|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-August
2.8.2015 11:13:14   
*pcelica*

IZVORNA PORUKA: rose


IZVORNA PORUKA: ziel


IZVORNA PORUKA: M.A.M.

Pcelice,ziel sta izvodite s tim kilama,ko meeeed ste obje user posted image ,a ziel ja sam ti bila na toj UN dijeti prije par godina i jeste istina brzo se sleti bez mucenja osim kad je vodeni dan,al cim prestanes sa dijetom,vracaju se duplo vjeruj mi

Pcelice imas pp

Kod nekih se ne vracaju kg...ili mozda lazu..hmm



ne vjeruje u dijete i gluposti user posted image u zivotu nisam bila ni na jednoj..al fizicka aktivnost...mene je u liniju dovelo guranje kolica uz dalmatinsku user posted image

Potpisujem. MM skoro 30 kila skinuo bez dijete. Umijesto bijelog hljeba jeo crni onaj klas crni tost. To za dorucak. Za rucak nije nikako. Izbacio slatko i zimi termini i orbitrek ljeti biciklo. Juce gazezaju kazu prepolovio se. Reko ne moze ovako sad njegov stomak presao na mene user posted image On je evo cijelo ljeto ako ne radi duze biciklo i ode. Isao je u Kijevo s biciklom. Pa na Darivu s jaranom iz Hrasnice do gore i nazad i svaku skoro vec trening mu je minimalno 10km.A jede sve i u svaka doba

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-August
2.8.2015 11:17:14   
ninuska

IZVORNA PORUKA: *pcelica*


IZVORNA PORUKA: LieToMe


IZVORNA PORUKA: Carobno jutro


chicco nazalost ne radi vise i njihove stvari se u Sarajevu nemaju vise gdje kupiti osim recimo kolica koja se mogu preko jedne tete naruciti.
Ja sam isla sa namjerom da kupim taj omeksivac ali bolje sto ne kupih, sad ne znam ni kakav je biouser posted image

POgledat cu ja oko sebe ima li tih pelenica, imam i dm i cm u blizini, doduse tek ujutro mogu jer danas ne rade..cudno mi sto nema ni u jednom u Sa


majke mi postali selendra prava...nemas vise nista posteno kupiti. tacno sevap otici u hr i austriju u soping
kad vidis nasa snizenja dodje ti da sjednes i places



KOd nas kad su snizenja to je hajmo rec realna cijena robe. Kad sam prosle godine dobila garderobu za curice od jedne rodice i vidjela sta je sve nakupovala u HM-u i jos cijene doslo mi da placem. Majice nisu bile ni 2 eura

Ja odspavala turu. Ona tisina i citala knjigu i uspavalo me opet. user posted image

Vala bas..pisala sam da maloj u hrvatskoj kupih kompletice za 20 KN u h&m-u. Ma svasta joj kupila. Mislim da za te cijene kod nas ne mozes ni na pijaci uzeti. A, ove sto preprodaju robu po fb bas gule, al sta ces. Bila je jedna sa foruma i prek9 nje sam narucivala stvari iz h&m-a i bila je vise nego korektna. Odem na stranicu i biram sta cu, da li po redovnoj cijeni ili na rasprodaji i na to dodam 4KM. Nazalost, vise ne radi.

Blinka ti koverta user posted image

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-August
2.8.2015 11:40:30   
Carobno jutro


U dijete ne vjerujem nikako. Sve sto skines, to se i vrati ako ne i duplo. Mora se nacin ishrane mijenjati komppletno i naravno fizicka aktivnost uvijek dobro dodje.
Meni prijateljjica bila juce u h&m i kaze svasta mi kupila za bebi, jedva cekam da vidim sta je to ona izabrala. kaze snizenja su..kaze uzivala pravouser posted image

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-August
2.8.2015 11:55:11   
M.A.M.
Ma zato joj i kazem,vrate se kile nakon svake dijete,samo ces se bezveze patiti,nista dok se malo ne smanji i uvede fizicka aktivnost

_____________________________

10.08.2015

03.08.2017

(odgovor članu Carobno jutro)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-August
2.8.2015 12:05:50   
*pcelica*

IZVORNA PORUKA: ninuska


IZVORNA PORUKA: *pcelica*


IZVORNA PORUKA: LieToMe


IZVORNA PORUKA: Carobno jutro


chicco nazalost ne radi vise i njihove stvari se u Sarajevu nemaju vise gdje kupiti osim recimo kolica koja se mogu preko jedne tete naruciti.
Ja sam isla sa namjerom da kupim taj omeksivac ali bolje sto ne kupih, sad ne znam ni kakav je biouser posted image

POgledat cu ja oko sebe ima li tih pelenica, imam i dm i cm u blizini, doduse tek ujutro mogu jer danas ne rade..cudno mi sto nema ni u jednom u Sa


majke mi postali selendra prava...nemas vise nista posteno kupiti. tacno sevap otici u hr i austriju u soping
kad vidis nasa snizenja dodje ti da sjednes i places



KOd nas kad su snizenja to je hajmo rec realna cijena robe. Kad sam prosle godine dobila garderobu za curice od jedne rodice i vidjela sta je sve nakupovala u HM-u i jos cijene doslo mi da placem. Majice nisu bile ni 2 eura

Ja odspavala turu. Ona tisina i citala knjigu i uspavalo me opet. user posted image

Vala bas..pisala sam da maloj u hrvatskoj kupih kompletice za 20 KN u h&m-u. Ma svasta joj kupila. Mislim da za te cijene kod nas ne mozes ni na pijaci uzeti. A, ove sto preprodaju robu po fb bas gule, al sta ces. Bila je jedna sa foruma i prek9 nje sam narucivala stvari iz h&m-a i bila je vise nego korektna. Odem na stranicu i biram sta cu, da li po redovnoj cijeni ili na rasprodaji i na to dodam 4KM. Nazalost, vise ne radi.

Blinka ti koverta user posted image



Volim sto sam vidovita user posted image Sad blinka tvoja user posted image

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-August
2.8.2015 12:20:53   
maksi
Dan drage moje ,user posted image

Stigao mjesec avgust trebao biti i moj mjesec ali moj mirisni smotuljak pozurio da iznenadi brata za rodjendan user posted image

Svim mojim dragim terminusama zelim brz i lagan porod ko moj,da se bebice rode zive i zdrave, a ostalim trudnicama zelim uredne kontrole i fino napredovanje bebica.user posted image user posted image user posted image

Mi smo dobro,bebac jede i spava,mene bole bradavice i mlijeko mi je bas nadoslo,pa pazim sta jedem i pijem a iskreno nemam uopste apetita. Stomak mi je ravam koda nisam ni bila trudna. Za cjelu trudnocu sam dobila samo 6 kg. Mislim da sam ih skinula cak i vise nisam se vagala.

Da znate ja vam ne idem sa ove teme dok me ne otjerateuser posted image user posted image

_____________________________

Prva radost u nasem zivotu stigla je 29.07.2009,
Druga radost stigla nam je 17.03.2011
A treca radost stigla nam je 29.07.2015,sada je nasa sreca potpuna.........

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-August
2.8.2015 12:53:01   
ninuska
maksi user posted image user posted image . Neka te s nama. Da se podsjetimo sta nas ceka user posted image . Mazes li onim kremom za bradavice?
Kad si tu da te pitam da ne zovem Aidu user posted image . Gdje si radila bris vagine? Znam da mogu privatno, ali mi se ne placa ako ne moram user posted image

(odgovor članu maksi)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-August
2.8.2015 14:18:57   
maksi
Uzmes uputnice u domu zdravlja,za bris vagine,grla i nosa,. Meni je bris vagine uzela Aida kada sam isla na kontrolu i taj bris odmah odnjela na Ilidju u dom zdravlja na mikrobiologiju i oni ti dole uzmu bris grla i nosa i das im bris vagine i nalazi budu gotovi za tri dana. Bezveze da placas jer je tri brisa oko10o km. A mozes sve na knjizicu. Ovi na ilidji primaju briseve do 12 sati.znaci poranis prvo kod Aide uzme ti bris i na ilidju. Pitaj ako ti jos nesto treba
IZVORNA PORUKA: ninuska

maksi user posted image user posted image . Neka te s nama. Da se podsjetimo sta nas ceka user posted image . Mazes li onim kremom za bradavice?
Kad si tu da te pitam da ne zovem Aidu user posted image . Gdje si radila bris vagine? Znam da mogu privatno, ali mi se ne placa ako ne moram user posted image



_____________________________

Prva radost u nasem zivotu stigla je 29.07.2009,
Druga radost stigla nam je 17.03.2011
A treca radost stigla nam je 29.07.2015,sada je nasa sreca potpuna.........

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-August
2.8.2015 15:06:39   
LieToMe RR
mi se evo dovukli kod sveki, konacno. Malena pajki, kupala se...deda i baka su to fino umorili i najeli user posted image
Mi krenuli redom, Konzum, CM, pa Bingo...onda sve dovukli kuci pa u drugi krug user posted image svratili do pennyja, uzeli nekih djidja i pravac vamo. Ganjali svekrvi farbu koristi oliu garnierovu 4.
Necete vjerovati ni na mapi je nema user posted image

A bijeli pampers ima na snizenju u CM-u i izgleda da je najvece pakovanje ono od 78 pelena.

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu maksi)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-August
2.8.2015 15:07:22   
Leptiri
Dancek user posted image
Bas ste se raspisale user posted image user posted image user posted image
Dok sve procitah zaboravih sta sam htjela napisatiuser posted image user posted image user posted image
Ko o cemu zene o kilama user posted image user posted image user posted image
Ja sam se za ovih 17 nedelja i par dana udebljala 3 kg, a inace sam na istom rezimu kao i Carobno, bez slatkisa i bez bijelog brasna, i isti problem sa kostima user posted image user posted image zulja gdje god sjedemuser posted image user posted image user posted image .
Al nisu te kile tako vazne, vazno je da beba napreduje i da njoj ne smeta to sto se debljamo, inace vazi pravilo za trudnocu, koliko si se mjeseci debljao, toliko ti treba i da se vratis u normalu, naravno ako bas nisi pretjerao user posted image user posted image . Mada sve je to individualno, nekom je to vazno nekom ne...obzirom da ne konzumiram slatkise, sokove i zaobilazim hljeb mislim da mi to nece biti problem do kraja trudnoce, a i poslije trudnoce. Ipak na prvom mjestu mi je bebica i njeno zdravlje, dok je tu u pupi ja cu da jedem sve sto je za nju vazno da ima a kile kako hoce user posted image user posted image user posted image .

Mi smo danas skitali cim smo ustali, idem sad da pravim rucak user posted image

_____________________________

"Na uho ću ti šaptati tajne, a kada ih prepoznaš,
ti samo glavom kimni i ostani u tišini. " Rumi

(odgovor članu maksi)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-August
2.8.2015 15:09:43   
LieToMe RR

IZVORNA PORUKA: maksi

Uzmes uputnice u domu zdravlja,za bris vagine,grla i nosa,. Meni je bris vagine uzela Aida kada sam isla na kontrolu i taj bris odmah odnjela na Ilidju u dom zdravlja na mikrobiologiju i oni ti dole uzmu bris grla i nosa i das im bris vagine i nalazi budu gotovi za tri dana. Bezveze da placas jer je tri brisa oko10o km. A mozes sve na knjizicu. Ovi na ilidji primaju briseve do 12 sati.znaci poranis prvo kod Aide uzme ti bris i na ilidju. Pitaj ako ti jos nesto treba
IZVORNA PORUKA: ninuska

maksi user posted image user posted image . Neka te s nama. Da se podsjetimo sta nas ceka user posted image . Mazes li onim kremom za bradavice?
Kad si tu da te pitam da ne zovem Aidu user posted image . Gdje si radila bris vagine? Znam da mogu privatno, ali mi se ne placa ako ne moram user posted image




Ma nije bona 100 kmova user posted image 45 plafon
ja prosle godine bris vagine nosila privatno u soping, tj mm nosio 10 KM bris vagine. Ne vjerujem ni da su drugi brisevi skuplji u vrh glave 15 KM maximum

dje si bona maksi neka te s nama user posted image

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu maksi)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-August
2.8.2015 15:25:31   
LieToMe RR
ja u zivotu nisam na dijetama bila i ne vjerujem u to. samo malo regulisem ishranu, vise kretanja, malo reduciram slatko i to je to u principu.

ja sam krepana, evo jos dolazim sebi. bas sam se umorila juce i danas.
a kad dodjem kuci ceka me nova masina vesa, peglanje, raspremanje... ma cirkus.
sutra pauziram, prekosutra kontrola kod Divketa user posted image i brisevi...

ali odoh prvo da jedem, sveki napravila rucak a ima i voca i sladoleda za desert user posted image


_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu Leptiri)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-August
2.8.2015 16:08:50   
ninuska
IZVORNA PORUKA: maksi

Uzmes uputnice u domu zdravlja,za bris vagine,grla i nosa,. Meni je bris vagine uzela Aida kada sam isla na kontrolu i taj bris odmah odnjela na Ilidju u dom zdravlja na mikrobiologiju i oni ti dole uzmu bris grla i nosa i das im bris vagine i nalazi budu gotovi za tri dana. Bezveze da placas jer je tri brisa oko10o km. A mozes sve na knjizicu. Ovi na ilidji primaju briseve do 12 sati.znaci poranis prvo kod Aide uzme ti bris i na ilidju. Pitaj ako ti jos nesto treba
IZVORNA PORUKA: ninuska

maksi user posted image user posted image . Neka te s nama. Da se podsjetimo sta nas ceka user posted image . Mazes li onim kremom za bradavice?
Kad si tu da te pitam da ne zovem Aidu user posted image . Gdje si radila bris vagine? Znam da mogu privatno, ali mi se ne placa ako ne moram user posted image



Hvala, draga. Znala sam kako ide za bris grla i nosa, ali me ovo trece bunilo gdje cu i od koga uputnicuuser posted image . Ma, taman oko 37 sedmice da se uradi?

ltm to i jeste problem sto ljudi ne mogu da smanje slatko i hljeb i onda se odlucuju za dijetu, jer jedino tako se dovedu u red. Tako mi se cini. A, fazon je sto bi i poslije dijete trebalo umanjiti neke stvari da bi se odrzala zeljena tezina. Nazalost, malo ko to primjeni, pa se kg vrlo brzo vrate nak9n predtanka s dijetom

< Poruku je uredio ninuska -- 2.8.2015 16:20:35 >

(odgovor članu maksi)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-August
2.8.2015 16:45:00   
ziel
Hej zene drugacije je vama koje ste fit ili koje nemate problema s viskom kg ni prije trudnoce...a drugacije je kad se kg lijepe i bez hljeba i bez slatkisa. Ja sam oduvijek buca, i kad znala kao cura izbaciti hljeb skroz i ubaciti vjezbanje, traka i bicikl, a ishranu bi umanjila toliko da su mi se cudili moji roditelji i kolegice s posla kao kako hodam koliko.malo jedem a ja bi i tad gubila mjesecno samo 1-2 kile... zbog genetike sta li... svi su mi u porodici buckasti... user posted image

< Poruku je uredio ziel -- 2.8.2015 16:46:50 >


_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-August
2.8.2015 16:48:55   
LieToMe RR

IZVORNA PORUKA: ninuska

IZVORNA PORUKA: maksi

Uzmes uputnice u domu zdravlja,za bris vagine,grla i nosa,. Meni je bris vagine uzela Aida kada sam isla na kontrolu i taj bris odmah odnjela na Ilidju u dom zdravlja na mikrobiologiju i oni ti dole uzmu bris grla i nosa i das im bris vagine i nalazi budu gotovi za tri dana. Bezveze da placas jer je tri brisa oko10o km. A mozes sve na knjizicu. Ovi na ilidji primaju briseve do 12 sati.znaci poranis prvo kod Aide uzme ti bris i na ilidju. Pitaj ako ti jos nesto treba
IZVORNA PORUKA: ninuska

maksi user posted image user posted image . Neka te s nama. Da se podsjetimo sta nas ceka user posted image . Mazes li onim kremom za bradavice?
Kad si tu da te pitam da ne zovem Aidu user posted image . Gdje si radila bris vagine? Znam da mogu privatno, ali mi se ne placa ako ne moram user posted image



Hvala, draga. Znala sam kako ide za bris grla i nosa, ali me ovo trece bunilo gdje cu i od koga uputnicuuser posted image . Ma, taman oko 37 sedmice da se uradi?

ltm to i jeste problem sto ljudi ne mogu da smanje slatko i hljeb i onda se odlucuju za dijetu, jer jedino tako se dovedu u red. Tako mi se cini. A, fazon je sto bi i poslije dijete trebalo umanjiti neke stvari da bi se odrzala zeljena tezina. Nazalost, malo ko to primjeni, pa se kg vrlo brzo vrate nak9n predtanka s dijetom


sto se tice briseva, meni ce u utorak Divke uzeti bris vagine i onda cu odnijeti taj bris i uraditi privatno nosa i grla, primaju privatne nalaze. mozda se ne isplati raditi privatno ali ja nemam druge, meni nema ko malenu pricuvati, pa sam organizovala cuvanje ali ne mogu do ilidze a i kod Divketa zavrsavam tek iza 9...
ma kile se izgube kad samo malo regulises tj korigujes ishranu.

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-August
2.8.2015 16:57:01   
LieToMe RR

IZVORNA PORUKA: ziel

Hej zene drugacije je vama koje ste fit ili koje nemate problema s viskom kg ni prije trudnoce...a drugacije je kad se kg lijepe i bez hljeba i bez slatkisa. Ja sam oduvijek buca, i kad znala kao cura izbaciti hljeb skroz i ubaciti vjezbanje, traka i bicikl, a ishranu bi umanjila toliko da su mi se cudili moji roditelji i kolegice s posla kao kako hodam koliko.malo jedem a ja bi i tad gubila mjesecno samo 1-2 kile... zbog genetike sta li... svi su mi u porodici buckasti... user posted image


nije vjeruj mi lakse. ja sam sa viskom startala, i to dobrim viskom. moja idealna tezina da ono bas izgledam super je izmadju 74-78 max 80 kg. ja sam startala sa 88 kg. evo me jutros na 99 user posted image
generalno svejedno mi, skinucu, narocito uz dvoje djece.

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-August
2.8.2015 20:09:09   
lala88
zdravo drage user posted image
Prije svega da cestitam mojim julskim terminusama i da pozelim srecu avgustovskim terminusam, sto lakse porode vam zelim. Ja evo stigla sa odmora user posted image Isla svekrvi na oporavak i svjez zrak. I danas konacko u svom domu mm, bebi i ja, mala sretna porodica dok ne pocnu grcevi user posted image
Vidjela sam da ste pisale za mlijeko (kolostrum) nista ne brinite ni kod mene nije izlazilo, tek dan poslije poroda je krenulo ali jako malo, uz to bebi nije imao snage da vuce pa sam istiskivala. Tek treci dan po porodu je krenulo mlijeko i sad ga ima u ogromnoj kolicini, velicina grudi uopste nije bitna da li ce biti mlijeka, jedini pokazatelj da ce ga 100% biti su izrazene vene po grudima.
Drage moje ja bi se rado druzila sa vama jos malo, ako dozvoljavate?

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-August
2.8.2015 21:46:07   
ziel
IZVORNA PORUKA: lala88

zdravo drage user posted image
Prije svega da cestitam mojim julskim terminusama i da pozelim srecu avgustovskim terminusam, sto lakse porode vam zelim. Ja evo stigla sa odmora user posted image Isla svekrvi na oporavak i svjez zrak. I danas konacko u svom domu mm, bebi i ja, mala sretna porodica dok ne pocnu grcevi user posted image
Vidjela sam da ste pisale za mlijeko (kolostrum) nista ne brinite ni kod mene nije izlazilo, tek dan poslije poroda je krenulo ali jako malo, uz to bebi nije imao snage da vuce pa sam istiskivala. Tek treci dan po porodu je krenulo mlijeko i sad ga ima u ogromnoj kolicini, velicina grudi uopste nije bitna da li ce biti mlijeka, jedini pokazatelj da ce ga 100% biti su izrazene vene po grudima.
Drage moje ja bi se rado druzila sa vama jos malo, ako dozvoljavate?

E pa kako deverate sa grcevima? Nadam se da ce uskoro prestati... naravno da mozes se druziti s nama kad god zelis, lijepo je cuti i sta nas ceka nakon poroda user posted image
A moja sveki neki dan govori kao vise mlijeka imaju mrsavije zene a mi punije necemo imati...hmm... mislim da to nije tacno.a kad spomenu vene na grudima bas sam neki dan primjetila da su se i one ukazale, nije ih bilo ranije...

< Poruku je uredio ziel -- 2.8.2015 21:48:22 >


_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu lala88)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-August
2.8.2015 21:56:30   
mojbebac
Vidim pricate o kilogramima... ja sam za ovih 30 nedelja dobila 10 kg i sve mi je u stomaku....ne smijem ni zamisliti koliki ce mi stomak biti do kraja 😂😂
Inace poslusala sam vas,uzela mg direkt i odmah bolje....juce sam na jahorini prepjesacila 10 km i nisam imala problema sa oticanjem,danas imali goste na vikendici,citav dan oko njih i noge katastrofa otekle.... ne razimijem ali sam mm rekla da od danas vise goste ne primam ;)

_____________________________

mamina i tatina princeza stigla na svijet 14.05.2009

Nas mali princ stigao 07.10.2015. 54cm,4300 gr

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-August
2.8.2015 22:10:50   
LieToMe RR
mi se dovukli od sveki, malena okupana, sredjena, vecerala eno je sa mm uspavljuju se.
ja pustila masinu sarenog cekam da to zavrsi pa da prostrem, u medjuvremenu raspremila stvari sa pijace i jos nekih djidja sto smo kupovali.
malena se odusevila lego kockama user posted image jao njene srece kad je otvarala poklon.

sto se tice mlijeka ziel to nema nikakve veze sa debljinom. sve moje mrsave drugarice nisu dojile duze od 4 mjeseca, ova jedna se nedavno porodila, morala je dohranu uvesti odmah nakon mjesec dana jer je beba pocela da gubi na kilazi.
ja sa svojom konstitucijom i onako-onako sikama user posted image imala mlijeka za dvoje, doslovno izdajala i prosipala, i dojila godinu dana. apsolutno nema veza ni sa velicinom sika a po najmanje sa kilazom.

nisam vam se pohvalila kupila sam danas kratki sorc u intersportu user posted image mm me uhvatio zezati kako se vec pripremam za more user posted image

lala88 pa gdje si ti draga nasa, kako si? nek si ti uzivala i odmorila to je najbitnije


_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu mojbebac)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-August
2.8.2015 22:20:18   
ziel
IZVORNA PORUKA: LieToMe

mi se dovukli od sveki, malena okupana, sredjena, vecerala eno je sa mm uspavljuju se.
ja pustila masinu sarenog cekam da to zavrsi pa da prostrem, u medjuvremenu raspremila stvari sa pijace i jos nekih djidja sto smo kupovali.
malena se odusevila lego kockama user posted image jao njene srece kad je otvarala poklon.

sto se tice mlijeka ziel to nema nikakve veze sa debljinom. sve moje mrsave drugarice nisu dojile duze od 4 mjeseca, ova jedna se nedavno porodila, morala je dohranu uvesti odmah nakon mjesec dana jer je beba pocela da gubi na kilazi.
ja sa svojom konstitucijom i onako-onako sikama user posted image imala mlijeka za dvoje, doslovno izdajala i prosipala, i dojila godinu dana. apsolutno nema veza ni sa velicinom sika a po najmanje sa kilazom.

nisam vam se pohvalila kupila sam danas kratki sorc u intersportu user posted image mm me uhvatio zezati kako se vec pripremam za more user posted image

lala88 pa gdje si ti draga nasa, kako si? nek si ti uzivala i odmorila to je najbitnije


Ma i ja mislim da nema veze s debljinom niti s velicinom grudi, pa sam sammo sutila da ne ulazim u raspravu, joj nisam znala da narod voli bas ovoliko da pametuje, sad mi bila jedna mlada kona s cojekom na kafi i pricamo mi o porodu i kad dodje tata po bebu i mamu u bolnicu pa se smijalli , mm samo pravi grimase strah ga haha, pa tema 40esnica, ova poce da govori TO NE VALJA , kad sam ja rekla da cu kod svojih s bebbom ici prva 2 mj.a nakon toga obilaziti i ostatak familije i prijatelja... kao ne valja, treba cekati da prodje 40 dana ma ko da bi mogla.cekati da ne odem s bebom kod svojih roditelja ma nema sanse

< Poruku je uredio ziel -- 2.8.2015 22:23:02 >


_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-August
2.8.2015 22:22:14   
ninuska
lala naravno da mozes. I meni ce nedostajati tema, pa cu se vjerovatno javljati user posted image .

A, nema veze debljina sa kolicinom mlijeka. E, za vene ne znam..doduse, ja i imam mashallah user posted image . C korpa, a zadnji grudnjak kupih D user posted image . I bradavice su mi bas izrazene. Ima i njih user posted image

I mi dodjosmo iz grada. Otisli po malu, pa po gradu proset__ali i na sladoled. Jedan iz Egipta, a drugi iz Vatre user posted image

< Poruku je uredio ninuska -- 2.8.2015 22:25:11 >

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-August
2.8.2015 22:24:49   
ziel

IZVORNA PORUKA: ninuska

lala naravno da mozes. I menibce nedostajati tema, pa cu se vjerovatno javljati user posted image .

A, nema veze debljina sa kolicinom mlijeka. E, za vene ne znam..doduse, ja i imam mashallah user posted image . C korpa, a zadnji grudnjak kupih D user posted image . I bradavice su mi bas izrazene. Ima i njih user posted image

I kod mene pored toga sto su mi se grudi povecale za duplo, bradavice se toliko prosirile ja stanem na ogledalo i sama se cudim user posted image

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-August
2.8.2015 22:35:13   
ninuska
Meni su i nakon trudnoce ostale velike user posted image . Valjda se grudi povecale, pa i one

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-August
2.8.2015 23:14:11   
LieToMe RR
standardni trudnicki problemi: kilogrami, sike, stomak...hrana, slatko...sex (odnosno nedostatak istog user posted image user posted image )

ja prostrla ves, mala jos nije zaspala user posted image obicno ovako podivlja nakon gostovanja kod baka user posted image



_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *