|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: D3 kapi
13.1.2011 13:07:17   
leona81
nama su rekli da ne dajemo ljeti ali posto to nije bila nasa pedijatrica jer je nasa bila na odmoru ja sam ipak davala po 3 kapi, a kasnije po 5 kad nije bilo sunca...mislim da se ljeti i ne bi trebale davati ali eto mi smo davali zbog naseg jednog loseg nalaza kuka

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 226
   RE: D3 kapi
13.1.2011 13:14:00   
Lady26
Jel puno po 5 kapi? Ja joj toliko pocela davati, kontam da nadoknadimo propusteno user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 227
   RE: D3 kapi
13.1.2011 13:14:35   
Lady26
A procitala sam da beba preko godinu treba dobivati po 2 kapi

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 228
   RE: D3 kapi
13.1.2011 23:07:17   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Lady26

A procitala sam da beba preko godinu treba dobivati po 2 kapi

ja sam od pocetka davala po 3 kapi, s tim da sam dok sam dojila ja pila jos 2.odavno joj nisam dala, zaboravim i ja nazalost. kupila sam joj neki sirup omega 3 pa ne znam jel to moze zamijeniti kapi

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 229
   RE: D3 kapi
15.1.2011 21:04:54   
leona81
nama su propisali 5 od prvog UZ kukova jer je bio malo los nalaz pa smo do 8 mj imali siroko povijanje...valjda iz predostroznosti, nalaz je kasnije bio ok i sad idemo na kontrolu na proljece, ona uveliko hoda i to jako dobro...

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 230
   RE: D3 kapi
15.1.2011 22:09:03   
Anoniman
ja Andreju dajem po 3 (22 mj.) stavim ih u caj

(odgovor članu leona81)
  Neposredna veza do poruke: 231
   RE: D3 kapi
16.1.2011 0:06:07   
škorpija
auuuuuuu, jao vo potpuno zaboravila, ne dajem A. kapi nikako od 1. rođendanauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 232
   RE: D3 kapi
16.1.2011 0:11:01   
N_N
B je neki dan uzeo bočicu, otvorio i nageo. Popio je 1/4 user posted image  Trenutno pauziramo, već nekih 7 dana.


_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 233
   RE: D3 kapi
16.1.2011 0:11:59   
škorpija
pa kako popio, one su kapi gadne pravouser posted image user posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 234
   RE: D3 kapi
16.1.2011 0:12:06   
Anoniman
Ja sam svojima opet uvela na jesen,iako nama ped. nije spominjao,kao samo do navršene godine,ali sam ovdje pročitala da treba i dalje davati u mjesecima koji završavaju na -bar,znači preko zime,a dajem im onako po 3-4,ofrlje user posted image

(odgovor članu škorpija)
  Neposredna veza do poruke: 235
   RE: D3 kapi
16.1.2011 0:14:10   
Anoniman
ma ni meni ped. nije spomenula...ali jesu rr mameuser posted image ..a moj jos ima ikserice...pa rekoh...nece mu odmociuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 236
   RE: D3 kapi
16.1.2011 0:14:18   
škorpija
ma ja, znam i ja sma čitala da u mjesecima koji u imenu imaju slovo r treba davati kapi, lai potpuno sam zabroavila, ma više  ne mmogu da pohvatam, dajem mu natura mix, multivitamol siruop, sirup za kašalj, fakat ne znam kad kapi da uvalim u sve touser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 237
   RE: D3 kapi
16.1.2011 0:14:30   
N_N
IZVORNA PORUKA: škorpija

pa kako popio, one su kapi gadne pravouser posted image user posted image


On od rođenja, nikad nije davao otpor kad mu ih dajem, čak šta više user posted image  I to uvijek mu ih same dajem, ne mješam ni s čim, uvijek ih rado popije pa se par sekundi strese user posted image user posted image  Uzeo bocu, nageo i "potegao" user posted image  Stresao se narednih 30 sek. user posted image user posted image  Kad sam vidjela user posted image user posted image

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 238
   RE: D3 kapi
16.1.2011 0:15:08   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: N_N

B je neki dan uzeo bočicu, otvorio i nageo. Popio je 1/4 user posted image  Trenutno pauziramo, već nekih 7 dana.



aaa,još su baš gorke,mora da je bio baaš žedan,hehe!

Ja sirupe moram kriti,mlađa ako ih ugleda po podu se baca što joj ne dam da pije,doduše samo nurofen i paracetamol,ove slatke  user posted image

(odgovor članu N_N)
  Neposredna veza do poruke: 239
   RE: D3 kapi
16.1.2011 0:16:33   
Anoniman
ja sam ko dijete obozavala one kuglice...skopje je to proizvodilo...isto riblje ulje...zagrizem...a ono prsneeeeee...mmmmmmuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 240
   RE: D3 kapi
16.1.2011 1:28:53   
Ella_H
Ja ih ono dajem pa ne itd,
sto kaze dadada daj ovaj sirup onaj nekad nemam
ih kad utrpati ali ovo djete je cudo od djeteta voli limun
pa se strese onako, mm mu uvali u sali malo tonika a on trazi jos,
mineralnu vodu ma sve sto je bljak njemu se svidjauser posted image .
Znaci kad se mama sjeti dati kapi on jedva cekauser posted image .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 241
   RE: D3 kapi
16.1.2011 10:25:53   
teacher75

IZVORNA PORUKA: dadada

ma ni meni ped. nije spomenula...ali jesu rr mameuser posted image ..a moj jos ima ikserice...pa rekoh...nece mu odmociuser posted image

ni meni ne bi spomenula da je nisam pitala, a kad sam je pitala rekla mi je sve dok ne krene u skolu da pije tokom jeseni i zime! ja joj kupila neki sirup omega 3 od medexa pa kontam da moze umjesto d3 kapi post ih stalno zaboravljam dati

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 242
   RE: D3 kapi
16.1.2011 11:03:18   
Hannica
Ja stalno zaboravljam dati te kapi,kada smo bili na kontroli sa 12 mjeseci doktorica nam rekla da joj dajem do 18 mjeseci,a ja od tada nisam potrosila ni pola bocice.Mslim da cu se od danas malo aktivirat.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 243
   RE: D3 kapi
16.1.2011 11:31:32   
Mya_81 RR
IZVORNA PORUKA: škorpija

auuuuuuu, jao vo potpuno zaboravila, ne dajem A. kapi nikako od 1. rođendanauser posted image user posted image user posted image


Ni ja user posted image

I svaki put kad vidim aktivnu temu kažem samoj sebi da ću ih kupiti i svaki put zaboravim user posted image


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 244
   RE: D3 kapi
16.1.2011 11:34:58   
acudesa
Ne zezajte se, dajite kapi..moj malac je imao mekane kosti kao beba, to je pravo nezgodna stvar

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 245
   RE: D3 kapi
30.6.2011 14:21:30   
tarikselma
ja sam se danas registrovala,imam preslatkog malog tarika....dajem mu d3 kapi. citala sam da su bebi neophodne zbog prevencije rahitisa....mozda najbolje da se porazgovaras sa pedijatrom...cestitam na bebaci

(odgovor članu kvik)
Neposredna veza do poruke: 246
   RE: D3 kapi
30.6.2011 14:25:16   
Anoniman
tarikselma dobro dosla user posted image koliko ima tvom bebacu?
Ja sam prestala davat d3 sad preko ljeta pa opet u jesen nastavljamo sad ce mu za par dana 2 .god

(odgovor članu tarikselma)
  Neposredna veza do poruke: 247
   RE: D3 kapi
30.6.2011 14:32:36   
jasmin
Sto se tice ovih stvari,uvijek se savjetujte s pedijatrom.Strucno misljenje i savjet je ono sto ce i vama i djetetu biti od koristi.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 248
   RE: D3 kapi
23.8.2011 14:49:35   
principessa
kod nas se dojenoj djeci daju cetri kapi dnvno a onima na amf-u dvije, e sad neko spomenu prenatal, kao onda smanjiti, ma ja mislim da im visak ne moze skoditi mada je moje oboje djece od njh imalo jace grcice

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 249
   RE: D3 kapi
21.10.2011 9:57:39   
lucky mami
Drage mame...vidim da je ova tema jako aktivna kako i treba da bude, jer je unos AD kapi jako bitan za razvoj malog organizma. Kako sam upoznata puno je bitnije unositi kobinaciju A i D vitamina u obliku kapi, jer bebe koje ne doje, nemaju dovoljnu kolicinu vitamina A u organizmu, a bez kojeg je vitamin D bespomocan, jer molekule vitamina A su "nosači" vitamina D u kosti. Ovo je jako bitno redovno davati, a i ja ponekad uzmem usput...pogotovo u zimskim danima.user posted image

(odgovor članu principessa)
Neposredna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *