|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Povratak na posao
7.4.2010 21:32:25   
MinaMM
drage moje ja se vracam na posao u ponedjeljakuser posted image . tako mi je to neocekivano. bas sam se iznenadila. to je mjesec dana krace nego sam planirala al st cuuser posted image . danas sam cijeli dan tuzna al sve se tjesim da cemo sad mnogo kvalitetnije vrijeme provoditi. necu imati internet na poslu pa se javljam kad dodjem kuci i izmazim se sa piletom.


_____________________________

16.11.2009. u 7:50 - nova sreca, nova ljubav

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 351
   RE: Povratak na posao
7.4.2010 21:36:20   
de_de
IZVORNA PORUKA: MinaMM

drage moje ja se vracam na posao u ponedjeljakuser posted image . tako mi je to neocekivano. bas sam se iznenadila. to je mjesec dana krace nego sam planirala al st cuuser posted image . danas sam cijeli dan tuzna al sve se tjesim da cemo sad mnogo kvalitetnije vrijeme provoditi. necu imati internet na poslu pa se javljam kad dodjem kuci i izmazim se sa piletom.



SRETNOuser posted image user posted image user posted image
Pa, mozes li bar taj mjesec raditi krace radno vrijeme da se malo priviknete, da ne bude bas odmah 8 sati?


_____________________________

Keno mamino zlato
22.11.2009.

(odgovor članu MinaMM)
Neposredna veza do poruke: 352
   RE: Povratak na posao
7.4.2010 21:50:00   
R&T@
Vjeruj mi, ma kako danas zvučalo, to uopšte ne mora biti tako strasno...
U toku dana, luđacki ces misliti na dijete, pa kad se vratis kuci, sto puta ce ti biti draze nego danas kad ga uzmes u naručje....
Ono sto ti je polako postajalo rutina, hranjenje, oblacenje, ponovo ce biti beskrajna radost...

I sjet se mene:ja sam s prvom morala se vratiti kad je imala samo 42 dana...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu de_de)
Neposredna veza do poruke: 353
   RE: Povratak na posao
7.4.2010 22:03:05   
malena_t
IZVORNA PORUKA: tajra

Vjeruj mi, ma kako danas zvučalo, to uopšte ne mora biti tako strasno...



Meni danas bio drugi radni dan.
Juce kad sam krenula plakali smo oboje, ja bila kao luda svo vrijeme, a bebo se smirio nakon par minuta i vise mu mama nije padala na pametuser posted image
Jutros nije glasa pustio kad sam odlazila, a nisam ni jauser posted image

Kako mi se cini, teta ga fino pazi, jede i spava na vrijeme, igra se, setaju, veseo je i raspolozen kad dodjem kuci...Sve u svemu dobro jeuser posted image




_____________________________

21.03.2009. rodio se majkin sin

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 354
   RE: Povratak na posao
7.4.2010 22:28:19   
škorpija

IZVORNA PORUKA: malena_t

IZVORNA PORUKA: tajra

Vjeruj mi, ma kako danas zvučalo, to uopšte ne mora biti tako strasno...



Meni danas bio drugi radni dan.
Juce kad sam krenula plakali smo oboje, ja bila kao luda svo vrijeme, a bebo se smirio nakon par minuta i vise mu mama nije padala na pametuser posted image
Jutros nije glasa pustio kad sam odlazila, a nisam ni jauser posted image

Kako mi se cini, teta ga fino pazi, jede i spava na vrijeme, igra se, setaju, veseo je i raspolozen kad dodjem kuci...Sve u svemu dobro jeuser posted image





superuser posted image user posted image user posted image , joj nemate pojma kako mi je drago čuti ovako ohrabrujuće vijestiuser posted image

mina šta drugo reći negouser posted image , ali navići ćete se akoBogda brzo obojeuser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu malena_t)
Neposredna veza do poruke: 355
   RE: Povratak na posao
8.4.2010 0:05:10   
MinaMM
novi sef i sve je otislo u user posted image . zvali me jucer da dodjem danas da se dogovorimo i od ponedjeljka - ona radi u rudniku zivot joj nije losuser posted image .

jutros sam otisla rano. podojila ga prije nego sto sam izasla i vratila se a on je jos spavao (rastu mu zubici pa lose spava). tako sam ga pozelila i cijeli dan ga samo grlim i ljubim. onda smo setali i meni je bilo bolje. skontala sam da cu provoditi mnogo kvalitetnije vrijeme sa bebom. malo sam depresivna danas bila. plakala pa se smijala isto ludaca.

losa strana svega je sto ne znam radno vrijeme. novo radno mjesto. novi ljudi. ista firma. nova ocekivanja. al MM mi je legenda - cijeli dan me je tjesio. i bilo mi je lakse.

a vama zenice neizmjerno hvala. vi me najbolje utjesiteuser posted image


_____________________________

16.11.2009. u 7:50 - nova sreca, nova ljubav

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 356
   RE: Povratak na posao
8.4.2010 9:44:48   
škorpija
skontala sam da cu provoditi mnogo kvalitetnije vrijeme sa bebom.


ovo je apsolutno tačno, ja sma tek sad poečla da se stvarno igram i pričam sa svojim bebijem bez nervoze jer znam da uskoro počinjem raditi pa korisitm svaki minuti. Biće Arslanu dobro, ljubimo ga

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu MinaMM)
Neposredna veza do poruke: 357
   RE: Povratak na posao
8.4.2010 22:00:45   
MinaMM
IZVORNA PORUKA: škorpija

skontala sam da cu provoditi mnogo kvalitetnije vrijeme sa bebom.


ovo je apsolutno tačno, ja sma tek sad poečla da se stvarno igram i pričam sa svojim bebijem bez nervoze jer znam da uskoro počinjem raditi pa korisitm svaki minuti. Biće Arslanu dobro, ljubimo ga


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

16.11.2009. u 7:50 - nova sreca, nova ljubav

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 358
   RE: Povratak na posao
15.4.2010 0:18:48   
cija
i meni se bliži odlazak na posao (26.05.) ...imam već neki grč u stomaku i pri pomisli mi se plače...i čak jesam neki dan samu sebe uhvatila kad sam se zakontala.Prvo nismo nikog našli da je čuva,pa jei to problem.

Baš me je uhvatilo ono nešto....user posted image

_____________________________

Naša bebica Ajlin-Annam je na svijet došla 19.06.2009 u 17.25h

(odgovor članu MinaMM)
Neposredna veza do poruke: 359
   RE: Povratak na posao
15.4.2010 0:31:27   
Ivona
Uhhh...tesko...Ja radim vec 4 mjeseca,ali eto imala sam taj luksuz da provedem sa svojom bebom 18 mjeseci.Imala sam strasnu tremu pri pomisli da cu biti odvojena od nje nekih 9 sati,iako sam znala da je ostavljam u sigurnim rukama (cuva je svekrva).
Prvu sedmicu sam ludila,drugu je vec bilo lakse,a onda smo svi jednostavno poceli zivjeti nekim drugim ritmom i sada je sve O.K.
Problem je u tome sto smo muz i ja preumorni.Kada dodjemo kuci,pripritet nam je igra i izlazak sa Selenom.Sve ostale obaveze obavljamo kada ona zaspe,pa tako kuham rucak za sutra do nekih sitnih sati-kao npr.sada i u ovom terminu obavljam i vecinu drugih kucnih poslova.
Idem na spavanje izmedju 1 i 3...,ustajem u 6.30 i fakat sam hronicno nenaspavana...,ali sam zadovoljna.Ne mogu sebe zamisliti u kuci 24 sata.


_____________________________

SELENA 02.06.2008.
Mamin kasni proljetni cvijetak ;o)

SERGEJ 07.03.2011.
Mamina kasna snijezna pahuljica ;o)

(odgovor članu cija)
Neposredna veza do poruke: 360
   RE: Povratak na posao
15.4.2010 0:36:53   
cija
super ti je što ti je sveky čuva....

Ma ja sam već luda napola.A užasno mi je stresan posao i radna okolina i sve m to muči,a najviše što još nikog nisam našla za čuvanje. user posted image

_____________________________

Naša bebica Ajlin-Annam je na svijet došla 19.06.2009 u 17.25h

(odgovor članu Ivona)
Neposredna veza do poruke: 361
   RE: Povratak na posao
26.4.2010 0:22:53   
MinaMM
Evo da se i ja javim sa svojom pricom o povratku na posao....
Proslog ponedjeljka sam se javila na posao i standardno- prvi dan ispijanje kafica, prepricavanje porodauser posted image , malo o bebi malo i oni da mi ispricaju o sebi i oko 12 kazu mi mars kuciuser posted image sto je meni teskoooo palouser posted image . utorak - i belaj, nisu znali gdje da me smjeste nemaju kancelariju za mene, malo kao neorganizovano, ja ih iznenadila (a ja cula da mi se tako nesto sprema), i kazu idi kuci pa kad smislimo sta zovemo teuser posted image . i tako prodje cijela sedmica. ponovo dodje ponedjeljak i ja na posao. ujutru kad sam odlazila, stala iznad bebijevog kreveta, njezno ga poljubila i otisla. nisam plakala. cijeli dan mi neka frka na poslu, jos uvijek nema mjesta za mene, ali kao zna se da cu biti u "toj" kancelariji. u iscekivanju stola, izdojim mlijeko za bebija, i opet cekanje do 5 a onda trk kuci. cim sam usla na vrata, user posted image se poceo smijati i lupkati nogicama i onda ide dojenje (iako je ruckio malo prije toga). prvo nisam mislila da ga dojim ali je tako ljut bio i vukao mi majcu da sam mu crkla od smijeha i podojila ga. mazuljak mali. kako je sedmica prolazila, tako je situacija na poslu bila bolja, sto je meni dalo vremena da mislim i na bebija i o tome koliko mi nedostaje. mama moja ga cuva, pa sam mirna. dobijam dnevni izvjestaj sta je sve radio, jeo, koliko se igrao, smijao, spavao...
i kad sam krenula na posao smanjio mi je hranuuser posted image . i to u utorak i srijedu, skoro nista nije jeo, tek kad dodjem kuci, i poceo mi opet dojiti cesto nocu. cetvrtak i petak je bilo malko bolje ali zato je u subotu i nedjelju htio samo da doji. mislim da mu je tesko pao rastanak pa se to odrazilo na jelouser posted image . ne odbacuje flasicu, samo manje jede. vidjecemo kako ce biti sutra.

cim dodjem kuci odmah ide mazenje, dojenje i iganje. on mi je prva obaveza. MM (dusa mojauser posted image ) pomaze koliko moze da mi ovo prodje sto lakse. nisam plakala, nije ni user posted image , nedostaje mi strasno, ali zato cim dodjem kuci maksimalno se igramo, mnogo bolje provodim vrijeme nego kad sam cijeli dan bila kuci (tjesim seuser posted image ). sve u svemu, ovo je kad tad moralo poceti, zato stisnem zube i guram.

Ljubim vas sve

P.S. u medjuvremenu je napunio 5 mjeseci i poceo je brblja - majka ga voli najvise


_____________________________

16.11.2009. u 7:50 - nova sreca, nova ljubav

(odgovor članu cija)
Neposredna veza do poruke: 362
   RE: Povratak na posao
28.4.2010 19:45:26   
škorpija
ja sma na poslu već tri dana i prva dva sam mislila da ću umrijeti, ali izgleda da nećuuser posted image . danas nisma uopšte raz,mišljala o bebiju, toliko sam posla imala, a i znam da jeu sigurnim rukama jer ga čuvaju moja mam i teta čuvalica. pomoglo je i to što sma skinula njegovo sliku sa desktopa kompa na posluuser posted image .
ide na bolje i ja sam zadovoljna, a bebi uopšte još ne konta da me nema, njemu super, šeta, igra se, a ja trčim kući s posla iako nikad ne stignem prije pola 6, 6user posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu MinaMM)
Neposredna veza do poruke: 363
   RE: Povratak na posao
28.4.2010 23:39:21   
iv@ncica
sve to ide svojim tokom...bolje to bebe podnesu od nas...kad se sjetim koliko sam se ja brinula..pa nikad ga niko nije cuvao..ja mislila da ce on crknut od placa za mnom..a ono ja dođem kuci on me ni ne pogleda..tek nakon nekoliko minuta mi se nasmije i poljubi me i onda me ganja da skacemo...eto samo se treba smiriti i opustiti..:))))

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 364
   RE: Povratak na posao
28.4.2010 23:43:45   
Anoniman
Mina, škorpija, ne dajte se user posted image
Ja tek sad, unazad nekoliko dana, 10-tak možda, mogu reći da sam se konačno opustila, huh!! Trebalo mi je 5,5 mj. da prelomim user posted image user posted image
Valjda kako sam se konačno sa tetom čuvalicom našla na "istoj talasnoj dužini" i kako vidim da je on stvarno voli i to pravooooooooooo, odahnula sam. Konačno da i ja počnem disati user posted image

(odgovor članu iv@ncica)
  Neposredna veza do poruke: 365
   RE: Povratak na posao
28.4.2010 23:59:29   
teacher75

IZVORNA PORUKA: škorpija

ja sma na poslu već tri dana i prva dva sam mislila da ću umrijeti, ali izgleda da nećuuser posted image . danas nisma uopšte raz,mišljala o bebiju, toliko sam posla imala, a i znam da jeu sigurnim rukama jer ga čuvaju moja mam i teta čuvalica. pomoglo je i to što sma skinula njegovo sliku sa desktopa kompa na posluuser posted image .
ide na bolje i ja sam zadovoljna, a bebi uopšte još ne konta da me nema, njemu super, šeta, igra se, a ja trčim kući s posla iako nikad ne stignem prije pola 6, 6user posted image

srela sam ga danas sa tetom cuvalicom, vjerovatno su ti rekli user posted image a sto se tice mene, vec mi je muka kad pomislim na povratak na posao, a imam jos par mjeseci

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 366
   RE: Povratak na posao
7.5.2010 20:46:28   
škorpija
opet ja, samo da javim da mi je na poslu super, imam otkačene kolege i nisma se toliko smijala ne pamtim, bebi mi isto ozgleda super, kao da nije ni osjetio moj odlazak, ali dosad su ga čuvale moja mama i teta čuvalica zajedno, e vidjećemo šta će biti od ponedjeljka kad teta ostaje sama s bebijem

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 367
   RE: Povratak na posao
28.5.2010 16:22:19   
dafri
I meni se bliži posaouser posted image user posted image ,vraćam se 16,tetu smo našli, rodica od mm pa mi je nekako lakše jer se dugo poznajemo i imam u nju povjerenja
mm je juli i august na godišnjem,a i ja sam august pa će ostajati pomalo sve do septembra do kada će se nadam se sasvim priviknuti
ja već imam neki grč ,baš sam opterećena,na poslu me čeka hiljadu nekih stvari,iskreno ni ne radi mi seuser posted image user posted image user posted image ali šta sad
nadam se da je to samo trenutno i da ću se brzo prilagoditi


_____________________________

mišljenje je kao dupe,svako ima po jedno

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 368
   RE: Povratak na posao
10.6.2010 11:09:14   
delly
ja 21. krecem na poso i kad pomislim na to a na to mislim zadnjih nekoliko dana, i noci dode mi muka, manta mi se, povraca , neznam kako cu ja to moci izdrzati odjedamput na  posao po cjeli dan bez djeteta  ma ja cu da poludim jos  radno vrijeme mi je  ubi majka cjeli dan odsutna . da mogu pobjegla bi od sadasnjosti negdje i zivila sa malom i samo bila  uz nju user posted image user posted image   kako ste vi podnijele ?? kako ste mogle ?? meni je  poso 5  min od kuce , bojim se da ce me  uhvatiti  da cu samo otici kuci , tesko mi je bogami .
muz ostaje sa malom ima svoj porodiljni 10 sedmica a ja cu 3 sedmice  raditi pa putujemo 5 sedmica na more user posted image  to je jedino sto mi daje nade. a kad se vratimo onda se svi troje razilazimoo user posted image  ja na posao , muz na posao a  ona  u vrtic . ufff .

_____________________________

25.07 -dosla je nasa princezica


(odgovor članu dafri)
Neposredna veza do poruke: 369
   RE: Povratak na posao
10.6.2010 11:15:12   
delly
sad citala malo postova  u nazad  i prica o povratku uhh user posted image user posted image user posted image user posted image  ja cu krepat  nemogu na to gledat kao nesto pozitivno nimalo user posted image user posted image

_____________________________

25.07 -dosla je nasa princezica


(odgovor članu delly)
Neposredna veza do poruke: 370
   RE: Povratak na posao
10.6.2010 12:01:18   
škorpija
delly od koliko do koliko radiš, radno vrijeme ti sigurno nije gore nego moje, ja radim od 9, kući dodjem u pola 6, 6, svakih sedam dana imama dežuru do pola 11 navečr i svaki treći vikend mi je radni.
Ali zasad je hvala bogu sve super, navikli smo se i i ja i bebi i sad se još ouno, puno više mazimo kad smo zajendouser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu delly)
Neposredna veza do poruke: 371
   RE: Povratak na posao
10.6.2010 14:11:20   
delly
radim od  10 -18 pa  od 12-20  . svaka druga subota radna a  cetvrtak slobodan . a subotom samo od 8 -16 - groznooo , ali zalicu se ja za to radno vrijeme . 

pokusavam nemisliti i uzivati jos  ovo nekoliko dana ali nemogu na to da nemislim

_____________________________

25.07 -dosla je nasa princezica


(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 372
   RE: Povratak na posao
12.6.2010 8:01:15   
nikita
Ne znam gdje da pitanje postavim pa cu ovdje...
Jesam li luda sto sam u danasnje vrijeme odbila posao u banci koji bi mi mogao biti 90 % sređen ? Naravno radi 7-mj dijeteta a ne zato sto ne zelim raditi !

_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu delly)
Neposredna veza do poruke: 373
   RE: Povratak na posao
12.6.2010 8:11:08   
luna77
ovisi u kojoj banci? ako je enka lijeva u LJ onda se nečudim a ako je OK onda mislim da griješiš ali ti najbolje znas

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 374
   RE: Povratak na posao
12.6.2010 8:16:06   
mala86
joj nikita ja bi isto postupila!ipak je beba mala!ja stalno spominjem da se divim ovim mamama koje se vracaju na poso!mozda se pruzi ista prilika kad bebica bude malo starija

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu luna77)
Neposredna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *