Da li je istina sve sto pedijatri savjetuju
6.1.2011 12:12:47   
R&T@
Pedijatar u Vrazovoj je 252428, pa pitaj...

Ja nisam odusevljena, previse pametuje, ali mnogi je hvale...

I mene zanimaju cijene kod privatnika...
nikad nismo bile, hvala Bogu...
Ja kad zagusti trazim savjete u bolnici, njima vise vjerujem.

< Poruku je uredio Mya_81 RR -- 6.1.2011 12:32:16 >


_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Da li je istina sve sto pedijatri savjetuju
6.1.2011 12:18:40   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

IZVORNA PORUKA: anidla

sad se dvoumim da li da ga odvedem kod mire ili da idem kod te sefike....pahuljice, znas li koja je smjena? ja tek iza 5 mogu ici, a noa je iscrpljen...spava sad....

skorpio, direktno moje user posted image sad sam mm rekla ne da mi skorpia nista da mu dajem od onih recepata user posted image


Anidla, evo ti broj centrale na Vrazovoj(210-282) pa ne te spoje s pedijatrijom, pa se raspitaj da li je Sefika u smjeni. Ja evo pokusavala, ali zauzeto.


U ambulanti je Podhrastovi evo broja 260-780.

< Poruku je uredio Mya_81 RR -- 6.1.2011 12:32:00 >

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Da li je istina sve sto pedijatri savjetuju
6.1.2011 12:20:38   
noai
Sto ljudi, sto mišljenja i iskustava. Ja Šefiku jako cijenim i sviđa mi se što ne daje antibiotike olako. Moj je stariji kod nje bio sve do polaska u školu ove godine, i nikad antibiotik nije popio. Krenuo u školu i u Dom zdravlja i do sada 4 antibiotika za 3 mjeseca a svaki put nalazi krvi (leukocita) na granici. Pa ti budi pametan i odluči dati ili ne dati antibiotik. Najviše bih voljela da ga još uvijek mogu voditi kod Šefike, nekako mi žena ulijeva povjerenje za razliku od nekoliko njih u DZ Vrazovoj.

< Poruku je uredio Mya_81 RR -- 6.1.2011 12:30:57 >


_____________________________

moje dvije srece 2004/2009

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Da li je istina sve sto pedijatri savjetuju
6.1.2011 12:22:40   
Anoniman
Anidla, evo zvala sam pedijatriju na Podhrastovima, broj je 260-781, i dobila ih. Zena koja se javila rekla je da je dr. Seika u smjeni, ali da rade sistematski i da vas ne mogu primiti danas, jer ce biti zauzeti do 14h. E sad...ili zovi i provjeravaj, moli...ili idi naslijepo i moli ili idi kod dr. Mire.

< Poruku je uredio Mya_81 RR -- 6.1.2011 12:30:29 >

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Da li je istina sve sto pedijatri savjetuju
6.1.2011 12:28:47   
DM
Smijem li ja nešto predložiti?!
Ako ti kašlje i hropti-odvedi ga dr Špiritović(radi u DZ na Ilidži, ali ima privatno ordinaciju u S.Koloniji) Ja sam bila kod nj i zadovoljna sam!
EVO LINK privatne ordinacije

< Poruku je uredio Mya_81 RR -- 6.1.2011 12:30:12 >


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Da li je istina sve sto pedijatri savjetuju
6.1.2011 12:28:54   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: tajra

Nekada nam pedijatri ne trebaju...
Posebno oni koji ne poznaju nasu djecu.
Ti vec najbolje znas sta je tvom djetetu...On odavno kaslje, ali je pio sljez i sad to treba izbaciti. Ti sama mozes cuti kako dise...
Ako nije zabrinjavajuce pomozi mu cajevima da to izbaci
 iz sebe...

Pusti bespotrebno "kljukanje" djeteta lijekovima i jos "bespotrebniji" odlazak privatniku...

I da, u ovom periodu viroza najbolje je, kad god je moguce, izbjeci odlazak u pretprane cekaonice
potpisujem
nemoj ga samo dodatno,da ga bas zarazis mila.cuvaj ga.

< Poruku je uredio Mya_81 RR -- 6.1.2011 12:29:47 >

(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Da li je istina sve sto pedijatri savjetuju
6.1.2011 12:48:05   
Hanady RR
andila....
nalaz je logično da su u kartonu ostavili, jer karton djteta je dole....

dalje...

On kašlje, leukociti su na granici...znači neka mala upala je tu...grlo očito.

Virus je takav...sva djeca ali sva završe na sntibiotiku ovih dana radi tog kašlja čak i da nema ture.

Nemoj dijete danas nigdje voditi....
uključi mu čajeve i prosapan kako ti je i dala....

Sirup za alergije, pretpodstavljam flonidan...njega mu daj pola kašike pred spavanje...smiruje kašalj i brohije.
Nije opasan a pored toga ovaj sirup smanjuje sekret koji silazi u pluća i omogućava djetetu da se odmori, jer kašalj je iscrpljujući i nama  a kamoli djetetu.

Prati turu, ako je bude idi drugom pedijtaru neka opet posluša pluća...
pa onda neka da antibiotik...

nisma sigurna koji ti je sasda dar al ako jre neki koji završva na BOS njega ne daji, ako je zinat ili neki alkaloidov sa A oni samo pokrivaju grlo a ne pluća...

zato sačekaj da vidiš jel se sa tim virusom možete izboriti bez antibiotika...
pluća su u redu na njima se ništa ne čuje a to je važno.user posted image

zato polako, ova dav dana su ti poreban da sa prospanom, čajem od luka i jabuke i flonidanom smirite kašalj i tako umirite mogućnost prodiranja virusa do pluća.

ja ga nebih nigdje danas vodila...čak i privatno samo možeš još neki virus pokupiti a on ima oslabljen imunitete od ovoga virusa ne treba vam taj rizik.





_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 61
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *