|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: noci bez budjenja
7.12.2012 21:50:06   
lepetetka
moja E će za 2 dana imati 17 mj.uzdravlju..
budimo se nekoliko puta noću...oko 5-6x... prihvatila je i mlijeko na flašicu, ali džaba nekada se njim uspava, a nekada neće, traži da doji... i ja sam mislila da je do dojenja, ali eto i kada popije punu flašicu mlijeka, ona se opet budi traži da sisa user posted image noć mi je divna ako se desi da se probudi 3 puta, ali to i je bingo.. ali više se ni ne žalim, navikla..neka je zdravo, pa i ovo će proći, valjda user posted image
nego evo danas mi nije htjela ni po danu nikako da zaspi user posted image i taj njen san mi je jako falio...bila ko fol zaspala dojeći i da je spustim probudi se i gotovooooo, pokušavala opet nisam uspjela... eno je tek maloprije zaspala, do kad li će?

_____________________________

mamin dječak, 11.01.2008.
mamina princeza 09.07.2011.

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 301
   RE: noci bez budjenja
7.12.2012 21:52:09   
lepetetka
i da, ni kod nas ne pali maženje i co...ona se jedino sa sikom mazi, klepa je, štika itd.. ništa češkenje i mazukanje user posted image

_____________________________

mamin dječak, 11.01.2008.
mamina princeza 09.07.2011.

(odgovor članu lepetetka)
Neposredna veza do poruke: 302
   RE: noci bez budjenja
7.12.2012 21:58:32   
ciciban26

IZVORNA PORUKA: lepetetka

i da, ni kod nas ne pali maženje i co...ona se jedino sa sikom mazi, klepa je, štika itd.. ništa češkenje i mazukanje user posted image

Hihihihihi ista li su ova djeca. Ja kad pokusam mazenje ona jos vise trese nogicama i bace se u smislu "sta me gladis,vadi sisu" user posted image user posted image user posted image .. A tek poze u kojima siki su prica za sebe. Popije i ona nekad mlijeko prije spavanja i opet se budi,ne zato sto je gladna,nego sto je moj mali ovisnik o (.)

_____________________________

Moj zivot,moja dusica,moja zvjezdica i suncica :) 22.09.2011 12:05

(odgovor članu lepetetka)
Neposredna veza do poruke: 303
   RE: noci bez budjenja
7.12.2012 22:29:23   
Hannica
Mojim bebama je sutra,aBd,13 mjeseci i kada imamo po dva pudjenja (znaci 4) to nam je sretna noc. Ponekad se probude i po 5 buta.user posted image
Noc jos nisam satavila,ali navikla sam.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu ciciban26)
Neposredna veza do poruke: 304
   RE: noci bez budjenja
7.12.2012 22:46:55   
enči80
Moje se od 5.mjeseca ne bude noću(izuzev kada se uplaše u snu)user posted image ...ja sam veoma sretna mamauser posted image ...imaju 15 mjeseci i još uvijek dojeuser posted image

_____________________________

28.10.2008.,jedna ptičica:(
07.09.2011.,dvije zlatne jabuke:)
'Nikada više ne planiram.Ja samo živim ovaj život.Ponekad kako želim,ponekad kako moram'.M.S.

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 305
   RE: noci bez budjenja
7.12.2012 23:04:40   
Hannica
Doje i moje bebe,ja bas dojenje smatram krivim za neprospavane noci.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu enči80)
Neposredna veza do poruke: 306
   RE: noci bez budjenja
7.12.2012 23:17:49   
Amam
Enci ti si zbilja sretna zena uz te lijepe i jos k tome dobre cure.

Generacijo grlimo vas puno i pridruzujemo se problemu,jos ne spavamo noc u komadu a za koji dan punih 20 mj aBd.
Nekad to budu 2 budjenja,a Boga mi nekad i vise....E ne doji od 6-7 mj,ali dira moje uho kad hoce da spava i da nazalost spava s nama u krevetu user posted image user posted image
Da mi je ko govorio ovo,ja bih ga prebila na mrtvo ime user posted image

_____________________________

Cvjetak<3curetak A-2005.
Mamina maza E-2011

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 307
   RE: noci bez budjenja
7.12.2012 23:29:53   
lepetetka
IZVORNA PORUKA: enči80

Moje se od 5.mjeseca ne bude noću(izuzev kada se uplaše u snu)user posted image ...ja sam veoma sretna mamauser posted image ...imaju 15 mjeseci i još uvijek dojeuser posted image

jer ti to zaslužuješ user posted image user posted image user posted image
Amam ma da eto mi krivimo dojenje, a tvoj dječak odavno ne doji ali budi se ...
ciciban je se nadala popravit će se situejšn sa 1.rođ. ali šipak, pa eto sada se nadam 2. rođ. user posted image

i da baš mi je drago pročitati postove od raje sa teme naše nekadašnje..grlim vas sve...
i puštam 2000ti post user posted image user posted image

< Poruku je uredio lepetetka -- 7.12.2012 23:30:52 >


_____________________________

mamin dječak, 11.01.2008.
mamina princeza 09.07.2011.

(odgovor članu enči80)
Neposredna veza do poruke: 308
   RE: noci bez budjenja
7.12.2012 23:34:30   
Amam
Ispravljam se ne doji vec nekih 6-7 mj.

_____________________________

Cvjetak<3curetak A-2005.
Mamina maza E-2011

(odgovor članu lepetetka)
Neposredna veza do poruke: 309
   RE: noci bez budjenja
7.12.2012 23:39:34   
enči80
Enci ti si zbilja sretna zena uz te lijepe i jos k tome dobre cure.

user posted image user posted image user posted image




Moje se od 5.mjeseca ne bude noću(izuzev kada se uplaše u snu) ...ja sam veoma sretna mama ...imaju 15 mjeseci i još uvijek doje

jer ti to zaslužuješ




Hvalauser posted image user posted image ...čestitke na 2000-om postuuser posted image

Ne znam da li je do toga ali nikada nisu spavale sa nama i imaju svoju sobu.Asja od početka zaspi uz svoju omiljenu kravicu a Zara dojeći a evo ima par dana i Z podoji i u polusnu je stavim u krevetić i sama zaspiuser posted image

< Poruku je uredio enči80 -- 7.12.2012 23:41:37 >


_____________________________

28.10.2008.,jedna ptičica:(
07.09.2011.,dvije zlatne jabuke:)
'Nikada više ne planiram.Ja samo živim ovaj život.Ponekad kako želim,ponekad kako moram'.M.S.

(odgovor članu lepetetka)
Neposredna veza do poruke: 310
   RE: noci bez budjenja
7.12.2012 23:42:15   
sporty mamaa
ja cu samo reci da mi starija djevojcica ima 4 godine, a ova mala 1 god i 2 mjeseca... I da ova mala se do sada vise puta budila nocu, nego starija u 4 goduser posted image user posted image I jos uvijek se budi...

(odgovor članu enči80)
Neposredna veza do poruke: 311
   RE: noci bez budjenja
7.12.2012 23:42:57   
enči80
Pogrešno citirah,valjda ćete skontatiuser posted image

_____________________________

28.10.2008.,jedna ptičica:(
07.09.2011.,dvije zlatne jabuke:)
'Nikada više ne planiram.Ja samo živim ovaj život.Ponekad kako želim,ponekad kako moram'.M.S.

(odgovor članu enči80)
Neposredna veza do poruke: 312
   RE: noci bez budjenja
8.12.2012 0:32:21   
mala_sa

IZVORNA PORUKA: Amam

Enci ti si zbilja sretna zena uz te lijepe i jos k tome dobre cure.

Generacijo grlimo vas puno i pridruzujemo se problemu,jos ne spavamo noc u komadu a za koji dan punih 20 mj aBd.
Nekad to budu 2 budjenja,a Boga mi nekad i vise....E ne doji od 6-7 mj,ali dira moje uho kad hoce da spava i da nazalost spava s nama u krevetu user posted image user posted image
Da mi je ko govorio ovo,ja bih ga prebila na mrtvo ime user posted image


Zeno ti ko da viris nas dok spavamo user posted image user posted image
A od 21h do negdje 1h spava u svom kreveticu, a onda u 1h je prvo budjenje i dolazi kod nas u krevet user posted image . Sto kaze Amam, nekad je jedno budjenje, a nekad ih ni ne brojim user posted image . Jutros sam ustala sa gornjom usnom ko u Severine, samo je kod mene modra, jer me je nocas tako spucao glavom, da sam sve zvjezdice prebrojala, vrti se ko da ima crve u gujici dok spava user posted image .
Ja se nadam takodjer 2gom rodjendanu i pocetku spavanja, i jos nesto, ni mi ne dojimo vec 7mj user posted image .

Veliki user posted image za generaciju

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu Amam)
Neposredna veza do poruke: 313
   RE: noci bez budjenja
8.12.2012 10:09:29   
Lulu_08
Moja user posted image od ( sutra aBd ) 5 punih mjeseci je u poslednjih mjesec i pol dana vise provela vremena na siki u toku noci nego u krevetu. Nije da se ona bas probudi nego place, zubi donji joj nicali a sada se i gornji spremaju. Medjutim u poslednjih 7 dana se budi izmedju 1 i 3 puta pa je to podnosljivo. Sinoc mashAllah od 9 do pola 10 jutros - samo u pola 6 dojila na snu!

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 314
   RE: noci bez budjenja
8.12.2012 20:54:49   
aidana
evo i ja se prikljucujem zombijima user posted image
Moj user posted image je vec sa 2 mjeseca imao samo 1 budjenje nocu, sa 4 mjeseca je izbacio nocni obrok i spavao citavu noc. Sad ima 6.5 i vec trecu sedmicu ne spava kako treba, nekad ni ne brojim koliko puta se probudi tokom noci. Nikako ne mogu da shvatim, ja sam mislila da kako stari da ce spavati cvrsce i jos rijedje se buditi kad ono....
Inace je na flasici i kad se probudi tokom nocu mu ne dajem da jede vec samo vode. Sreca pa ga ne treba nosati i uspavljivati ne znam kako bi vise puta na noc 11 kg pronosala :)

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 315
   RE: noci bez budjenja
8.12.2012 21:31:56   
Bebica11

IZVORNA PORUKA: ciciban26

user posted image bravo za Ajnura. Sad su zamjenili uloge user posted image . Kod nas sistem :cura u sredini pa se nas dvoje skvrcimo na kraju kreveta user posted image . Sad mi zao sto kupih krevetac bez balkona user posted image user posted image


pa nikad nije kasno, halali 100km da se naspavas kao covjekuser posted image

kod nas je bilo spavanje u sredini, sad OPET BALKON SISTEM KORISTIMOuser posted image

sinoc se budila svakih 30min, jutros probila jedinica gornja

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu ciciban26)
Neposredna veza do poruke: 316
   RE: noci bez budjenja
9.12.2012 13:15:30   
drznica
Sve sam mislila kako necu bit na ovoj temi...ali eto ipak sam tu :( Od onako mirne bebe i velike spavalice....Nas problem nastaje u toku noci kad se budi svako sat-dva i samo hoce sisu...nista ga ne moze utjesit. Posto radim, morala sam koristiti princip prvo budjenje, prebacim ga kod nas u krevet jer ne mogu ustajati 100 puta, i ovako jedva na nesto licim ujutro user posted image

Probala sam da ga uspava muz sa flasicom mlijeka ali ne dolazi u obzir, mlijeko samo nece, nece ni kraš,samo moze caj ili sok. Napunili smo godinu, imamo 6 zubica sad vjerovatno pocinju i ostali da nicu pa se mozda zato budi. Jedina prednost je sto voli duuugo da spava pa smo jutros do 11:30 spavali user posted image

_____________________________

Uspjeh je ujutro buditi se pored dva muškarca! Jedan kaže :"Dobro jutro draga", a drugi kaže :" Dobro jutro mama"

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 317
   RE: noci bez budjenja
11.12.2012 11:10:20   
ivannna
Evo da se javim, pokušali smo povećati broj sati spavanja, ranije navečer da ide spavati i po danu da je uspavljujem na prvi znak spavanja (dok se još ne unervozi), rezultat: noću se i dalje budi stalno opet svako sat ili češće, po danu je malo manje nervozna, al uspavljivanje nekad iako sa manje nervoze zna da traje duže, tim gore sto u zadnje vrijeme ni dojeći ne zaspe. Zuba novih nema na vidiku, ne znam sta je al sva sam kooo slomljena.

(odgovor članu drznica)
Neposredna veza do poruke: 318
   RE: noci bez budjenja
14.12.2012 22:13:11   
Sandrich
Da se i ja pridruzim  user posted image  Moj sin zaspi izmedju 9-10 i prvo budjenje je vec oko pola 12.Dojim ga na svaka 2h..u medjuvremnu se okrece, ne moze da utvrdi pa place...ma smor zivi...kako je stariji sve losije spava....kontam sa godinom pokusat ukinut nocne podoje al ne mogu bit pametna, hocel se uopste situacija promijeniti...onda bi mi bilo gore da moram flasicu mu pravit user posted image

_____________________________

Nas mali princ dosao na svijet 9.2.2012.
Carko broj dva nas obradovao 29.11.2013.

(odgovor članu ivannna)
Neposredna veza do poruke: 319
   RE: noci bez budjenja
14.12.2012 22:24:14   
pipi_duga_capara
da vas utjesim, moja bebara ima 2god i 2mj. i jos uvijek se budi u toku noci i doji user posted image grozne smo obje ali sta sad mozemo, ja sam sretna da se to svelo na jedno budjenje user posted image user posted image bio je cirkus prije, imala sam osjecaj da uopste ne spavam user posted image

(odgovor članu Sandrich)
Neposredna veza do poruke: 320
   RE: noci bez budjenja
15.12.2012 9:13:24   
ninuska

IZVORNA PORUKA: pipi_duga_capara

da vas utjesim, moja bebara ima 2god i 2mj. i jos uvijek se budi u toku noci i doji user posted image grozne smo obje ali sta sad mozemo, ja sam sretna da se to svelo na jedno budjenje user posted image user posted image bio je cirkus prije, imala sam osjecaj da uopste ne spavam user posted image


Kkao smo krenule ovako cemo moja cura i ja user posted image . Al, da nam je dogurati do jednog budjenja. Immao fore tek nam je 15 mjeseci user posted image

(odgovor članu pipi_duga_capara)
Neposredna veza do poruke: 321
   RE: noci bez budjenja
15.12.2012 9:30:32   
ajnur
Kod mene je sin a evo kcerka brzo poceli spavati skoro citavu noc masAllah.Ajsu sam sinoc nahranila kad sam posla spavati oko pola jedan i jutros do pola 9 .Mene je sa sinom bilo strah pa se ja budila da ga nahranim i dr mi kaze niposto oni kad su gladni bude se pusti nek se sami probude i traze.Al moram reci da ne spavaju po danu puno.Ajsa po danu spava 2,3 puta po pola sata.Mozda zato fino spavsa po noci Probajte!sretno zeniceuser posted image

_____________________________

Blagost ne dotakne ni jednu stvar a da je ne ukrasi,a grubost ne dotakne ni jednu stvar a da je ne upropasti.Muhammed a.s

A 18.10.2010 mamin djecak
A10.08.2012 mamina cura

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 322
   RE: noci bez budjenja
15.12.2012 10:01:08   
bumbica
moj sin ima 9 mjeseci,po danu spava tri puta po pola sata ili sat vremena,a po noći,eh,kao i da nespava,budi se svakih pola sata,hoće dojiti,pa onda ispala duda,pa okreni ga tamo,pa onda ovamo,pa mu vruće,otkrij,pa hladno pokrij,.ma kad spojim sat vremena u toku noći sva sretna..MM kaže da sam ga previše razmazila,al neznam kako da bebi od 9 mjeseci kažem.e vala dosta je hajde sad na spavanje user posted image

(odgovor članu ajnur)
Neposredna veza do poruke: 323
   RE: noci bez budjenja
15.12.2012 10:19:27   
Private
Za one koje ne doje,imam jedan savjet.Moj malac je nesto poslije navrsene godine,mozda sa 14 mj.poceo spavati svu noc.Tada sam ga prestala dojiti.Mislim da mu je sisa vise postala navika,nego potreba.probajte pred spavanje,u mlijeko umijesati izmiksanu bananu,malo kakaa i mljevenog keksa.

_____________________________



Ja se ne bojim ljudi, već onog neljudskog u njima.

Ivo Andrić

(odgovor članu bumbica)
Neposredna veza do poruke: 324
   RE: noci bez budjenja
15.12.2012 10:26:46   
mala_sa
Private ne mora znaciti da ce prestati da se bude ako preskoce nocno dojenje; mi smo prestali dojiti sa 10mj; sad imamo 19mj i jos uvjek ima minimalno 3 budjenja u noci user posted image

Takodjer ima jos more zena na ovoj temi cije bebice ne doje vec duzi period ali se jednostavno bude po noci.

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu Private)
Neposredna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *