|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  263 264 [265] 266 267   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Problemi sa dojenjem...
1.3.2015 8:41:19   
Valerie
Trudna sam 30 sedmica, prvo dijete. Vec godinama imam ciste u dojkama, a u lijevoj imam intraduktalni papilom, vrlo blizu bradavice, tvrd na dodir i zbog njega vec godinama iscjedak iz te dojke. Rečeno mi je na pregledima i kontrolama koje redovno obavljam godinama da se to moze samo operativno odstraniti. Planirala sam operaciju, ali sam u medjuvremenu ostala trudna.
Jako bih voljela da dojim svoju bebu i brine me taj papilom. Da li ću moći, da li će smetati taj iscjedak (koji je nekad žute do tamno smedje boje). Radila sam naravno citološku analizu u vise navrata, pokazalo se da nema malignih celija, nego samo celije epitela. Bojim se upale, mastitisa...
Zanima me da li je neko imao ili čuo za sličan slučaj?

Shvatila sam da su savjeti doktora u ovom polju na nivou nagadjanja, neki su mi rekli da zbog promjena na dojkama necu ni moci zatrudniti, a eto vrlo lako sam ostala trudna. Bila sam kod raznih doktora, ginekologa, glandularnog hirurga, radila UZ, mamografiju, analizu iscjetka, i nekako uvijek su mi svi ostali nedoreceni...

Bilo kakav savjet bi mi dobro dosao, preporuka za dobrog doktora, iskustvo...

Hvala vam

(odgovor članu unchy)
Neposredna veza do poruke: 6601
   RE: Problemi sa dojenjem...
6.3.2015 22:40:45   
marketing RR

Dojenje je blagodet za majku i dijete!


Majčino mlijeko je najveće bogatstvo koje mama može da pokloni svom djetetu odmah po rođenju.

Takođe majke koje doje imaju veliku korist.
Naučno je dokazano je da majke koje doje imaju bolju mineralizaciju kostiju i za 50% manji rizik od pojave karcinoma dojke prije menopauze.
"Kontakt koji se ostvaruje između majke i djeteta prilikom dojenja je nezamjenljiv osjećaj spokoja, sreće, ljubavi i mira" kažu majke.

U cilju stimulacije laktacije i poboljšanja kvaliteta odnosno nutritivne vrijednosti i količine majčinog mlijeka, tu su Fitolat tablete!


Fitolat tablete su prirodni tradicionalni preparat namjenjen dojiljama za:
poboljšanje laktacije
održavanje laktacije tokom cijelog perioda dojenja

PROČITAJTE VIŠE O FITOLATU...

Sponzor Vitamedic, nagradiće prve tri Ringerajine korisnice - mame ili trudnice koje se jave u ovoj temi i napišu da žele Fitolat.



< Poruku je uredio marketing RR -- 6.3.2015 22:46:24 >

(odgovor članu Valerie)
Neposredna veza do poruke: 6602
   RE: Problemi sa dojenjem...
6.3.2015 23:32:20   
Isha
Evo, ja zelim Fitolat tablete, imam bebu od devet mjeseci i dojim je od pocetka.

(odgovor članu marketing RR)
Neposredna veza do poruke: 6603
   RE: Problemi sa dojenjem...
7.3.2015 9:29:31   
almondray
user posted image hoću i ja Fitolat tablete.Dojim po treći put user posted image uspješno hB.

_____________________________

I am one of those people who constantly needs to have something toDO and DO.MZT

(odgovor članu Isha)
Neposredna veza do poruke: 6604
   RE: Problemi sa dojenjem...
7.3.2015 10:37:31   
marinčii
Evo i ja zelim Fitolat tablete,prvog sina dojila 20mjeseci a sad dojim vec 3 mjeseca

< Poruku je uredio marinčii -- 7.3.2015 10:39:35 >


_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu almondray)
Neposredna veza do poruke: 6605
   RE: Problemi sa dojenjem...
7.3.2015 12:32:37   
hatepsut
ihhh,proslo user posted image moja drugarica iskljucivo doji blizance stare 1mj user posted image

_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 6606
   RE: Problemi sa dojenjem...
8.3.2015 0:28:34   
marketing RR

IZVORNA PORUKA: Isha

Evo, ja zelim Fitolat tablete, imam bebu od devet mjeseci i dojim je od pocetka.


Draga mama, molimo pošalji nam podatke na pp (ime, prezime, adresa, broj telefona), soonzor će poslati kutiju Fitolata.
Uživajte u dojenju i dalje!

(odgovor članu Isha)
Neposredna veza do poruke: 6607
   RE: Problemi sa dojenjem...
8.3.2015 0:28:42   
marketing RR

IZVORNA PORUKA: almondray

user posted image hoću i ja Fitolat tablete.Dojim po treći put user posted image uspješno hB.



Draga mama, molimo pošalji nam podatke na pp (ime, prezime, adresa, broj telefona), soonzor će poslati kutiju Fitolata.
Uživajte u dojenju i dalje!

(odgovor članu almondray)
Neposredna veza do poruke: 6608
   RE: Problemi sa dojenjem...
8.3.2015 0:28:50   
marketing RR

IZVORNA PORUKA: marinčii

Evo i ja zelim Fitolat tablete,prvog sina dojila 20mjeseci a sad dojim vec 3 mjeseca


Draga mama, molimo pošalji nam podatke na pp (ime, prezime, adresa, broj telefona), soonzor će poslati kutiju Fitolata.
Uživajte u dojenju i dalje!

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 6609
   RE: Problemi sa dojenjem...
8.3.2015 7:25:14   
marinčii
Hvala puno!

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu marketing RR)
Neposredna veza do poruke: 6610
   RE: Problemi sa dojenjem...
8.3.2015 7:25:21   
marinčii
Hvala puno!user posted image

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu marketing RR)
Neposredna veza do poruke: 6611
   RE: Problemi sa dojenjem...
8.3.2015 14:52:25   
almondray

IZVORNA PORUKA: marketing RR


IZVORNA PORUKA: almondray

user posted image hoću i ja Fitolat tablete.Dojim po treći put user posted image uspješno hB.



Draga mama, molimo pošalji nam podatke na pp (ime, prezime, adresa, broj telefona), soonzor će poslati kutiju Fitolata.
Uživajte u dojenju i dalje!
user posted image
Hvala puno!

_____________________________

I am one of those people who constantly needs to have something toDO and DO.MZT

(odgovor članu marketing RR)
Neposredna veza do poruke: 6612
   RE: Problemi sa dojenjem...
8.3.2015 15:14:49   
ananas_ze
Ja mislila nekom treba pomoc oko dojenja user posted image

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu almondray)
Neposredna veza do poruke: 6613
   RE: Problemi sa dojenjem...
13.3.2015 14:47:45   
marketing RR
Drage mame,

Fitolat tablete se mogu naći u Apotekama Lupriv u Sarajevu kao i u apoteci Oaza zdravlja u ulici Bihaćka 1 u blizini doma zdravlja Omer Maslić Sarajevo. To su apoteke koje sigurno imaju Fitolat, a i telefon Vitamedica Vam stoji na raspolaganju, pa slobodno nazovite i zamolite da se Fitolat isporuči u apoteku koju želite
Vitamedic 055/355-600


< Poruku je uredio marketing RR -- 13.3.2015 14:52:50 >

(odgovor članu Valerie)
Neposredna veza do poruke: 6614
   RE: Problemi sa dojenjem...
13.3.2015 16:59:23   
Isha
Tablete su stigle danas, hvala sponzoru user posted image

(odgovor članu marketing RR)
Neposredna veza do poruke: 6615
   RE: Problemi sa dojenjem...
16.3.2015 17:15:03   
Lejla Dino
Moja mama je imala papilon, godinama je vukla to dok nije otisla hirurgu i odstranila isti. Preporucujem ti privatnu kliniku, Erol Kapetanovic u Sarajevu. Poslije operacije, svaki drugi doktor koji je imao priliku da je pregleda je rekao da ni sam ne bi bolje uradio ili da je uradjena operacija na najbolji nacin. Pored svega, estetski, nakon 5 godina, nikada ne bi mogla primijetiti da je bilo nekih intervencija na dojci, a izvadjen je "sadrzaj velicine zenske pesnice" (citirano sa ph nalaza poslije operacije uradjen na Klinickom centru u Sarajevu) na dojci velicine 80B. Mislila sam da BI TE OVO ZANIMALO :)

(odgovor članu Valerie)
Neposredna veza do poruke: 6616
   RE: Problemi sa dojenjem...
3.4.2015 0:32:40   
marketing RR
Drage mame i trudnice, Lifemedic i ovog meseca poklanja Fitolat za prve 3 korisnice koje se jave u ovoj temi i prijave se.

Fitolat, da pomogne dojenje, da mame i bebe budu zadovoljne user posted image

I drage dobitnice, javite nam iskustva sa Fitolatom user posted image




< Poruku je uredio marketing RR -- 3.4.2015 0:36:09 >

(odgovor članu Lejla Dino)
Neposredna veza do poruke: 6617
   RE: Problemi sa dojenjem...
3.4.2015 3:25:08   
Vanne
Evo ja se javljam za fitolat user posted image
Dojimo vec 9 mjeseci user posted image

_____________________________

02. 07. 2014. 18:56 Sarah.....zjenica oka moga....

(odgovor članu marketing RR)
Neposredna veza do poruke: 6618
   RE: Problemi sa dojenjem...
3.4.2015 8:31:28   
almondray

IZVORNA PORUKA: marketing RR

Drage mame i trudnice, Lifemedic i ovog meseca poklanja Fitolat za prve 3 korisnice koje se jave u ovoj temi i prijave se.

Fitolat, da pomogne dojenje, da mame i bebe budu zadovoljne user posted image

I drage dobitnice, javite nam iskustva sa Fitolatom user posted image




Moj još nije stigaouser posted image možda nije usput moje mjesto prebivalištauser posted image ako se uručuje lično.

_____________________________

I am one of those people who constantly needs to have something toDO and DO.MZT

(odgovor članu marketing RR)
Neposredna veza do poruke: 6619
   RE: Problemi sa dojenjem...
3.4.2015 9:00:59   
irenaSA
Mene je prosto stid više za nagrade ali dojim i čula sam da su dobreuser posted image
Prijavljujemo se i miuser posted image
Isključivo dojimo 7 mjesec i idemo naprijeduser posted image

_____________________________

Sarah, mamina i tatina princeza stigla je na ovaj svijet 16.02.2010. godine
Dani, mamin i tatin princ stigao je na ovaj svijet 19.09.2014 .godine
Iza tuge vedrije je nebo...iza tuge čistija je duša...

(odgovor članu almondray)
Neposredna veza do poruke: 6620
   RE: Problemi sa dojenjem...
3.4.2015 9:29:19   
Emica_sa
Prijavljujemo se i mi,dojimo skoro 11 mjeseciuser posted image user posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu irenaSA)
Neposredna veza do poruke: 6621
   RE: Problemi sa dojenjem...
3.4.2015 9:47:09   
dambolina
ja imam problemcic - dojim curicu nepunih 15 mjeseci i od neki dan me boli desna dojka i to u korijenu, nekako blizu rebara? user posted image nema nikakvog zastoja, nema kvrgi, nema crvenila, samo me boli na dodir? zna neko sta bi moglo biti?

_____________________________

Z. veliki zvjerko 17.06.2003.
I. mala živča 04.11.2008.
L. mala palmica 15.01.2014.

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 6622
   RE: Problemi sa dojenjem...
3.4.2015 23:22:38   
Hannan
Dambolina je li ovih dana dojila vise nego uobicajeno...meni se znalo to desiti kad doji cesto da me nekako "iz korijena" boli. A dojimo 21mj ... imam osjecaj da su se i (.) (.) umorile.

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu dambolina)
Neposredna veza do poruke: 6623
   RE: Problemi sa dojenjem...
3.4.2015 23:49:44   
marketing RR

IZVORNA PORUKA: almondray


IZVORNA PORUKA: marketing RR

Drage mame i trudnice, Lifemedic i ovog meseca poklanja Fitolat za prve 3 korisnice koje se jave u ovoj temi i prijave se.

Fitolat, da pomogne dojenje, da mame i bebe budu zadovoljne user posted image

I drage dobitnice, javite nam iskustva sa Fitolatom user posted image




Moj još nije stigaouser posted image možda nije usput moje mjesto prebivalištauser posted image ako se uručuje lično.


Draga almondray, proverićemo odmah u ponedeljak šta se desilo, da smo bar ranije znali... Slodobodno nam javite ako nagrada ne stigne, da što pre odreagujemo.


(odgovor članu almondray)
Neposredna veza do poruke: 6624
   RE: Problemi sa dojenjem...
3.4.2015 23:55:53   
marketing RR

IZVORNA PORUKA: Vanne

Evo ja se javljam za fitolat user posted image
Dojimo vec 9 mjeseci user posted image


Draga mama, čestitamo i molimo vas za podatke na pp (ime, prezime, adresa (u BIH) i broj telefona).
Fitolat za nastavak uspešnog dojenja user posted image

(odgovor članu Vanne)
Neposredna veza do poruke: 6625
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  263 264 [265] 266 267   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  263 264 [265] 266 267   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *