|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 19 20 [21]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: "hajde ba,nece mu nista biti"
21.8.2012 12:25:39   
niki83

IZVORNA PORUKA: KupusLivada

na svaki komentar tipa "i mi smo tako pa sta nam fali" moj je odgovor "pa vidi nas kakvi smo" ili pocnem da nabrajam sta mi fali, od gastritisa, preko migrena, losih kukova, prosirenih vena, itd, a sve to krenulo jos u djetinjstvu

nasa je generacija (80ih) najbolji dokaz da nam HOCE nesto biti user posted image


user posted image user posted image
I jos kad se jadni pozalimo kazu a joj vidi vas kao starice, mene u tvojim godinama nista nije boljelo, uh.. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

N&N

(odgovor članu KupusLivada)
Neposredna veza do poruke: 501
   RE: "hajde ba,nece mu nista biti"
21.8.2012 21:51:36   
Candy
Pa dobro, ja sam samo iznijela svoje iskustvo, da se ne brines, a moj post osim sto je pogresno shvacen, jos je i ismijan... I ne, nisam se ljubila, barem ne u usta, nego mi je imunitet skroz opao, jer sam stalno na nogama bila, sto fakultet, sto druge obaveze, al nejse... Meni su doktori rekli da ta bolest napada ljude sa losim imunitetom, ali sto si mladji da je lakse prebolis, to sam htjela reci... Ali bitno je da smo mi najpametniji...

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 502
   RE: "hajde ba,nece mu nista biti"
1.9.2012 14:32:30   
Ombra
ja se drzim samo onog sto se moj muz i ja dogovorimo i slusamo i gledamo svoje dijete kako reaguje kako na nase dogojno-disciplinske tako i na prehrambene odluke....
savjetovali su i meni sve i svastai govorili daj joj ovo ili ono itd...ne slusam slijepo pedijatre niti se drzim strogo knjiga....jer jedan pedijatar kaze ovo, drugi ono...u jednoj knjizi procitam ovako u drugoj onako...ja slusam svoje dijete....u mene curica od 8 mjeseci jede skoro sve....mlijeko smo joj davali...i hoce ga....davali da proba i to je to...cim godian dana uvest cu joj ga...organsku hranu joj ne dajem jer nema teorije da na toj vrsti hrane raste...jedino da sadim po balkonu ali ne zelim to da radim...nek razvija imunitet....proslo vrijeme je proslo vrijeme...bebe nisu vise iste kao prije...mi nismo isti kao prije....jedemo drugaciju hranu, zivimo drugacijim zivotom i radjamo drugacije bebe...to je tako...ali ja licno se ne drzim slijepo savjeta doktora a sto se tice savjeta nena i deda....moji roditelji su divni...niti joj mama gura da jede bilo sta sto ja nisam rekal da moze ili ne moze....njegovi su druga prica...tj. njegova nena je uzas...daj joj ovo daj joj ono...mi je samo pogeldmao i kazemo ne smije ona to i tacka...takodjer, ja licno ne savjetujem ni svoje koelgice....ima nas 4 koje smo rodile sve u mjesec dana razlike...ako me pitaju kazem sta ja dajem svojoj bebi i koliko jede ali svaki put kazem slusaj sebe i svoje dijete....i to je to...u mene kolegica nedavno maloj dala cokoladu..dijete zavrsilo u hitnoj, umalo se udavila nijeuser posted image ....ja svojoj ne pada mi na pamet da joj dajem cokoladu....mogu istopljenu hahaha ali svi mi imamo svoje nacine odgoja i prehrane....

(odgovor članu KupusLivada)
Neposredna veza do poruke: 503
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  17 18 19 20 [21]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 19 20 [21]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *