|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Re: pomozite - spustena maternica
15.11.2013 21:57:35   
marina 1234
molim pomoc evo prvi put sam tu i nadam se da ce te mo moci pomoci svojim iskustvima ako je neko prosao to ovako moja prica IDE imala sam dva spontana user posted image jedan u februauru bakon mjese dana ostanem trudna i opet spontani ginekolog mi je rekao da cekam 6 mjeseci i evo proslo je nije mi predlagao nikave nalaze da vdaim osim pape jer kaze da je bila genetika u pitanju ja vec imam jedno djete od 4 god otisla sam privatno vadila briseve i imam bakteriju stafiloko uterus e sad me zanima dali je neko to imao jos nisam isla na ocitavanje nalaza dali ta bakterija smete u trudnoci i dali je neko imao spustenu maternicu ona me jako prepala da necu moci iznijeti takvom maternocim mlada sam neznam sta da radim ako je neko prosao isto nek podjeli iskustvo user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Re: pomozite - spustena maternica
15.11.2013 22:13:13   
milenium
ja bih s novom trudnoćom pokušala tek kad se riješim svih bakterija i sve bude ok. uradila bih sve briseve i nalaze. a mjesec dana nakon spontanog je premalen period za drugu trudnoću,obično se čeka pola godine il čak bolje godinu.mada ima iznimaka,žene zatrudne i 3 mj nakon spontanog,al zašto riskirat.ima ti ovdje dosta tema o spontanim a imaš tema i o bakterijama ja mislim. sretno.user posted image

(odgovor članu marina 1234)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Re: pomozite - spustena maternica
15.11.2013 22:35:49   
marina 1234
briseve sam radila na svou ruku sve je negativno osim te bakterije sad nevjerujem bas da je ona mogla uzrokovati spontani ja sumnjam na stre otac mi je umro nako 3 dana srce je bebi prestalo kucati user posted image sad neznam kako ce sve to proci user posted image

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Re: pomozite - spustena maternica
15.11.2013 22:40:56   
milenium
http://www.ringeraja.ba/forum/m_259454/mpage_1/key_/tm.htm#259454

evo ti link jedne teme.a moguće da je i stres a moguće i da je kombinacija i jednog i drugog.
nadam se da će ti iduća trudnoća biti uspješna.nemoj se obeshrabriti.i možda bolje da pokušate kad barem malo prođe ovaj teški period od smrti tvog ocauser posted image

ima i ovu temu

http://www.ringeraja.ba/forum/m_224448/mpage_1/key_/tm.htm#224448

< Poruku je uredio milenium -- 15.11.2013 22:42:29 >

(odgovor članu marina 1234)
Neposredna veza do poruke: 4
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *