|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Bezbjednost beba u stanu/ kuci
7.11.2015 15:27:07   
bejbibi
Pozz drage zene ,nisam naletila na slicnu temu a stvarno mi treba par dobrih savjeta / misljenja ..
Kako naziv teme kaze ,zanima me sve u vezi bezbjednosti stana / kuce ..
Kako zastiti vrata od rerne,ormare,ladice..gdje se to ima kupiti ,itd..

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Bezbjednost beba u stanu/ kuci
7.11.2015 15:29:13   
bejbibi
Moja cura se sa 6 mj picela dizati na noge i cuvajuci se za krevet,kauc,regal ,itd sama hoda ..prije par dana picela se za rernu dizati i drzati za rucke pa me strah da ce se otvoriti i udariti je ...da ne pricam kako nam je namjestaj u dnevnoj sav nekakv ivicas_t a njoj taman do usiju seze pa se bojim oko ce isbiti sebi ...kako da zastitim te ivice ???

Mozda se pitate zasto bas ja koja vec imam kedno dijete postavim ovakvu temu user posted image ali sam M smo zivjeli u stanu gdje je kuhinja bila odvojena skroz( posebna vrata) a i imali smo minimum namjestaj u dnevnoj ( kauci i sto mali user posted image ) ...sada je kuhinja,trpezarija,dnevna sve zajedno i A svigdke puze ...sve na izvol''te user posted image
Eto ,zato pitam kako zastiti user posted image

< Poruku je uredio bejbibi -- 7.11.2015 15:33:13 >


_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Bezbjednost beba u stanu/ kuci
7.11.2015 15:53:23   
bejbibi
I da,jedino sto imamo zasticeno su uticnice ..u dm kupila davno one plastike sto idu u uticnice

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Bezbjednost beba u stanu/ kuci
7.11.2015 16:21:16   
canim
Mi smo kupili tih sitnica raznoraznih iz ikee, ne znam imas li koga da ti donese, oni imaju kompletan program za zastitu djece
http://www.ikea.com/hr/hr/catalog/categories/departments/childrens_ikea/16249/

Imas i na ebayu bas raznovrsnu ponudu za child saftey a u krajnjem slucaju ako nigdje ne nadjes budi malo kreativna user posted image
http://kidsactivitiesblog.com/wp-content/uploads/2015/06/DIY-child-proofing-hacks.jpg
http://kidsactivitiesblog.com/72726/child-safety-tip

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Bezbjednost beba u stanu/ kuci
7.11.2015 16:29:13   
Edita1989
Sto rece Canim,Ikea je puna tih stvari..Zastite za uticnice,ladice,vrata imaju cak i ogradice za stepenice...

_____________________________

11.08.2009. - Ameen

23.02.2014. - Dima

"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje placenih poslova,uzevsi u obzir da je placa- cista ljubav."

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Bezbjednost beba u stanu/ kuci
7.11.2015 18:16:59   
bebaa
od svih zaštita jedino sam koristila i koristim ovo čudo za utičnice a stolnjak nam je 2 godine bila ambasador deka...user posted image nisam nikada vezala vrata od kuhinje,ladice i sl....nisam imala potrebe...

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu Edita1989)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Bezbjednost beba u stanu/ kuci
7.11.2015 18:41:46   
rose
ja sam korstila to za uticnice, ono za coskove stola + deka preko i sto u cosku sobe user posted image ona guma za vrata da se ne pricepe prstici i tu i tamo neka guma da se ne otvaraju vrata ormarica ili staklene vitrine user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Bezbjednost beba u stanu/ kuci
7.11.2015 18:42:25   
rose
a vezala sam vrata od ormara jer sam redovno nalazila sve stvari na sred sobe user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Bezbjednost beba u stanu/ kuci
7.11.2015 18:44:28   
Vanne
Ja nisam nikako stitila te ivice i vrata od ormara...S je uvijek imala osjecaj za prostor pa nismo imali tih nezgoda...ladicu otvori za rucku i uzme sto joj treba i zatvori je...jednom se ustinula ali malo,nije uopste plakala,samo se usutila i pocela me zvati,ja dosla njoj prssti zapeli user posted image
E jedino uticnice su joj ogromna strast,pa smo njih zastitili...ima obicaj da se zarovi u kuhinjske donje elemente ali ja to pustim ,tu se zabavi dobrih pola sata pa mi ne smeta user posted image ali naravno ostavila sam dole samo plastiku i limeno posudje kako se ne bi ozlijedila...ostalo sto je opasno za nju sam podigla u gornje elemente...

_____________________________

02. 07. 2014. 18:56 Sarah.....zjenica oka moga....

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Bezbjednost beba u stanu/ kuci
7.11.2015 19:25:03   
bejbibi
Hvala zenice na savjetima ;) ...
CANIM bas cu pogledati u ikeu u slo il hr....al treba mi nesto sto prije user posted image gledala sam u dm i nisam naslauser posted image il sam coravauser posted image svakako cu opet potraziti ,a na kraju krajeva naruciti na ebay;) ...meni najvise treba rernu da zastitim i ove ivice na regalu ...stalno strepim da se ne udari :( da mi je nekakva spuzva uzduz ormara user posted image


_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Vanne)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Bezbjednost beba u stanu/ kuci
7.11.2015 19:28:25   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: canim

Mi smo kupili tih sitnica raznoraznih iz ikee, ne znam imas li koga da ti donese, oni imaju kompletan program za zastitu djece
http://www.ikea.com/hr/hr/catalog/categories/departments/childrens_ikea/16249/

Imas i na ebayu bas raznovrsnu ponudu za child saftey a u krajnjem slucaju ako nigdje ne nadjes budi malo kreativna user posted image
http://kidsactivitiesblog.com/wp-content/uploads/2015/06/DIY-child-proofing-hacks.jpg
http://kidsactivitiesblog.com/72726/child-safety-tip


Odlicne ideje user posted image thanksuser posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Bezbjednost beba u stanu/ kuci
8.11.2015 22:26:35   
mufica
Bejbibi ima na fb zena preko koje mozes naruciti sve iz ikea-e. Ikea dostava BIH, tako se zove stranica. Cini mi se da ti rece da nemas fb al moze ti bilo ko poslati narudzbu.

_____________________________

21.03.2015 I

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Bezbjednost beba u stanu/ kuci
8.11.2015 22:31:59   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: mufica

Bejbibi ima na fb zena preko koje mozes naruciti sve iz ikea-e. Ikea dostava BIH, tako se zove stranica. Cini mi se da ti rece da nemas fb al moze ti bilo ko poslati narudzbu.

Hvala draga ,raspitat cu se :) ...svakako uskoro planiramo u slo pa cu vidjeti ;)

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu mufica)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Bezbjednost beba u stanu/ kuci
9.11.2015 13:28:37   
irenaSA
Da i mi podijelimo svoja iskustvauser posted image
S je imala neodoljivu strast za kuhinjskim elementima i mašinom za suđe. Voljela je i roviti stvari iz ladica i ormara...znala je iznijeti intimni veš iz sobe pred goste...tako da smo to i štitli plastičnim kopčama iz YJSKA...nije begenisala utičnice i vrata...
Mali obožava literaturuuser posted image što stručnu što beletristikuuser posted image ..lista, trga i gužva..tu nemamo neku adekvatnu zaštitu osim što dižemo knjige visoko...
Zaljubljenik je u mašinu za suđe i veš te vrata...tu je jedina zaštita da sjedimo pored njega dok ne iščejfiuser posted image

_____________________________

Sarah, mamina i tatina princeza stigla je na ovaj svijet 16.02.2010. godine
Dani, mamin i tatin princ stigao je na ovaj svijet 19.09.2014 .godine
Iza tuge vedrije je nebo...iza tuge čistija je duša...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Bezbjednost beba u stanu/ kuci
9.11.2015 13:42:30   
bebaa
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu irenaSA)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Bezbjednost beba u stanu/ kuci
9.11.2015 14:12:57   
koka i po

IZVORNA PORUKA: irenaSA

Da i mi podijelimo svoja iskustvauser posted image
S je imala neodoljivu strast za kuhinjskim elementima i mašinom za suđe. Voljela je i roviti stvari iz ladica i ormara...znala je iznijeti intimni veš iz sobe pred goste...tako da smo to i štitli plastičnim kopčama iz YJSKA...nije begenisala utičnice i vrata...
Mali obožava literaturuuser posted image što stručnu što beletristikuuser posted image ..lista, trga i gužva..tu nemamo neku adekvatnu zaštitu osim što dižemo knjige visoko...
Zaljubljenik je u mašinu za suđe i veš te vrata...tu je jedina zaštita da sjedimo pored njega dok ne iščejfiuser posted image

user posted image user posted image user posted image



ovo me podsjeti na jednu anegdotu iz mog djetinjstva...
off topic ali hajdeuser posted image

posla ja sa mamom da si kupi donji ves...imala sam otprilike jedno cetiri pet godina a jezicinu troduplo starijuuser posted image
i tako sretne nas komsinica sa muzem i ovo ono....ko djetetu....a gdje smo mi to posle...
ma rekoh idem mami kupiti gaca jer nema hoda gologuzauser posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu irenaSA)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Bezbjednost beba u stanu/ kuci
9.11.2015 14:25:34   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: koka i po


IZVORNA PORUKA: irenaSA

Da i mi podijelimo svoja iskustvauser posted image
S je imala neodoljivu strast za kuhinjskim elementima i mašinom za suđe. Voljela je i roviti stvari iz ladica i ormara...znala je iznijeti intimni veš iz sobe pred goste...tako da smo to i štitli plastičnim kopčama iz YJSKA...nije begenisala utičnice i vrata...
Mali obožava literaturuuser posted image što stručnu što beletristikuuser posted image ..lista, trga i gužva..tu nemamo neku adekvatnu zaštitu osim što dižemo knjige visoko...
Zaljubljenik je u mašinu za suđe i veš te vrata...tu je jedina zaštita da sjedimo pored njega dok ne iščejfiuser posted image

user posted image user posted image user posted image



ovo me podsjeti na jednu anegdotu iz mog djetinjstva...
off topic ali hajdeuser posted image

posla ja sa mamom da si kupi donji ves...imala sam otprilike jedno cetiri pet godina a jezicinu troduplo starijuuser posted image
i tako sretne nas komsinica sa muzem i ovo ono....ko djetetu....a gdje smo mi to posle...
ma rekoh idem mami kupiti gaca jer nema hoda gologuzauser posted image


Ahahahha user posted image
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Bezbjednost beba u stanu/ kuci
9.11.2015 14:26:29   
ziki

IZVORNA PORUKA: koka i po


IZVORNA PORUKA: irenaSA

Da i mi podijelimo svoja iskustvauser posted image
S je imala neodoljivu strast za kuhinjskim elementima i mašinom za suđe. Voljela je i roviti stvari iz ladica i ormara...znala je iznijeti intimni veš iz sobe pred goste...tako da smo to i štitli plastičnim kopčama iz YJSKA...nije begenisala utičnice i vrata...
Mali obožava literaturuuser posted image što stručnu što beletristikuuser posted image ..lista, trga i gužva..tu nemamo neku adekvatnu zaštitu osim što dižemo knjige visoko...
Zaljubljenik je u mašinu za suđe i veš te vrata...tu je jedina zaštita da sjedimo pored njega dok ne iščejfiuser posted image

user posted image user posted image user posted image



ovo me podsjeti na jednu anegdotu iz mog djetinjstva...
off topic ali hajdeuser posted image

posla ja sa mamom da si kupi donji ves...imala sam otprilike jedno cetiri pet godina a jezicinu troduplo starijuuser posted image
i tako sretne nas komsinica sa muzem i ovo ono....ko djetetu....a gdje smo mi to posle...
ma rekoh idem mami kupiti gaca jer nema hoda gologuzauser posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Bezbjednost beba u stanu/ kuci
9.11.2015 14:28:12   
bejbibi
IZVORNA PORUKA: irenaSA

Da i mi podijelimo svoja iskustvauser posted image
S je imala neodoljivu strast za kuhinjskim elementima i mašinom za suđe. Voljela je i roviti stvari iz ladica i ormara...znala je iznijeti intimni veš iz sobe pred goste...tako da smo to i štitli plastičnim kopčama iz YJSKA...nije begenisala utičnice i vrata...
Mali obožava literaturuuser posted image što stručnu što beletristikuuser posted image ..lista, trga i gužva..tu nemamo neku adekvatnu zaštitu osim što dižemo knjige visoko...
Zaljubljenik je u mašinu za suđe i veš te vrata...tu je jedina zaštita da sjedimo pored njega dok ne iščejfiuser posted image


Mislim da svako dijete ocarano kuhinjskim elementima i onim ste se nalazi u njima ..moja A vec pocela otvarati ladice i izbacivati sve van ,zato mi i treba zastita da ne bi bilo ko kod vas sa vesom user posted image

A vidis,nije mi naum pao jysk user posted image hvala sto si napomenula;)

< Poruku je uredio bejbibi -- 9.11.2015 14:30:11 >


_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu irenaSA)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Bezbjednost beba u stanu/ kuci
14.11.2015 21:54:29   
Bubydina

IZVORNA PORUKA: Vanne

Ja nisam nikako stitila te ivice i vrata od ormara...S je uvijek imala osjecaj za prostor pa nismo imali tih nezgoda...ladicu otvori za rucku i uzme sto joj treba i zatvori je...jednom se ustinula ali malo,nije uopste plakala,samo se usutila i pocela me zvati,ja dosla njoj prssti zapeli user posted image
E jedino uticnice su joj ogromna strast,pa smo njih zastitili...ima obicaj da se zarovi u kuhinjske donje elemente ali ja to pustim ,tu se zabavi dobrih pola sata pa mi ne smeta user posted image ali naravno ostavila sam dole samo plastiku i limeno posudje kako se ne bi ozlijedila...ostalo sto je opasno za nju sam podigla u gornje elemente...

I mi smo prošli bez zaštita,nikakvi nezgoda nismo imali,
sad otvori kuhinju slaže mi suđeuser posted image
ladice takođe...
a sa 7 i pol mjeseci je počela hodati uz namještaj,i da se penje...
Možda ih je bolje pustiti da istraže prostor... paziti naravno user posted image

_____________________________

"Naša nas djeca promatraju i ono što jesmo govori glasnije od bilo čega što bismo mi sami mogli reći."Wilfred A. Peterson

15.08.2014. >Bambi<

(odgovor članu Vanne)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Bezbjednost beba u stanu/ kuci
14.11.2015 21:58:52   
vedada

IZVORNA PORUKA: Bubydina


IZVORNA PORUKA: Vanne

Ja nisam nikako stitila te ivice i vrata od ormara...S je uvijek imala osjecaj za prostor pa nismo imali tih nezgoda...ladicu otvori za rucku i uzme sto joj treba i zatvori je...jednom se ustinula ali malo,nije uopste plakala,samo se usutila i pocela me zvati,ja dosla njoj prssti zapeli user posted image
E jedino uticnice su joj ogromna strast,pa smo njih zastitili...ima obicaj da se zarovi u kuhinjske donje elemente ali ja to pustim ,tu se zabavi dobrih pola sata pa mi ne smeta user posted image ali naravno ostavila sam dole samo plastiku i limeno posudje kako se ne bi ozlijedila...ostalo sto je opasno za nju sam podigla u gornje elemente...

I mi smo prošli bez zaštita,nikakvi nezgoda nismo imali,
sad otvori kuhinju slaže mi suđeuser posted image
ladice takođe...
a sa 7 i pol mjeseci je počela hodati uz namještaj,i da se penje...
Možda ih je bolje pustiti da istraže prostor... paziti naravno user posted image


Buby pa gdJe si, kako Anima sluša, rucal bolje. Javi se nekad na temu beba a i Vanna.


_____________________________

A 2012
E .2015

(odgovor članu Bubydina)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Bezbjednost beba u stanu/ kuci
15.11.2015 20:23:19   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: Bubydina


IZVORNA PORUKA: Vanne

Ja nisam nikako stitila te ivice i vrata od ormara...S je uvijek imala osjecaj za prostor pa nismo imali tih nezgoda...ladicu otvori za rucku i uzme sto joj treba i zatvori je...jednom se ustinula ali malo,nije uopste plakala,samo se usutila i pocela me zvati,ja dosla njoj prssti zapeli user posted image
E jedino uticnice su joj ogromna strast,pa smo njih zastitili...ima obicaj da se zarovi u kuhinjske donje elemente ali ja to pustim ,tu se zabavi dobrih pola sata pa mi ne smeta user posted image ali naravno ostavila sam dole samo plastiku i limeno posudje kako se ne bi ozlijedila...ostalo sto je opasno za nju sam podigla u gornje elemente...

I mi smo prošli bez zaštita,nikakvi nezgoda nismo imali,
sad otvori kuhinju slaže mi suđeuser posted image
ladice takođe...
a sa 7 i pol mjeseci je počela hodati uz namještaj,i da se penje...
Možda ih je bolje pustiti da istraže prostor... paziti naravno user posted image


I ja je pustam da istrazuje al kad se M svako malo zaleti u nju pa moram paziti da je ne zgnjeci user posted image
Onda oko vrata se igraju a on stalno zatvara bojim se prste ce joj prikljestit pa sam danas u dm uzela one gumene neke sto se na vrata stavljaju da se ne mogu zatvoriti ...kad su dvoje teze je paziti bogami na njih.u sekundi M nesto oko nje ,a i ona sve za njim i oko njega pa je stalno u cvorugamauser posted image ....
Gledala sam u dm nesto za rernu al nema ,imaju za ladice,frizider,ormarice,za ivice ....sutra cu ici uzeti par za ivice na ormaru ...inace je i ova moja sa 6 mj pozlcela da se dize a sad vec hoda drzeci se za kauc,sto,ormar ,itd...zvrkasta user posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Bubydina)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Bezbjednost beba u stanu/ kuci
30.11.2015 12:30:43   
saamy
Cao zenice,vidim nova tema reko da se ubacim hahaha

Kod mene sve plocice u stanuuser posted image peevrne se u danu barem 2/3 puta udari se u glavu i hladne su,
Nemam tepihe radi prasine i lakseg odrzavanja,tepih sam po sebi uvlaci prasinu i smrad hahah

Oticu sbd za vikend kupit zastite za ivice presjece mekad hoce da se odigne il spusti na sto il kod tw-a

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Bezbjednost beba u stanu/ kuci
30.11.2015 13:22:26   
vedada

IZVORNA PORUKA: saamy

Cao zenice,vidim nova tema reko da se ubacim hahaha

Kod mene sve plocice u stanuuser posted image peevrne se u danu barem 2/3 puta udari se u glavu i hladne su,
Nemam tepihe radi prasine i lakseg odrzavanja,tepih sam po sebi uvlaci prasinu i smrad hahah

Oticu sbd za vikend kupit zastite za ivice presjece mekad hoce da se odigne il spusti na sto il kod tw-a


Pa gdje si nema te na temi bebe. Ja se bojim pločica i hladne su mi.

_____________________________

A 2012
E .2015

(odgovor članu saamy)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Bezbjednost beba u stanu/ kuci
30.11.2015 16:07:14   
Maslackicaaa
ja sam s prvim djetetom koristila za uticnice blokere, blokere na dvije ladice i na jednim vratima onu gumu sto sprjecava da udara s njima, ali to je bilo ne samo radi njenih prstica, vec i sto su vrata staklena, pa da se ne slomi staklo kada udari s njima... Sve opasne stvari sam digla visoko i to mi je bilo dovoljno.

međutim sad sa drugim djetetom mi se cini sve to jos komplikovanije... jer sad postoji opasnost od prvog djeteta koje stalno skace i vere se po namjestaju (puno voli seku, ali moze pasti na nju slucajno) i jos bitnije opasnost od igracaka koje ima prvo djete. Starija curica ima 5 godina i igra se samo sa sitnim igrackama koje beba nece smjeti dirati... Prije su sve sitne stvari bile sklonjene, a sad nemam pojma kako cu da nadgledam sta starija radi sa igrackama i gdje ih ostavlja. a ne mogu starijoj skloniti sve igracke i bojice i ona ima svoje potrebe.... tako, cetvero oci cu otvoriti naredne dvije godine.

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *