|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Povratak na posao
12.6.2010 8:21:18   
nikita
sto se tice place kazu da bi bila ok, ne znam bas detalje
Dobro funkcioniramo i sa jednom placom( tj muz radi u dva kluba i ujutru u jednom uredu 3h) a da nije tako naravno da bih prihvatila...

_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 376
   RE: Povratak na posao
12.6.2010 8:25:22   
Dida79
Nikita ti opet znas najbolje...znas i sam da su vremena teska a dobar posao je tesko naci.Ako je banka u pitanju ni plata nije losa a imas vjerovatno i vikend slobodan...Razmisli dobro

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 377
   RE: Povratak na posao
12.6.2010 8:30:33   
Ilhana RR
dva put razmisli prije nego sto odbijes... neki dan sam ovdje srela zenu koja je morala da pocne da radi kad joj je curici bilo samo 11 dana jer se boji da neostane bez posla a dobar posao bio...

razmisli ponovo ;)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 378
   RE: Povratak na posao
12.6.2010 8:31:10   
nikita
prosao je voz moja Dida, ne kajem se sto sam odbila al eto muz misli da nisam trebala odbiti pa sam htijela neutralne osobe pitat

_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 379
   [Obrisana poruka]
12.6.2010 8:31:13   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu nikita)
  Neposredna veza do poruke: 380
   RE: Povratak na posao
12.6.2010 8:35:44   
Dida79

IZVORNA PORUKA: nikita

prosao je voz moja Dida, ne kajem se sto sam odbila al eto muz misli da nisam trebala odbiti pa sam htijela neutralne osobe pitat


Sad se ne kaj...znas kako s kaze user posted image user posted image user posted image
Ma tvoju nafaku niko uzet nece bice posla opet ako bude sudjeno.Nek se je zdravo...Ljubi malenoguser posted image

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 381
   RE: Povratak na posao
12.6.2010 10:01:13   
megi
evo da se i ja stupasim na ovu temu
za 10 dana vracam se na posao nije da sam presretna al eto mora se
a primjetim da me i nakva nostalgija pucauser posted image

ma bice dobrouser posted image

_____________________________

mrvica nas obradovala 26.juna 2009.
seka stigla 13.aprila 2012.

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 382
   RE: Povratak na posao
12.6.2010 12:10:45   
škorpija
megi naravno da će biti sve okuser posted image user posted image user posted image , puno bolje nego što se nadaš

nikita, trrbala si probati mjesec dana pa kako god, doduše beba jeste malauser posted image , ma ne zna čovjek ništa

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu megi)
Neposredna veza do poruke: 383
   RE: Povratak na posao
12.6.2010 12:54:20   
luna77
ja se vraćam za 20 dana i to i u noćne smjene a bebu ćemo čuvati muz,ja baka nemam drugog izbora sve bi dala da radim normalno radno vrijeme ali nisam sad u mogućnosti ..valjda bude nekad boljeuser posted image

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 384
   RE: Povratak na posao
12.6.2010 15:37:27   
Dida79
Meni bi bilo idealno da nadjem posao u kojoj se rade nocne jer mi se maleni ne daje u obdaniste mm ima normalno radno vrijeme i on kad bi dosao sa posla ja bi spavala.
Eto ako ko zna neka piseuser posted image

(odgovor članu luna77)
Neposredna veza do poruke: 385
   RE: Povratak na posao
12.6.2010 21:58:25   
ena23
Nikita ne bih ni ja prihvatila. ja sam se vratila kad je malenom bilo 5.5 mjeseci, mislila sam da ce griznja savjest proci ali ne prolazi evo ni dan danas.
Neka si ostala uz malo pile, njemu si ti najpotrebnija a ako ste i dosad mogli sa jednom platom u cemu je fazon? Bice posla aBd, a tvoj sin ce samo jednom imati sedam mjeseci, samo jednom ces imati priliku vidjeti kad se prvi put digne na kokjena da puze, kad prvi put proba-lupam- lubenicu, kad izgovori prvu rjec... ti ces biti tu i to vidjeti! a nece kao ja slusat od nekog treceg kako se tvoje malo pilene pretvara u djecaka. 

_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 386
   RE: Povratak na posao
13.6.2010 0:07:49   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: ena23

Nikita ne bih ni ja prihvatila. ja sam se vratila kad je malenom bilo 5.5 mjeseci, mislila sam da ce griznja savjest proci ali ne prolazi evo ni dan danas.
Neka si ostala uz malo pile, njemu si ti najpotrebnija a ako ste i dosad mogli sa jednom platom u cemu je fazon? Bice posla aBd, a tvoj sin ce samo jednom imati sedam mjeseci, samo jednom ces imati priliku vidjeti kad se prvi put digne na kokjena da puze, kad prvi put proba-lupam- lubenicu, kad izgovori prvu rjec... ti ces biti tu i to vidjeti! a nece kao ja slusat od nekog treceg kako se tvoje malo pilene pretvara u djecaka. 



OGROMAN POTPIS!!!!

E baš ovako. Ni ja se još uvijek nisam navikla user posted image user posted image

(odgovor članu ena23)
  Neposredna veza do poruke: 387
   RE: Povratak na posao
13.6.2010 0:10:58   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: nikita

sto se tice place kazu da bi bila ok, ne znam bas detalje
Dobro funkcioniramo i sa jednom placom( tj muz radi u dva kluba i ujutru u jednom uredu 3h) a da nije tako naravno da bih prihvatila...



ako je jedino novac bio razlog zbog kojeg te posao zanima il ne zanima, a novca imate već dovoljno nek si odbila ponudjeno!


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 388
   RE: Povratak na posao
13.6.2010 0:26:15   
nikita
joj ena rasplaka me, ma odbila sam jer znam da bi se razbolila za njim, eto vi se morale jer ste vec radile prije tu i navikle ste na primanja tj tako ste uspostavili zivot racunajuci na tu placu i morale se vratiti al ja da odem a da bas bas ne moram ma pojela bi se...
vesela da je to bas super nije al ja sam skromna pa je meni dovoljno

_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 389
   RE: Povratak na posao
13.6.2010 1:33:53   
veeseelaa
ma kako god, mislila sam da ti nije posao neophodan odnosno da si zadovoljna i da možeš živjeti od dosadašnjih primanja.... čemu onda raditi i uz to ostavjati dijete tako malo nekom na čuvanje!

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 390
   RE: Povratak na posao
13.6.2010 11:15:45   
Apotekarka
Ja sam se vratila 08.06 na posoa i nikako da se nacviknem,jednostavno letim na sve strane a nikako da bas sve stignem,najteze mi pada kad dođem kuci Antonio place kad me vidi i ljuti se...ne znam zasto vjerovatnon ljut bude sto odem,a jucer ujutro se probudio kad sam trebala a posao i toliko mi se obradovao,mazio se i ja morala ustati on je plakao i sve gleda za mnom,kako ce tek biti sad sam druga smjena...

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 391
   RE: Povratak na posao
15.6.2010 23:57:11   
Anoniman
Drage moje, ja se sutra, nakon skoro dvije godine vraćam na posao i presretna sam. Kako će sve funkcionisati, vidjećemo, ali radiću samo dvije sedmice i onda raspustuser posted image .

(odgovor članu Apotekarka)
  Neposredna veza do poruke: 392
   RE: Povratak na posao
19.6.2010 7:14:15   
delly
ja  u pon pocinjem , i nadam se  kao sto je neko pricao da  provodi kvalitetnije vrijeme sa bebarom otkako radi , nadam se da  ce tako biti . to je jednino sto me gura naprijed user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

25.07 -dosla je nasa princezica


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 393
   RE: Povratak na posao
30.6.2010 9:37:31   
lady d
upomoc, pocinjem raditi za mjesec dana. Nasli tetu cuvalicu. Koliko je potrebno da ona prije dolazi da bi se dijete naviklo na nju. Beba je jako vezana za mene. ako sam fulala temu molim da je premjeste. 

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 394
   RE: Povratak na posao
30.6.2010 9:40:21   
veeseelaa
pa ovisi od bebe, moja se na druge ljude navikne za 5-6 dana!
ja da sam na tvom mjestu već bi s tetom dogovorila da dolazi svaki dan po par sati, što je sigurno sigurno je

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu lady d)
Neposredna veza do poruke: 395
   RE: Povratak na posao
1.9.2010 13:07:55   
teacher75
evo i ja se vratila na posao pa da se ovdje tuspasim. sreca, pa radim u skoli tako da je to samo po nekoliko sati. lana je danas 1. put ostala sa tetom i fino je slusala i jelauser posted image ja dosla kuci, dijete gleda tv, nece ni da me pogledauser posted image a ja je bila pozeljela...sto se tice dojenja i to fino ide, dojila ujutro-prije posla, pa maloprije kad sam se vratila i bice veceras pred spavanjeuser posted image nadam se da ce i dalje isci sve ok...

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu ali84)
Neposredna veza do poruke: 396
   RE: Povratak na posao
1.9.2010 13:10:38   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: teacher75

evo i ja se vratila na posao pa da se ovdje tuspasim. sreca, pa radim u skoli tako da je to samo po nekoliko sati. lana je danas 1. put ostala sa tetom i fino je slusala i jelauser posted image ja dosla kuci, dijete gleda tv, nece ni da me pogledauser posted image a ja je bila pozeljela...sto se tice dojenja i to fino ide, dojila ujutro-prije posla, pa maloprije kad sam se vratila i bice veceras pred spavanjeuser posted image nadam se da ce i dalje isci sve ok...

user posted image user posted image user posted image user posted image
Bravo drago mi je da 1 dan fino prošao...

lijepo ste napravili koodrinaciju svega...od hranjenja dojenja i tete i
a u prilog ide i tvoj posao koji radiš...

biće ok i dalje sigurna sam.user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 397
   RE: Povratak na posao
1.9.2010 13:13:27   
anidla
mene sve to ceka za mjesec dana, vec me panika hvata kako i sta....

teta nam dolazi za 2 sedmice da se navikavaju jedno na drugo...

kod mene ima raznih emocija, u jednom trenutku panika, strah, tuga, a u drugom sreca i zadovoljstvo sto napokon izlazim iz kuce, valjda sam normalna user posted image user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 398
   RE: Povratak na posao
1.9.2010 13:16:14   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: anidla

mene sve to ceka za mjesec dana, vec me panika hvata kako i sta....

teta nam dolazi za 2 sedmice da se navikavaju jedno na drugo...

kod mene ima raznih emocija, u jednom trenutku panika, strah, tuga, a u drugom sreca i zadovoljstvo sto napokon izlazim iz kuce, valjda sam normalna user posted image user posted image


naravno da si normalnauser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 399
   RE: Povratak na posao
1.9.2010 13:18:09   
teacher75
IZVORNA PORUKA: anidla

mene sve to ceka za mjesec dana, vec me panika hvata kako i sta....

teta nam dolazi za 2 sedmice da se navikavaju jedno na drugo...

kod mene ima raznih emocija, u jednom trenutku panika, strah, tuga, a u drugom sreca i zadovoljstvo sto napokon izlazim iz kuce, valjda sam normalna user posted image user posted image


meni nije bila tolika panika jer je to samo na 4-5 sati dnevno, da je vide sigurno bih se vise sekirala. pozeljela sam kolegice i nije mi toliko tesko palouser posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *