|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   vegeta
23.4.2008 14:30:08   
amdi
Pravite li vi svojim bebicama hapu sa vegetom. Ja napravila danas supicu, i dodala malo vegete, hajd rekoh posto ja koristim dosta vegete u kuhinji, i pojede dijete u slast. Kakva su vasa iskustva?


_____________________________

veliki 22.3.2005
mala 17.7.2007
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: vegeta
23.4.2008 14:41:06   
lenica
cao draga!!
sto se tice vegete ne bih ti preporucila prije godinu dana
moja curica ima skoro 9 mjeseci pa joj uvijek koristim morsku sol radi joda,a vegeta ima dosta aditiva i mislim da bebe nisu spremne za to
pozzzzzzzz

_____________________________

lenica

(odgovor članu amdi)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: vegeta
23.4.2008 15:56:26   
seki
cao amdi,
tvoja mala je nesto manje od mjesec starija od moje.Ja svojoj jos uvijek nista ne solim.
DALI JE TO ISPRAVNO?

(odgovor članu lenica)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: vegeta
23.4.2008 22:31:12   
amdi
Ja sam dosta citala na tu temu i preporuke su svakog da se doda mrvicu soli radi joda

_____________________________

veliki 22.3.2005
mala 17.7.2007

(odgovor članu seki)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: vegeta
24.4.2008 9:07:41   
makana
rijetko koji pedijatar neće reći da bebe do godinu dana ne razlikuju slatko i slano ako im ne dajemo odnosno ne dodajemo šećer i so
sve one mogu sasvim normalno bez toga jer smo mi to lijepo fino izmislili da nam hrana ne bude bljutava da ima ljepši ukus i da malo ugodimo nepcu
ono što mi jedemo, pa fino posolimo, povegetimo, popaprimo zamislite da damo bebi od nekoliko mjeseci, jedna kašika toga je za njihov mali stomačić i još nenavikla crijeva kao nama trostruki obrok
beba ne može, nije u stanju praviti razliku, šta joj ponudite ona će i uzeti, navići će se i postaće joj normalno


_____________________________

strpljen - spasen

(odgovor članu amdi)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: vegeta
24.4.2008 9:12:20   
moja malena
Moja curica nije pojela nista zasecereno i posoljeno do 1 godine
bar ono sto sam joj ja pripremila

(odgovor članu makana)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: vegeta
24.4.2008 16:01:22   
amdi
Ma ni ja ne stavljam nista, eventualno pavlake, putera ili mrvicu soli jer mi je pedijatrica to rekla...
A secer da ni ne spominjem, dovoljno je slatko voce-nema potrebe uopste. Cak ni ne kupujem Lino proizvode jer u sebi sadrze secer

_____________________________

veliki 22.3.2005
mala 17.7.2007

(odgovor članu moja malena)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: vegeta
26.4.2008 18:32:01   
Nadi
Kiki ima punu godinu i tri sedmice. Još joj ništa ne solim, ne šećerim. Sve je bez ikakvih začina.

(odgovor članu amdi)
Neposredna veza do poruke: 8
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *