|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: koliko često vaše bebe doje?
20.2.2010 23:36:10   
selina
ragade izgleda mora svaka od nas proci one se nemogu sprjeciti jer je to sve nepoznavanje pravila dojenja ali eto vremenom se nauci i uspostavi kako to treba da ide,zato drugim dijetom necemo ako bog da grjesiti!

amela ja i danas dani eto sutra nam je 40 dana kako smo se rodili i imam problema sa dojenjem,non stop mi je melina na siki mala mi je napredovala za mjesec 1030gr ali uz dohranu koju sam joj davala navecer ili bas kad me izmori pa nemogu vise sto mi se i sad desava,dojiti stvrano nije lako i ja se i sad pitam je li imam dovoljno mlijeka ili da li je dovoljno kvalitetno  jer mi se sve cini da brzzo ogladni pa nemogu da budem vise pametna sad mislim pozitivno sad negativno a pogotov kad mi dodju mama i svekrva pa dobace jos koju mozda nemas dovoljno ili mozda ti nije kvaltetni ili nemoj da mi je dijete gladno to me bas ubija i sta ja radim odmah se dohvatim flasice i dam joj da jede i ja sam u velikoj dilemi i neznam sta da radim!

(odgovor članu mama Nataša)
Neposredna veza do poruke: 201
   RE: koliko često vaše bebe doje?
20.2.2010 23:40:58   
mama Nataša
evo i slike, super su!!!!

samo polako, dan po dan, ne predaji se olako, dojenje je vrijedno trudauser posted image


_____________________________

veliki dječak 16.10.2004.
i mali dječak 16.08.2009.

(odgovor članu selina)
Neposredna veza do poruke: 202
   RE: koliko često vaše bebe doje?
20.2.2010 23:41:05   
malena_t
IZVORNA PORUKA: selina

a pogotov kad mi dodju mama i svekrva pa dobace jos koju mozda nemas dovoljno ili mozda ti nije kvaltetni ili nemoj da mi je dijete gladno to me bas ubija i sta ja radim odmah se dohvatim flasice i dam joj da jede i ja sam u velikoj dilemi i neznam sta da radim!



A ti im lijepo pokaži gdje su vrata i riješi se svih dilema i uživaj sa svojim djetetomuser posted image


_____________________________

21.03.2009. rodio se majkin sin

(odgovor članu selina)
Neposredna veza do poruke: 203
   RE: koliko često vaše bebe doje?
20.2.2010 23:42:21   
Hanady RR
drage moje koristite forum...toliko divnih tema o dojenju ima sa savjetima i svime ovim što bi vama olakšalo stanje.

selena napredak tvoje bebe je super...al logikom znaš da to nije od jedne flašice dnevno toliki napredak opet je i sika uradila svoje. Najvažnije je da znate da ne postoji ne kvalitetno mlijeko...i da možete imati dovoljno mlijeka stalnim stavljanjem bebe na siku dok se ne uspostavi ponuda i potražanja kod mame i bebe. Teško je ali nesmijete posustajati i nesmijete dozvoliti da vas nečiji komentari dovedu u zabludu i u smanjanj vjere u sebe. Vi najbolje znate šta je za vašu bebu najbolje. ja slučajući druge i o tome kako mi je mlijeko ne kvalitetno nisma dojila prvo djete odgojila sam je na HIPP-u a uz pomoć ovoga foruma i divnih savjeta ( napominjem da sam se posvađala sa pola familije i komšija) tri godine nakon drugog djeteta uspješno sam drugu bebu dojila što radim i sada kada je njoj godinu dana.


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu selina)
Neposredna veza do poruke: 204
   RE: koliko često vaše bebe doje?
20.2.2010 23:43:54   
selina
IZVORNA PORUKA: malena_t

IZVORNA PORUKA: selina

a pogotov kad mi dodju mama i svekrva pa dobace jos koju mozda nemas dovoljno ili mozda ti nije kvaltetni ili nemoj da mi je dijete gladno to me bas ubija i sta ja radim odmah se dohvatim flasice i dam joj da jede i ja sam u velikoj dilemi i neznam sta da radim!



A ti im lijepo pokaži gdje su vrata i riješi se svih dilema i uživaj sa svojim djetetomuser posted image



eh draga da nisu mama i svkrva mozda bi tako i uradila ali nesmijem pa moram da trpimuser posted image user posted image ali eto nadam se boljem i da mi bog podari snage pa da i ovo izguram

(odgovor članu malena_t)
Neposredna veza do poruke: 205
   RE: koliko često vaše bebe doje?
20.2.2010 23:45:47   
teacher75
dokaz da mlijeko ne moze biti nekvalitetno i da je nemoguce da nema mlijeka: u sarajevu se rodilo u ratu toliko beba, nije bilo govora o AD mlijeku a svi su dojili i nijedna beba nije umrla neuhranjena, a sami znamo kakva je bila ishrana u ratu

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu selina)
Neposredna veza do poruke: 206
   RE: koliko često vaše bebe doje?
20.2.2010 23:46:06   
Hanady RR
http://www.ringeraja.ba/forum/m_80924/mpage_1/key_/tm.htm#80924

obavezno iščitajte ovo...super je ima super savjeta kako povećati količinu mlijeka. sve one koji vam u mozak lupaju svojim glupim komentarima istjerajte iz sobe, bebe hranite u vašem miru i tižini vašoj blizini i nedajte da vam te sretne trenutke niko ometa. meni kako dani odmiču svjesna sam činjenice da će moja buca odustati od sike ubrzo dok ja krenem raditi imat će samo noćni podoj i rano ujutro eventualno al onda će ona sva manje i tražiti i srce me boli jer najljepše vrijeme mi je kada ja i ona legimo i ona doji...to je tako divan osjećaj koji nosite cijeli život.


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 207
   RE: koliko često vaše bebe doje?
20.2.2010 23:48:40   
megi
pozz svima
selina znam da ti nije lako jer su mama i svekrva u pitanju ali koliko vidim beba odlicno napreduje
moja cura je rodjena sitna i napredovala je ali ne po tabelama kako bi dr da napreduje, uglavnom preporucivala mi je dohranu ja sma se trudila da je dojim jer sam imala mlijeka, i bila sam i jos uvijek sam sigurna da nijedna dohana nije kvalitetna kao moje mlijeko, hb njoj ce sad osam mjeseci jos uvijek dojimo, ona jeste sitnija od svojih vrsnjaka, ali je isto tako hb zdrava vesela beba, cvrsta,
tako da ti je bolje da se posavjetujes sa drugim mamama i pokupis savjeta jer su i meni puno pomogle

_____________________________

mrvica nas obradovala 26.juna 2009.
seka stigla 13.aprila 2012.

(odgovor članu selina)
Neposredna veza do poruke: 208
   RE: koliko često vaše bebe doje?
20.2.2010 23:50:20   
selina
draga hanady meni je to jasno da to nije od jedne flasice ili eventualno dvije ali stvarno me znaju ti komentari ubijati u pojam a one neprimjete da to meni smeta i da to na mene utice,jer svakako sam izmorena i jos nisam uspostavila pravi ritam dojenja mala mi non stop hoce siku vjerovatno i zbog grceva pa osjeca utjehu kad je na siki ali eto i desava se kad joj dadnem hapu ona spava u lijepim komadu 3 sata a kad joj dam siku ona nemoze toliko da izdrzi pa mi opet da utjehu kad joj dadnem flasicu ona odmah poslije toga opet trazi da doji stvarno neznam treba biti veliki borac da bi dojenje uspjelo i svaka cast svakoj zeni kojoj uspije pa i tebi!

(odgovor članu selina)
Neposredna veza do poruke: 209
   RE: koliko često vaše bebe doje?
20.2.2010 23:52:18   
teacher75
ma ja ne bih nikad dozvolila da me neko tako ubija u pojam, kad bi samo neko spomenuo nesto o mom mlijeku poslala bih ga u... da sad ne psujem! kazes im lijepo: ja sam sigurna da moja beba fino napreduje i da je moje mlijeko kvalitetno, ja sam majka i najbolje poznajem svoje dijete

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu selina)
Neposredna veza do poruke: 210
   RE: koliko često vaše bebe doje?
20.2.2010 23:54:23   
teacher75
mene je sve boljelo prvi mjesec, nisam nikako mogla sjediti a lanu sam budila preko dana svaka 2 sata a navecer svaka 3 sata, samo da bih uspostavila dojenje kako treba i nakon nekoliko dana je sve bilo kako treba

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 211
   RE: koliko često vaše bebe doje?
20.2.2010 23:57:21   
selina
IZVORNA PORUKA: megi

pozz svima
selina znam da ti nije lako jer su mama i svekrva u pitanju ali koliko vidim beba odlicno napreduje
moja cura je rodjena sitna i napredovala je ali ne po tabelama kako bi dr da napreduje, uglavnom preporucivala mi je dohranu ja sma se trudila da je dojim jer sam imala mlijeka, i bila sam i jos uvijek sam sigurna da nijedna dohana nije kvalitetna kao moje mlijeko, hb njoj ce sad osam mjeseci jos uvijek dojimo, ona jeste sitnija od svojih vrsnjaka, ali je isto tako hb zdrava vesela beba, cvrsta,
tako da ti je bolje da se posavjetujes sa drugim mamama i pokupis savjeta jer su i meni puno pomogle

svaka cast draga kad ti je uspjelo,meni stvarno bude lakse kad se ovako malo posavjetujem sa nasim zenicama ili procitam ovako neke postove pa mi samopuzdanje bude bolje i mislim pozitivnije sve dok mi mala zna visiti non stop na siki pa jos mi neko u tom trenutku dodje i kaze daj joj flasicu ili mozda joj nije dovoljno............nadam se da cu se izboriti ali bar mi bude lakse kad se imam kome pozaliti hvala vam sto ste tu!

(odgovor članu megi)
Neposredna veza do poruke: 212
   RE: koliko često vaše bebe doje?
20.2.2010 23:58:41   
Hanady RR
Mila znam ja kakve su one pridošlice sa komentarima...ja sam prozvana vješticom i nekulturonom i bezobraznom i lažovom i sram me bilo i svašta nešta ... al moja beba je još uvijek na siki user posted image user posted image user posted image user posted image . Nego ti moraš vjerovati u sebe....za tvoju bebu nema ništa bolje od tvoga mlijeka...kad već napreduje od njega izdrži još malo sa 3 mjesac nećeš se ni sjećati ovih postova...znam sad ti to izgleda dugo...al vrijeme brzo prolazi sad pa sad prohodaju i više im nisi zanimljiva toliko....user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 213
   RE: koliko često vaše bebe doje?
21.2.2010 0:02:52   
megi
slazem sa sa hanady nema ljepseg osjecaja nego kad ti se beba privije uz tebe dok doji
i ja sam bila umorna i budila je da doji jer je bila lijena kako po danu tako i po noci navijala sat da je nahranim
i ne zelim ako ne moram da joj dajem dohranu, doduse ona je sad velika cura koja jede svasta
samo polako strpljivo i vi cete biti presretni dok budete dojili jos punoooouser posted image

_____________________________

mrvica nas obradovala 26.juna 2009.
seka stigla 13.aprila 2012.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 214
   RE: koliko često vaše bebe doje?
21.2.2010 0:04:03   
malena_t
IZVORNA PORUKA: selina

eh draga da nisu mama i svkrva mozda bi tako i uradila ali nesmijem pa moram da trpimuser posted image user posted image ali eto nadam se boljem i da mi bog podari snage pa da i ovo izguram




Oooooooooo smiješ, smiješ i te kako smiješ. Moj muž je rješavao stvari sa svojom mamom, ja sa svojom, nije uvijek bilo ugodno, ali možeuser posted image Bolje i to nego da hodaš poluluda sad kad moraš biti najsmirenija.

Hanady razumijem u potpunosti kako se osjećaš. Mi ćemo uskoro prestati skroz, a meni žaooooooooooo. Neki dan sam gledala jednu šestomjesečnu bebicu. Ma kako je slatko sikila, umalo sam se rasplakala od milineuser posted image


_____________________________

21.03.2009. rodio se majkin sin

(odgovor članu selina)
Neposredna veza do poruke: 215
   RE: koliko često vaše bebe doje?
21.2.2010 0:08:43   
selina
nadam se da ce to tako biti sto se men tice ja cu biti stprljiva i dat cu sve od sebe ali eto trebalo mi je malo podrske pa ja se svakim danom nadam boljem i moja je lijena non stop pajki na siki ali ja to sve opravdavam time sto nam jos nije prosla 40 nica a to je tek sutra i da ce to biti bolje kad malo beba ojaca,jer inace mi zene koje imamo carske iza sebe svaka od nas ima tih problema sa dojenjem jer nam bebe prvo dobiju flasicu u bolnicu pa tek onda siku upoznaju laksu varijantu pa se  mi poslije borimo! 

(odgovor članu megi)
Neposredna veza do poruke: 216
   RE: koliko često vaše bebe doje?
21.2.2010 0:12:24   
Hanady RR
selina draga...ja sam zaovu isterala iz kuće stariju doduše mlađa kad je vidjela nije smjela ovaj put ništa ni da govori...napominjem ti one su se u ovoj kući rodile...i da znaš ja sam svoju mamu koju puno puno volim poslala kući ako mi još jednom kaže daj da malo čaja na bočicu joj dam...čuvajte se tih bočica bebe se ulijene zbog njih...ja sam sa starijom taj problem sebi napravila...a logično je da nakon dohrane na bočicu odspavaju...mali su to želudci i brzo see zasite nakon bočice iz koje brže izlazi hrana, i više se umore jer je pipa tvrda tvrđa od sike pa onda spavaju odmaraju se. samo ti bebu na siku stavi i ko pisne ti zube pokaži...onda će ti za rođendan kupiti divan poklon da ti aju doznanja da si prije 6 mjeseci bila u pravu kad si ih napala.user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu malena_t)
Neposredna veza do poruke: 217
   RE: koliko često vaše bebe doje?
21.2.2010 0:20:37   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: selina

nadam se da ce to tako biti sto se men tice ja cu biti stprljiva i dat cu sve od sebe ali eto trebalo mi je malo podrske pa ja se svakim danom nadam boljem i moja je lijena non stop pajki na siki ali ja to sve opravdavam time sto nam jos nije prosla 40 nica a to je tek sutra i da ce to biti bolje kad malo beba ojaca,jer inace mi zene koje imamo carske iza sebe svaka od nas ima tih problema sa dojenjem jer nam bebe prvo dobiju flasicu u bolnicu pa tek onda siku upoznaju laksu varijantu pa se  mi poslije borimo! 


samo da ti kažem da sam stariju rodila prirodno a hranila HIPP-om a mlađu rodila carskim a dojim je ...meni su ove cure sa foruma dale podršku kad mi je najteže bilo...u 3 mjesecu sam htjela za dohranom posegnut i vjeruj sjećam se posta forumašice škorpije i danas ...ona mi je bila presudan u donošenju odluke...i hvala joj do neba...user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu selina)
Neposredna veza do poruke: 218
   RE: koliko često vaše bebe doje?
21.2.2010 0:24:12   
škorpija
samo da ti kažem da sam stariju rodila prirodno a hranila HIPP-om a mlađu rodila carskim a dojim je ...meni su ove cure sa foruma dale podršku kad mi je najteže bilo...u 3 mjesecu sam htjela za dohranom posegnut i vjeruj sjećam se posta forumašice škorpije i danas ...ona mi je bila presudan u donošenju odluke...i hvala joj do neba...


user posted image user posted image user posted image

selina vrlo je bitno da zauzmeš stav i da se suporostaviš svim dušebrižnicama (pa makar to bila tvoja mama ili svekrva) koje navodno brinu za tvoju bebu više nego tiuser posted image , slobodno ti njima podvikni, još uvijek se možeš izvući na postporođajnu depresiju user posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 219
   RE: koliko često vaše bebe doje?
21.2.2010 0:26:08   
selina
joj dobra si ti si na njoj pokazala zube tako da drugi nisu smjeli ni pisnuti nije ti losa ta taktika ja cu cekati nekoga mladjeg od nasih roditelja da mi nesto kaze pa cu pokazati zube kao i ti pa mi vise niko nece nista ni reci,valjda uspijeuser posted image user posted image user posted image user posted image hvala bogu moja mala se jos neodbija od sike radi flasice jer sam kupila onu pipu sa jako malom rupicom tako i da se na njoj mora malo namuciti jedino kad joj dadnem flasicu ona jadna zahvati onu pipu ustima skroz kao da je hoce da proguta ali to je sigurno dok skonta sta sam joj sad dala,nije sika!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 220
   RE: koliko često vaše bebe doje?
21.2.2010 0:30:35   
mama2009
evo mene masallah ne ureklo se veceras smo se okupali i mama je sjela prvi put nakon poroda..user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pokusala sam sa jastukom za dojenje i nije islo, stavila sam obicni jastuk na krilo moju princezu na jastuk i hvala Bogu evo vec sat vremena spava samo od sike PO PRVI PUT user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image nemate pojma kako sam sretna....
bambino i moja mala je jako halapljiva, jos u stomaku smo je zvali piranica, cim sjedem da jedem ona se vrtila......i sad sta god joj dam jede halapljivo....cak se nije mrstila danas na d3 kapi....odlucili smo kad krenemo leci dati joj flasicu, a nakon toga opet dojenje (probat cu tvoj metod bambino)


amelice meni je mnogo pomogla AVENTOVA mast za bradavice i dan danas nakon dojenja me bole namazem i prodje....ili probaj bioclin lanolin.... izdrzi draga


hvala vam svima na savjetima


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu amela2208)
Neposredna veza do poruke: 221
   RE: koliko često vaše bebe doje?
21.2.2010 0:31:26   
007 ja
bok svima!
ne znam kako neko može pametovati šta je dobro za nečije dite a šta ne.
to me užasno nervira,ima da budu sritni šta želi da doji jer ima masu mama koje ne žele dojiti da im se sise ne razvuku ili šta ja znam šta. ja sam dojila kratko na šeširiće, izdajala se,muku mučila 3 miseca i nije mi žao.
od puste nervoze i slušanja glupih savjeta mliko je izgubilo na kvaliteti,davala sam bebi hipp,ali sam se i dalje iduća 3 miseca izdajala nebi li se moje mliko "popravilo",ali na žalost nije. sada sam opet trudna,samo želim dojiti svoju bebu,postala sam opsjednuta sa tim. 

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 222
   RE: koliko često vaše bebe doje?
21.2.2010 0:34:26   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: 007 ja

bok svima!
ne znam kako neko može pametovati šta je dobro za nečije dite a šta ne.
to me užasno nervira,ima da budu sritni šta želi da doji jer ima masu mama koje ne žele dojiti da im se sise ne razvuku ili šta ja znam šta. ja sam dojila kratko na šeširiće, izdajala se,muku mučila 3 miseca i nije mi žao.
od puste nervoze i slušanja glupih savjeta mliko je izgubilo na kvaliteti,davala sam bebi hipp,ali sam se i dalje iduća 3 miseca izdajala nebi li se moje mliko "popravilo",ali na žalost nije. sada sam opet trudna,samo želim dojiti svoju bebu,postala sam opsjednuta sa tim. 



evo mene NO2, dojit ćeš samo se na vrijeme informiši i vjeruj sebi...tvoja čista želja pola je posla.user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu 007 ja)
Neposredna veza do poruke: 223
   RE: koliko često vaše bebe doje?
21.2.2010 0:36:24   
škorpija
007 opusti se, sad već znaš tehniku dojenja, znaš koji su mogući problemi i ništa te ne može iznenaditiuser posted image . sigurna sma da ćeš uspjeti dojiti svoju bebicu broj 2user posted image .
p.s. odakle si kad  pričaš (pišeš) ikakvskiuser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu 007 ja)
Neposredna veza do poruke: 224
   RE: koliko često vaše bebe doje?
21.2.2010 0:38:23   
007 ja
hanady nadam se da ću uspiti,želja je jaka tako da...
ne znam kako da odgovorim ovako kao ti meni? da iznad mog teksta stoji toj tekst?
nova sam tu... sorry

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *