|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Krvarenje poslije porodjaja
22.12.2008 16:57:40   
Golubica
Ja sam se porodila 02. 08. 2009. na carski rez. Krvarila sam i vise od dva mjeseca. Ispocetka je to bilo obilno, poslije malo manje. Jedan dan prestalo a bilo proslo i 40 dana i ja odem taj dan na pregled. Sve je bilo OK. Sutradan opet prokrvarim i nadala se da ce stati medjutim iz mene je pocela krv ljevati. Trajalo tako tri dana i ja opet put pod noge i doktoru. Doktorica mi injekcijama ergometrina zaustavljala krvarenje. Poslije toga sam pocela redovno dobivati user posted image i nemam vise hvala Bogu bolove od kojih sam u hitnoj zavrsiti znala.

_____________________________

Asja, 02. 08. 2008.

(odgovor članu mukica)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Krvarenje poslije porodjaja
22.12.2008 17:12:38   
Ilhana RR
Ja sam krvarila ona prva dva dana dok sam bila u bolnici, kad sam vec krenula kuci iz bolnice sve je bilo uredu nimalo krvi vise nije bilo... ali mi je se bilo pojavilo ponovo nakon 2 hefte tako da neznam jel to bio mens ili krvarenje... trajalo je tri dana, a tako mi bude i mens tako da i dan danas nisam sigurna sta je to bilo... ni doktor nezna, al nebitno... to je sve od osobe do osobe ja mislim... moja snaha je prvi put krvarila skoro dva mjeseca... a sad ovaj drugi put tek je se porodila 8 dec ali krvari jos i uvijek....

(odgovor članu Golubica)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Krvarenje poslije porodjaja
22.1.2009 10:55:21   
malaaaa
ja sam 40 dana krvarila pa mi je prestalo hevtu nisam imala i onda sam opet dobila ali je tada bas obilno bilo da sam htjela dokt.da idem kako sam se prepala al to je bilo samo tri dana i sada je sve okuser posted image

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Krvarenje poslije porodjaja
22.1.2009 11:56:57   
leka
ja sam pravo dugo krvarila dva mjeseca i to me toliko bilo iscrpilo da sam smršala pet kila i nisam uopće imala snage da ustanem, a onda poslije toga nisam imala menst tri mj i mislila sam da sam trudna i ni dr nije bila sigurna šta je u pitanju pa sam pet puta išla na ultrazvuk i na kraju se uspostavilo da su bili zastali neki ugrušci, al sve je to individualno kako neko reče

(odgovor članu malaaaa)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Krvarenje poslije porodjaja
3.4.2009 14:29:42   
Anoniman
Krvarila sam 52 dana i 53. dan dobila prvi menzes!!!  Sve ukupno, 60 dana.
Baš sam nadoknadila onih devet mjeseci bez menzesa...user posted image

(odgovor članu leka)
  Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Krvarenje poslije porodjaja
30.5.2009 12:32:28   
Anoniman
krvarila sam nekih 10-ak dana,sa povremenim javljamnjem sukrvice i poslije, ali nista strasno i prestalo je prije nego sto je isteklo 40 dana sve, a jutros, sad je nekih 54 dana od poroda, pojavilo se blago krvarenje, pa sad je li to prva mens. ja ocekivala nesto obilnije, no vidjecemo, e jest uranila, ja se nadala dojim pa nece josuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Krvarenje poslije porodjaja
1.6.2009 15:25:29   
Sonja
meni je danas tacno 1 mjesec kako sam se porodila i jos uvijek "krvarim"
ako tako mogu nazvati ... stane mi krvarenje na nekoliko dana i za to vrijeme mi ide nesto smedje-zuto pa onda opet 1-2 dana krv i sve tako...
do kad ce biti tako...samo bog znauser posted image


_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Krvarenje poslije porodjaja
1.6.2009 15:44:04   
Anoniman
ja moram reci da od mens. mi traga, onaj dan sta je bilo ko ce znati user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Krvarenje poslije porodjaja
9.6.2009 12:35:21   
HannaS
Meni nema ni mjesec dana od poroda,a krvarenje je prestalouser posted image Trajalo je nekih 20 danauser posted image user posted image Sad valjda treba prvi put da dobijem user posted image

_____________________________

Moj Dindili... 12.05.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Krvarenje poslije porodjaja
16.7.2009 21:16:17   
ivanak
Jeli se kome dogodilo da cijelu noć nisam krvarila i ujutro počela krvariti, ali svježu krv.
Jendom sam čitala članak na internetu da što se primiče kraj babinja - 40 dana da mi krvarenje trebalo biti prvo crveno ( svježa krv ), pa crveno - smeđe, pa smeđe i kraj.
Meni je još uvijek crveno, a sutra će mi biti mjesec dana
Ne znam što da mislim

(odgovor članu HannaS)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Krvarenje poslije porodjaja
16.7.2009 21:23:46   
Anoniman
ja sam nakon prvog poroda, krvarila tacno 40 dana... ali nista se mijenjalo nije... kako je bilo prvi dan, tako je bilo i zadnji dan... ali sta je interesantno, 40-ti dan, nakon sto sam se pred spavanje istusirala, jednostavno je prestalo... i slijedeca menza je dosla nakon 28 dana i tako se nastavilo redovno...

(odgovor članu ivanak)
  Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Krvarenje poslije porodjaja
16.7.2009 21:27:16   
ivanak
A ne znam što da ti kažem.
Netko kaže da je to normalno, netko da nije.
Imala sam problema sa jednim rezom - upalio se pa sam zato malo panična što se tiče toga. A u ostalog ono doli je osjetljivo područje...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Krvarenje poslije porodjaja
16.7.2009 21:33:07   
Anoniman
ja sam imala puno konaca, tako da sam vise borila se s koncima... ali vjerovatno iz tog razloga sto su mi sporo ispadali, vise sam krvarila... ali sve je to od osobe do osobe...

(odgovor članu ivanak)
  Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Krvarenje poslije porodjaja
16.7.2009 21:40:04   
ivanak
ja ih nisam imala puno, samo 4, ali opet je problem bio. Kako sam ja skontala po priči od ginekologa, to je rekacija organizma. Svaki različito reagira. Više krvari ili manje ili što se tiče tih konaca.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Krvarenje poslije porodjaja
8.8.2009 22:00:24   
Apotekarka
Help...sutra mi je 40 dana od poroda...krvarila sam 30 dana da bi me 36 dan zabolio stomak i opet pošla krvariti i to čista crvena krv i blago roskasta...zabrinulo me...jest da sam imala 17 konaca pa je možda od toga...sinoc me toliko zabolio stomak i krsta da sam tabletu popila danas manje boli ali krvarim...nije obilno ali prisutno je...je li tko imao sličan slučaj...da nisam dobila menstruaciju...doduše nakon 20 dana od poroda nitko mi vise nije mogao pomagati pa sam se ja nadigla i sve zivo radila...bas e frka uhvatila...ako ne bude bolje iza nedjelje bi trebala posjetiti ginekologa...

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Krvarenje poslije porodjaja
8.8.2009 23:22:31   
dady
Joj i ja sam krvarila 30 dana,i onda 15 ništa,u to je bila i 40-tnica! i onda nakon 7 dana dobila!!!baš sam ja sretna žena!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

DAWUD 20.06.2009.
Mrvica je postala mrvetina!!!
:)))))))))

ZEJD 07.11.2012.
Nova Mrvica :)))

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Krvarenje poslije porodjaja
10.8.2009 22:39:14   
Apotekarka
eh isla sam doktoru menstruacija je u pitanju i jos pomalo lohije...doktor se nada da ce za 3 dana prestati ako ne da onda pijem 3 dana ergometrin...kaze on mternica je ok,čista,unutar nje nista ne vidi,vraca se fino i eto...sad mi je pao kamen sa srca...mada mogla je menstruavija koji dan pricekati...samo čudno mi uopće ne ide krv puno sve pomalo ali me zato dole boli uf...i stomak pomalo

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu dady)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Krvarenje poslije porodjaja
13.8.2009 16:44:51   
dina_89
joj user posted image user posted image user posted image

porodila sam se 8.6 i jos uvjek krvarim znaci vise od 2 mjeseca grrrruser posted image  bila sam kod doktorice naravno, prije 10 dana- ona mi je radila UZ i bile su neke bijele sjene tako da me uputila da radim beta HCG nalaz da bi utvrila da nije ostalo posteljice, nalaz je hB bio nagativan.

ja sam joj samo telefonom javila rezultat i ona je rekla da nema potreba vise da dolazim da je sve uredu, a ja od uzbudjena sto je nagativan i ne moram na kiretazu nisam pitala zasto onda krvarim i kad ce prestati

je li jos neko ima slicno iskustvo, jer mi je dosadilo i imam osjecaj da nikad nece prestati, stvarno tako mislim

ps. blago krvarenje je upitanju

_____________________________

08.06.2009 godine -nasa princeza & Sarah &

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Krvarenje poslije porodjaja
9.10.2009 10:49:23   
micica
Mama alma- imam isti problem kao sto si ti imala. Sinoc mi se bas javilo jace krvarenje a vec je nekih 28 dana od poroda. Sta je tebi rekao dr? Ja sam zvala privatnik, rekli su da dodjem da je moguce da je ostalo posteljice, ali mi je to nelogicno jer nemam ni temperature ni bilo cega drugog sto to pratia i proslo je dosta vremena. Savjet?

(odgovor članu akica b)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Krvarenje poslije porodjaja
5.1.2010 22:06:46   
leona81
ja sam krvarila u bolnici prvih dana kao menstruacija, i polako je prestajalo i to je trajalo 35 dana i onda dobijem...menstruacija je trajala kao i uvijek pet dana i nisam nikako vise krvarila...jedno 3 dana niceg nije bilo i opet pocnem pomalo krvariti kao slabija menstruacija???i to tamna krv pa crvena krv? ne kontam nista, sta je sad ovo?

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu micica)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Krvarenje poslije porodjaja
5.1.2010 22:44:11   
cicimici
ja sam se porodila carskim rezom,i krvarila punih 40 dana i poslije prestalo nekih 5 dana nije bilo ništa i ponovo prokrvarila,kad sam se javila svom ginekologu kaže on da je to menstruacija,kad ono stvarno i bi.user posted image

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Krvarenje poslije porodjaja
10.1.2010 21:59:07   
leona81
evo meni je jucer prestalo znaci skoro 2 mj poslije porodjaja e sad mi nije jasno jel ovo zadnjih dana bila menstruacija ili tek treba da dodje...veze nemam, jer nije bila kao inace sto bude i nije me uopste boljelo nista a prije sam prvi dan crkavala od bolova

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu cicimici)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Krvarenje poslije porodjaja
11.1.2010 9:20:14   
micica
Leona81 meni je odmah pocela meca. Ono "mitarenje" mi je bilo umanjilo i onda meca, cista krv, malo obolnije. Nisam ni ja bila sigurna ali kad sam naredni mjesec dobila istog datuma skontala sam

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Krvarenje poslije porodjaja
11.1.2010 9:21:05   
micica
Sorry user posted image user posted image user posted image user posted image , ni mene uopste nije boljelo a i ja sam prije pila "koktel" tableta da me umrtvi prvi dan!

(odgovor članu micica)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Krvarenje poslije porodjaja
11.1.2010 9:31:15   
merjem
evo jos jedne krvaveuser posted image .porodila sam se 22.10. i krvarila punih 40. dana nakon cega je prestalo.7 dana poslije opet mi se pojavila sukrvica trajala 3 dana i prestala.31.12 opet sukrvica samo jedan dan.od 3.01 pa do danas je imam stalno.nemam temp.,samo me ledja bole uzasno. na pregled idem te 22.01 do tada cu izluditi od brige jer poslije prvog poroda sve je bilo ok.

(odgovor članu micica)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *