|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  988 989 990 991 [992]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 2009/2010
22.7.2010 13:38:41   
Mona Mohamed
Drage moje forumasice, hvala vam na brzim odgovorima. Divne ste.
Javit cu se ja opet ako zatrebam.user posted image

_____________________________

Čovjeka kojeg se naopako vodi, postaje duševno i duhovno sve bolesniji… Odstupi li previše od svojih osnovnih pretpostavki, od uslova za vlastiti razvoj, od plana po kojem je skiciran, naći ce se u nevolji i doživjeće slom.
Aisha..30.7.2010.

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 24776
   RE: Bebe 2009/2010
22.7.2010 15:09:00   
iv@ncica
dadada- jasta  nego  borac..ubi  sve  oko  sebeuser posted image user posted image   i  bona  kupi  mu  za  mora  malih  gacica..pa  mu  mozes  po  potrbi  mijenjati  da  bude  suh,  a  cuna  sigurna  od  sunca,  baja,  kamencica  pogleda  i  sl...

mi  evo  pravimo  rucak..andrej se  kupao  u  bazenu  na  balkonu,  pa  se  tusirali  i  jeli  i  sad  spava, a  jede  ovih  dana  samo   krastavce ,  paradajz  i  lubenicu,  paprike...ostalo  manjeuser posted image ..a  ja  na  odmoru,  jest  fino  sad  ovako  kad  malo  poskoci  i  kad  smo  na odmoru  i  kuci u  hladnom....oh  tko  ce  opet  na  posaouser posted image ...grrrrrr


_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu Mona Mohamed)
Neposredna veza do poruke: 24777
   RE: Bebe 2009/2010
22.7.2010 15:32:18   
Anoniman
Dobar dan drage moje...
evo malo da naletim i ja...

pcelice, sta se to pile malo prehladilo??? kakav je to osip saletio??? da nije kao skoro sto je bilo kod Mya cini mi se... nesto dva tri dana temperatura pa dva tri dana osipala se pa tako nesto... a i da nisu bljuzge???

Meri, sta ima kod tebe??? kako je drugarica Majdica??? pupate li se???

svi ostali veeeeeeeeeeliki user posted image

mi smo jucer bili u SA malo se druzili sa drugovima i drugaricama... bilo nam je predivno i prelijepo... malo smo se umorili, skuhali, "prokuhali" user posted image ali hvala Bogu kuci dosli zivi i zdravi... sto je najbitnije...
i da, da se pohvalim malo, jucer je Nane prvi put sam uzeo flasicu u ruke i pio vode iz nje... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu iv@ncica)
  Neposredna veza do poruke: 24778
   RE: Bebe 2009/2010
22.7.2010 16:25:45   
Sonja
felix i Adin je jaaako nervozan samo kenka i ne zna ni sam sta ce od sebe ..i ja mislim da je od vakcine ..
probat cu mu dati malo parac. mozda kod nas upali
kud sam i ja nervozna boli me uho i citava desna strana izgleda da me propuh uhvatio ma katasrofa smo oboje..

bravo na naneta dusa slatkauser posted image

zaboravila sam reci i ja da je A naucio piti iz case prije 3-4 dana..prospe nekad ako mu vise naspem a ako malo onda to on fino popije i ostavi casu na stol..

moze li mi neko reci gdje da nadjem lijepe plasticne case za njega??
ako ima vec ta tema o casama mozete li mi postaviti link..
hvalaa

_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 24779
   RE: Bebe 2009/2010
22.7.2010 16:56:48   
*pcelica*
Nije Bambi hb nista opasno, nekakva trodnevna groznica tako je doktori zovu. Ali sam se bila pravo prepala. Jutros kad je ustala kaze mi komsinica da joj je mozda krzamak jer on ima takve simptome i osip slican njenom, onda me mama nazove i i kaze da moze biti to ili sarlah jer i kod njega su slicni simptomi, ja umrla od brige. Mm danas na putu nemogu ga cekati a ja fino dijete i uzmem taksi i odvedem je na pregled jer je ovih dana bila u kontaktu sa djecom i nisam htijela nikoga da dovodim u situaciju u kakvoj sam ja jutros bila da misle je li ili nije Kad mi je dr rekla da nije nista opasno ko da mi je neko teret skimuo sa ledja jer ove stresove koje smo mi prozivljavali ovih par dana ne bih nikome pozelil.Za dva tri dana bit ce opet ona starauser posted image

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 24780
   RE: Bebe 2009/2010
22.7.2010 17:09:27   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: *pcelica*

Nije Bambi hb nista opasno, nekakva trodnevna groznica tako je doktori zovu. Ali sam se bila pravo prepala. Jutros kad je ustala kaze mi komsinica da joj je mozda krzamak jer on ima takve simptome i osip slican njenom, onda me mama nazove i i kaze da moze biti to ili sarlah jer i kod njega su slicni simptomi, ja umrla od brige. Mm danas na putu nemogu ga cekati a ja fino dijete i uzmem taksi i odvedem je na pregled jer je ovih dana bila u kontaktu sa djecom i nisam htijela nikoga da dovodim u situaciju u kakvoj sam ja jutros bila da misle je li ili nije Kad mi je dr rekla da nije nista opasno ko da mi je neko teret skimuo sa ledja jer ove stresove koje smo mi prozivljavali ovih par dana ne bih nikome pozelil.Za dva tri dana bit ce opet ona starauser posted image

e da vidiš imamo temu o tome...
kako je mene ovaj virus zvani trodnevna groznica prepao sa starijom djevojčicom tako da sam sa mlađom iskustvo imala pa nismo ni antibitik pili odmah sam ga prepoznalauser posted image user posted image user posted image user posted image

bambiuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 24781
   RE: Bebe 2009/2010
22.7.2010 18:48:20   
*pcelica*
Ma vidjela sam ja tu temu i pisala sam tamo ja sam posumnjala da je to od temperature ali me mama zabrinu kontam ona je starija i iskusnija 

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 24782
   RE: Bebe 2009/2010
22.7.2010 19:06:40   
dafri
pozz,
kako vaši spavaju ovih dana,to jest noćiuser posted image Una mi se često budi izgleda od vrućine i ustaje prerano,jutros je ustala u pola šest,zdimila na terasu i galamila,komšije će mi pouser posted image
Adinu čestitamo za tutanjacuser posted image



_____________________________

mišljenje je kao dupe,svako ima po jedno

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 24783
   RE: Bebe 2009/2010
22.7.2010 20:55:57   
koka i po
Iako me po svemu sudeći ignorišeteuser posted image ja se opet javljam na ovu temu.

Danas je moj Sead završio na injekcijama za alergiju i Bogu hvala napokon se povlači,eto ako koga interesuje da znate.

(odgovor članu dafri)
Neposredna veza do poruke: 24784
   RE: Bebe 2009/2010
22.7.2010 21:07:05   
dafri
koko super da se povlači alergijauser posted image user posted image user posted image
ova moja zaspala u pola 8,šta nas čeka noćas ...


< Poruku je uredio dafri -- 22.7.2010 21:08:27 >


_____________________________

mišljenje je kao dupe,svako ima po jedno

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 24785
   RE: Bebe 2009/2010
22.7.2010 22:26:49   
Anoniman
vece
A.zaspo ko bebauser posted image kupo se pa uziva sad u carstvu snova.
Ja inace sebi uvecer sredjujem da ujutro odmaram i trcim za njim inace podani nemam kad...
Darfy,,A.se isto budi u toku noci vruce ostavim prozor na kipu al dzaba takodje i ujutro oko pola 7.jede svako jutro i nekad odspava jos sat nekad ne....
Sonja i A.je nesnoljiv al bolje nervoza nego tura sta cu ja,dala sam ja danas parac.
anelu.

(odgovor članu dafri)
  Neposredna veza do poruke: 24786
   RE: Bebe 2009/2010
22.7.2010 22:28:58   
Anoniman

Danas je moj Sead završio na injekcijama za alergiju i Bogu hvala napokon se povlači,eto ako koga interesuje da znate.
iskreno ja te neignorisem samo neznam nista o osipima pa neznam kako da ti pomognem ....
Bit ce bolje eto,abd.zao mi je sto je na bocama al alergija ce brze proci da nam nebrinesuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 24787
   RE: Bebe 2009/2010
22.7.2010 22:34:58   
iv@ncica
koka  bravo  za  alergiju     -  user posted image user posted image user posted image - sad  cu  te   ignoruser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu dafri)
Neposredna veza do poruke: 24788
   RE: Bebe 2009/2010
22.7.2010 23:20:09   
Anoniman
Koko moja, bas mi je drago da je djecak bolje... hvala Bogu...

pcelice, i zbog tebe mi je drago da nije nista strasno niti opasno... ali nemoj draga da se tako prepadas i panicis... to pisem kako tebi tako i svakoj majci... pokusajte biti sto vise pribrane i smirene kada su djeca bolesljiva, jer samo stvarate sebi jos veci pritisak nego sto jeste... a i kada ste u strahu i grcu tesko mozete funkcionisati i ispravno razmisljati... a onda se pocnu uplitati ljudi sa strane, sto je najtuznije obicno to budu nase majke, pa onda stvore jos veci strah od nagadjanja ovog onog... bez obzira sta je u pitanju prvo morate shvatiti da svaki problem ima rjesenje... a onda lagano pomoci bebici ono sto joj treba... eto vidis, npr. osjetila si strah i nesigurnost i vrlo pametno odradila... sto bi ti razbijala glavu jeli sarlah ili je krzamak ili je ovo ili ono, fino odnijela dijete osobi koja je kompetentna za te stvari i odagnala sve moguce dileme... izvini pcelice, ali tako sam "osjetila" tvoj post, da si bila jako uznemirena i jako prestrasena, zato sam ovo napisala... ali to isto napominjem da svaka od nas treba, da bude uvijek pribrana da moze svom djetetu pruziti adekvatnu pomoc... a kad sve prodje, onda dati dusi olaksanje onako kako vam najbolje odgovara...

a sada ja da nesto priupitam, jer nisam nasla odgovarajucu temu, pa ako postoji molim da me uputite... danas mi Nane nije htio niti jednom da doji... jeo je sve ostalo bez problema, ali nije htio da doji od jutros od 8 sati... ne znam da li ce nocas biti uobicajenog podoja, ali voljela bih da jos doji i preko dana, pa me interesuje da li bi ovo danas moglo prestavljati problem i sta da radim???


(odgovor članu iv@ncica)
  Neposredna veza do poruke: 24789
   RE: Bebe 2009/2010
22.7.2010 23:21:46   
Hanady RR
Poštovane mame,

u skladu sa malom reorganizacijom pdf-a bebe a na osnovu iskazane potrebe ( obavještenje o istom na temi Kritike, sugestije, pohvale...) ova tema ide pod ključ.

Poštujući vrijeme koje ste uložile u kreiranju ovih brojnih stranica u kojima su se bebe i mame upoznale ova zaključana tema ostat će trajno dio pdf-a bebe.

Vaše daljenje druženje nastavite na novotvorenim temama

Bebe  od 0 - 1 godine
Bebe od 1-2 godine



u nadi da ćemo nastaviti razmjenjivati dragocjena iskustva

Srdačno vas pozdravljam


< Poruku je uredio Hanady RR -- 22.7.2010 23:26:48 >


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 24790
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  988 989 990 991 [992]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  988 989 990 991 [992]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *