|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 11 12 [13]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
26.3.2013 9:49:20   
SailorMoon

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ma vidi ja bi otišla sama na babine ako ko pita gdje mi je suprug, rekla bi da nije zainteresiran za posjetu bio i vozdra
ne treba ničiju bruku kriti
mm je takodje aljkav u veszi sa posjetama al kad su u pitnu prijatelji i rodbina sa negove strane, sa moje zaista sve ispoštuje
njegova rodica nam je zamjerila jer joj nismo došli na babine al ja sam se ogradila i rekla da je do njega, aljkav je i vozdra
svaki vikend govori sljedeći ćemio vikend otići i ja odustala od navaljivanja, al kad me ko pita kažem da je do njega i vozdra
ta neću da ga pokrivam


Ma meni je smjesno kriti se iza muza. Ja ako smatram da negdje trebam otici sto je red ili sto zelim ja idem, on ako hoce dobro doslo ako nece nemora.

_____________________________

06.11.2010 mamina i babina dusa se rodila. Volimo te najvise na svjetu.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 301
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
26.3.2013 9:50:23   
veeseelaa
Ma meni je smjesno kriti se iza muza. Ja ako smatram da negdje trebam otici sto je red ili sto zelim ja idem, on ako hoce dobro doslo ako nece nemora.



user posted image

upravo tako, svak za svoje lične postupke odgovora

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 302
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
26.3.2013 10:57:50   
kolacic
apsolutno ste u pravu, ako on nece trebam ja sama otici i fino reci on nece, a ne brukati samu sebe zato sto mi je muz takav. sve njegovo se obislo, sve babine cak od kolege nekog dijete i pare se bacile i ja kupila bogami jaknu koju ona nema sanse da moze djetetu priustiti znaci sve postujem njegovo, a on moje gazi. od moje rodbine posto sam ja mladja od njega, nije mi puno udato, ne znam vjerujte ni za jedne babine na koje smo otisli pa cak ni na te, a rodica miuser posted image drugo, nismo ni isli jer su uglavnom drugarice neudate ja sam najstarije unuce u porodici i moja je udaja zapravo pocetak, val udaja koje tek slijede. tek se pitam na sta ce to liciti kada zaista druge rodice i rodjaci budu se zenili udavali i dodju im djeca. njegovih babina obisli smo sigurno pa da ne slazem recimo sedam, hah i niko se nije zaobisao njegov.

e sad, da odem sama, to bi bio prvi moj korak kojim bih pokazala javnosti oko nas da nesto nije uredu. jer ni po meni, da mi neka zena dodje bez muza na babine, nije to uredu, svi dolaze u pare i jos djecom ako imaju. naravno, ja se ne plasim da to uradim, niti bi on meni to zabranio, cak bi mu godilo da ga ne obavezujem, mada kazem opet jako je bitno sta okolina misli, tako da mu se s te strane i ne bi svidjelo da pobogu ja idem i kazem da on ne zeli, ne moze bilo sta. sto onda idem ikako ako on ne ide..a ja smatram da ovim mogu istu tu rodicu izgubiti jednako ko sto bi ona izgubila mene da joj ja dodjem a ona meni ne. ali ja to ne zelim. kad ja mogu postovati njegovo i njegove nek digne guzicu ako mu je vec stalo da narod ne misli da on nece, pa nek fino ode, jer ja cu sad sam i ja shvatila, hvala veselaaaaaaaaaaaaaauser posted image zaista i otici.

ja sve nesto cekam njega, ko da sam pupcanom vrpcom za njim vezana, eto u braku smo, gdje cu sama, a sad kad vidim da od toga nema nista, trebam zaista otici sama s djetetom.

ako njega nije briga jeste mene. i reci cu nije zainteresovan da dodje. eto sta drugo da kazem, on bi sigurno vise volio da slazem da radi i prekovremeno i da ne moze, ali meni ne pada na pamet to raditi, dosta sam ja njega krila sve ove godine.

a sad kad mu kazem odluku, ni sama ne znam kakvu reakciju cu dobitiuser posted image

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 303
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
26.3.2013 11:02:03   
veeseelaa
ma šta te briga, ti si u pravu
a ja ne bi išla kod njegovih oprijatelja na babine, pa nek se pravda kad se pojavi bez tebe

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu kolacic)
Neposredna veza do poruke: 304
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
26.3.2013 11:08:05   
SailorMoon
Kolacicu neznam sta ti se i dalje ogledas na njega ako tvoj brak postoji samo na papirun i jedini razlog zasto ne ides je da nemas kud. Onda brate radi sta hoces i kako hoces. Neka svako vidi da ste vi samo radi djeteta zajedno i vozdra

_____________________________

06.11.2010 mamina i babina dusa se rodila. Volimo te najvise na svjetu.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 305
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
26.3.2013 11:09:25   
kolacic
to cu i ja uraditi, mozda je tako najbolje, nek kaze onda isto ko i ja, ovo su veliki koraci jer javnost je bit da ne zna nista negativno nase, ali kad puca brak po savovima, i nema hajra nama skupa, sta me briga za javnost, glupa sam sto sam ista krila i glumila usrecenu zenu. Vise volim da nemam za kirije pa da skockamo koji dinar al da me pazi, nego da zivim ko kraljica, a zivot mi truhla jabuka.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 306
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
26.3.2013 11:15:07   
kolacic
kad sad razmislim necete vjerovati primjer iz moje rodbine, jako bliske nije bitno da sam iznosim ko sta posto je sve javno, mogu ovako reci znaci blizi rod, ona nije nasa, nego on, e tako mogu reci, i sad ona je furala bas sto sailor kaze i vesela, on svo bogatstvo imao i njoj nesto nije stimalo a narod pogani i nasa rodbina sva nju osudili da ne zna da uziva s takvim covjekom. vjerujte divna osoba prema svima nama i okolini, a kakav je prema njoj, samo ona zna. sad kad se moj brak rusi, a ona ista ta koja nije radila i isto ovako ko ja sigurno trpila imala dijete i nije imala skolu, fino ga iskoristila i iskolovala se i kad je stekla diplomu i posao, i nagovorila ga usput da joj prepise stan jer vjerujte to je sica sta oni imaju, jedno vece dosao on kuci s posla, a ona ce ti njemu, sto je bacilo svu osudu i ljagu na nju kod ostatka familije koja nije njena: ej, haj ti idi, nemoj vise biti u ovom stanu, ne pase mi to, ne odgovara mi da tu budes odmah sam nervozna, nego ti idi negdje pa dodji sutra da dijete vidis. user posted image user posted image


(odgovor članu kolacic)
Neposredna veza do poruke: 307
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
26.3.2013 11:22:33   
SailorMoon

IZVORNA PORUKA: kolacic

kad sad razmislim necete vjerovati primjer iz moje rodbine, jako bliske nije bitno da sam iznosim ko sta posto je sve javno, mogu ovako reci znaci blizi rod, ona nije nasa, nego on, e tako mogu reci, i sad ona je furala bas sto sailor kaze i vesela, on svo bogatstvo imao i njoj nesto nije stimalo a narod pogani i nasa rodbina sva nju osudili da ne zna da uziva s takvim covjekom. vjerujte divna osoba prema svima nama i okolini, a kakav je prema njoj, samo ona zna. sad kad se moj brak rusi, a ona ista ta koja nije radila i isto ovako ko ja sigurno trpila imala dijete i nije imala skolu, fino ga iskoristila i iskolovala se i kad je stekla diplomu i posao, i nagovorila ga usput da joj prepise stan jer vjerujte to je sica sta oni imaju, jedno vece dosao on kuci s posla, a ona ce ti njemu, sto je bacilo svu osudu i ljagu na nju kod ostatka familije koja nije njena: ej, haj ti idi, nemoj vise biti u ovom stanu, ne pase mi to, ne odgovara mi da tu budes odmah sam nervozna, nego ti idi negdje pa dodji sutra da dijete vidis. user posted image user posted image



I to sve zavisi koliki "pakao" je to bio. Ipak nisu to male godine, ici na fax, pa poso i sve to je najmanje 4god

_____________________________

06.11.2010 mamina i babina dusa se rodila. Volimo te najvise na svjetu.

(odgovor članu kolacic)
Neposredna veza do poruke: 308
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
26.3.2013 11:25:35   
kolacic
sest user posted image

ma otpilila ga eno je sad zivi ko kraljica, ima posao, ima nekog i nek ima sta treba, nisu nista osim kao prijatelji ali sta koga briga, ne zivi s njim vec sigurno dvije tri godine nit je briga, doduse nikad nije ni bila ovako ko ja, otpocetka nece njegovim samo svojim, to je bilo vazda za osudu svima, ali nju nije briga ode u godini jednom ili nijednom, kako joj prahne. vazda gledala sebe, i tako treba, da muze zena hajvana, ne obratnouser posted image

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 309
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
26.3.2013 14:13:26   
Rosaina
Nikad nemoj tjerati drugu osobu da radi nešto što ne želi samo zato da bi udovoljila okolini. Pa ni samu sebe nemoj tjerati na to isto.

Selo je selo, tko voli tračati tračati će pa makar ti bila Božji anđeo, nećeš valjati.

Ljudi su takvi, evo moji roditelji, volim ih ko bogove, sve su mi dali, obožavam ih i nemam ništa ružno reći za njih.
Ali oni se jako malo druže sa drugim ljudima. Jednostavno su takvi da im malo ljudi paše. Imaju jedno drugo, nikud ne idu jedno bez drugog, ali baš nikud. (ne računajući poslovne vikende, proslave 8. marta, tatin kolektivni godišnji kada ide cijeli kolektiv zajedno na more, itd.). I onda kad ih vidim kako uz kafu sjede zajedno i mahalaju kako ovaj ne valja, onaj ne valja, ovo ne valja, sve mi smiješni budu i slatki, a znam da im to nije uredu.

Ali hej, ako njima život tako odgovara i ako su sami sebi dosta, neka im. Vidim da su sretni, nekad odu na kafu s nekim, izađu sami, uživaju.. pa neka, tko voli neka izvoli.

A ti se drži sebe, ako ti brak nije uredu, priznaj sebi da nije i izađi iz toga. Imaš pravo biti sretna, selo nek priča šta hoće, ne živiš ti od sela nit ono od tebe. :)

Niti moj voli da ide poslije poroda ljudima, njegova rodbina mene vise i ne pita za takve stvari, ne tiče me se, on treba voditi računa o odnosima sa svojom porodicom, ne ja. Par sam puta rekla "obratite se njemu" i vise me ne pitaju. Ja kada mislim da trebam otići, pitam ga os sa mnom, ako hoće ide, ako neće ne mora, niti me itko ikada pitao "a zasto ga nema". Nije mogao, imao obaveza.

Nema potrebe komplicirati si zivot s tim da morate ići zajedno. Nekad davno mi je znalo zasmetati sto svi dođu u paru negdje, ja sama, pa popričam o tome s njim, pregrmi taj satak-dva i ode sa mnom, zbog mene. Al sad vise kako vrijeme prolazi sve me manje briga sta će tko reći, i uopće mi ne smeta sto sam sama dosla negdje. Niti ga zelim tjerati za nečiji ćeif da radi sto ne zeli.
Pa znam ja i pričati i misliti, i jesti i piti, i kakiti i pikiti bez njega, tako da mogu bez njega tamo gdje neće da ide.

< Poruku je uredio Rosaina -- 26.3.2013 14:20:33 >

(odgovor članu kolacic)
Neposredna veza do poruke: 310
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
26.3.2013 14:19:33   
Rosaina
IZVORNA PORUKA: Rosaina

citirala sam samu sebe a ne znam pobrisati. :)



< Poruku je uredio Rosaina -- 26.3.2013 14:20:18 >

(odgovor članu Rosaina)
Neposredna veza do poruke: 311
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
26.3.2013 14:23:07   
veeseelaa
on treba voditi računa o odnosima sa svojom porodicom, ne ja. Par sam puta rekla "obratite se njemu"


upravo tako

meni je sveki par puta digla pritisak sa tom pričom trebali bi ovo i ono, ma pusti ti njega (mm)
šta ima rekoh, njegova femili pa nek vodi računa
ja imam obavez aoko svoje a ima nas mašalla
prosto neću da se smaram i ubjedjujem sa mm šta bi i kome od njegovih trebalo uraditi/posjetiti i sl

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Rosaina)
Neposredna veza do poruke: 312
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
26.3.2013 14:30:32   
Rosaina

IZVORNA PORUKA: veeseelaa


upravo tako

meni je sveki par puta digla pritisak sa tom pričom trebali bi ovo i ono, ma pusti ti njega (mm)
šta ima rekoh, njegova femili pa nek vodi računa
ja imam obavez aoko svoje a ima nas mašalla
prosto neću da se smaram i ubjedjujem sa mm šta bi i kome od njegovih trebalo uraditi/posjetiti i sl


Moja sveki je zasad dobra, pa uvijek stane na moju stranu kad mu kažem nešto što mu ne paše. Možda baš zato jer je još neko vrijeme buduća. :D

A šta se ona brine o tome šta biste vi trebali? user posted image Svatko svoj "obraz" treba da čuva ako mu je bitan, nema šta netko drugi misliti za njega. Ako mu se ne ide, neće ići pa nek onda poslije cvili ako mu bude krivo što nam nitko neće doći kad rodim. A ja bi najsretnija bila da niko ni ne dođe, al smo baš zagazile u druge teme. :D

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 313
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
26.3.2013 14:32:46   
veeseelaa
ma nije da ona brine, nego onako u priči kaže, porodila se ta i ta, hoćete li ići a radi se o rodici mm
rekoh pitajte sina user posted image
al to bi davno, više ne komentirauser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Rosaina)
Neposredna veza do poruke: 314
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 11 12 [13]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 11 12 [13]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *