|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu
14.1.2012 12:12:38   
Rabi
Super, drago mi je da su zene sretno stigle, predale i razgovarale da mamomuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 601
   RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu
14.1.2012 12:27:35   
Visnja RR
sad me je mama32009 ponovo zvala... mama mame Aide je dosla pa su ih one malo "pritisle" pricom i rekle su da imaju preko 2.000 km donacija i bla bla....

Ali Nunici ce detaljnije napisati kad dodje

Uglavnom za nas je ova akcija zavrsena...

Hvala svim zenama koje su svoje emocije i svoje slobodno vrijeme utrosile i pokazala da RR ima srce ko Bosmal user posted image user posted image

Novac koji je kod mene usmjericemo za lijecenje bolesnog djeteta u narednom periodu...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 602
   RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu
14.1.2012 12:32:08   
Rabi
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

sad me je mama32009 ponovo zvala... mama mame Aide je dosla pa su ih one malo "pritisle" pricom i rekle su da imaju preko 2.000 km donacija i bla bla....

Ali Nunici ce detaljnije napisati kad dodje

Uglavnom za nas je ova akcija zavrsena...

Hvala svim zenama koje su svoje emocije i svoje slobodno vrijeme utrosile i pokazala da RR ima srce ko Bosmal user posted image user posted image

Novac koji je kod mene usmjericemo za lijecenje bolesnog djeteta u narednom periodu...


jel' ovo znaci da ipak nesto ne stimauser posted image user posted image


_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 603
   [Obrisana poruka]
14.1.2012 12:34:14   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Rabi)
  Neposredna veza do poruke: 604
   RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu
14.1.2012 12:35:12   
selebriti

IZVORNA PORUKA: palachinken

Da li sad stopiramo dalje donacije dok se šta ne istraži? Da me neko pogreno ne shvati, ali u ovom momentu ima druge djece kojima se o zivotu radi, npr mala Amina Tahmičija


Šta mislite, recimo, ovdje da ide novac??


_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 605
   RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu
14.1.2012 12:43:02   
palachinken
Ponavljam, ja sam za da pomognemo maloj Amini, njoj je stanje kriticno, treba joj što prije nova jetra. Mislim da ima tema?

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 606
   RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu
14.1.2012 12:49:53   
Rabi
IZVORNA PORUKA: Iman83

Rabi, nema šta da ne štima...imaju preko 2000 km na računu, dakle imaju za platiti te troškove, hranu, odjeću, obući i ostalo će pored nas dobaviti još puno ljudi...ako je tačan onaj podatak što je neko sopmenuo, mama će odskora imati i osiguranje...dakle koliko toliko ta porodica je namirena...



jesam li ja onda pogresno skontala..
ja sam mislila da su nase mame rekle da imaju jos ovoliko para na racunu, prikupljeno da bi one nesto mozda rekleuser posted image nasim forumasicama....ili mama aida i njena mama imaju ovoliko para na racunuuser posted image
ma ne kontam..


< Poruku je uredio Rabi -- 14.1.2012 12:59:58 >


_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 607
   RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu
14.1.2012 12:51:56   
koka i po

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

sad me je mama32009 ponovo zvala... mama mame Aide je dosla pa su ih one malo "pritisle" pricom i rekle su da imaju preko 2.000 km donacija i bla bla....

Ali Nunici ce detaljnije napisati kad dodje

Uglavnom za nas je ova akcija zavrsena...

Hvala svim zenama koje su svoje emocije i svoje slobodno vrijeme utrosile i pokazala da RR ima srce ko Bosmal user posted image user posted image

Novac koji je kod mene usmjericemo za lijecenje bolesnog djeteta u narednom periodu...




mislim da je ovom recenicom sve receno bez potrebe za dodatnim objasnjenjima.

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 608
   RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu
14.1.2012 12:52:08   
Rabi
IZVORNA PORUKA: palachinken

Ponavljam, ja sam za da pomognemo maloj Amini, njoj je stanje kriticno, treba joj što prije nova jetra. Mislim da ima tema?


i ja sam za da pomognemo ovoj djevojcici...ili onoj malenoj djevojcici iz bihaca , mislim da se  preziva Ramakic, oboljela od leukemije... mislim, ako mama Aida ima 2000 na racunu...


_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 609
   RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu
14.1.2012 12:52:23   
Visnja RR
mama Aida i njena mama imaju toliko novca... tu sam info imala jos juce samo nisam imala precizni cifru

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 610
   RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu
14.1.2012 12:56:03   
Rabi
.



< Poruku je uredio Rabi -- 14.1.2012 12:58:46 >


_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 611
   RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu
14.1.2012 12:58:12   
Rabi
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

mama Aida i njena mama imaju toliko novca... tu sam info imala jos juce samo nisam imala precizni cifru


pa hvala Bogu!!!
a mozes li ti, eto ako se ostale slazu...ovaj novac usmjeriti za neku drugu hum. akciju...ima jos bolesne djece?
A za BB da skupimo jos za malog djecaka...da te pare ne leze bezveze, nekome mozda fali toliko da ide na lijecenje!
Ovo je samo prijedlog, ako se slazeteuser posted image


_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 612
   RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu
14.1.2012 12:59:41   
bananica
drago mi je da je sve proslo kako trebauser posted image

Visnja, moja preporuka za pomoc
http://www.youtube.com/watch?v=Gb0OVgHlaIw&list=UUd-pLdh_zM_2PE9PT-3QRRw&index=1&feature=plcp

(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 613
   RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu
14.1.2012 13:01:37   
bananica
IZVORNA PORUKA: bananica

drago mi je da je sve proslo kako trebauser posted image

Visnja, moja preporuka za pomoc
http://www.youtube.com/watch?v=Gb0OVgHlaIw&list=UUd-pLdh_zM_2PE9PT-3QRRw&index=1&feature=plcp



nemam zvucnike na poslu pa ne znam sta pricaju, al slika mi govori sveuser posted image

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 614
   RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu
14.1.2012 13:03:24   
Rabi
http://www.facebook.com/pages/Molim-sve-prijatelje-da-pomognu-maloj-Ajni-Ramakic-iz-Bihaca/278799128839359?ref=ts&sk=wall

ja nadjoh ovaj link o Ajni Ramakic


_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 615
   RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu
14.1.2012 13:05:52   
ElmaB
Ja sam prijatelj sa njenim ocem na fb. Ajna je operisana prije tri dana, osjeća se dobro, i počela je hodati jer od terapija nije jedno vrijeme nikako mogla na noge. Za sada dio troškova je pokriven, ali treba još za naredni period.

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 616
   RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu
14.1.2012 13:11:17   
Rabi
IZVORNA PORUKA: ElmaB

Ja sam prijatelj sa njenim ocem na fb. Ajna je operisana prije tri dana, osjeća se dobro, i počela je hodati jer od terapija nije jedno vrijeme nikako mogla na noge. Za sada dio troškova je pokriven, ali treba još za naredni period.


divna vijestuser posted image user posted image user posted image
Bas si me obradovala!!!!!!!!!!!!!!


_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 617
   RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu
14.1.2012 13:38:11   
Nunichi
Eh ovako...bilo je jako tesko doci do pravih informacija. Islo je na guranje, Aidina mama je glavna karika svega. Ona je ta koja sve sredjuje, novac je kod nje, knjizice i sl.
U toku je sredjivanje njihovog osiguranja, tako da ce knjizice biti ovjerene do kraja mjeseca.
Neko im je ponudio i advokata da pokrene razvod. Treba im se javiti tokom naredne sedmice.
Sve kontrole su krajem mjeseca...ja sam se ponudila da im pomognem oko toga.
Rekle smo joj da mora malo konce preuzeti u svoje ruke, da ako nesto zapne zove nas, ali pod uslovom da se pokrene naredne sedmice...plati bolnici dug (novac vec imaju), zavrsi papire oko osiguranja i pokrene razvod.
Bilo je stvarno tesko, srecom mama2009 je onako ostra na jeziku user posted image a bebacha ima dobar vid, pa smo nekako uspjele u gomili papira vidjeti da je racun iz 2009 i da nema veze sa bebom.
Uglavnom, maleni je med, postavicu koju sliku, samo da jedem...umirem. user posted image
Vidjecemo koliko ce ona uraditi, pa cemo znati treba li jos nasu pomoc.  Tako smo joj i rekle, nismo samo mi uz nju, nego mnogo zena i ako se potrudi malo i sama mi cemo i dalje biti tu za njenu djecu.

Novi momenat je da je kcerka kod muzeve sestre...nisu se vidjele neko vrijeme. Kaze da joj je zabranjeno da je vidja. Tu se nista ne moze dok se ne pokrene razvod, jer oni su jos u braku.
Tako vam je to mile moje, neka me de de i bebacha dopune...jer bridi mi glava, mozda sam nesto i propustila.


(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 618
   RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu
14.1.2012 13:40:31   
Anoniman
Drago mi je da mama Aida ima toliko na racunu.
Ne treba nam nista biti krivo. Ne grijesimo dusu pricama i mislima.
Sve je super, sve je za 5...idemo dalje.
Nase srce nema granice...

< Poruku je uredio Pahuljicaa -- 14.1.2012 13:43:14 >

(odgovor članu Rabi)
  Neposredna veza do poruke: 619
   RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu
14.1.2012 13:40:54   
bananica
Nunichi user posted image user posted image
svaka vam castuser posted image user posted image

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 620
   [Obrisana poruka]
14.1.2012 13:57:54   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 621
   RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu
14.1.2012 14:03:24   
Nunichi
user posted image

mama2009, de_de

user posted image

bebac i ja user posted image

user posted image

bebac, bebacha, mama2009

(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 622
   RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu
14.1.2012 14:05:38   
Visnja RR
Nunichi user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 623
   RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu
14.1.2012 14:26:44   
de_de
IZVORNA PORUKA: Nunichi

Eh ovako...bilo je jako tesko doci do pravih informacija. Islo je na guranje, Aidina mama je glavna karika svega. Ona je ta koja sve sredjuje, novac je kod nje, knjizice i sl.
U toku je sredjivanje njihovog osiguranja, tako da ce knjizice biti ovjerene do kraja mjeseca.
Neko im je ponudio i advokata da pokrene razvod. Treba im se javiti tokom naredne sedmice.
Sve kontrole su krajem mjeseca...ja sam se ponudila da im pomognem oko toga.
Rekle smo joj da mora malo konce preuzeti u svoje ruke, da ako nesto zapne zove nas, ali pod uslovom da se pokrene naredne sedmice...plati bolnici dug (novac vec imaju), zavrsi papire oko osiguranja i pokrene razvod.
Bilo je stvarno tesko, srecom mama2009 je onako ostra na jeziku user posted image a bebacha ima dobar vid, pa smo nekako uspjele u gomili papira vidjeti da je racun iz 2009 i da nema veze sa bebom.
Uglavnom, maleni je med, postavicu koju sliku, samo da jedem...umirem. user posted image
Vidjecemo koliko ce ona uraditi, pa cemo znati treba li jos nasu pomoc.  Tako smo joj i rekle, nismo samo mi uz nju, nego mnogo zena i ako se potrudi malo i sama mi cemo i dalje biti tu za njenu djecu.

Novi momenat je da je kcerka kod muzeve sestre...nisu se vidjele neko vrijeme. Kaze da joj je zabranjeno da je vidja. Tu se nista ne moze dok se ne pokrene razvod, jer oni su jos u braku.
Tako vam je to mile moje, neka me de de i bebacha dopune...jer bridi mi glava, mozda sam nesto i propustila.




Vazno je napomenuti da je otac zabranio mami Aidi da vidi kcerku, one su isle i na policiju da prijave, ali su im rekli da to treba uraditi socijalna sluzba, i da ce tek tada reagovati. Aida nam je rekla da razlog njenog odlaska od supruga je stalno maltretiranje od strane njegove sestre (koja ju je cak i tukla) i njegovo zanemarivanje nje i djece (zivjela je u kuci koja je bila u veoma losem stanju, nije htio kupovati potrebne stvari za hranu, higjenu, on je odlazio u Hrvatsku da radi, a nju ostavljao na milost i nemilost svoje sestre). Prije 15-20 dana je dosao i odveo curicu, a nakon toga otisao u Hrvatsku, a curicu ostavio svojoj sestri, Aida ga je zvala sa molbom da ju posjeti, ali joj je zabranio, zbog toga sto je sa svojom pricom izasla u medije.
Takodje nakon operacije zvala ga je da kupi djetetu pelena, hrane.., na sto je on rekao, sta ce dijetu pelene, pa on i ne zna sta je to, tako da je odbio ikakvu pomoc.
Ovo prenosim sto nam je ona pricala.
Ma bilo je dirljivo, mali je premeden, guguce, smije se...
Sto se tice skupljenih para, jucer sam o tome pisala, pola Lukavca se diglo da pomogne malom, tako da me ne cudi sakupljeni iznos. Aida nam je sama rekla da je jucer dobila paket iz Njemacke.
Ako se jos neceg sjetim napisat cu.


_____________________________

Keno mamino zlato
22.11.2009.

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 624
   RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu
14.1.2012 14:33:07   
bananica
jadna ta djecica kroz sta prolaze i kroz sta ce jos uvijek prolaziti sa takvim roditeljima, stvarno tuzno, kako mi je samo zao te malene djevojciceuser posted image user posted image

(odgovor članu de_de)
Neposredna veza do poruke: 625
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *