|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ishrana djeteta od navršenih godinu dana.
27.11.2010 22:46:26   
anidla
IZVORNA PORUKA: lirio

mi papamo ama baš sve...sve smo probali i hb sve podnosimo...med, jagode, bjelance ama bas sve...moj maleni je inace poguzija(na mamu svoju)...iako nemamo jos nijedan zubic(a 14 nam je mj) mi sve metemo...da vidite kako starijem sinu otima hranu iz rukuuser posted image user posted image user posted image ...ma poguzija, kazem vam...a stariji sin je prica za sebe, jede ko vrabac(bice da je na babuuser posted image user posted image user posted image )...


joj kako sam ja jutros Noi s gustom napravila kajganu user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu lirio)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Ishrana djeteta od navršenih godinu dana.
30.11.2010 9:49:48   
teacher75
mi jutros "otkrili" poparu za dorucak. prokuhala malo mlijeka sa malo putera, dodala izmrvljen hljeb i na kraju jedno jaje i sve pomijesala. pojela je skoro sveuser posted image kaloricno i zasitno, ko hoce da udeblja bebu evo receptauser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Ishrana djeteta od navršenih godinu dana.
30.11.2010 10:02:22   
seka87
teacher75 moze recept mi cekamo

_____________________________

nase malo zlato Lamija rodjena 1.10.2009. 3.200kg i 51cm

prvi zubic dobila sa 8 mjeseci

prohodala sa 10mj i 20dana

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Ishrana djeteta od navršenih godinu dana.
30.11.2010 10:03:09   
teacher75
IZVORNA PORUKA: seka87

teacher75 moze recept mi cekamo

pa evo ga gore, napisala samuser posted image user posted image user posted image prokuhala malo mlijeka sa malo putera, dodala izmrvljen hljeb i na kraju jedno jaje i sve pomijesala.moze se dodati i sira ako hoces jos kaloricnijeuser posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu seka87)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Ishrana djeteta od navršenih godinu dana.
1.12.2010 1:19:22   
leona81
mi smo probali malo kinder lade koja joj je super...i kajmak i ne svidja joj se haha:)

nego treba mi savjet, ona jede povrce sad ok al samo kupovno i to ono od 12 mj hippovo, nista sto mi jedemo nece od povrca ni skuhano ni svjeze...voce jede i teglice a i svjeze...i jede nocne kasice kao 3 obrok...prije je htjela sireve razne sad nece, nece ni mlijecne proizvode, ni mlijeko...jaje pogotovo??? probala sam i poparu nece, puru isto vise nece
u toku dana pojede pola tegle od 220 ml povrca, pola ili cijelu teglu voca, pola nocne kasice, u pauzama svjeze voce i stiropor ili hljeb ili misura krekere, pije vodu i caj oko 100-200 ml dnevno...i doji po cijeli dan? i jos se budi po noci da doji? kako da joj smanjim dojenje a povecam ostale obroke? vidim druga djeca jedu dosta stvari a moja nece nista

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Ishrana djeteta od navršenih godinu dana.
5.12.2010 14:33:51   
leona81
jedemo kokice user posted image  i milupa straciatella kasicu

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Ishrana djeteta od navršenih godinu dana.
12.12.2010 21:55:53   
anidla
meni treba par savjeta user posted image

1. uveli smo kravlje mlijeko sa hapicama (hipp za laku noc koje jede preko dana) i super proslo bez reakcija...e sad, kako da mu postepeno izbacujem aptamil 3 a da uvedem kravljemlijekoda pije flasicom? ali najvise me interesuje sta se dodaje u mlijeko? keks? i kako to pravite da ne bude grudvica i da mi fino prolazi kroz rupice?

2. pretpostavimo da ce prihvatiti na flasicu kravlje mlijeko....aptamil 3 sam mu spremala tako sto imam spremne dozere i spremnu termos bocu sa toplom vodom i nikad nisam ustajala do kuhinje osim sto kad pojede odem da operem flasicu.....kako cu sa mlijekom? mislim da ne valja ali evo da pitam, smije li se mlijeko toplo drzati tokom noci u termos boci??? user posted image

3. Noa se budi jos uvijek 3 puta nocu da jede, sve sam pokusala ali uvijek isto....najgore je sto mi odbija veceru, radije ce zaspati gladan nego nesto pojesti prije spavanja...mislim da je to najveci razlog sto se budi....kako da ovo promjenim? ipak radim, ustajem u 6 ujutro user posted image


leona i mi smo probali nas prvi slatkis, to je kinder cokolada, dam mu svaki dan jednu kockicu poslije rucka i onda mu dam vode da nam se cokolada ne zalijepi za zubice user posted image



_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Ishrana djeteta od navršenih godinu dana.
12.12.2010 22:03:28   
sheri
IZVORNA PORUKA: anidla

meni treba par savjeta user posted image

1. uveli smo kravlje mlijeko sa hapicama (hipp za laku noc koje jede preko dana) i super proslo bez reakcija...e sad, kako da mu postepeno izbacujem aptamil 3 a da uvedem kravljemlijekoda pije flasicom? ali najvise me interesuje sta se dodaje u mlijeko? keks? i kako to pravite da ne bude grudvica i da mi fino prolazi kroz rupice?

2. pretpostavimo da ce prihvatiti na flasicu kravlje mlijeko....aptamil 3 sam mu spremala tako sto imam spremne dozere i spremnu termos bocu sa toplom vodom i nikad nisam ustajala do kuhinje osim sto kad pojede odem da operem flasicu.....kako cu sa mlijekom? mislim da ne valja ali evo da pitam, smije li se mlijeko toplo drzati tokom noci u termos boci??? user posted image

3. Noa se budi jos uvijek 3 puta nocu da jede, sve sam pokusala ali uvijek isto....najgore je sto mi odbija veceru, radije ce zaspati gladan nego nesto pojesti prije spavanja...mislim da je to najveci razlog sto se budi....kako da ovo promjenim? ipak radim, ustajem u 6 ujutro user posted image


leona i mi smo probali nas prvi slatkis, to je kinder cokolada, dam mu svaki dan jednu kockicu poslije rucka i onda mu dam vode da nam se cokolada ne zalijepi za zubice user posted image



nemoj odmah vodu davati, pusti da malo enzimi iz pljuvcacke odrade svoj posaouser posted image


_____________________________

Nora-21.06.2009. :)

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Ishrana djeteta od navršenih godinu dana.
12.12.2010 22:03:32   
Anoniman
a zasto izbacujes aptamiluser posted image

(odgovor članu anidla)
  Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Ishrana djeteta od navršenih godinu dana.
12.12.2010 22:06:29   
anidla
sheri i noa user posted image hocel i jedna odgovoriti i na jedno pitanje user posted image

hahahhahah joj legende moje user posted image

sheri, nisam znala taj podatak, budem pocela primjenivati ma sta god to znacilo sa enzimima user posted image

noa, nisam mislila skroz zbaciti, ali umanjiti jesam mislila...vec 13 mjeseci iskljucivo pije aptamil 1 pa 2 i sad 3, reko malo finansije ove da dotjeram u red user posted image da ti mogu doci user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: Ishrana djeteta od navršenih godinu dana.
12.12.2010 22:09:54   
sheri
IZVORNA PORUKA: anidla

sheri i noa user posted image hocel i jedna odgovoriti i na jedno pitanje user posted image

hahahhahah joj legende moje user posted image

sheri, nisam znala taj podatak, budem pocela primjenivati ma sta god to znacilo sa enzimima user posted image

noa, nisam mislila skroz zbaciti, ali umanjiti jesam mislila...vec 13 mjeseci iskljucivo pije aptamil 1 pa 2 i sad 3, reko malo finansije ove da dotjeram u red user posted image da ti mogu doci user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image neJmam ti ja pojma, ja jos dojim i mi pijemo mlijeko iz caseuser posted image user posted image user posted image user posted image
a to sam cula od stomatologa, da ne treba odmah piti vodu ni ispirati usta


_____________________________

Nora-21.06.2009. :)

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: Ishrana djeteta od navršenih godinu dana.
12.12.2010 22:10:45   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image zeznuto je jer se on budi i jede po nociuser posted image user posted image user posted image user posted image mi smo na bocici ujutro i pred spavanjeuser posted image user posted image pa cu kupiti jos jedne cizmeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
mlijeko moras grijati svaki put ne smijes ga stavljati u termosku a imaju dude za bocice sa vecim prorezima kroz koje fino prolaze gusce stvariuser posted image

(odgovor članu anidla)
  Neposredna veza do poruke: 162
   RE: Ishrana djeteta od navršenih godinu dana.
12.12.2010 22:11:24   
anidla
IZVORNA PORUKA: sheri

IZVORNA PORUKA: anidla

sheri i noa user posted image hocel i jedna odgovoriti i na jedno pitanje user posted image

hahahhahah joj legende moje user posted image

sheri, nisam znala taj podatak, budem pocela primjenivati ma sta god to znacilo sa enzimima user posted image

noa, nisam mislila skroz zbaciti, ali umanjiti jesam mislila...vec 13 mjeseci iskljucivo pije aptamil 1 pa 2 i sad 3, reko malo finansije ove da dotjeram u red user posted image da ti mogu doci user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image neJmam ti ja pojma, ja jos dojim i mi pijemo mlijeko iz caseuser posted image user posted image user posted image user posted image
a to sam cula od stomatologa, da ne treba odmah piti vodu ni ispirati usta



svidja mi se taj stomatolog kako razmislja user posted image

jel se tvoja N. budi nocu?


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu sheri)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: Ishrana djeteta od navršenih godinu dana.
12.12.2010 22:12:39   
anidla
IZVORNA PORUKA: noa

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image zeznuto je jer se on budi i jede po nociuser posted image user posted image user posted image user posted image mi smo na bocici ujutro i pred spavanjeuser posted image user posted image pa cu kupiti jos jedne cizmeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
mlijeko moras grijati svaki put ne smijes ga stavljati u termosku a imaju dude za bocice sa vecim prorezima kroz koje fino prolaze gusce stvariuser posted image



ne svidjaju mi se tvoji odgovori user posted image

koja je to bocica sa vecim prorezom?


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: Ishrana djeteta od navršenih godinu dana.
12.12.2010 22:14:34   
sheri
IZVORNA PORUKA: anidla

IZVORNA PORUKA: sheri

IZVORNA PORUKA: anidla

sheri i noa user posted image hocel i jedna odgovoriti i na jedno pitanje user posted image

hahahhahah joj legende moje user posted image

sheri, nisam znala taj podatak, budem pocela primjenivati ma sta god to znacilo sa enzimima user posted image

noa, nisam mislila skroz zbaciti, ali umanjiti jesam mislila...vec 13 mjeseci iskljucivo pije aptamil 1 pa 2 i sad 3, reko malo finansije ove da dotjeram u red user posted image da ti mogu doci user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image neJmam ti ja pojma, ja jos dojim i mi pijemo mlijeko iz caseuser posted image user posted image user posted image user posted image
a to sam cula od stomatologa, da ne treba odmah piti vodu ni ispirati usta



svidja mi se taj stomatolog kako razmislja user posted image

jel se tvoja N. budi nocu?


eto vidis, nikad nisi mislila ovako o pljuvacki, jel tako? user posted image user posted image user posted image
N se probudi, uzme si sta treba, i zaspi. ja nekad samoi skontam da mi viri sika iz potkosuljeuser posted image user posted image user posted image . moje childrnche spava sa namauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nora-21.06.2009. :)

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: Ishrana djeteta od navršenih godinu dana.
12.12.2010 22:16:10   
Anoniman
ja sam vidjela za dr.Browns a mislim da imaju i za aventuser posted image i sta me davis cijelu vece eto ti sheri de nju malouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu anidla)
  Neposredna veza do poruke: 166
   RE: Ishrana djeteta od navršenih godinu dana.
12.12.2010 22:17:36   
anidla
childrnce user posted image user posted image user posted image user posted image kraljica :)



_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu sheri)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: Ishrana djeteta od navršenih godinu dana.
12.12.2010 22:19:00   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: anidla

meni treba par savjeta user posted image

1. uveli smo kravlje mlijeko sa hapicama (hipp za laku noc koje jede preko dana) i super proslo bez reakcija...e sad, kako da mu postepeno izbacujem aptamil 3 a da uvedem kravljemlijekoda pije flasicom? ali najvise me interesuje sta se dodaje u mlijeko? keks? i kako to pravite da ne bude grudvica i da mi fino prolazi kroz rupice?

Ja dodavala u aptamil 3 mali keskic ili kasikicu cokolina..prolazilo kroz rupicuuser posted image .


2. pretpostavimo da ce prihvatiti na flasicu kravlje mlijeko....aptamil 3 sam mu spremala tako sto imam spremne dozere i spremnu termos bocu sa toplom vodom i nikad nisam ustajala do kuhinje osim sto kad pojede odem da operem flasicu.....kako cu sa mlijekom? mislim da ne valja ali evo da pitam, smije li se mlijeko toplo drzati tokom noci u termos boci??? user posted image

Ja ne bi nikada drzala mlijeko u termoski.

3. Noa se budi jos uvijek 3 puta nocu da jede, sve sam pokusala ali uvijek isto....najgore je sto mi odbija veceru, radije ce zaspati gladan nego nesto pojesti prije spavanja...mislim da je to najveci razlog sto se budi....kako da ovo promjenim? ipak radim, ustajem u 6 ujutro user posted image

Tri noci nemoj spavati i ne daji da pije mlijeko...dok god jede 3 X aptamil logicno da nece da jede pred veceru..Daj mu caj...Bit ce "deranja"...ali nakon par dana...vecerat ce.user posted image


leona i mi smo probali nas prvi slatkis, to je kinder cokolada, dam mu svaki dan jednu kockicu poslije rucka i onda mu dam vode da nam se cokolada ne zalijepi za zubice user posted image




_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: Ishrana djeteta od navršenih godinu dana.
12.12.2010 22:21:35   
anidla
Skvo svidja mi se user posted image

evo procitala sam mm tvoje odgovore, njemu se bas ne svidja ovo tri noci ne spavati i slusati ga kako se dere user posted image ali kaze da cemo pokusati user posted image zbog onog abc sira sto si me nagovorila user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: Ishrana djeteta od navršenih godinu dana.
12.12.2010 22:22:48   
anidla
IZVORNA PORUKA: noa

ja sam vidjela za dr.Browns a mislim da imaju i za aventuser posted image i sta me davis cijelu vece eto ti sheri de nju malouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


moram malo pa da ljepse spavam, i ti si kriva sto vazda odem OT user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: Ishrana djeteta od navršenih godinu dana.
12.12.2010 22:23:39   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: anidla

Skvo svidja mi se user posted image

evo procitala sam mm tvoje odgovore, njemu se bas ne svidja ovo tri noci ne spavati i slusati ga kako se dere user posted image ali kaze da cemo pokusati user posted image zbog onog abc sira sto si me nagovorila user posted image



Ma, samo hrabro...to je mala zrtva...ali dat ce dobre rezultate!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: Ishrana djeteta od navršenih godinu dana.
13.12.2010 19:09:41   
katarinaaa
drage mame.moj gagi je napunio godinu ima 10 dana,i vecinom jede sve,ne jede odavno kasice i slabo hoce bocicu,mi imamo problemcic sto svaku vecer kad spava plce i budi se,ako ga odmah ne uzmes da ga ulilas on se razbudi i nece spavat vise.neznam zbog tako place,uuh?

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: Ishrana djeteta od navršenih godinu dana.
14.12.2010 7:37:30   
anidla
Noa je opetpo drugi put povratio jaje user posted image user posted image user posted image user posted image

jel moguce da mu ne godi?


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu katarinaaa)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: Ishrana djeteta od navršenih godinu dana.
14.12.2010 12:17:12   
leona81
moja nece da okusi jaje i mlijecne proizvode...i stvarno dobije nagon za povracanje...ne brini se i nemoj mu davati jedno vrijeme

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: Ishrana djeteta od navršenih godinu dana.
6.1.2011 14:35:02   
leona81
mi smo probali suho meso i sudzuku mali komadic i svidja nam se jako...probali smo i prvi put smoki i grisini sa kikirikijem i ok je...svidja nam se i nema alergije i to smo samo par dana za novu godinu malo pojeli...nekad dobijemo malo kinder jaja ili kinderlade, i to nam se svidja naravno...
voce jedemo svo svjeze povrce ne...meso, jaja, mlijecni proizvodi velika nulauser posted image

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *