|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   tecna stolica kod bebe
8.7.2013 12:45:34   
deckic
Imam bebu od 2 mjeseca koja doji i dobro napreduje. Vec nekih 20-tak dana ima tecnu stolicu zlatnozute boje jednom dnevno ili jednom u dva dana, ali je skroz tecna. Dajem mu probiotik. Sta li treba da se zabrinem?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: tecna stolica kod bebe
8.7.2013 12:51:19   
djoisa
jel to jedina stolica u toku dana? koliko stolica beba ima dnevno?

da li beba iskljucivo doji?


(odgovor članu deckic)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: tecna stolica kod bebe
8.7.2013 12:55:01   
deckic
beba ima samo po jednu stolicu dnevno, a nekad jednu i u dva dana. iskljucivo doji.

(odgovor članu djoisa)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: tecna stolica kod bebe
8.7.2013 13:06:58   
djoisa
mislim da je probiotik nepotreban, majcino mlijeko samo po sebi je probiotik..

inace bebina stolica moze imati razlicite konzistencije, boju i mirise, sto ne mora uvijek znaciti da nesto nije u redu..ipak, ako mislis da je potrebno uvijek mozes odvesti bebu ljekaru..

(odgovor članu deckic)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: tecna stolica kod bebe
8.7.2013 13:12:51   
deckic
hvala.
vodila sam bebu na vakcinu i usput upitam tu ljekarku,a ona onako u zurbi da me isprati:-) pita doji li beba, kazem doji, i ona govori malo joj probiotika dajte....ne znam. beba je raspolozena, napreduje, samo ima problema s grcicima:-(

(odgovor članu djoisa)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: tecna stolica kod bebe
1.12.2013 18:49:54   
NaNaSa
Molim Vas ako neko ima slicno iskustvo! beba 6 mjeseci , napredna, dobiva na kilazi, jedmo hippo organic AD mlijeko i uveli smo neke namjernice npr. danas smo jeli 4-5 kasikica tikve.Jutros imala stolicu , normalnu senf boje , puna pelena, danas popodne nakon dva obroka miijeka i te tikvice isto fina stolica, i sad pred nocni obrok za laku noc imali smo stolicu ali oskudno ja bih vise rekla da je to neka sluz a ne stolica.Danas smo cio dan veseli i fino spavali.
jel li se neko susreo sa tom prozirnom sluzi u stolici? hvala na odgovoru.





(odgovor članu deckic)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: tecna stolica kod bebe
1.12.2013 21:31:09   
Alannah
Vrlo vjerovatno da je od tikvice kao nove namirnice takva.Probajte par dana ne jesti tikvicu,neka jede nesto drugo sto ste uveli,pa ponovo probajte sa tikvicom..Uglavnom,ako se nastavi i sutra takva stolica,kontaktirajte pedijatra.

(odgovor članu NaNaSa)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: tecna stolica kod bebe
6.12.2013 13:20:54   
NaNaSa
hvala! Nije nam se ponovila takva stolica!

(odgovor članu Alannah)
Neposredna veza do poruke: 8
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *