|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ženska imena
28.11.2010 21:29:02   
MedinaA
heheeuser posted image user posted image evoo vidis i ja kad sam procitala ime , odmah sam na onu Zejnebb iz serije pomislilaa.. Bas negativnu ulogu ima. a ime kao ime finoo zvuci..user posted image

(odgovor članu balasgirl)
Neposredna veza do poruke: 226
   RE: Ženska imena
28.11.2010 21:54:25   
mama75
Bas me zanima ime Medina, cula sam jednom da znaci "duzna, zaduzena". Je li to tacno? I ove koje zive u arapskim zemljama ili znaju arapski jezik molim da mi kazu je li "pravilno" Ajša ili Aiša? Ja sam u 1. trudnoci od momenta kada sam shvatila da sam trudna "znala" da je u pupi Ajša. I kada je dr potvrdio da je curica bas mi nesto bilo drago. Tako je moja beba bila Ajša sve do njenog 7. dana kada sam se predomislila jer je mm rekao da je "pravilno" Aiša, ubjedjivao me u to i ja se predomislim jer mi Aiša nesto i nije tako lijepo kao Ajša. Imala sam tada jos 2 opcije za ime, pa mi nije bilo tesko da se predomislim. A 2. kcerka je dobila to 2. "rezervno" user posted image

(odgovor članu MedinaA)
Neposredna veza do poruke: 227
   RE: Ženska imena
28.11.2010 22:03:15   
tekja
[color=#060606 size=2]MEDINA (ar.)-zaduzena, obavezna, duznica...negdje stoji da Medina doslovno znaci grad...user posted image

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 228
   RE: Ženska imena
28.11.2010 22:03:26   
R&T@
Ja sam u prvoj trudnoci svima govorila da ce beba biti Ajša, i kad smo se odlucili za ime...
I nikome u mojoj i muzevoj familiji se nije svidjalo...
A meni je bas lijepo.
Odustala sam zbog ovoga glasa "š" i zbog cinjenice da bas ruzno zvuci uz nase prezime...user posted image

Za drugu sam razmisljala o dva imena Sajna i Rejna...
I stvarno ne znam kako je dobila ovo ime.
Prevario me mm u postporodjajnom buniluuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 229
   RE: Ženska imena
28.11.2010 22:07:09   
MedinaA
Da moje ime Medina znaci: zaduzena, duznica koja polaze racun. Arapskog proijekla. A sto se tice imena Ajsa meni se takodjer vise svidja nego Aisa, ali mislim daje obadvoje ispravnoo. jer u ´knjigama pise Ajsa: vidi Aisa.. tako da bi trebalo biti istog znacenja samo izgovor ddrugaciji

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 230
   RE: Ženska imena
28.11.2010 22:14:23   
mama75
IZVORNA PORUKA: tajra

Ja sam u prvoj trudnoci svima govorila da ce beba biti Ajša, i kad smo se odlucili za ime...
I nikome u mojoj i muzevoj familiji se nije svidjalo...
A meni je bas lijepo.
Odustala sam zbog ovoga glasa "š" i zbog cinjenice da bas ruzno zvuci uz nase prezime...user posted image

Za drugu sam razmisljala o dva imena Sajna i Rejna...
I stvarno ne znam kako je dobila ovo ime.
Prevario me mm u postporodjajnom buniluuser posted image user posted image user posted image


E vala neka te je prevario, bas super ime ima!!! A i velika naravno. Meni je jos jako lijepo i ime Sajra

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 231
   RE: Ženska imena
28.11.2010 22:15:55   
mama75
IZVORNA PORUKA: MedinaA

Da moje ime Medina znaci: zaduzena, duznica koja polaze racun. Arapskog proijekla. A sto se tice imena Ajsa meni se takodjer vise svidja nego Aisa, ali mislim daje obadvoje ispravnoo. jer u ´knjigama pise Ajsa: vidi Aisa.. tako da bi trebalo biti istog znacenja samo izgovor ddrugaciji


Hvala! Nedavno sam se smijala jednoj zeni koja nije htjela dati djetetu to ime. Kaze u ovom vremenu kredita, ziranata i sl da mi dijete od rodjenja bude zaduzeno nema sanse user posted image A meni je nekako lijpo to ime. Ja volim ta "gradska" imena: Medina, Rijad i sl.

(odgovor članu MedinaA)
Neposredna veza do poruke: 232
   RE: Ženska imena
28.11.2010 22:19:33   
R&T@
Hajde nam odaj ta skrivena imena, mama75...

I meni se svidja ime, ali ne znam otkud ga izvukosmouser posted image
A Sajra nisam htjela jer kad viknem s prozora da ne bude Tajra-Sajrauser posted image user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 233
   RE: Ženska imena
28.11.2010 22:20:59   
mama75
Nisu skrivena, upoznale su ih neke mame na BB. To su moje princeze Ranija user posted image i Kanita user posted image

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 234
   RE: Ženska imena
28.11.2010 22:21:09   
MedinaA
Hehe i mene si i evo nasmijalaauser posted image  Hvala lijepo. Meni je to moja seka dala ime. tada je bas bilo rijetko,danas se vec moze vise cuti--a meni nekako vala pase po mojim osobina..

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 235
   RE: Ženska imena
28.11.2010 22:24:42   
jasmin

IZVORNA PORUKA: mama75

Bas me zanima ime Medina, cula sam jednom da znaci "duzna, zaduzena". Je li to tacno? I ove koje zive u arapskim zemljama ili znaju arapski jezik molim da mi kazu je li "pravilno" Ajša ili Aiša? Ja sam u 1. trudnoci od momenta kada sam shvatila da sam trudna "znala" da je u pupi Ajša. I kada je dr potvrdio da je curica bas mi nesto bilo drago. Tako je moja beba bila Ajša sve do njenog 7. dana kada sam se predomislila jer je mm rekao da je "pravilno" Aiša, ubjedjivao me u to i ja se predomislim jer mi Aiša nesto i nije tako lijepo kao Ajša. Imala sam tada jos 2 opcije za ime, pa mi nije bilo tesko da se predomislim. A 2. kcerka je dobila to 2. "rezervno" user posted image


Medina znaci grad :).
Sto se tice imena Aisa-napisano je i pravilno.S tim da se ne cita Aiiisa(dugo iii) kao sto kod nas u BiH izgovaraju.Cita se kratko i=tako da zvuci kao Ajsa.Ajsa je izvedenica od imena Aisa.Dakle,slobodno daj ime Aisa i ne dozvoljavaj da je zovu Aiiisa sa dugo iii,vec Aisa kratko kako je ustvari i pravilno :).

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 236
   RE: Ženska imena
28.11.2010 22:29:59   
R&T@
IZVORNA PORUKA: mama75

Nisu skrivena, upoznale su ih neke mame na BB. To su moje princeze Ranija user posted image i Kanita user posted image


Svidjaju mi seuser posted image user posted image user posted image

Odmah pomislim na onu kraljicu, bas je lijepauser posted image  

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 237
   RE: Ženska imena
6.12.2010 23:00:14   
RICI
nosim curicu i akobogda ime ce biti Naida arapskii čista lijepa

_____________________________

Samo nam je ljubav potrebna.........

Prvorodjeni mamin zivot
14.03.2002. godine
Drugorodjena mamina srecica
06.04.2011. godine

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 238
   RE: Ženska imena
7.12.2010 16:00:26   
zeze
IZVORNA PORUKA: RICI

nosim curicu i akobogda ime ce biti Naida arapskii čista lijepa


user posted image
Najljepse ime  user posted image user posted image


_____________________________

...Naida... smizlica moja malena .... 03.08.2010.

(odgovor članu RICI)
Neposredna veza do poruke: 239
   RE: Ženska imena
7.12.2010 22:47:59   
MedinaA
Evoo RICE ima nas jos istog misljenjaaa stoo se NAIDE tice.... user posted image kada ti trebas ako bog da svoju princezu roditii??

(odgovor članu zeze)
Neposredna veza do poruke: 240
   RE: Ženska imena
7.12.2010 23:27:35   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: zeze

IZVORNA PORUKA: RICI

nosim curicu i akobogda ime ce biti Naida arapskii čista lijepa


user posted image
Najljepse ime  user posted image user posted image


lijepo ime moja jetrva nadila curici ma mala je med a jedna meni draga forumasica ;)))


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu zeze)
Neposredna veza do poruke: 241
   RE: Ženska imena
8.12.2010 11:41:16   
zeze
Mirkice user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...Naida... smizlica moja malena .... 03.08.2010.

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 242
   RE: Ženska imena
15.12.2010 17:42:32   
Zejnebb
Jasmiiiiiiiiiin polazi na raport i kazi za ime zejneb user posted image

(odgovor članu zeze)
Neposredna veza do poruke: 243
   RE: Ženska imena
15.12.2010 21:14:38   
Medić*
meni se jako svidjaju zenska imena kao sto su Merva, Nesrin, Rama, Suhejla :))))) 

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Zejnebb)
Neposredna veza do poruke: 244
   RE: Ženska imena
19.2.2011 13:56:37   
Teddy Bear
Meni se svidja ime Ejla, kratko i jasno....

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 245
   RE: Ženska imena
19.2.2011 23:07:27   
Skvo RR
Meni se svidja ime Mona.

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Teddy Bear)
Neposredna veza do poruke: 246
   RE: Ženska imena
19.2.2011 23:07:53   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Meni se svidja ime Mona.

i meniuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 247
   RE: Ženska imena
19.2.2011 23:08:41   
Skvo RR
Bas mi se, ali bas dopada...user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 248
   RE: Ženska imena
19.2.2011 23:10:42   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Bas mi se, ali bas dopada...user posted image

lani je malo falilo da bude mona, a nakon sto smo joj dali ime lana, mm mi je priznao da mu se vise svidjalo mona ali je ipak bio pustio mene da odlucimuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 249
   RE: Ženska imena
19.2.2011 23:12:47   
Anoniman
skvo...je li to vec smisljas imenauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
pa znas da cemo svakako mi odlucitiuser posted image



(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *