|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  913 914 [915] 916 917   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.1.2012 13:46:36   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: leona81

mi imamo avent 18 + i ovaj Nuk, kupili u apoteci, nasa je roza sa disney princezama, i super je samo ona je 3+ i M jos ne moze da se navikne na nju...plus uzeli smo one obicne iz Kozma(vidjeli kod Lady) i odlicne su:)




leona a ima li kupiti samo ovaj gore nastavak,jer ja imam ovu Nuk bocicu samo je noa izgrizla 2 silikonska ''sisača'' pa mi stoji jer joj ih ne zelim vise kupovatiuser posted image

(odgovor članu leona81)
  Neposredna veza do poruke: 22851
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.1.2012 13:47:37   
bebacha
Leona kakva je ta iz Kozma i koliko kosta ova Nuk

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 22852
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.1.2012 13:47:44   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: felix

vesela, kupi sebi one prijasnje vekereuser posted image user posted image  komsiju ce probuditi kak zvoni . 
Ja sad ranim oko 8 . a dok nisam morala nigdje oko 9 i to se jedva dignem uh i ja sam lijena ustat ,ugasim zvon.kazem jos malo i svaki put zaksanimuser posted image


i ja sam u tvom klubu spavalicauser posted image mogla bih ja do podne da me pusteuser posted image user posted image



ja sam ti takva, do 13-14 opalila bi bez problema user posted image
al sam noću plaho aktivna, nije mi problem do 1-2-3 kuhati, čistiti itd al da mi je ujutro opaliti spavanac
uffff baš bi voljela
zato se ja ibretim kad vidim da neko vikendom porani


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 22853
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.1.2012 13:47:45   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: leona81

mi imamo avent 18 + i ovaj Nuk, kupili u apoteci, nasa je roza sa disney princezama, i super je samo ona je 3+ i M jos ne moze da se navikne na nju...plus uzeli smo one obicne iz Kozma(vidjeli kod Lady) i odlicne su:)


a nisu problem za zube?
joj ja i zubi user posted image


ma nisu jer milism da nisu namjenjen da djete cucla non stop iz njih nego da piej kad ozedni hahahahahhahahahaa  i po noci da se nedaje cas ili usput .


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 22854
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.1.2012 13:48:27   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: felix

cak ih pohvalio jer su kasno nikli rekao je da ce mu zubici biti jaki i da ce sporo  ispadati jer nisu nikkli sa 6 mjes kao kod neke djece
Tako da nema potrebe da ga vodim vise, ako bas moram .


zar ima ikakve veze kad su zubi nikli, ja sam kontala da je ovo babska pricauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 22855
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.1.2012 13:48:47   
Anoniman
o.k hanady , hvala
bananica ih i ja sam lijena user posted image  ko cuskija , bgm  kad mi zazavoni mob neznam dje sam , a moj A SE odma dize vice amo sss reko jos malo djete  uhar i oni 5 min user posted image

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 22856
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.1.2012 13:48:49   
rose 87
hanady jeli popravljaju mlijecne zubice kod vas,ja imam dvije prijateljice cije djevojcice (imaju 3 god.) imaju pokvarene prednje zubice i nece da im ih poprave,jedna ima stvarno problema s tim jer malenu znaju danima boliti zubici

_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 22857
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.1.2012 13:49:13   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Mirkica

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: leona81

mi imamo avent 18 + i ovaj Nuk, kupili u apoteci, nasa je roza sa disney princezama, i super je samo ona je 3+ i M jos ne moze da se navikne na nju...plus uzeli smo one obicne iz Kozma(vidjeli kod Lady) i odlicne su:)


a nisu problem za zube?
joj ja i zubi user posted image


ma nisu jer milism da nisu namjenjen da djete cucla non stop iz njih nego da piej kad ozedni hahahahahhahahahaa  i po noci da se nedaje cas ili usput .



trebala bi joj ja ovo kupiti, pa nek legne i pijucka, sigurno će se brže odvići nego od flašice
a taman se danas uhfatim toga je flašica pukla i da nemamo više para za drugu


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 22858
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.1.2012 13:50:01   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: rose 87

hanady jeli popravljaju mlijecne zubice kod vas,ja imam dvije prijateljice cije djevojcice (imaju 3 god.) imaju pokvarene prednje zubice i nece da im ih poprave,jedna ima stvarno problema s tim jer malenu znaju danima boliti zubici


kako ne popravljaju, popravljaju naravno
ako neće taj stomatolog ja bi otišlka privatno
ev curica koja ide sa mojoj kćerkicom u vrtić popravila dvije četvorke privatno a ima 3 godine


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu rose 87)
Neposredna veza do poruke: 22859
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.1.2012 13:50:56   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: marijanna

IZVORNA PORUKA: felix

cak ih pohvalio jer su kasno nikli rekao je da ce mu zubici biti jaki i da ce sporo  ispadati jer nisu nikkli sa 6 mjes kao kod neke djece
Tako da nema potrebe da ga vodim vise, ako bas moram .


zar ima ikakve veze kad su zubi nikli, ja sam kontala da je ovo babska pricauser posted image


niej kazu sto kasnije to  bolje ali ne bi trebalo ni prekasno user posted image user posted image user posted image user posted image po pravilu do 2 godine bi trebali svi biti tu


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 22860
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.1.2012 13:51:05   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: marijanna

IZVORNA PORUKA: felix

cak ih pohvalio jer su kasno nikli rekao je da ce mu zubici biti jaki i da ce sporo  ispadati jer nisu nikkli sa 6 mjes kao kod neke djece
Tako da nema potrebe da ga vodim vise, ako bas moram .


zar ima ikakve veze kad su zubi nikli, ja sam kontala da je ovo babska pricauser posted image



naravno da nema...
to niti jedna ozbilljan stomatolog nebi rekoa...

mojoj starijoj je prvi szub sa 4 mjeseca narastao...
a mlađoj sa 8 mjeseci jedan i tek nakon godine ostali...

naša zubarka se isto odnosi i prma zubima i jedne i druge...

sinu moje zaove prvi je zub nikao sa 13 mjeseci...
njemu zubi nisu ni blizu kao kod moje djece...
a na sve to prije nego je mojoj starijoj ispao prvi zub njemu s eveć dva...
znači to je individulano...rast prvih zuba veze nema sa istim



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 22861
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.1.2012 13:51:24   
leona81
mislim da nema, bar ja nisam vidjela...ja nesto kontam da je navikavam na ovu do 3 godine i onda nek pije iz case...valjda izdrzi dotad...imali smo onu obicnu iz dma za 6 mj bila je ok, pa uzeli avent 12 mj super trajala pa onu insulated aventovu za 18 mj, ona je bacila na pod i pukla skroz, kupili obicnu za 18 mj evo je super i dan danas...sad tek prelazimo polako na NUK. najbolja se pokazala obicna aventica za 18 mj:)

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 22862
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.1.2012 13:51:39   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: marijanna

IZVORNA PORUKA: felix

cak ih pohvalio jer su kasno nikli rekao je da ce mu zubici biti jaki i da ce sporo  ispadati jer nisu nikkli sa 6 mjes kao kod neke djece
Tako da nema potrebe da ga vodim vise, ako bas moram .


zar ima ikakve veze kad su zubi nikli, ja sam kontala da je ovo babska pricauser posted image



kod nas su rano nikli, al šta je razlika kad djetetu niknu u 4 mjesecu prvi zubići il u 10 mjesecu prvi
Nikakva, kao ranije će se možda 5-6 mjeseci pokvariti
meni ne reče stomatolog da to ima veze al budem pitala


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 22863
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.1.2012 13:51:57   
*pcelica*

IZVORNA PORUKA: marijanna

IZVORNA PORUKA: felix

cak ih pohvalio jer su kasno nikli rekao je da ce mu zubici biti jaki i da ce sporo  ispadati jer nisu nikkli sa 6 mjes kao kod neke djece
Tako da nema potrebe da ga vodim vise, ako bas moram .


zar ima ikakve veze kad su zubi nikli, ja sam kontala da je ovo babska pricauser posted image



Ja u ovo bas i nevjerujem, jer kod moje Ajle su zubici poceli nicati od cetvrtog mjeseca. Nikad nije imala problema niti su joj se kvarili, a kad su joj trebali ispadati vodila sam je zubaru da joj on izvadi jer joj mlijecni nisu ispadali a stalni su pocinjali da nicu.


_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 22864
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.1.2012 13:52:08   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: rose 87

hanady jeli popravljaju mlijecne zubice kod vas,ja imam dvije prijateljice cije djevojcice (imaju 3 god.) imaju pokvarene prednje zubice i nece da im ih poprave,jedna ima stvarno problema s tim jer malenu znaju danima boliti zubici


kako ne popravljaju, popravljaju naravno
ako neće taj stomatolog ja bi otišlka privatno
ev curica koja ide sa mojoj kćerkicom u vrtić popravila dvije četvorke privatno a ima 3 godine



da naravno da poporavljaju...
o mliječnim zubima s evodi ista briga kao o stalnim zbima...
to što će oni ispasti i novi narasti nema veze

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 22865
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.1.2012 13:53:11   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: leona81

mislim da nema, bar ja nisam vidjela...ja nesto kontam da je navikavam na ovu do 3 godine i onda nek pije iz case...valjda izdrzi dotad...imali smo onu obicnu iz dma za 6 mj bila je ok, pa uzeli avent 12 mj super trajala pa onu insulated aventovu za 18 mj, ona je bacila na pod i pukla skroz, kupili obicnu za 18 mj evo je super i dan danas...sad tek prelazimo polako na NUK. najbolja se pokazala obicna aventica za 18 mj:)


nuk ima nastavaka silikoncki u obliku kljuna...taj anstavak ide na svaku nuk flašu umjesto dude standardne nuk...



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 22866
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.1.2012 13:53:14   
leona81
IZVORNA PORUKA: bebacha

Leona kakva je ta iz Kozma i koliko kosta ova Nuk


ova je oko 16, 17 KM a iz Kozma one obicne dodju 2 u pakovanju plava i zelena dodju 4 KM, male kao case kljun pise za 6 mj al nisu, za vecu su djecu al nema poklopca pa se ne moze nositi npr u vrtic i vani, ja ih koristim samo kuci...mogu se kasnije koristiti kao case obicne

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 22867
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.1.2012 13:53:36   
veeseelaa
znači to je individulano...rast prvih zuba veze nema sa istim


i meni je to logično
takodje mislim da zdravost zuba ovisi malo od genetike, malo od prehrane a najviše od posjeta stomatologu i vodjenja higijene
sve što se na vakat otkrije, svaki problem uspješno se može zaliječiti




_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 22868
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.1.2012 13:53:56   
leona81
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: leona81

mislim da nema, bar ja nisam vidjela...ja nesto kontam da je navikavam na ovu do 3 godine i onda nek pije iz case...valjda izdrzi dotad...imali smo onu obicnu iz dma za 6 mj bila je ok, pa uzeli avent 12 mj super trajala pa onu insulated aventovu za 18 mj, ona je bacila na pod i pukla skroz, kupili obicnu za 18 mj evo je super i dan danas...sad tek prelazimo polako na NUK. najbolja se pokazala obicna aventica za 18 mj:)


nuk ima nastavaka silikoncki u obliku kljuna...taj anstavak ide na svaku nuk flašu umjesto dude standardne nuk...




nije kod ove kljun nastavak nego kao kod sportskih flasica za fitness, nastavak se izvlaci van i onda se pije...

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 22869
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.1.2012 13:54:08   
Mala Selma
Mi smo pili iz aventove 18+, ali sada samo pije iz case i soljeuser posted image od 20 mjeseci ne koristi flasicuuser posted image  sam je odbacio sa recenicom : Nisam ja beba, i nikad vise nije trazio, mada sam ja forsirala, al djaba!Pije mlijeko iz case!e sad posto sam ja njega dojila 13 mjeseci ( i siku je sam odbaciouser posted image ) imao je naviku da se budi po noci i tek je sa 2 godine i 4 mjeseca prespavao noc, kad se probudi u noci, ja na stolu ostavim casu vode, on popije i vrati se u krevet ( jer spava na velikom krevetu u svojoj sobi) , pa tako da nemam problema sa timuser posted image

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 28.04.2009.


(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 22870
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.1.2012 13:54:18   
rose 87

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: rose 87

hanady jeli popravljaju mlijecne zubice kod vas,ja imam dvije prijateljice cije djevojcice (imaju 3 god.) imaju pokvarene prednje zubice i nece da im ih poprave,jedna ima stvarno problema s tim jer malenu znaju danima boliti zubici


kako ne popravljaju, popravljaju naravno
ako neće taj stomatolog ja bi otišlka privatno
ev curica koja ide sa mojoj kćerkicom u vrtić popravila dvije četvorke privatno a ima 3 godine


vjeruj da neznam jedna mi je samo komsinka tako da je puno ni pitala nisam,a ova druga je i vodila privatno i on rekao kao nesmije se usuditi jer misli da ce se curica prepasti i da nece uspjeti da popravi zube,kao ispast ce oni sami,a to sto malu boli okaci macku o rep,trebala bih joj reci da se raspita za druge stomatologe

_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 22871
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.1.2012 13:54:35   
Anoniman
Hanady i Nikoli su relativno kasno nikli zubi,prvi sa 8. mjeseci  a nikad to nigdje nisam cula ni procitala da je bolje sto kasnije niknu, a sad vidjeh da felix kaže da joj je to zubar rekao ,gdje nam je sad pocahontas?

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 22872
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.1.2012 13:55:09   
Anoniman
ma sta ja znam jel istina il nije briga me bitno mi da su mu zubi jaki i zdravi user posted image


(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 22873
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.1.2012 13:55:14   
bebacha
IZVORNA PORUKA: leona81

IZVORNA PORUKA: bebacha

Leona kakva je ta iz Kozma i koliko kosta ova Nuk


ova je oko 16, 17 KM a iz Kozma one obicne dodju 2 u pakovanju plava i zelena dodju 4 KM, male kao case kljun pise za 6 mj al nisu, za vecu su djecu al nema poklopca pa se ne moze nositi npr u vrtic i vani, ja ih koristim samo kuci...mogu se kasnije koristiti kao case obicne
    



ma meni treba Ajli casa.ona ima 4god i vec dugo pije iz obicne cae al je problem sto joj Alen uzme i onda bi se on igrao i prosipao vodu.


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 22874
   [Obrisana poruka]
19.1.2012 13:55:20   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu bebacha)
  Neposredna veza do poruke: 22875
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  913 914 [915] 916 917   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  913 914 [915] 916 917   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *