|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Krvarenje poslije porodjaja
11.1.2010 10:33:01   
emy
Ja sam jako slabo krvarila nakon poroda user posted image
Mozda nekih 10-15 dana kao da imam user posted image nekada i manje
Prosla su 2 mjeseca i 6 dana od poroda i nemam nikakvog krvarenja
Neznam kako da racunam sada kada treba da ocekujem user posted image

(odgovor članu merjem)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Krvarenje poslije porodjaja
11.1.2010 13:31:33   
malena sharena
Porodila sam se prirodno, a krvarenje mi je trajalo nekih 20-tak dana i lohije jos dvadeset, tako da sam 41. dan od poroda bila rahat od svega. A taman sam se pocela pitati hoce li to ikad stati user posted image

_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu emy)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Krvarenje poslije porodjaja
11.1.2010 22:11:58   
leona81
evo ja fakat nemam vise nista pa cu se naruciti napokon na pregled kod moje dr da vidimo jel sve ok...onda sam fakat dobila tad..svasta

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu malena sharena)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Krvarenje poslije porodjaja
22.1.2010 20:32:59   
leona81
ja sam dobila evo tako da je ono bila menstruacija 22-og.12(tacno 35 dana nakon poroda) i evo sad na isti datum...tako mi je bilo i prije porodjaja, samo me sad nista ne boli a prije je bilo grozno, nadam se da ce ovako ostati...sad mi nije jasno sto sam onda krvarila nakon te prve menstruacije?

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Krvarenje poslije porodjaja
4.2.2010 19:38:09   
aya
Da li se nekom slucajno desilo da je imao dvije menstruacije (3,5 mjeseca nakon poroda prvu), a da mu je poslije toga kad je doslo vrijeme treca kasnila, ili sam ponovo user posted image ; svoju user posted image dojim!

P.S. Da li dojenje moze uticati da test bude lazno pozitivan ili lazno negativan?


_____________________________

Sunce moje malo 21.august 2009
24.februara cura rekla "ma - ma" :-)
05.03. smo nasli jedan mali zubic

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Krvarenje poslije porodjaja
4.2.2010 19:46:12   
škorpija
meni je nedavno kasnila 9 dana, a prije toga sma imala 2 redovne menstruacije. nisam bila trudna, a mislim da nisi ni ti jer ti je vjerovatno ciklus poremećen zbog dojenja.  ipak znaš i sama da dojenje neće spriječiti trudnoću ako se ne čuvaš. Test može biti lažno negativan, ali ne i lažno pozitivan, koliko se sjećam, neka me neko ispavi ako griješim. mislim da dojenje nema utjeca na test

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu aya)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Krvarenje poslije porodjaja
4.2.2010 19:55:17   
aya
IZVORNA PORUKA: škorpija

meni je nedavno kasnila 9 dana, a prije toga sma imala 2 redovne menstruacije. nisam bila trudna, a mislim da nisi ni ti jer ti je vjerovatno ciklus poremećen zbog dojenja.  ipak znaš i sama da dojenje neće spriječiti trudnoću ako se ne čuvaš. Test može biti lažno negativan, ali ne i lažno pozitivan, koliko se sjećam, neka me neko ispavi ako griješim. mislim da dojenje nema utjeca na test


hvala Škorpija, malo si me utjesila, kontracepciju koristim (na dojenje neracunam), ali je kontracepcija zakazala, zamal sam isla dr. da kazem da mi traze kondom po kanalu, ali sreca iscupala sam ga, sad cekam jos par dana i molim Boga da dobijem, a ako ne onda trcim kod Dr; da nije user posted image bilo biuser posted image , a ako dobijem bice user posted image


_____________________________

Sunce moje malo 21.august 2009
24.februara cura rekla "ma - ma" :-)
05.03. smo nasli jedan mali zubic

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Krvarenje poslije porodjaja
4.2.2010 20:06:05   
teacher75

IZVORNA PORUKA: aya

Da li se nekom slucajno desilo da je imao dvije menstruacije (3,5 mjeseca nakon poroda prvu), a da mu je poslije toga kad je doslo vrijeme treca kasnila, ili sam ponovo user posted image ; svoju user posted image dojim!

P.S. Da li dojenje moze uticati da test bude lazno pozitivan ili lazno negativan?



ja sam prvu menstruaciju nakon poroda dobila vec nakon nepuna 2 mjeseca a druga mi je kasnila cak 15 dana i kad sam dobila bila je pravo obilna, puno obilnija nego prva. i ja dojim, to se poremeti od dojenja

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu aya)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Krvarenje poslije porodjaja
5.2.2010 0:09:21   
milenium
ja sam posle poroda dobila za par mjeseci(isto dojila)pa onda nisam 2 mjeseca dobila pa onda opet dobila.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Krvarenje poslije porodjaja
5.2.2010 22:23:51   
de_de
Ja sam nakon porodjaja imala krvarenje 40 dana, zatim pauzu od 8 dana pa dobila prvu menstruaciju, koja je trajala 10 dana, a nakon 15 dana sam dobila slijedecu, koja mi je danas prestala. Prije trudnoce sam imala veoma bolne menstruacije, a sada je malo bolje, al i dalje boli.

_____________________________

Keno mamino zlato
22.11.2009.

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Krvarenje poslije porodjaja
6.2.2010 19:12:39   
aya
uh, koje olaksanje dobila, moja  malauser posted image nece jos dobiti bracu ili seku, nekad ako Bog da user posted image

_____________________________

Sunce moje malo 21.august 2009
24.februara cura rekla "ma - ma" :-)
05.03. smo nasli jedan mali zubic

(odgovor članu de_de)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Krvarenje poslije porodjaja
7.2.2010 11:07:06   
škorpija
aya superuser posted image , drago mi je što zadovoljna, jer baš ti je bebica mala

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu aya)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Krvarenje poslije porodjaja
7.2.2010 11:29:18   
Anoniman
drage moje,
ja evo nakon poroda i dan danas pomalo imam onog smedjkastog iscjedka... ne znam kada bih mogla ocekivati prvu user posted image  ali ni ovo mi nije kako treba stalo... nije puno, eto tek toliko da zaprlja ulozak... stvarno pocinje ici na zivce

(odgovor članu škorpija)
  Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Krvarenje poslije porodjaja
7.2.2010 11:34:05   
škorpija
ma rano je još za prvu menstruaciju, ja sma dobila tek 5 mjeseci nakon poroda, a nisam čisto dojila

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Krvarenje poslije porodjaja
7.2.2010 11:44:17   
Anoniman
skorpija, dal ima veze to s dojenjem? obzirom da kcerkicu nisam dojila, a krvarila sam svih 40 dana, nakon cega sam odmah pocela dobivati normalno svakih 28 dana, a sada malenog dojim?

(odgovor članu škorpija)
  Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Krvarenje poslije porodjaja
7.2.2010 11:48:18   
škorpija
pa većina žena koja doji kasnije dobije menstruaciju, nekek čak i ne dobiju cijelo vrijeme dok doje, ali nije pravilo

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Krvarenje poslije porodjaja
7.2.2010 12:54:50   
de_de
Bambi ja samo dojim, a menstruaciju sam dobila 8 dana nakon cetresnice. Krvarila sam svih 40 dana, a smedkasti iscjedak sam imala ovih osam dana izmedju cetresnice i prve menstruacije. Dr kaze da je to u redu.

_____________________________

Keno mamino zlato
22.11.2009.

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Krvarenje poslije porodjaja
7.2.2010 16:08:05   
leona81
evo mene opet...ja sam kao dobila 22og prosli mjesec i danas opet? jel ovo normalno nikad mi se to prije nije desavalo, u 15 dana 2 puta

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu de_de)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Krvarenje poslije porodjaja
7.2.2010 17:17:40   
mamica87
Evo ja nakon 6,5 mjeseci od porodaja jos nisam dobila-dojim jos bebu.Super je ali nekad je i pozelimuser posted image ne mozes se vaditi vise na to kad nemas volje za seksomuser posted image user posted image

_____________________________

Benjamin 17.07.2009

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Krvarenje poslije porodjaja
7.2.2010 17:34:20   
Anoniman
ja sam nakon poroda krvarila 2 mjeseca i taman kad je to prestalo dobila sam,i od tada svakih 28dana uredno dobivam a dojimuser posted image

(odgovor članu mamica87)
  Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Krvarenje poslije porodjaja
7.2.2010 20:37:00   
škorpija
Evo ja nakon 6,5 mjeseci od porodaja jos nisam dobila-dojim jos bebu.Super je ali nekad je i pozelim ne mozes se vaditi vise na to kad nemas volje za seksom


joooj dobro siuser posted image , a da probaš sa glavoboljomuser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Krvarenje poslije porodjaja
10.2.2010 15:27:56   
Emica_sa
Jel moze neko da mi pomogne jer ne znam vise sta da radim,porodila sam se 02.11. i poslije sam krvarila nekih 30 dana sad se ne sjecam bas tacno i onda mi je prestalo da bi se opet pojavilo 15.12 i trajalo 8 dana i onda opet 15.1 i od tada pa sve do danas to traje ne krvarim stalno i puno ali svaki dan barem par kapi,ziva ne znam sta da radim,jer doktora se uzasavam i jednostavno nemam hrabrosti da odem poslije strasno teskog poroda....help please sta bi to moglo biti?

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Krvarenje poslije porodjaja
10.2.2010 15:32:15   
milenium
tjelo ti se još možda čisti .a trebala si ići na onu kontrolu 2 mjeseca nakon poroda da vidi jel ti se maternica vratila i jel sve ured.možda je ostalo nešto.nebi te plašila,ni meni porod nije bio lak al išla sam na kontrolu čim je prošlo 2mjeseca i to jedva sam čekala da odem da mogu mirno spavat da znam da je sve u redu i da se sve vratilo na mjesto.

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Krvarenje poslije porodjaja
10.2.2010 15:34:15   
MELLI
može biti i menstruacija, a i bilo šta drugo.
Znam da si ti velika cura,pa ako si preživjela težak porod, preživjećeš i običan ginekološki pregleduser posted image
Obavezno se javi na pregled,ja sam krvarila preko 60 dana,poslije prvog poroda,otišla na pregled,dobila neke kapi (neki utero-tonikuser posted image ),i sve završilo za tri dana.
plzz radi sebe idi doktoruuser posted image
Pregled ne boli,bez obzira što je porod bio traumauser posted image

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Krvarenje poslije porodjaja
26.4.2010 12:31:05   
tinchita
Ja sam krvarila, ali baš krvarila, 55 dana! S tim da sam imala dvije pauze od po 3-4 dana! Bilo je strašno...jer se znalo desiti da krvarim toliko da dok se skinem  da se istuširam sve bude user posted image user posted image !
Zatim sam otišla ginekologu, pa smo utvrdili da je maternica čista i da sam krvarila toliko zbog stresa i napora! Bebi je morao u bolnicu 5 dan poslije rođenja zbog žutice, a ja sam ga išla dojiti svako 3h u bolnicu na Jezero, a živim na 4.katu, bez lifta...A gomila šavova..
Još se i danas čudimo kako su izdržali..odoh s teme...!

Emica odi ginekologu!


_____________________________

V 31.12.2009.
A 19.9.2013.

(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *