|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ishrana djeteta od navršenih godinu dana.
23.11.2010 22:04:45   
Anoniman
ne vjerujem da ti vristi od hrane,pa da mu grah i nije "sjeo" ne bi bas plakao,samo bi ga naduo,a kadulja pogotovo ne bi trebala pravit probleme.. jel ga bas pupa muci ?

(odgovor članu anidla)
  Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Ishrana djeteta od navršenih godinu dana.
23.11.2010 22:07:20   
myb@by
I ja isto mislim da ne vristi zbog hrane, ipak je on veliki decko i moze jesti tu hranu. Od kadulje ne vjerujem da je. Mozda su zubici a pipni mu i usi.

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Ishrana djeteta od navršenih godinu dana.
23.11.2010 22:08:26   
anidla
evo zaspao je maloprije...

pupa nije tvrda, imao je danas normalnu stolicu...mi imamo problem vec 10-tak dana sa nosicem i grlom, hroptanjem...

sutra ga svakako vodim opet doktoru....

mozda su i zubici, ali rekoh da iskljucim ovu kadulju user posted image danas mu je teta cuvalica dala taj caj, pa reko da nije od nega jer nije prije pio


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Ishrana djeteta od navršenih godinu dana.
23.11.2010 22:10:40   
Anoniman
to ga onda i muci draga ,da sto prije prodje prehladauser posted image

(odgovor članu anidla)
  Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Ishrana djeteta od navršenih godinu dana.
23.11.2010 22:11:13   
myb@by
Ma sigurno je nosic u pitanju, nervira ga taj šlajm. moja beba upravo iz tih razloga nocas nije spavala user posted image

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Ishrana djeteta od navršenih godinu dana.
23.11.2010 22:13:19   
anidla
IZVORNA PORUKA: marijanna

to ga onda i muci draga ,da sto prije prodje prehladauser posted image


ali sto nije vristao prethodnih noci? jer sad mu je stanje bolje u odnosu na prethodne dane....

kontam sad ako nije od kadulje, da su zubici, ili ga je grah napatio user posted image

hvala vam puno na odgovorima odmah mi lakse kako sam eliminisala ovaj caj user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Ishrana djeteta od navršenih godinu dana.
23.11.2010 22:22:30   
Anoniman
kod mene su ti uvijek zubici glavni krivci kad god Nikola place "bez raloga" ,evo i zadnjih dana se budi placuc nakon sto bas lijepo zaspe sretan, ne znam sta bi mu drugo bilo pa krivim zubeuser posted image

(odgovor članu anidla)
  Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Ishrana djeteta od navršenih godinu dana.
23.11.2010 22:26:13   
anidla
IZVORNA PORUKA: marijanna

kod mene su ti uvijek zubici glavni krivci kad god Nikola place "bez raloga" ,evo i zadnjih dana se budi placuc nakon sto bas lijepo zaspe sretan, ne znam sta bi mu drugo bilo pa krivim zubeuser posted image



joj ti zubi user posted image ja sam oko 21:00 otisla u dezurnu apoteku da kupim calgel za svaki slucaj, duga je noc user posted image

zelim i vama i nama da noc prodje u miru i slatkom spavanju user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Ishrana djeteta od navršenih godinu dana.
24.11.2010 21:11:55   
anidla
danas oko 12:30 smo probali bjelance! napokon...

pohovala sam neke snicle i ostalo mi jaja viska, i ja fino to preprzim i dam mu 5-6 zalogaja sa kruhom...

HB za sada je sve ok, nadam se da nece biti reakcija.... jel dovoljno ovo vrijeme od 12:30 do sada, da li bi se vec pokazala reakcija da je alergican?

za koji dan cu mu i ubacit malo meda u cajku da pije, i koju kapljicu limuna zbog imuniteta, moram..


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Ishrana djeteta od navršenih godinu dana.
24.11.2010 21:14:27   
Anoniman
da je alergican odmah bi mu pokazalo,tako no sikiriki user posted image


(odgovor članu anidla)
  Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Ishrana djeteta od navršenih godinu dana.
24.11.2010 21:20:57   
anidla
IZVORNA PORUKA: noa

da je alergican odmah bi mu pokazalo,tako no sikiriki user posted image




joj fala Bogu vise, bar da sam to skinula s dnevnog reda, ide mi vise na zivce bjelance


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Ishrana djeteta od navršenih godinu dana.
24.11.2010 21:28:20   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image meni pricas pa bila sam gorauser posted image user posted image user posted image   nego eto ti ideje za dorucakuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image kajganauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu anidla)
  Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Ishrana djeteta od navršenih godinu dana.
24.11.2010 21:39:02   
anidla
IZVORNA PORUKA: noa

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image meni pricas pa bila sam gorauser posted image user posted image user posted image   nego eto ti ideje za dorucakuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image kajganauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


a da....sjetila sam se jutros tebe i kljuceva od auta user posted image ja nisam smjela reci mm da ih pripremi, dobila bih jaje na oko user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Ishrana djeteta od navršenih godinu dana.
24.11.2010 21:59:26   
leona81
mi smo probali paradajz i kravlje mlijeko...a pojeli smo i nekoliko kasika cokolesnika cisto da probamo:) nismo alergicni

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Ishrana djeteta od navršenih godinu dana.
24.11.2010 22:03:21   
anidla
IZVORNA PORUKA: leona81

mi smo probali paradajz i kravlje mlijeko...a pojeli smo i nekoliko kasika cokolesnika cisto da probamo:) nismo alergicni


e da, i mi smo prije 4 dana probali kravlje mlijeko,i sad svako jutro zitarice idu s kravljim mlijekom user posted image

ali paradajz ce jos dugo pricekati kao i ljesnjaci bilo kakve vrste user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Ishrana djeteta od navršenih godinu dana.
25.11.2010 12:27:32   
anidla
smijem li med postepeno uvoditi Noi?




_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Ishrana djeteta od navršenih godinu dana.
25.11.2010 16:12:10   
nerkica
mi smo danas pojeli jaje cjelo,isprzeno sa pavlakom
kravlje mlijeko pijemo vec odavno a probali smo i malo meda u mlijeko a i u vocne kase


_____________________________

rodila se mala Nedzolina 19.12.2009
prvi zubic dobili 5.6.2010 sa 5 mjeseci i 17 dana

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Ishrana djeteta od navršenih godinu dana.
25.11.2010 17:56:25   
leona81
ja med ne bih do 2 godine

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu nerkica)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Ishrana djeteta od navršenih godinu dana.
25.11.2010 20:27:38   
Nadja08
Zasto ne med do druge godine? Koliko znam, preporuka je do prve godine, i opet samo iz preventivnih razloga. Ako se pomalo daje, a beba nema nikakvih karakteristicnih reakcija na med, moze se slobodno davati. Njihov zeludac je sasvim dovoljno formiran za tu vrstu hrane. Cak stavise, ako ga dobro podnosi, beba moze imati samo koristi od njega, posebno ako znate da je med pravi med, a ne ukuhani secer. Usput, govorim i iz licnog iskustva.

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Ishrana djeteta od navršenih godinu dana.
25.11.2010 21:42:40   
Honey3
kako moja Esma voli krompirusu ljudi moji,danas je pojela ko velika i jos fino zaljeva jogurtom,inace voli pite pravi je pitaruser posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu Nadja08)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Ishrana djeteta od navršenih godinu dana.
25.11.2010 21:45:34   
anidla
IZVORNA PORUKA: zaha

kako moja Esma voli krompirusu ljudi moji,danas je pojela ko velika i jos fino zaljeva jogurtom,inace voli pite pravi je pitaruser posted image


Esma ko i Noa user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Ishrana djeteta od navršenih godinu dana.
27.11.2010 0:37:31   
leona81
IZVORNA PORUKA: Nadja08

Zasto ne med do druge godine? Koliko znam, preporuka je do prve godine, i opet samo iz preventivnih razloga. Ako se pomalo daje, a beba nema nikakvih karakteristicnih reakcija na med, moze se slobodno davati. Njihov zeludac je sasvim dovoljno formiran za tu vrstu hrane. Cak stavise, ako ga dobro podnosi, beba moze imati samo koristi od njega, posebno ako znate da je med pravi med, a ne ukuhani secer. Usput, govorim i iz licnog iskustva.


citala sam negdje do 2 negdje do 3 negdje do 1...pa cu cekati do 2...

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Nadja08)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Ishrana djeteta od navršenih godinu dana.
27.11.2010 9:19:08   
teacher75
mi smo vec davali lani pomalo med kad je bila bolesna, tada je bila tek napunila godinu, nista joj nije bilo, hvala bogu, a prije godine je jela kekse sa medom, tako da sam pretpostavljala da nije alergicna

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Ishrana djeteta od navršenih godinu dana.
27.11.2010 9:20:07   
niki83
IZVORNA PORUKA: Nadja08

Zasto ne med do druge godine? Koliko znam, preporuka je do prve godine, i opet samo iz preventivnih razloga. Ako se pomalo daje, a beba nema nikakvih karakteristicnih reakcija na med, moze se slobodno davati. Njihov zeludac je sasvim dovoljno formiran za tu vrstu hrane. Cak stavise, ako ga dobro podnosi, beba moze imati samo koristi od njega, posebno ako znate da je med pravi med, a ne ukuhani secer. Usput, govorim i iz licnog iskustva.


slazem se s tobom..
mi smo odmah poslije rodjendana probali med, i hvala Bogu bez reakcija, iako imamo blagi atopijski dermatitis, ipak sam se usudila, jer znam koliko med meni pomaze..
i tako svako jutro u caj ide mala kasikica medauser posted image


_____________________________

N&N

(odgovor članu Nadja08)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Ishrana djeteta od navršenih godinu dana.
27.11.2010 21:20:04   
lirio
mi papamo ama baš sve...sve smo probali i hb sve podnosimo...med, jagode, bjelance ama bas sve...moj maleni je inace poguzija(na mamu svoju)...iako nemamo jos nijedan zubic(a 14 nam je mj) mi sve metemo...da vidite kako starijem sinu otima hranu iz rukuuser posted image user posted image user posted image ...ma poguzija, kazem vam...a stariji sin je prica za sebe, jede ko vrabac(bice da je na babuuser posted image user posted image user posted image )...

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *