|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Moja beba jede papir
19.6.2008 10:14:41   
Nedzmy
Moja beba ima 10 mjeseci i stalno jede papir. Koliko god se trudila da sklonim svaki papirić on ga negjde pronađe. Doktorica kaze da je to ok, ali ja se brinemuser posted image

_____________________________

Affan 19.08.2008
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Moja beba jede papir
19.6.2008 10:20:19   
majki
Draga Nedzmy to je sasvim ok i normalno, sva djeca u tom uzrastu to rade, nemaš razloga za brigu, osim da, što predpostavljam i radiš, paziš da ne pretjera. Moja je curica stavljala usta sve sa poda (u kući), mrvice, papiriće...ne možeš uvijek biti 100% na oprezu.
pozdravuser posted image

(odgovor članu Nedzmy)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Moja beba jede papir
19.6.2008 11:29:42   
*sunce*
user posted image  Nedzmy dobro je dok jede samo papiriće kod moje tetke je curica jela i ćumurkice a ni jedna ivica od zidova u stanu nije bila ispravna sve u njenoj visini i niže ona bi se nagela i zubićima strugala i jela eto pa ti sad vidi mislim da je papir najbezbolniji user posted image

(odgovor članu majki)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Moja beba jede papir
19.6.2008 11:31:13   
travnicanka
Ma nista neobicno,ja bi mogla da otvorim masu tema tipa:moj sin jede papir,pijesak,travu,zemlju i sve sto mu se nadje pod nogama on to malo proba.Mala djeca bas nemaju dovoljno razvijeno culo dodira ali zato imaju jako razvijeno culo okusa i sve novo do cega dodju testaju ustima.....ma nista strasno...prolazna faza svih malih beba.
Pozdrav!!!!!

(odgovor članu majki)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Moja beba jede papir
22.6.2008 10:04:44   
Nedzmy
affan i njegova mama zahvaljuu svim mama i bebama koje su nas utješile i rekle da je to sve dio odrastanja
user posted image

_____________________________

Affan 19.08.2008

(odgovor članu travnicanka)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Moja beba jede papir
25.6.2008 22:41:02   
camm
nije namjerno al sam se nasmijala tvom postu.
evo da te ohrabrim od moje sestre malena se sakrila u cosak i pojela onaj papir za ruke sto se brisu.
to joj je i danas omiljena poslastica .

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu Nedzmy)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Moja beba jede papir
26.3.2012 19:26:32   
vila_7
evo da malo osvjezim temu - i moja 19-tomjesecna curica jede papir!
Stvarno je vise dosadna s tim - i zna da ne smije ,pa se onda sakrije iza dvosjeda i kad je pitam sta radis? , ona odgovori da ruca papir - i stvarno ga ruca user posted image .
Probala sam sve - od ignorisanja, kazne , nista ne pomaze user posted image

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Moja beba jede papir
26.3.2012 19:36:33   
felix

IZVORNA PORUKA: Nedzmy

Moja beba ima 10 mjeseci i stalno jede papir. Koliko god se trudila da sklonim svaki papirić on ga negjde pronađe. Doktorica kaze da je to ok, ali ja se brinemuser posted image

heheehe moj A kao beba je jeo palome hahha ja dam nenacete znaci ne otvorene palome on gnjavi po ustima igra se kad ja uh, on nekako otvorio i pola palome vec provario u stomaku pojo hahahhah malo ostalo u ustima jedva iscupam i sklonem
i više nikad nisam, davala niti palome niti papir ....

(odgovor članu Nedzmy)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Moja beba jede papir
26.3.2012 19:37:16   
reallove
Moj Ameen ima 2 god i 7 mjeseci i jede papir.Prije je to cesce radio,sada samo ponekad,uzme papir u usta zvace,pa poslije pljune.Nekad i papirnu maramicu zvace...user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Moja beba jede papir
26.3.2012 19:41:35   
zeze
Moja je pocela jesti papir sa 10 mj, sad joj je 19 i jos uvijek ga jede. Izludjuje me. user posted image user posted image

_____________________________

...Naida... smizlica moja malena .... 03.08.2010.

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Moja beba jede papir
26.3.2012 19:41:44   
felix

IZVORNA PORUKA: reallove

Moj Ameen ima 2 god i 7 mjeseci i jede papir.Prije je to cesce radio,sada samo ponekad,uzme papir u usta zvace,pa poslije pljune.Nekad i papirnu maramicu zvace...user posted image

user posted image user posted image user posted image
A . voli jest mrave user posted image ozbiljno pre mozda godinu dana svako proljece meni dodju mravi odnekuduser posted image mali crni stvore putic, iza trosjeda hahhahah anel sjeo pored ko hadzija cuco, i sve jednog po jednog prstom tamanio i u ustauser posted image ja mislila on se igra kad ja on grozne face slaze user posted image tad sam skontala , imam mravojeda u kuciuser posted image brzo ga uzmem usta operem mrave sve do jednog usisam
i kazem ak još jednom pojedeš ga ujest ce te za usta ices , doktoru i morace ti zalijepiti jezikuser posted image on blehno, u mene ne jasno mu pa ce nece nece
i od tad pazim dje ima mraviuser posted image

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Moja beba jede papir
26.3.2012 19:43:50   
Lady26
IZVORNA PORUKA: vila_7

evo da malo osvjezim temu - i moja 19-tomjesecna curica jede papir!
Stvarno je vise dosadna s tim - i zna da ne smije ,pa se onda sakrije iza dvosjeda i kad je pitam sta radis? , ona odgovori da ruca papir - i stvarno ga ruca user posted image .
Probala sam sve - od ignorisanja, kazne , nista ne pomaze user posted image

Da te utjesim, evo moja ima 2godina i 3 mjeseca i dan danas zvace papir, karton, trpa sta stigne u usta...jedino sto me tjesi sto nikad, nikad nista nije pojela...samo zvace....

< Poruku je uredio Lady26 -- 26.3.2012 19:44:49 >


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Moja beba jede papir
26.3.2012 19:45:30   
reallove

IZVORNA PORUKA: felix


IZVORNA PORUKA: reallove

Moj Ameen ima 2 god i 7 mjeseci i jede papir.Prije je to cesce radio,sada samo ponekad,uzme papir u usta zvace,pa poslije pljune.Nekad i papirnu maramicu zvace...user posted image

user posted image user posted image user posted image
A . voli jest mrave user posted image ozbiljno pre mozda godinu dana svako proljece meni dodju mravi odnekuduser posted image mali crni stvore putic, iza trosjeda hahhahah anel sjeo pored ko hadzija cuco, i sve jednog po jednog prstom tamanio i u ustauser posted image ja mislila on se igra kad ja on grozne face slaze user posted image tad sam skontala , imam mravojeda u kuciuser posted image brzo ga uzmem usta operem mrave sve do jednog usisam
i kazem ak još jednom pojedeš ga ujest ce te za usta ices , doktoru i morace ti zalijepiti jezikuser posted image on blehno, u mene ne jasno mu pa ce nece nece
i od tad pazim dje ima mraviuser posted image
user posted image
joj dobar je

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu felix)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Moja beba jede papir
26.3.2012 19:50:00   
vila_7
joj znam da vama nije lakse , ali eto meni sad jeste user posted image kad vidim da nije jedina...Uglavnom znaci nema pomoci! user posted image Ne znam da li je do sad pojela , ali bas ga lijepo sazvace da se pocne raspadati - al eto do sad uvijek je uhvatimo na vrijeme - bar tako mislimo!

Hvala vam puno na odgovorima-i eto ko kaze da forum nije super! Sad cu je pustiti da citavu knjigu popapa! user posted image

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Moja beba jede papir
26.3.2012 19:51:45   
Lady26
Moja nije nikad pojela nista, to me tjesi....ali od kartona, papira, kamencica, sitnih igrackica i sl...znaci sve otkako je postala svjesna trpa u usta....

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Moja beba jede papir
26.3.2012 19:56:43   
reallove

IZVORNA PORUKA: Lady26

Moja nije nikad pojela nista, to me tjesi....ali od kartona, papira, kamencica, sitnih igrackica i sl...znaci sve otkako je postala svjesna trpa u usta....

I Ameen isto ovako,ne pojede nikad..Nedavno je karton zvakao i na kraju ispljune lopticu user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Moja beba jede papir
20.5.2012 16:18:53   
škorpija
moj jede papirne maramice, ali na kraju pljune, valjda umjesto žvaka

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 17
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *