|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: patronažna sestra
13.4.2009 18:40:06   
Crvena
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

moja patronazna (Senada) je bila divna  i rado je i ja preporucim svima...


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: patronažna sestra
13.4.2009 20:16:38   
Okarica
IZVORNA PORUKA: juni

Idana, i u mene je dolazila Ziba user posted image predivna zena! Vidi se da voli djecu.


I meni je Ziba dolazila. Mnogo mi je pomogla. Budući da nisam imala mlijeka, ona me je "izmuzala". Došla je par puta i kad je vidjela da je sve ok, više nije dolazila. Prvi dan mi je dala svoj broj telefona i rekla mi je da je uvijek mogu nazvati. Zaista je predivna!

_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: patronažna sestra
15.4.2009 11:17:53   
Kivac
molila bih vas za savijet. moja kolgica je rodila djecacica sa djecijom usnom. dolazi im jedna patronazna ali trebala bi joj neka koja bas ima iskustva sa tim problemom. da li znate nekoga?

unaprijed hvala


_____________________________

Nora - Jan 13, 2009
Jan - Apr 14, 2011

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: patronažna sestra
15.4.2009 11:27:53   
haidy
Moja je bila grozna, ne ponovila seuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Jedan osmijeh mijenja sve:-)

Lokica 17.05.2008.
Gugutka 20.10. 2011.


(odgovor članu bebano2008)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: patronažna sestra
15.4.2009 11:34:02   
manuela RR
IZVORNA PORUKA: teta berta

kod nas u Mo uopće ne dolazi patronažna, kad je moja bebi dobivala injekcije, mi smo morali plačati 20 km svaki put kad bi došla i to na naš zahtjev.

Kod mene isto...samo što je Tz u pitanju,i dolazila je da ga kupa sve dok mu pupak nije otpao a svaki dolazak smo plaćali...


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: patronažna sestra
15.4.2009 18:34:42   
bebana27
da li oni vama predlazu patronaznu sestru ili vi to hocete?
mislim prvi put cujem za to da dolazi sestra u obilazak porodilje

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: patronažna sestra
15.4.2009 18:40:41   
Emina85
kod nas dolazi iz područne ambulante patronažna sestra, mislim da pedijatar pošalje dopis glavnoj sestri...

_____________________________

Muhammed, sunce moje, ugledao svjetlo dana 11.07. 2009.i došao majci u zagrljaj !!!
Najljepši osjećaj na svijetu!!!!


(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: patronažna sestra
15.4.2009 18:41:34   
Nunichi
Meni je dosla dan nakon sto smo dosle iz porodilista,fino nazvala i najavila se.
Bila je 2 puta,doci ce jos jednom u ovih 40 dana,ostavila svoj broj ako nam sta zatreba. I rekla nam je da je njima u praksi da dodju 3 puta,a po potrebi i vise.
Ne znam samo kako nekima u Tz dodje,a nekima se nikako ne pojavi... user posted image

(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: patronažna sestra
15.4.2009 18:43:40   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: bebana27

da li oni vama predlazu patronaznu sestru ili vi to hocete?
mislim prvi put cujem za to da dolazi sestra u obilazak porodilje


Mene niko nista nije pitao... user posted image user posted image
Mislim da iz porodilista javljaju ko su i gdje su porodilje.
A uvijek mozes naci neku sestru,ako ti je pomoc potrebna.

(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: patronažna sestra
15.4.2009 18:45:21   
bebana27
Nunichi kako si mi ti kako je mala princeza Zara?
ja ne znam kako je ovdje kod nas da li dolaze u obilazak?meni bi dobro dosla posjeta aBd kad se porodim.a to je dobro pogotovo one koje se prvi put porode

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: patronažna sestra
15.4.2009 18:48:51   
Nunichi
Dobro je Zarica,evo je pajki i prducka kraj mene... user posted image user posted image user posted image
Bila sam je ostavila na sat vremena sa mm,ja malo otisla do Mercatora i bas sam je pozelila,uletila sam ko tajfun u sobu kad sam se vratila. user posted image
A i ja sam dobro,odbrojavam dane da pocnem hodati po ovom lijepom vremenu,jedva cekam.

A sto se tice patronazne,raspitaj se kad odes na kontrolu...da znas na vrijeme trebas li koga traziti da ti pomogne.
Pomilki stomacic od nas dvije,a tebi puse saljemo...

(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: patronažna sestra
15.4.2009 18:54:50   
bebana27
dobro da znam pitat cu ja dr kad budem isla na kontrolu.
gledala sam slike male princeze masala prava djevojcica.
stavila sam nove slike pa pogledaj.
poljubi malu ljepoticu za mene

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: patronažna sestra
15.4.2009 18:55:08   
nikita
Ima li itko ovdje na RR iz HNŽ ili ZHŽ da mu je bila patronažna sestra ? Za te sestre sam ja jedno cula na ovom forumu. ABd kad ja rodim, nema mi tko vele pomoci. Mama mi je malo dalje, a svekrva se zadnji put susrela s malom bebom ima 31 god( odkad je MM bio bebauser posted image ) tako da mi bas treba netko da mi pokaze par stvari!

_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: patronažna sestra
15.4.2009 21:26:25   
Skvo RR
Ja sam imala privatne posjete od jedne divne patronazne sestre....Teta Minka nam je mnogo pomogla prvih 20 dana....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: patronažna sestra
15.4.2009 22:33:40   
new mama
I ja sam imala super patronaznu mislim Senada se zoveuser posted image nisam bas sigurna,nesto mi se imena pomijesala u glaviuser posted image user posted image user posted image ,cak je dolazila i mimo onoga koliko je trebala i ostavila mi i broj tel da je nazovem.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: patronažna sestra
17.4.2009 10:29:25   
bebana27
kad ste vi svoju dr pitali za patronažnu sestru?jer kad budem isla na kontrolu imat cu 5 mjeseci pa ne znam da li ce mi biti rano da je pitam u vezi sestre?
i da li ste je placali?

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: patronažna sestra
20.4.2009 15:52:21   
baklavicaa
Meni je dolazila sestra Berisalić...ne daj Bože! Priča brzinom munje i da se prije nisam educirala nikakva korist od nje. Stavila bivacin na bebin pupak, meni pogledala grudi (bradavice su bile pune ragada i krvave, pa sam koristila sil.šeširiće) i kad sam je pitala ima li kakav savjet kako da to saniram ona je rekla da se to svima dešava i da će proći:) Baš sam joj zahvalna na tom savjetu! Tako da meni patronažna kao da i nije dolazila, tj dolazila više reda radi:( a iskreno mislim da bi ih trebali educirati u pogledu pristupa tek porođenim ženama jer šta je sa onima koji nemaju majku, svekrvu koje im mogu biti od pomoći u početku kad se žene osjećaju  bespomoćno u nekim situacijama, a patronažne koje su dužne dolaziti bar nekoliko puta obavljaju svoj posao površno. Naravno ne kažem da nema super patronažnih....čitam da su neki pravo zadovoljni, to je super samo kad bi takvih bilo više!

(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: patronažna sestra
25.5.2009 21:04:28   
škorpija
Uh kud prije ne pogledah ovu temu, i meni je dolazila sestra Berisalić, bože sačuvaj. Tako da ko je sa područja općine novo sarajevo, ako im se ova kamikaza ukaže na vratima, slobodno je odmah izbacite iz kuće, nikakve koristi od nje, samo će vas iznervirati. Priča kao navijena da izbifla svoje, mene zbog navodne žutice bebe , tri dana poslijeporda posalala u bolnicu, sreća njena dijagnoza nije bila tačana, a i na ebbi se vidjelo da nije žuta. ojavila se dva puta i nikad više, hvala bogu, a ništa nije uradila

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu baklavicaa)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: patronažna sestra
25.5.2009 23:25:32   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: bebana27

kad ste vi svoju dr pitali za patronažnu sestru?jer kad budem isla na kontrolu imat cu 5 mjeseci pa ne znam da li ce mi biti rano da je pitam u vezi sestre?
i da li ste je placali?


ja nisam nikog ništa pitala, kad se porodiš dom zdravlja sa općine na kojoj stanuješ ti pošalje patronažnu sestru. Njena obaveza je da te obidje tri puta, ne plaćaš ništa izuzev  npr bombonjere

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: patronažna sestra
25.5.2009 23:26:35   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: new mama

I ja sam imala super patronaznu mislim Senada se zoveuser posted image nisam bas sigurna,nesto mi se imena pomijesala u glaviuser posted image user posted image user posted image ,cak je dolazila i mimo onoga koliko je trebala i ostavila mi i broj tel da je nazovem.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


vjerovatno iz razloga da je zovneš privatno pa da moraš je platiti

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: patronažna sestra
26.5.2009 9:17:44   
new mama
Veeseelaa nisam joj platila a dosla je jos dva-tri puta da obidje bebu mimo onoga sto treba,jer Ajnu mucio stomacic,svaka joj castuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: patronažna sestra
26.5.2009 20:23:30   
Visnja RR
Senada je jedno divno stvorenje koja obozava bebice... ona je pazila na moju Asju oko 40 dana koliko je dolazila... naravno da sam je placala pa svako treba biti placen za svoj posao...a toliko je divna da vrijedi svake marke koja se da...
jedno vrijeme je dolazila samo da je izvaga i nije htjela uzimati novac...
trenutno kupa malog Rafu...user posted image
i dok sam ziva svima koje znam cu je preporuciti... jer je predivna mlada zena koja odlicno obavlja svoj posao... svaka joj cast

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: patronažna sestra
2.7.2009 16:31:21   
Z3ry
što se tiče patronažne sestre meni i mojim prijateljicama je dolauzila i još uvijek svima dolazi Zahida čudi me da je još niste spomenuli  Niko ne voli toliko bebe  i ne radi sa toliko ljubavi kao ona  Redovno je zovem kad mi nešto treba  Moje djete uz njenu pomoć još doji  PUNO HVALA

Neposredna veza do poruke: 73
   RE: patronažna sestra
6.7.2009 13:24:27   
maaaja
IZVORNA PORUKA: škorpija

Uh kud prije ne pogledah ovu temu, i meni je dolazila sestra Berisalić, bože sačuvaj. Tako da ko je sa područja općine novo sarajevo, ako im se ova kamikaza ukaže na vratima, slobodno je odmah izbacite iz kuće, nikakve koristi od nje, samo će vas iznervirati. Priča kao navijena da izbifla svoje, mene zbog navodne žutice bebe , tri dana poslijeporda posalala u bolnicu, sreća njena dijagnoza nije bila tačana, a i na ebbi se vidjelo da nije žuta. ojavila se dva puta i nikad više, hvala bogu, a ništa nije uradila


Jednostavno  ne  mogu  a  da  ne  dam  svoj  komentar   s  obzirom  da  imam  slično  ako  ne  i  gore  iskustvo  sa  ovom   patronažnom  Berisalić ,  naime  uletla  je  kao  tajfun   izbiflala  da  je  beba  žuta  poslala  nas  hitno  pedijatru,  muž  je  morao  sam  ići  jer  je  mene  bolila  rana  a  ja  sam ostala  kući  plačući  jer  je  beba  imala  samo  tri  dana, ispostavilo  se  da  ipak  nema žuticu  i  zaboravih  rekla  mi  je  još  da  nemam  mlijeke  i  da  češće  dojim  što  bi  mene  ubilo  u  pojam  da  noć  prije  nismo  privatno  doveli  babicu  divnu  iskusnu  u  penziji  je  koja  mi  je  rekla  baš  suprotno   i  čak  probala  na  obje  bradavice  otvoriti  mlaz  što  je  i  uspjela, tako  da  kada  vidite  ovu   Berisalić  na  vratima  ne  otvarajte  ili  recite    da  je  greška  uštedit  će  te   živaca  i  suza.
zaboravih  ja  sam  na  Grbavici  pa  ako  ste  na  ovom  reonu  možete  je  očekivatiuser posted image

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: patronažna sestra
24.2.2010 17:00:15   
mama2009
meni je dosla patronazna 3 x i okupala D, 4 put je usla u kucu i na vratima me upitala kako je beba nije je ni vidjela, sta ima i okrenula se i otislauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
koliko puta dolazi patronazna ?
dal im se placa to sto dolaze user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image nisam bas upucena...jer imam posebnu zenu koja mi oko 10 uvece je dolazila 18 dana i kupala bebu, sve dok mene nije oslobodila (sad to radimo mm i ja sami user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image )


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu maaaja)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *