|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Krvarenje poslije porodjaja
21.11.2010 21:37:18   
ladyblue RR
meni su konci ispali 8. dan ali mi je 5. dan pukao vanjski šav. jao muke moje...jedva je to zaraslo.
što se krvarenja tiče trajalo je do 14. dana i sada imam samo iscjedak. na sve to mi se upalila i Bartolinijeva žlijezda...helem, ni malo veselo. pokušavam je na sve moguće načine smiriti da bih izbjegla antibiotike. 3 sedmice je kako sam se porodila i morat ću sutra na kontrolu zbog ove žlijezdeuser posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu colito)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Krvarenje poslije porodjaja
22.11.2010 11:10:20   
colito
joj samo da covjek nije rahat,eto mora nesto da zeza,ludnica.
Sretno ti sa kontrolom,bit ce to sve ok vijdet ces




moj  princ (Ammar)je rodzen 14.10   u 07.00h,tezak 4kg a dug 53


(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Krvarenje poslije porodjaja
22.11.2010 13:45:30   
ladyblue RR
bila sam na kontroli. sve ok. ima još malo krvi u maternici ali to je normalno jer sam se porodila prije 3 sedmice ali što je još važnije Bartolinijeva žlijezda je iscurila i sada se smiruje. Manje boli pa se nadam da će uskoro proći.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu colito)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Krvarenje poslije porodjaja
22.11.2010 15:58:41   
colito
e bas mi je drago da je sve ok,user posted image user posted image user posted image superrr,uvjek bude bolje nego sto covjek misli

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Krvarenje poslije porodjaja
9.7.2012 11:02:31   
mala87
ne znam da li ima svjezija tema ja sam ovu nasla...........

porodila sam se na carski prije 41 dan, posle poroda sam dosta krvarila ali se polako smanjivlo i mislila sam da prolazi kad sam bila na kontroli dr kaze sve ok to je bilo 20 dana nakon poroda...........tad mi se kao pocelo smanjivati krvarenje i tako sam joj i rekla ali se posle naglo povecalo i jos uvijek traje...........
da li neko ima slicno iskustvo i da li je ovo ok???????............nemam bolova, nista me ne boli ali mi se ovo krvarenje razvuklouser posted image

_____________________________

“Nikad nećete dobiti želju, a da pritom niste dobili i moć da je ispunite. Ipak, možda ćete za njeno ostvarenje morati raditi.”

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Krvarenje poslije porodjaja
15.8.2012 20:30:37   
Lulu_08
Iako tema bas nije aktivna i ja imam pitanje u vezi krvarenja poslje poroda.

Ja sam se porodila prije 36 dana, krvarenje je u pocetku bilo crveno pa je slabilo postepeno kada bi postajalo sluzavo i blijedo pa bi onda opet postajalo crveno i malo jace pa opet sluzavo i blijedo i tako se vrtim u krug. Evo od prije 2 dana je opet crveno i to onako bas menstruacijski crveno pih.

Kakva su vasa iskustva?

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu mala87)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Krvarenje poslije porodjaja
16.8.2012 0:00:48   
ksena
Lulu i ja sam se skoro porodila, prije 32 dana. Kod mene je postepeno slabilo tako da zadnjih 10 dana je skroz slabo krvarenje, smedjkasto. Ukoliko nemas bolova, vjerovatno je normalno, ali kod mene nikada nije bilo sluzavouser posted image . Neko krvari 30 dana, neko 60, sve je individualno. Sve dok nema bolova ja sam zadovoljna user posted image

_____________________________

Nije srećan onaj ko ima šta želi, već onaj koji ne želi ono što nema.

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Krvarenje poslije porodjaja
16.8.2012 8:30:40   
mama21e
Lulu nema potrebe da brines, i kod mene je bas tako bilo sad ima sad nema i tako se vuklo 55 dana user posted image I otisla sam ginekologu i rekla mi da je kod porodilja sve to normalno da ne treba da brinem i rece da moze biti i od pada imuniteta i sto sam rano ustala a nisam se skroz oporavila user posted image pa eto drag pripazi se malo a jos pogotovo ako je dojis moras duplo vise da se pazis.

_____________________________

Boze ne prepustaj me samoj sebi ni na treptaj oka!

¦ 28.05.2012. ...moje srce kuca za tebe pahuljo moja mirisna...¦

(odgovor članu ksena)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Krvarenje poslije porodjaja
16.8.2012 8:45:32   
Lulu_08

IZVORNA PORUKA: mama21e

Lulu nema potrebe da brines, i kod mene je bas tako bilo sad ima sad nema i tako se vuklo 55 dana user posted image I otisla sam ginekologu i rekla mi da je kod porodilja sve to normalno da ne treba da brinem i rece da moze biti i od pada imuniteta i sto sam rano ustala a nisam se skroz oporavila user posted image pa eto drag pripazi se malo a jos pogootovo ako je dojis moras duplo vise da se pazis.


Ma ja se nikako nisam sacuvala digla sam se skroz rano i ponasam se kao da nisam porodjena a kamoli operisana (CR) jbg imam i dijete od 4,5 godine pa valja mi sve za njom i bebom... A jos sama moji mi odose sutra a muz nije tu pa sta cu valja mi sve to raditi, ne znam sta ce biti dalje nadam se dobro?


_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu mama21e)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Krvarenje poslije porodjaja
16.8.2012 10:35:49   
mama21e
hoce ako Bog da, vidjet ces sve ce biti dobro. Evo da te utjesim malo, moja prijateljica ima troje djece od 4, 2, i 1 godinu. Muz joj po cijeli dan radi, navecer dodje i komira se. Ona sa njima po cijeli dan i to sve SAMA a troje male djece i nema nikog da joj uskoci i pomogne. Oni su se morali navici na to i vjeruj ona je SUPER mama, sve stize, a djecica su joj mashaAllah za pozeljeti, prepametna znaci da se radi s njima... a ona je zasluzna za sve to... tako da mila ne brini snaci ces se ako Bog da. Saljemo vam veliki zagrljaj nas dvije user posted image

_____________________________

Boze ne prepustaj me samoj sebi ni na treptaj oka!

¦ 28.05.2012. ...moje srce kuca za tebe pahuljo moja mirisna...¦

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Krvarenje poslije porodjaja
16.8.2012 18:04:35   
Majiii
Pozdrav svima.
Imam 1 pitanje, nisam sigurna dal spada pod ovu temu, ali meni se učini da moje pitanje najviše odgovara ovoj temi.
Porodila sam se skoro prije 7.m jeseci - 21.01., i od tada, kad god M. i ja imamo oddnose (naravno da nisu toliko česti, posebno prvih 2-3 mjeseca) mene jako boli (pa isto skoro kao da je 1. put user posted image user posted image ) i uvijek ima malo krvi, posebno prije nekih 10-ak dana, bilo je krvi do sutradan, ne puno, naravno, ali ipak je bilo. Ja se šalim da je dr. možda previše zašio user posted image , ali me interesuje (nemojte se smijati) jel to zaista moguče???I jel iko imao slično iskusvo, kad će prestati da boli i krvari pomalo? Hvala, ženeuser posted image user posted image

_____________________________

Gaji, Maji, žiponja, medo, lavko i Graškonja

(odgovor članu mama21e)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Krvarenje poslije porodjaja
16.8.2012 18:09:41   
mama21e
Postoji mogucnost da je infekcija, jer one izazivaju krvarenje i bol, najbolje otidji doktoru nek te pregleda i da terapiju ako je potrebna. A da te je previse zasio to ti ne bih znala reci user posted image

_____________________________

Boze ne prepustaj me samoj sebi ni na treptaj oka!

¦ 28.05.2012. ...moje srce kuca za tebe pahuljo moja mirisna...¦

(odgovor članu Majiii)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Krvarenje poslije porodjaja
3.9.2012 16:30:42   
zerina 89
Evo drage moje da vas nesto pitam, nije vezano za ovu temu, ali mislim da joj najvise odgovara. Prije 2 dana nesto me zaboljelo u stomaku, u donjem djelu, i onda nakon 10 min odem u wc i kad se pomokrim, na kraju uzasno me boli i jos uvijek imam osjecaj kao da mi je mjehur pun, a nemogu se nikako isprazniti, neznam zbog cega je... I da napomenem da sam rodila prije 2 mj na CR. Ako ima ko slicnog iskustva pomzite mi....user posted image user posted image

(odgovor članu mama21e)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Krvarenje poslije porodjaja
3.9.2012 18:47:27   
Mya_81 RR
Nisam rodila na CR tako da nisam upućena nešto, ali u takvim situacijama mislim da je najbolje da kontaktiraš doktora. što je sigurno je sigurno user posted image

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu zerina 89)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Krvarenje poslije porodjaja
3.9.2012 22:42:02   
Teddy Bear

IZVORNA PORUKA: zerina 89

Evo drage moje da vas nesto pitam, nije vezano za ovu temu, ali mislim da joj najvise odgovara. Prije 2 dana nesto me zaboljelo u stomaku, u donjem djelu, i onda nakon 10 min odem u wc i kad se pomokrim, na kraju uzasno me boli i jos uvijek imam osjecaj kao da mi je mjehur pun, a nemogu se nikako isprazniti, neznam zbog cega je... I da napomenem da sam rodila prije 2 mj na CR. Ako ima ko slicnog iskustva pomzite mi....user posted image user posted image

najvise odgovara. Prije 2 dana nesto me zaboljelo u stomaku, u donjem djelu, i onda nakon 10 min odem u wc i kad se pomokrim, na kraju uzasno me boli i jos uvijek imam osjecaj kao da mi je mjehur pun, a nemogu se nikako isprazniti, neznam zbog cega je... I da napomenem da sam rodila prije 2 mj na CR. Ako ima ko slicnog iskustva pomzite mi....user posted image user posted image


meni to lici na upalu mokracnih kanala, ako se nastavi idi kod dr.

(odgovor članu zerina 89)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Krvarenje poslije porodjaja
27.10.2012 9:23:33   
Alannah
Drage mame HELP. Otprilike 12 dan nakon porodjaja carskim prestalo mi je krvarenje u potpunosti.Medjutim,jutros su mi gacice bile krvave,a danas je 24.dan od porodjaja. Da li je moguce da sam dobila menstruaciju,ili je ovo jos uvijek krvarenje nakon porodjaja. Ono sto je cudno je da se i zadnji menzes koji sam imala poklapa sa danasnjim datumom.

(odgovor članu Teddy Bear)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Krvarenje poslije porodjaja
15.12.2012 8:07:35   
markjacknow
30 dana.al nije stalno bilo puno.vremenom manje.





__________________
WoW Gold|Diablo 3 Gold|RS Gold

(odgovor članu akica b)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Krvarenje poslije porodjaja
12.1.2013 23:12:16   
veeseelaa
39 dan danas nakon poroda i još uvijek krvarim
kad će ovo prestati?
pih


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu markjacknow)
Neposredna veza do poruke: 143
   [Obrisana poruka]
12.1.2013 23:25:13   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Krvarenje poslije porodjaja
12.1.2013 23:28:09   
veeseelaa
ništa mi ne maši user posted image nego reci kad ću se ja poseksati user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 145
   [Obrisana poruka]
12.1.2013 23:35:56   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Krvarenje poslije porodjaja
12.1.2013 23:41:16   
veeseelaa
uh uh ne znam šta će biti s tebe kad ovoliko nisi user posted image


bole me bubrezi, glava, noge user posted image
znaš kako je rekao onaj u Kuduzu "ne mogu ti ja to zapamtiti, ja ću reć da si već umro" user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 147
   [Obrisana poruka]
13.1.2013 0:52:45   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Krvarenje poslije porodjaja
13.1.2013 2:04:47   
minja_
Vesela, da li je jos uvijek iscjedak prava krv, ili se pocelo bistriti ili zutjeti, je li se kolicina smanjila? Jesi li bila na UZ u ovih 6 sedmica? Ako jos krvaris punom krvi, uradi koagulogram I bris lohija. Jesu li ti menstruacije inace obilne?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Krvarenje poslije porodjaja
13.1.2013 11:36:01   
zagy
Ih, ja sam krvarila 40 dana, a onda još pomalo. Keks tek poslije 2 mjseca došao na reduser posted image

_____________________________

21.04.2009. - mamina princeza
21.01.2013.- mamin princ

(odgovor članu minja_)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *