|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: "hajde ba,nece mu nista biti"
28.12.2010 17:55:42   
Malenaoduvijek
IZVORNA PORUKA: ivanak

FELIX jesi li se ti bunila što je on njemu trpao ili što mu je davao slaninu?????

A čuj, moj Antonio, jede stvari koje odrasli ne bi nikada... Npr. kulen, ljuti šipak, slanine, kobasice...
Ali ipak ne pretjerujemo, malo pomalo mu davam.
Neće njemu ništa biti od malo slanine po mom mišljenju, a sad kako ti god hoćeš!

Izvini ali nisi napisala, a nisi ni moj post procitala do kraja jer sam i ja napisala da vako zna sta je najbolje za njegovo dijete.
bez ljutnje

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 426
   RE: "hajde ba,nece mu nista biti"
28.12.2010 20:08:05   
ivanak

IZVORNA PORUKA: MALA1994

IZVORNA PORUKA: ivanak

FELIX jesi li se ti bunila što je on njemu trpao ili što mu je davao slaninu?????

A čuj, moj Antonio, jede stvari koje odrasli ne bi nikada... Npr. kulen, ljuti šipak, slanine, kobasice...
Ali ipak ne pretjerujemo, malo pomalo mu davam.
Neće njemu ništa biti od malo slanine po mom mišljenju, a sad kako ti god hoćeš!

Izvini ali nisi napisala, a nisi ni moj post procitala do kraja jer sam i ja napisala da vako zna sta je najbolje za njegovo dijete.
bez ljutnje


A što ovo znači?
Upravo ono što ti govoriš. Svatko može savjetovati, ali opet je na roditeljima da odluče.

_____________________________

-> 17.06.2009. je došao mamin i tatin frajer - mali Antonio

-> 21.07.2010. je mali Antonio dobio sestru Paulu :-)

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 427
   RE: "hajde ba,nece mu nista biti"
28.12.2010 20:12:14   
Anoniman
ajd molim vas nemojte se prepiratiuser posted image oko jela......Nije niko mislio lose ni jedna ni duga strana.
ivanka,nemislim nista lose u to malo,i ja dam al malkice zrno bozije al ponekad i rijetkost kad ja to hocu kad jedem slucajno(nemislim na slaninu)vec na sudzuk,i salamu.ovo sto svekar daje necu komentarisat vise.
Mala,a takodje slazem se sa tobom da je tvoje misljnje da se nedaje .....svak zna svoje,i neka radi kako misli.



(odgovor članu ivanak)
  Neposredna veza do poruke: 428
   RE: "hajde ba,nece mu nista biti"
28.12.2010 20:22:30   
ivanak
E pa super... ja se slažem i sa jednom i sa drugom... Treba se znati što, kako i koliko čega. Svatko radi po svome.
I ja bi da se meni netko dava previše čokolade malom antoniu, rečem, ali naravno to nitko ne obada ( ni mene, ni muža što pričamo ) dok jednog dana ne pokažem zube.

_____________________________

-> 17.06.2009. je došao mamin i tatin frajer - mali Antonio

-> 21.07.2010. je mali Antonio dobio sestru Paulu :-)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 429
   RE: "hajde ba,nece mu nista biti"
28.12.2010 20:34:35   
Šanti
Stvarno svega ima...Ja sam generalno misljenja da mi se niko ne treba mijesati, osim ako ne zatrazim savjet, uslugu, pomoc...

Moje dijete je neki dan imalo temperaturu 38, i ja mjerim temperaturu a svekrva hce da ugrije krpu i da stavi na prsauser posted image user posted image user posted image . Ja njoj govorim, pa valjda trebam dijete rashladit kad ima temperaturu,a ne jos dodatno grijat,a ona uvjereneo, ne, ne, hoces, hoces, nista mu od ovog nece bit, samo ce pomoc.
Naravo da od te vruce krpe nije nista bilo, ali u tim momentima pravilo je - ne mijesaj mi se!!!

(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 430
   RE: "hajde ba,nece mu nista biti"
28.12.2010 21:09:58   
aida.
Sto se tice ishrane cim sam se porodila jasno sam dala do znanja svima da ja i samo ja odlucujem sta cu djetetu davati... Na neke druge stvari tipu 3 mjesec treci dan stavi dijete u dubak(svekrva mi rece) user posted image prvo, otkud mi dubak user posted image a drugo nije mi padalo na pamet da to uradim, kaze ona pa to je samo par sekundi eto reko ja necu ni par sekundi imala si svoje i stavljali si... A ona samo tiho rece bas to... "Pa nista mu nece biti"... Reko bas zato sto mu nista nece biti, necu, da ce mu sta pomoc, stavila bi.. pa ja...

Stvarno ni ona ni moja mama se ne mijesaju u ishranu i te stvari na koje im "zacepim odma"...

Al neku noc i mene i mm je sveki izbacila iz takta... Kod rodjaka mi i njegov mali nabavio sebi cuku kojem je 15 dana, ni zuba nema user posted image a Erol zgrahne na sve zivotinje i mi ga prikucili on hoce da ga miluje, ja ga otkucujem (da napomenem imamo psa kuci s kojim se stalno igra i naravno pperem dijete poslije toga) A svekrva ce ljutito: "Aida, ako dotakne psa odma mu peri ruke" Joj kad smo i mm i ja bukvalno vrisnuli ETO MI NE ZNAMO!!!

Grrr kako me iznervirala...

A o prolaznicima na cesti da n epricam... Ja svakom samo kazem "Nije vas problem" i nasmijem se user posted image o bilo cemu da se radi user posted image

_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu Šanti)
Neposredna veza do poruke: 431
   RE: "hajde ba,nece mu nista biti"
28.12.2010 21:34:13   
frenkoza
Evo ja sam se danas bas izpiz.... mali ima temperaturu, proljev povraca, vucaram ga po doktorima.... strogo gledam sta uzima, sta jede pije.... doktor rekao strogo samo caj od nane, sipurka ili dunje... sveki ide nosi neki caj od neke trave "koja je dobra za stomak".... znaci ni ime joj ne zna... ona to bere i pravi sebi i donijela i dadni mu..

reko NECU! odrjesito, jasno, glasno i bez pogovora... pa kaze dobra je za stomak... neka je reko... evo puna flasica caja od nane i nana je dobra za stomak.... na zdravom djetetu necu da eksperimentisem, a kamoli na bolesnom.... kaze mm ja cu popiti... reko nek pije ko god hoce al bebi nece... i onako ne znam kud udaram... treba jos da odem doktoru i da kazem da sam dala caj od trave kojoj ni ime ne znam...

ma nije vazno sta ko misli... ako ja mislim da treba ja cu dati ako mislim da ne treba necu i tacka!


_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu aida.)
Neposredna veza do poruke: 432
   RE: "hajde ba,nece mu nista biti"
28.12.2010 21:58:19   
ivanak
Žena je imala dobru namjeru, ali ne sa ukusom... jer ipak ćeš dati nešto što je provjereno i što mu se zna ime...

_____________________________

-> 17.06.2009. je došao mamin i tatin frajer - mali Antonio

-> 21.07.2010. je mali Antonio dobio sestru Paulu :-)

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 433
   RE: "hajde ba,nece mu nista biti"
29.12.2010 1:01:45   
frenkoza
moja ivanak... svi koji daju neke savjete imaju dobru namjeru.... al kad mi je djete u pitanju ma vala ne zarezujem nicije dobre namjere

_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 434
   RE: "hajde ba,nece mu nista biti"
29.12.2010 2:28:56   
SailorMoon
Moja svekrva nemoze da skonta kako ja maloj nesecerim caj, kako joj neumacem cucu u nesta slatko (sad ce bebici 2 mjeseca) i jos kaze kad podjem napolje, da joj sudoperom predjem preko lica, hahaha. Zamislite sve kuhinjske bakterije ja cu djetetu u lice, hahahaha

_____________________________

06.11.2010 mamina i babina dusa se rodila. Volimo te najvise na svjetu.

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 435
   RE: "hajde ba,nece mu nista biti"
29.12.2010 7:50:50   
maja78 RR
IZVORNA PORUKA: SailorMoon

Moja svekrva nemoze da skonta kako ja maloj nesecerim caj, kako joj neumacem cucu u nesta slatko (sad ce bebici 2 mjeseca) i jos kaze kad podjem napolje, da joj sudoperom predjem preko lica, hahaha. Zamislite sve kuhinjske bakterije ja cu djetetu u lice, hahahaha


ovo sam cula prije par godina, svekrva od moje drugarice uradila malenom
e svasta svijetu padne na pamet

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 436
   RE: "hajde ba,nece mu nista biti"
29.12.2010 7:54:55   
jasmin

IZVORNA PORUKA: SailorMoon

Moja svekrva nemoze da skonta kako ja maloj nesecerim caj, kako joj neumacem cucu u nesta slatko (sad ce bebici 2 mjeseca) i jos kaze kad podjem napolje, da joj sudoperom predjem preko lica, hahaha. Zamislite sve kuhinjske bakterije ja cu djetetu u lice, hahahaha



Ovo je katastrofa...

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 437
   RE: "hajde ba,nece mu nista biti"
29.12.2010 9:50:20   
Malenaoduvijek
IZVORNA PORUKA: ivanak

E pa super... ja se slažem i sa jednom i sa drugom... Treba se znati što, kako i koliko čega. Svatko radi po svome.
I ja bi da se meni netko dava previše čokolade malom antoniu, rečem, ali naravno to nitko ne obada ( ni mene, ni muža što pričamo ) dok jednog dana ne pokažem zube.


shvatila sam ja sta si ti htjela reci i nemoj se ljutiti.ne mislim ni ja nista lose.ti ces vom djetetu dati sta hoces i to je tvoja stvar i nema niko pravo da ti bilo sta kaze jer ti smatras da je tako ispravno.

evo vama jedan veliki user posted image

ti imas dvije bebe kao i ja sa samo godinom razlike, samo su kod mene malo stariji

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 438
   RE: "hajde ba,nece mu nista biti"
29.12.2010 10:02:39   
Malenaoduvijek
IZVORNA PORUKA: frenkoza

Evo ja sam se danas bas izpiz.... mali ima temperaturu, proljev povraca, vucaram ga po doktorima.... strogo gledam sta uzima, sta jede pije.... doktor rekao strogo samo caj od nane, sipurka ili dunje... sveki ide nosi neki caj od neke trave "koja je dobra za stomak".... znaci ni ime joj ne zna... ona to bere i pravi sebi i donijela i dadni mu..

reko NECU! odrjesito, jasno, glasno i bez pogovora... pa kaze dobra je za stomak... neka je reko... evo puna flasica caja od nane i nana je dobra za stomak.... na zdravom djetetu necu da eksperimentisem, a kamoli na bolesnom.... kaze mm ja cu popiti... reko nek pije ko god hoce al bebi nece... i onako ne znam kud udaram... treba jos da odem doktoru i da kazem da sam dala caj od trave kojoj ni ime ne znam...

ma nije vazno sta ko misli... ako ja mislim da treba ja cu dati ako mislim da ne treba necu i tacka!



od dobre namjere puna kapa.svi iz dobre namjere, pa nesto sto se primjenjivalo prije 30 godina ne znaci da je dobro, mozda je prevazidjeno, sad su druge metode.ima stvari koje su ok ali ima ih vala gdje ja kazem "nidje veze".stalno se nesto mijenja, ali ne mozes ti starijim ljudima dokazati.evo npr, prije se stavljala nauljena pelena ugrijana na prsa, mm pita jednog starog pedijatra mozemo li mu to staviti kaze on ne.ulje zatvara pore i dijete ne moze da dise kako treba, a to se nekada primjenjivalo kao ludo.

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 439
   RE: "hajde ba,nece mu nista biti"
12.1.2011 13:44:47   
š t a
Juče kad sam čula ženu ja se frapirala, pita me jede li mali?Rekoh počeo pomalo a ona će meni šta pomalo moja su djeca sa 2,5 mjeseca jela supu a sa 6 sve daj mu pršuta!!!! Ja se ukočila...............

_____________________________

I Bog da ptici da nebom leti...
i skoljki da biser stvori...
a majci podari djecu da radja...
njen let beskrajima,
njene bisere oko srca..!
02.07.2010.

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 440
   RE: "hajde ba,nece mu nista biti"
12.1.2011 14:21:37   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: MALA1994

IZVORNA PORUKA: ivanak

FELIX jesi li se ti bunila što je on njemu trpao ili što mu je davao slaninu?????

A čuj, moj Antonio, jede stvari koje odrasli ne bi nikada... Npr. kulen, ljuti šipak, slanine, kobasice...
Ali ipak ne pretjerujemo, malo pomalo mu davam.
Neće njemu ništa biti od malo slanine po mom mišljenju, a sad kako ti god hoćeš!


ovo je poenta kompletne price, bez uvrede.
tvoje dijete i ti radis tako sto ne znaci da drugi trebaju tako i da je ispravno.
ja djetetu svom nikad ne bih dala  suhomesnate proizvode ali to sam ja.


meni nije bilo jasno kod felix ovo oko slanine
inače ne jedemo slaninu iz vjerskih razloga, tako da je moje dijete neće ni jesti

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 441
   RE: "hajde ba,nece mu nista biti"
12.1.2011 15:50:43   
peky
Ima stvarno raje koja bas zna pretjerati, sto se tice njihove djece. Kao primjer dajem svoju sestru ( koja ce ovo vjerovatno procitati user posted image user posted image ). Ja kad vidim sta ona sve obuce na svoje djete ( 8mj ) treba joj 10min da je raspremi kad mi dodje na kafu... imam i ja bebu (2,5 mj) al joj ne oblacim toliko stvari kao ona svojoj...user posted image user posted image "Sta mi pricas bona vidis da ce se nahladiti"; je sve sto kaze na to a ja samo odmahnem glavom. user posted image user posted image
Ima jos mnogo stvari gdje stvarno pretjeruje al ne smijem vise pisati... love u sis hahahahhha

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 442
   RE: "hajde ba,nece mu nista biti"
12.1.2011 15:54:04   
Blue rose RR
IZVORNA PORUKA: peky

.... Ja kad vidim sta ona sve obuce na svoje djete ( 8mj ) treba joj 10min da je raspremi kad mi dodje na kafu... imam i ja bebu (2,5 mj) al joj ne oblacim toliko stvari kao ona svojoj...user posted image user posted image "Sta mi pricas bona vidis da ce se nahladiti"; je sve sto kaze na to a ja samo odmahnem glavom. user posted image user posted image
...


Ali isto tako ima i onih koje u pola zime/jeseni ne obuku djetetu štramplice, niti im stavljaju kapice, a onda poslije 10 dana, zaglave na hitnoj.


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu peky)
Neposredna veza do poruke: 443
   RE: "hajde ba,nece mu nista biti"
12.1.2011 16:02:38   
peky

IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

IZVORNA PORUKA: peky

.... Ja kad vidim sta ona sve obuce na svoje djete ( 8mj ) treba joj 10min da je raspremi kad mi dodje na kafu... imam i ja bebu (2,5 mj) al joj ne oblacim toliko stvari kao ona svojoj...user posted image user posted image "Sta mi pricas bona vidis da ce se nahladiti"; je sve sto kaze na to a ja samo odmahnem glavom. user posted image user posted image
...


Ali isto tako ima i onih koje u pola zime/jeseni ne obuku djetetu štramplice, niti im stavljaju kapice, a onda poslije 10 dana, zaglave na hitnoj.




Slazem se potpuno sa tobom, al ja mislim da uvijek treba postojati neka granica normale....

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 444
   RE: "hajde ba,nece mu nista biti"
12.1.2011 16:04:10   
ziki
A tu granicu normale postavlja majka jer iz njene je utrobe dijete izašlo. 

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu peky)
Neposredna veza do poruke: 445
   RE: "hajde ba,nece mu nista biti"
12.1.2011 16:06:46   
aida.

IZVORNA PORUKA: š t a

Juče kad sam čula ženu ja se frapirala, pita me jede li mali?Rekoh počeo pomalo a ona će meni šta pomalo moja su djeca sa 2,5 mjeseca jela supu a sa 6 sve daj mu pršuta!!!! Ja se ukočila...............

Tako su i nama dosli jedni prijatelji koji ne zive u nasem gradu i izasli mi na pizzu, mom E.tad bilo 3 mjeseca, jos nije poceo da jede nista osim mog mlijeka.... I naravno on je zainteresovano gledo kako mi jedemo, tek poceo da uznaje i kaze meni ta ludjakinja: "kakva si ti mati, ne das djetetu da jede, daj malo tog sira s pizze djetetu sta ce mu bit" ja ostala user posted image reko ti imas svoje dvoje vala daji im sta hoces ja svom necu, kaze ona meni: "moja su i sir i slaninu jeli sa dva mjeseca"... ja gledam u nju i samo joj reko SVAKA TI CAST!
Uh kako me iznervirala bila, uzas... Ja bas ne pratim toliko tabelice i to, ali svijet zna pretjerat uzas...

_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu š t a)
Neposredna veza do poruke: 446
   RE: "hajde ba,nece mu nista biti"
12.1.2011 16:19:36   
sabinos
IZVORNA PORUKA: ziki

A tu granicu normale postavlja majka jer iz njene je utrobe dijete izašlo. 

upravo ovakouser posted image
tu sve rasprave zavrsavaju


_____________________________

nista nije ni dobro ni lose samo ga misljenje cini takvim.Sekspir

mamine paše i najbolji drugovi
veliki A 2009
mali A 2013

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 447
   RE: "hajde ba,nece mu nista biti"
12.1.2011 16:28:18   
Lulu_08
IZVORNA PORUKA: sabinos

IZVORNA PORUKA: ziki

A tu granicu normale postavlja majka jer iz njene je utrobe dijete izašlo. 

upravo ovakouser posted image
tu sve rasprave zavrsavaju



Potpisujem! Ono sto ja smatram ispravnim drugi ne mora i obrnuto. Zato sam misljenja da svaka majka treba da prati svoju intuiciju kada je njeno dijete u pitanju, a naravno da moze traziti savjet od drugih, ali to se odnosi na ZELJENI savjet a sve ostale babske price i soljenje pameti su stvarno suvisni! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu sabinos)
Neposredna veza do poruke: 448
   RE: "hajde ba,nece mu nista biti"
12.1.2011 16:35:05   
makana
pozdrav
majke smo i imajmo na umu da najčešće od majki savjete dobijamo, i naši savjeti biće novopečenim zastarjeli, ali ono što hoću da kažem jeste da kao majke trebamo paziti na reakcije, posebno pred djetetom, odreagovati možemo i blaže, pismenije što bi se reklo ako želimo da naše dijete sutra ne vidimo kako stoji pred nekim i vrišti mu u lice ili se cinično ili ironično smije na ono što je neko rekao a njemu se svidjelo nije
ježim se od svakog pretjerivanja, a i od rečenice neće mu ništa biti
nisam se držala tablica ali jesam pazila i dan danas pazim šta im dajem i na to sam ponosna iako dobijam komentare tipa "pa kad nisi dala djeci ništa da jedu"
očito jesam kad su živa hvala Bogu, ali mene plaši šta se krije iza ove rečenice ništa mu neće biti ili šta će mu biti od toga
usudila bih se reći - to je nepažnja, npr koliko nas čita deklaracije, šta to jedemo i šta djeci dajemo, ne možemo uticati na sve, ali ono što vidimo i na šta možemo zašto tu zakazujemo
niko nam ne bi trebao biti preči od user posted image , čak ni naš ponos, sujeta ili dragost da svome čedu nešto lijepo i slasno priuštimo  


_____________________________

strpljen - spasen

(odgovor članu sabinos)
Neposredna veza do poruke: 449
   RE: "hajde ba,nece mu nista biti"
12.1.2011 16:42:12   
bebacha
draga Aida kakva si ti majka pa bebi od 3 mjesca nisi dala pizzu,user posted image user posted image user posted image user posted image
ja to vise uopste ne slusam.ljudi oko mene se cude sto Alen nejede smoki i cokoladu a ja samo kazem "netreba mu to".prije su bebe u njegovoj dobi jele kropirusu i sta vec,ja sam kazem dobro i gotovo.s Ajlom sam bila dosta drugacija,cesto popustala al sad samo ja odlucujem.a znam da ne ne pretjerujem


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *